NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pani z Zakładu Energetycznego, Dzisiaj po południu,w godz.15.00-16.00.......
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czytałem i zrozumialem, że można odstąpić od takiej umowy w ciągu 14 dni od daty podpisania. Dobrze zrozumiałem?

P.S.


Tak, bez żadnych konsekwencji.

Te umowy sa roznie skonstruowane,uwazaj umowa moze zawierac tez ubezpieczenie,penomocnictwo do zamkniecia umowy z poprzednim dostawca,wtedy trzeba pisac ze rezygnujesz ze wszystkiego,warto tez zastanowic sie co zrobic z udostepnieniem danych osobowych.
Umowy tez zawieraja dwa adresy i nie wiadomo gdzie wyslac taka rezygnacje,najlepiej zwrocic sie o pomoc do Biura Ochrony Konsumentow lub prawnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 09:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 07:05  
Cytuj
A jeśli już napisano oświadczenie o odstąpieniu to kiedy powinno przyjść potwierdzenie odstąpienia od umowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
A jeśli już napisano oświadczenie o odstąpieniu to kiedy powinno przyjść potwierdzenie odstąpienia od umowy?

Nie jestem pewien, ale chyba nie ma obowiązku powiadamiania o rozwiązaniu umowy. Więc możliwe, że nie dostaniesz. Dzwoń do MM i zapytaj podając nr umowy, czy umowa jest obowiązująca czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 18:52  
Cytuj
Witam,

chciałem ostrzec osoby mieszkające w okolicach dyskoteki NNN (ul. Obrońców Pokoju), żeby nie wpuszczały osoby (kobieta), która podaję się za pracownika PGE. O mały włos moja teściowa nie podpisała by umowy z firmą "Energia 2 Sp z o.o.". Ta wredna kobieta udawała jedynie, że jest to tylko modyfikacja obecnej umowy z PGE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 19:39  
Cytuj
do mnie też zapukała, pytała o właściciela, poprosiłem o identyfikator, dokument tożsamości okazała się jakimś zezwoleniem, i szybko spierdoliła....kobitka brunetka niska, szczupła włosy w kucyk...zapewne oszustka wiec nic nie podpisywać !!!!!!!! chcecie coś załatwić udajcie się sami do zakłądu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 22:35  
Cytuj
Jestem w szoku! Wczoraj podczas kiedy byłam w pracy mój mąż dał się omamić i podpisał umowę myśląc, że jest z energetycznego, dopiero po zobaczeniu na forum tematu pobiegłam zobaczyć co to za firma i oczywiście okazało się że to Energi2. Szlak mnie trafi zaraz! I jak tu teraz to rozwiązać?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 22:43  
Cytuj
Haha nieźle musiała go "omamić" good
Sprawdź czy nie zostawiła śladów zębów na jego małym hehe .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 14:51  
Cytuj
na rozwiązanie każdej umowy ma się 10 dni, proszę wysłać rezygnację pod adres na umowie za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, ewentualnie podjechać do nich osobiście, i nie będzie żadnego problemu, proszę też przeczytać umowę tzn gdy minie okres tych 10 dni i będzie próba rozwiązania przedwczesnej umowy oni mogą sobie żądać zajebistych kwot jako kara umowna. POWODZENIA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 15:52  
Cytuj
Nie 10 tylko 14.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 15:56  
Cytuj
dzisiaj na alejach jana pawla 28 koles chodzil mowil ze z energetycznego. chcial na wciska wejsc do mieszkania , mowil ze moze zmienic umowe zeby mi rachunki przychodzily za rzeczywiste zuzycie energii a nie jak do tej pory prognozowany. troche byl zdziwiony jak mu powiedzialem ze mi rachunki przychodza za rzeczywiste zuzycie. powiedzial ze mam juz zmienione i poszedł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 15:59  
Cytuj
to samo ta baba mówiła......nie wpuszczać psami poszczuć !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 17:28  
Cytuj
Niestety w bloku mojej teściowej, kilka osób się dało na to namówić (głownie starsze osoby).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »