NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Węgry kilka dni, poszukuję jakiś kontaktów Hajduszoboszlo
Posty: 2
Dołączył: 4 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 11:38  
Cytuj
Witam, chciałem w tym roku wybrać się na kilka dni na Węgry, zna ktoś może jakieś fajne niedrogie miejsca? Niekoniecznie oklepane Hajduszoboszlo choć z 3 dzieci to dość proste rozwiązanie. Mile widziane jakieś kontakty, telefony lub e-mail. Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 11:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 12:22  
Cytuj
Eger dom akademicki berze okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 5 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 12:28  
Cytuj
Polecam jednodniowy wypad do Miszkolc - wody termalne w jaskiniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 13:50  
Cytuj
Będąc na Węgrzech warto odwiedzić tamtejsze jaskinie - zwłaszcza te nie turystyczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 16:11  
Cytuj
Polecam Debreczyn i hhotel Aquaticum - dla rodzin z dziecmi super sprawa, dużo udogodnień i atrakcji. I pysznie karmią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 16:50  
Cytuj
A ja Egerumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 17:49  
Cytuj
Zobacz na booking.pl Ja korzystam przy każdym wyjeździe, ceny mają bardzo dobre i ja osobiście się nigdy nie zawiodłam. W Miszkolcu super, ale na max dwa dni, bo w mieście nie ma co robić, natomiast kompleks basenów fajny, Budapeszt mega, nie wspominając już o zabytkach oczywiście, albo przepłynięciem się barką, ale polecam aquarium w Centrum Handlowym uśmiech sama byłam w szoku i sceptycznie nastawiona, że taki obiekt znajduje si w galerii, ale było super, obiekt na prawdę na dobrym poziomie i oczywiście na pewno jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które można w Budapeszcie zobaczyć. Po drodze możecie wpaść do Aquacity Poprad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Polecam Debreczyn i hhotel Aquaticum - dla rodzin z dziecmi super sprawa, dużo udogodnień i atrakcji. I pysznie karmią.


I co dziecko ma wynieść z takiej imprezy? Weźta dzieci w jakieś góry, jaskinie, na spływ kajakiem, rafting, czy nawet quady. Niech poczuje, że żyje. A nie siąść i upaść się w hotelowej knajpie, bo pysznie karmią.

A jak ktoś lubi zjeść, to pod namiot i ugotować pyszną kolację przy ognisku ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 18:30  
Cytuj
W hotelu jest aquapark, sala zabaw, wieczorami imprezy dla ddzieciaków. Plac zabaw z tyrolka i wieloma innymi atrakcjami dla dzieci. Przy hotelu piękny park ze stawami itd. Jeśli coś komentujesz, to może najpierw sprawdź co.

A moje dzieci są i przez jakiś cZas jeszcze będą za małe na wymienione przez ciebie atrakcje, więc nie ekscytuj się tak.

Ps. Jeśli lubisz wypoczynek pod namiotem i gotowanie na wakacjach, to bardzo się cieszę. Ale przyjmij do wiadomości, ze nie każdy ma takie upodobania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2016r. 07:42  
Cytuj
polecam Balatonmariafurdo, troszkę dalej niż Eger ale na pewno taniej.
W zeszłym roku wynajęliśmy tam domek letniskowy niedaleko plaży (trawa). Nie było jakiegos wielkiego zgiełku, mało Polaków. Cisza, spokój umiech Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Sty 2016r.
Skąd: Wrocław
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 15:40  
Cytuj
Wszyscy mówią Eger a tam jest strasznie spokojnie, nie jestem pewna czy spodoba się dzieciom. Siofok to miejscowość z najlepszą infrastrukturą, dzieci nie będą się tam nudzić, dorośli zresztą też. Uwielbiam tą miejscowość. Świetna baza wypadowa do Budapesztu.

____________________________________________________________________
Sprawdź! instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »