NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Bus do Wielkiej Brytanii , .
Posty: 5
Dołączył: 21 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 16:28  
Cytuj
Witam czy ktoś z Was podróżował busem do uk ? przygotowuję się do wyjazdu za parę dni i potrzebuję solidnej firmy która zawiezie mnie pod wskazany adres do uk najlepiej gdyby wyjazdy organizowane były w środę lub maksymalnie piątek . Jeśli ktoś z was posiada kontakty do takich firm to poproszę o pozostawienie kontaktu . Dzięki za pomoc pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 16:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Witam czy ktoś z Was podróżował busem do uk ? przygotowuję się do wyjazdu za parę dni i potrzebuję solidnej firmy która zawiezie mnie pod wskazany adres do uk najlepiej gdyby wyjazdy organizowane były w środę lub maksymalnie piątek . Jeśli ktoś z was posiada kontakty do takich firm to poproszę o pozostawienie kontaktu . Dzięki za pomoc pozdrawiam


Pszczółka : 666954223.
VipTrans : 690928172.

Obie sprawdzone.

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 18:35  
Cytuj
http://www.monikabus.com/

Jak najbardziej polecam. Brat jechał i bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 19:53  
Cytuj
A ja polecam leciec samolotem z Rzeszowa czy Krakowa. Jest o wiele szybciej , bilety sa tansze o ile zabukujesz w odpowiednim czasie. Busem startujesz w Stalowej Woli... byc moze jestes pierwsza osoba. Busiarz dobiera ludzi po calej Polsce (o paczkach nie wspominajac) do granicy Polsko-niemieckiej docierasz po okoo 12 godzinach jazdy po zadupiach. Juz jestes zmeczony(a) jak kon po wyscigu, a gdzie kolejne 12 lub wiecej ? Raz skusilem sie na busa... mysle, ze w autokarze juz jest lepiej, bo jest toaleta, tv, ciut wiecej miejsca jak w busie, mozna nogi rozprostowac podczas jazdy i autokar ma okreslony czas odjazdu i przyjazdu...

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 23:05  
Cytuj
JA nie jechałem ale zamerzałem jechać umiech Oto dane:

http://comfort-bus.pl/kontakt-2.php

wyjazd czwartek wieczorem,
przyjazd sobota rano umiech w LEEDS

Z adresu pod adress..... z Polski do UK..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 17:02  
Cytuj
Trans voyager jechalem 36h na trasie ok w polsce czas się wydłuża paczki rozwozenie ludzi myślałem ze odrazu na A4 i do dom a wylądowałem pod poznaniem i z tamtad dopiero Piotrków radom lublin i stalowa.. masakra od tamtej pory samolot tylko. Busem to bagaże jak juz i tyle tak to samolot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »