NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie na drinka???, gdzie na drinka???
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 23:13  
Cytuj
Gdzie moge zabracna drinka znajomych, ktorzy wpadna na weekend??? Pomozcie, bo ja wypadlam z obiegu kilka lat temu i nie wiem gdzie warto ich zabrac, zeby bylo spokojnie i milo, a do tego zeby nazli ies na tym co robią??

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 23:13  
Cytuj

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 07:22  
Cytuj
Klub bilardowy Oscar na alejach koło Rossmana umiech można pograć w bilard, wypić piwko, drinka umiech jak chcecie jakies jedzenie to można tam również sobie zamówićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 07:25  
Cytuj
Ja nie jestem jakiś smakoszem i nie znam się na drinkach, ale bardzo, bardzo polecam Mamma Mia umiech Mi smakowały, próbowałam jak na razie tylko 5 (bo na co dzień jestem poza Stalową) - nie pamiętam ich nazw, ale na pewno ok jest mohito i barmański bitters (chyba tak się nazywa), pozostałych 3 nazw nie pamiętam :( ale wiem, że z whisky też był dobry, chociaż w karcie pewnie niejeden z whisky smiech2

Odradzam natomiast Warkę pod względem "drinków".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 18:58  
Cytuj
W Vivo! i Coffe barze są przepyszne drinki, jest duży wybór zarówno drinków jak i kaw z alkoholem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
W Vivo! i Coffe barze są przepyszne drinki, jest duży wybór zarówno drinków jak i kaw z alkoholem umiech

Tutaj jak najbardziej sie zgodze. Nie dosc ze dobre to i odpowiednio kopiaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 22:33  
Cytuj
Ooo super, dzięki bardzo, krótko,zwięźle i na temat ,to sie nazywa pomoc, czekam na jeszcze choc juz widze gdzie mozna sie udać, żeby nie bylo wtopy :-)

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 11:09  
Cytuj
Najlepiej kupic alkohol, dodatki i samemu w domu zrobić drinki, to świetna zabawa. W inetrnecie jest mnóstwo przepisów, no chyba że chodzi o lansik itp. głupoty, to co innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej kupic alkohol, dodatki i samemu w domu zrobić drinki, to świetna zabawa. W inetrnecie jest mnóstwo przepisów, no chyba że chodzi o lansik itp. głupoty, to co innego.


Najlepiej dla kogo? Dla ciebie wyjście na drinka do lokalu to lans? Jeśli tak to współczuję. Po co iść do kina przecież można obejrzeć film w tv. Po co iść do restauracji przecież można zjeść obiad w domu. Może idą w 4 osoby i każdy ma inne preferencje co do drinków wyobrażasz sobie ile alkoholu do domu trzeba by było kupić żeby zrobić 4 różnego rodzaju drinki. Ubierają się i wychodzą na drinka a nie buszują po sklepach w poszukiwaniu dodatków do drinków bo przecież najlepiej zrobić wszystko samemu w domu.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 12:54  
Cytuj
Teraz mozna wszystko zrobić w domu, łącznie z podróżami i spotkaniem się z ludźmi. Po co wychodzić z domu? Współczuję ludziom z takim podejściem do życia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 13:02  
Cytuj
Haha nic nie zrozumileli jezyk. Myślcie dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 14:39  
Cytuj
To ja dorzucę od siebie starego, dobrego Jokera na Białych Domach (dodatkowo w piątki karaoke) ale również polecam Oskara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2016r. 07:27  
Cytuj
Również polecam Coffee Bar w VIVO
Oprócz dobrych drinków, można skosztować pysznych deserów.
Wczoraj jadłem Tiramisu i nowość "oreo" - PYCHA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2016r. 11:21  
Cytuj
w jokerze przy karaoke wlasnych mysli nie slychac - miejsce na wypad aby spotkac sie porozmawiac z kims przy weekendzie to nie wypał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »