NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ortopeda - jakie kolejki na nfz? ,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 14:45  
Cytuj
Witam. Dostalam dzis skierowanie do ortopedy i zastanawiam sie jak dlugie sa kolejki bo pamietam z rok temu tesciowa w przychodzni w szpitalu czekala na wizyte 6 tyg. I tak sie zastanawiam czy jutro popytac w ambulatorium czy pod szpitalem czy lepiej od razu szukac prywatnie ( jesli znacie kogos godnego polecenia to piszczie) pytam bo z kazdym dniem kolano napird...a coraz bardziej i jest to sprawa raczej na cito.... Moze ktos ostatnio sie rejestrowal i wie umiech z gory dzieki

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 14:45  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 15:55  
Cytuj
Rejestrowałem się tydzien temu, to do Knapika w Szpitalu było najkrócej - 2 tygodnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 16:15  
Cytuj
Knapika odradzam lepiej idz.do.jakiegos młodszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 16:27  
Cytuj
2 tyg to nie tak zle umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 17:00  
Cytuj
Jak zobaczysz tego lekarza to sie przekonasz dlaczego, starszy czlowiek, gluchy, ja bylem i mi nie pomogl nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 17:14  
Cytuj
Knapika odradzam. Mojemu synkowi na badaniach stwierdził że usg bioderek nie trzeba, jest asymetria ale nic nie trzeba z tym robić. Ponadto nie zauważył obniżonego napięcia mięśniowego - nie wiem czy ortopeda musi się na tym znać czy nie.
Więcej do Niego nie poszłam bo szkoda czasu i męczenia niemowlaka.
Nie dziwię się że nie ma do Niego kolejki - prawie.
Ten pan powinien siedzieć już na emeryturze tak jak kilku Jego kolegów i zwolnić miejsce młodym lekarzom.
Ja ze swojej strony mogę polecić Szeląga i Giebułtowicza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Knapika odradzam. Mojemu synkowi na badaniach stwierdził że usg bioderek nie trzeba, jest asymetria ale nic nie trzeba z tym robić. Ponadto nie zauważył obniżonego napięcia mięśniowego - nie wiem czy ortopeda musi się na tym znać czy nie.
Więcej do Niego nie poszłam bo szkoda czasu i męczenia niemowlaka.
Nie dziwię się że nie ma do Niego kolejki - prawie.
Ten pan powinien siedzieć już na emeryturze tak jak kilku Jego kolegów i zwolnić miejsce młodym lekarzom.
Ja ze swojej strony mogę polecić Szeląga i Giebułtowicza.


Potwierdzam jak chcesz sie wyleczyc to nie idz do niego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 00:20  
Cytuj
Sosna. Uraz był? Jeśli nie. To żaden ortopeda Ci nie pomoże. A ten z zaściankowej Stalowej Woli tym bardziej. Tylko zaszkodzi mówiąc Ci, być brał glukozaminę czy zastrzyki z kwasem hialuronowym smiech2

Idzi do DOBREGO fizjoterapeuty. A takiego w Stalowej ani okolicach raczej nie znajdziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 07:30  
Cytuj
Nie bylo urazu Bol w kolanie narastal od roku Rodzinny przepisywal jakies tabl i masci az do teraz gdy ledwo chodze dal skierowanie

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 15:39  
Cytuj
No wiec bylam dzis w przyszpitalnej przychodni i wizyta na koniec maja do dr Stelmacha umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 15:55  
Cytuj
No ten to lepszy bo mlody i nie gluchy :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Nie bylo urazu Bol w kolanie narastal od roku Rodzinny przepisywal jakies tabl i masci az do teraz gdy ledwo chodze dal skierowanie


Zaden ortopeda Ci nie pomoze. I'm szybciej to zrozumiedz tym lepiej dla Twojwgo stawu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 20:38  
Cytuj
polecam Szeląga, dobry specjalista ale kolejki na nfz dopiero na koniec wrzesnia a prywatnie tez jakies 2-3 tygodnie trzeba czekac. u Abratowskiego powinno pojsc szybciej, w piatek dzwonila znajoma do Niego rano a po poludniu miala wizyte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2016r. 10:51  
Cytuj
Szeląg najlepszy w okolicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »