NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Fejk czy prawda - promocja w MTM?, fejk czy prawda
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 00:28  
Cytuj
Korzystam z dostawcy MTM i dziś w nocy dostałem takie cudo "z automatu" podejrzewam że fejk i jakieś wirusy dla tych co się jeszcze dadzą złapać, ale z ciekawości ktoś jeszcze dostał?

[link moderowano]


Moderowano przez: magpie
Może lepiej zadzwonić do dostawcy i zapytać, niż podawać swoje dane internautom? Jesli uważasz, że to wirus, może niekoniecznie warto dzielić się nim z innymi?

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 00:28  
Cytuj

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 13:53  
Cytuj
Dostawca się wypowiedział: złośliwy kod na stronie...co
Męczę temat dalej, chociaż może nie powinienem:

[link usunięty]


Moderowano przez: magpie
Skoro się wypowiedział dostawca internetu, że jest to złośliwy kod, to dlaczego po usunięciu z uporem maniaka go dodajesz? 20 pkt za powielanie na forum i narażanie innych


Ktoś jeszcze otrzymał takie powiadomienie czy jestem jedyny, nie sieję paniki mam swoje powody żeby pytać...

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 15:27  
Cytuj
Pewnie PRL rżnie głupa i ta cała strona www to jego interes, dlatego się tu wygłupia. Przecież wiadomo, że to ściema, ja też zostałem po kliknięciu szczęśliwcem, mimo, że z mtmem nie mam nic wspólnego. Ja bym wyj...ł wątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 17:22  
Cytuj
Ta rżnę głupa

Dostałem 20 za link do hosta obrazów na którym zamieściłem print scrina/ ale ze mnie outsider.
Tak prywatny interes z nazwą dostawcy internetu i jak widać nikt oprócz mnie takiej wiadomości od dostawcy netu nie otrzymał...
Pierwszy link faktycznie był skopiowanym adresem, więc sorry, chociaż chyba nikt by się nie dał nabrać, zwłaszcza że napisałem że pewnie wirus.
Natomiast liczyłem że wypowie się ktoś kto też taką wiadomość dostał albo ktoś kto orientuje lepiej w zawiłościach internetu.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 20:39  
Cytuj
No to ja Ci powiem, że takich nagród i cudów wygrałem w życiu tysiące umiech Takie to są zawiłości internetu. Jeżeli naprawdę zastanawiasz się nad nagrodą i zamieściłeś ten wątek tutaj z czystych intencji i niewiedzy to wybacz moją reakcję, ale to jest więcej niż oczywiste, że to ściema tak trudna do uwierzenia, że aż trudno uwierzyć, że ktoś w to uwierzył umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Pierwszy link faktycznie był skopiowanym adresem, więc sorry, chociaż chyba nikt by się nie dał nabrać, zwłaszcza że napisałem że pewnie wirus.


Jak można być takim .... żeby wstawiac linka do wirusa???
Powinni ci dać 3 razy 20 za coś takiego, więc przeproś lepiej i się nie wymądrzaj...
Za drugim razem też był link, sam sprawdziłem, choć w niego nie wchodziłem, więc świadomie i celowo chcesz kogoś "zakazić"..

Wiele stron ma takie odnośniki, po co więc o tym pisac i to rozmosić? Masz problem, dzwoń do dostawcy sieci i rozmawiaj z nimi, a nie roznośc to po forach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 12:59  
Cytuj
dziękuję Mryszard za czujność - link był ale do hosta ze zdjęciami, gdzie zamieściłem zrzut ekranu... czyli nieszkodliwy. Wszyscy widzę na tej samej zasadzie działają jak Moderator 1 lub 0 jest link lub nie ma/ jest wirus lub nie ma. A w treści piszę link do darmowego hosta zdjęć a w nim obraz pulpitu.
Umieściłem to tu po to żeby zasięgnąć opinii mądrzejszych głów czy możliwe jest żebym po wejściu na stronę otrzymał taki ekran powiadomień (rzekomo od dostawcy internetu). Czy jest to możliwe bez ingerencji MTM i czy link z danymi dostawcy mógł faktycznie wygenerować złośliwy skrypt na stronie?

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Czy jest to możliwe bez ingerencji MTM i czy link z danymi dostawcy mógł faktycznie wygenerować złośliwy skrypt na stronie?

Oczywiście, że mógł i tak zapewne było. Dane skrypt pobrał na podstawie rejestracji adresu IP. Coś niecoś zapewne odczytasz chociażby tu: https://www.whati(...)about-me

Dokładnie tak działa to też np. w chwili, gdy na ekranie pojawia Ci się "Gorąca Jola" która akurat pisze ze Stalowej Woli. Nie odpisuj jej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »