NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Szkoła Rodzenia - czy tylko w szpitalu,
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 10:00  
Cytuj
Hej dziewczyny- młode mamusie umiech
Mam do Was pytanie czy któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia w St.Woli? czy jest tylko w szpitalu? Czy warto tam chodzić? Czy chodzi się tam z mężem czy samemu??? Proszę o odpowiedz osoby które coś wiedzą na ten temat umiech
Pozdrawiam przyszłe mamusie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 10:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 11:48  
Cytuj
jesli liczysz na szkole rodzenia rodem z filmow to Cie rozczaruje tobardziej przypomina wyklady na studiachniz szkola rodzenia. Teoria ,teoria.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 12:57  
Cytuj
Zgadza sie, wiedza jest przekazywana tylko jako teoria (nie liczac krotkiego pokazu opieki nad noworodkiem- kapiel, przewijanie, przebieranie oraz krotki instruktarz karmienia piersia). Ale mysle ze na pewno nie zaszkodzi przyjsc posluchac. Zwlaszcza jesli bedzie to nasze pierwsze dziecko i nie mamy jeszcze doswiadczenia. Dodatkowo pani prowadzaca oprowadza po oddziale i mozna zobaczyc jak wyglada np. sala porodowa. A na spotkania mozna przyjsc z mezem lub samej. Choc jak sama chodzilam to niektorzy panowie albo sie nudzili albo glupio komentowali, wiec zalezy to od nastawienia przyszlego tatusia czy chce z Toba rodzic i posluchac o tym co go moze czekac gdy bedzie ci towarzyszyl umiech

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 13:17  
Cytuj
Ja gdzieś kiedyś czytałem, że niektóre kobiety są po porodzie mocno porozrywane. Zastanawiło mnie, co zrobić żeby dana kobieta tego uniknęła ?
Jedyne co przyszło mi na myśl, to pomysł, że przed porodem powinna uprawiać fisting pochwy, w celu stopniowego poluzowania mięśni pochwy, aby główka dziecka mogła relatywnie łatwo przejść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Ja gdzieś kiedyś czytałem, że niektóre kobiety są po porodzie mocno porozrywane. Zastanawiło mnie, co zrobić żeby dana kobieta tego uniknęła ?
Jedyne co przyszło mi na myśl, to pomysł, że przed porodem powinna uprawiać fisting pochwy, w celu stopniowego poluzowania mięśni pochwy, aby główka dziecka mogła relatywnie łatwo przejść.


ProszeCie czy ty potrafisz skomentowac choc raz normalnie bez filozofii. Jak urodzisz dziecko to mi powiedz czy cwiczenie miesni pochwy Ci pomoglo.

Nacht powiedz kto Cie splodzil a Cie pomszcze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Ja gdzieś kiedyś czytałem, że niektóre kobiety są po porodzie mocno porozrywane. Zastanawiło mnie, co zrobić żeby dana kobieta tego uniknęła ?
Jedyne co przyszło mi na myśl, to pomysł, że przed porodem powinna uprawiać fisting pochwy, w celu stopniowego poluzowania mięśni pochwy, aby główka dziecka mogła relatywnie łatwo przejść.



Idiotamlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
Hej dziewczyny- młode mamusie umiech
Mam do Was pytanie czy któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia w St.Woli? czy jest tylko w szpitalu? Czy warto tam chodzić? Czy chodzi się tam z mężem czy samemu??? Proszę o odpowiedz osoby które coś wiedzą na ten temat umiech
Pozdrawiam przyszłe mamusie umiech


Jeśli to pierwsze dziecko to idź i posłuchaj, nie zaszkodzi, spotkań jest 4 po jednym w tygodniu. Ja chodziłam na 6 lekcji bo chciałam posłuchać najważniejszego dla mnie tematu o porodzie,ale zawsze było tak że albo nie było Pani prowadzącej albo ktoś był na urlopie, i temat był omawiany szybko bo Pani streszczała temat koleżanki i swój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2016r. 22:53  
Cytuj
Zajęcia nie są zbyt porywające, ale w pierwszej ciąży warto chodzić - można się trochę oswoić ze szpitalem, z położnymi. Każde zajęcia prowadzi inna położna więc idąc do szpitala na porodówkę jest duże prawdopodobieństwo, że trafi się na którąś z nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 07:19  
Cytuj
dziękuje za odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 09:53  
Cytuj
Proszę Skarbie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »