NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
No nieźle PiS dał podwyżkę OC auta o 300zł ,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 09:50  
Cytuj
Ja mam tylko rower, i nie mam OC umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 09:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
Tak, chwaliłem jako Prezydenta mojego miasta. To był polityk wg Ciebie? Wg. mnie był samorządowcem. Ty naprawdę nie widzisz różnicy?

Obrazek


Co poniektórzy nie wiedzą jeszcze że auto to skarbonka bez dna.Nie sztuka kupić,ładuj potem tylko kasę w smroda.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 09:55  
Cytuj
Za granicą to normalne. Przykładowo, za rok płaciłem 500f, a po roku wyliczenie dostałem na 1500f, i gdzie tu logika? W 90% przypadkach, w Uk dostaje się "chorą" cenę na nowy rok. Dlatego, każdy zmienia co roku firmę ubezpieczeniową. Czasami zdarzają się przypadki, że stara firma da taką samą cenę, lub trochę niższą, ale to są przypadki.

W Polsce, na wzór zagranicznych stron, są wyszukiwarki i tam sobie porównujesz ceny ubezpieczeń, gdy zbliża się koniec polisy, miesiąc wcześniej, już szukasz nowego.

Wystarczy poszukać, i już będziesz wiedział co i jak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 10:20  
Cytuj
CYTAT

Co poniektórzy nie wiedzą jeszcze że auto to skarbonka bez dna.Nie sztuka kupić,ładuj potem tylko kasę w smroda.


Może czas zacząć kupować nowsze samochody ? lub jeździć PKSem ... I nie mieszać tematu PiSowskie ignorancji i chęci pokrycia zobowiązań z tematem o "ekonomii" bądź mechanice ?

Ja OC mam do grudnia więc się nie pochwale mam tylko nadzieje że PZU nie będzie robić aż takich jaj by podnosić składkę blisko 50%

A tak z ciekawości ... ile może kosztować po podwyżce OC bez dodatków dla młodego kierowcy 0 zniżek ... zapewne w tych nędznych czasach to ze 2 tyś trzeba szykować

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 10:24  
Cytuj
CYTAT (littlesurfer19)


W Polsce, na wzór zagranicznych stron, są wyszukiwarki i tam sobie porównujesz ceny ubezpieczeń, gdy zbliża się koniec polisy, miesiąc wcześniej, już szukasz nowego.

Wystarczy poszukać, i już będziesz wiedział co i jak.



Do tej pory moje OC+AC w PZU było zawsze tańsze niż najtańsza oferta proponowana przez rankomat.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 10:50  
Cytuj
No widzisz temat ubezpieczeń to temat rzeka.

Wiem, że jest to Polskie forum naszego miasta, ale mieszkam od kilku lat w UK, i tam też są "jaja" z ubezpieczeniem. W zeszłym roku płaciłem za auto około 40f na miesiąc, a w tym roku płacę 55f. Nie miałem żadnej szkody, mam więcej lat, więcej zniżek. Obecnie płacę taka kwotę jak 4 lata temu.

Nie tyczy się tylko mnie, bo kilku moim kolegów, tak samo płaci więcej za ten rok, niż za poprzedni.

Wychodzi na to, że nie tylko w Polsce, idzie ubezpieczenie w górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 11:35  
Cytuj
rerere wysłałam Ci PW.
umiech

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
No widzisz temat ubezpieczeń to temat rzeka.

Wiem, że jest to Polskie forum naszego miasta, ale mieszkam od kilku lat w UK, i tam też są "jaja" z ubezpieczeniem. W zeszłym roku płaciłem za auto około 40f na miesiąc, a w tym roku płacę 55f. Nie miałem żadnej szkody, mam więcej lat, więcej zniżek. Obecnie płacę taka kwotę jak 4 lata temu.

Nie tyczy się tylko mnie, bo kilku moim kolegów, tak samo płaci więcej za ten rok, niż za poprzedni.

Wychodzi na to, że nie tylko w Polsce, idzie ubezpieczenie w górę.


Rozmawiamy o Polsce nie UK.
Myślę że max dwie dekady i jak większość wprowadzi standardy pakistańskie, to w ogóle przestanie się opłacać żyć w tym kraju.
Także niech emigracja się nachapie, póki może, bo to się skończy.
W Niemczech również wszystko drożeje, trzeba na najeźdźców przecież mieć kasę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
A tak z ciekawości ... ile może kosztować po podwyżce OC bez dodatków dla młodego kierowcy 0 zniżek ... zapewne w tych nędznych czasach to ze 2 tyś trzeba szykować


Zależy ile ma lat, ile lat prawko. PZU pod tym względem nie jest złe. Jak jeszcze tato albo mama pomoże to już w zależności od samochodu o AC można pomyśleć umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 20:02  
Cytuj
nie stać na utrzymanie auta trzeba rowerkiem albo z butaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W marcu dostałem przedłużenie polisy OC i przyszła tańsza o 20zł prawie. Więc chyba Twój ubezpieczyciel coś chce przyszachraić potluczony


Możesz powiedzieć jaki to ubezpieczyciel?


Link 4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »