NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Zamknięcie ul. 1 Sierpnia,
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Pomysł zamknięcia ulicy i zrobienie ryneczku z kawiarniami jest bardzo dobry. Mimo, że Lucka uważam za pajaca o mentalności sołtysa to ten pomysł akurat mi się podoba.

Mam nadzieję, że Lucek wprowadzi ten pomysł w życie.


Choroba dwubiegunowa?
No z nas 2 to trepem jestes ty. To sa twoje wypowiedzi. Nie moje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 21:50  
Cytuj
Pomysł zamknięcia ulicy i zrobienie ryneczku z kawiarniami jest bardzo dobry.

jak rozumiesz te słowa?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 22:12  
Cytuj
Doskonale rozumiem i powtarzam 10 raz, nie ma to najmniejszego sensu i jak widać żadnego zapotrzebowania. Więc nie masz co piać nad tym pomysłem. Średnio trafionym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 22:15  
Cytuj
Skoro rozumiesz to zinterpretuj. Dla średnio rozgarniętego gimnazjalisty nie powinno stanowić to problemu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Doskonale rozumiem i powtarzam 10 raz, nie ma to najmniejszego sensu i jak widać żadnego zapotrzebowania. Więc nie masz co piać nad tym pomysłem. Średnio trafionym


Skąd wiesz, że nie ma popytu? Na podstawie obserwacji liczby pieszych na placu Piłsudskiego? W dodatku żadnego zapotrzebowania...

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Maja 2016r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
Pomysł zamknięcia ulicy i zrobienie ryneczku z kawiarniami jest bardzo dobry.

jak rozumiesz te słowa?


Naprawdę pomysł dobry?A ten perszing dalej tam będzie?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 08:31  
Cytuj
Pewnie bedzie, to bedzie taka miła atrakcja dla tych zwiedzających tłumow. Jak narazie to nawet podczas "ogromnych" imprez nie zaobserwowałem spektakularnych tłumow (dzien wolny, ładna pogoda, etc)ok Wyjatkiem moze był faktycznie jakos moment typu koncert. Zreszta co tutaj sie rozwodzic, to jest tak poroniony pomysł ze na pewno nikt nie popchnie tego tematu do realizacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Doskonale rozumiem i powtarzam 10 raz, nie ma to najmniejszego sensu i jak widać żadnego zapotrzebowania. Więc nie masz co piać nad tym pomysłem. Średnio trafionym


W Stalowej brakuje miejsca na wzór rynków( nie mylić z sobotnimi rynkami) gdzie można by zrobić aleje gwiazd,postawić dorożki konne,przeżyć sylwestra z polsatem czy zorganizować kolejną demonstracje KODu. Taki rynek to szansa na liczniejsze imprezy,zwiększenie atrakcyjności i gotówka w kabzie miasta,wchłoniecie Tarnobrzega i Sandomierza jako kolejnej dzielnicy Stalowej Woli(Rozwadów też był miastem) wybudowanie zamku - każde szanujące się miasto ma zamek. Lawinia inwestycji była by nie do zatrzymania,a to wszystko za sprawą zamknięcia jednej ulicy. Metamorfoza 1 sierpnia,fundament wielkich przemian i szansa na lepsze jutro. Przeciwnicy i malkontenci dlaczego to robicie ? Jak nie dla siebie to dla potomnych, dla ziomków pracujących w warehouses,bakeries,farms dla tych ziem, które nigdy nie byłe żyzne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 09:46  
Cytuj
Nie lepiej byłoby takie miejsce zrobić w Rozwadowie?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 10:45  
Cytuj
Może i lepiej tylko to dużo większa inwestycja. No i żulerni zdecydowanie więcej ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 11:52  
Cytuj
Na Zatorzu niewiele mniej.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 13:09  
Cytuj
Łatwiej stworzyć lepsze warunki dla przeprowadzki rodowitych Rozwadowiaków z rynku, niż budować nowe bloki dla setek rodzin z centrum.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »