NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Mama burger, Jedzenie co raz gorsze. I to zachowanie na kuchni. Nie polecam
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jasne, tylko że różnica między podaniem posiłków to było 20 minut. Gdyby mój towarzysz był niekulturalny skończyłby zjeść zanim ja bym dostała głupią sałatkę.A że maniery ma nienaganne to przez niedopatrzenie obsługi jadł biedny zimne, mimo że już nawet sama z siebie go namawiałam. Nie powinno się jeść gdy osoba towarzysząca nie dostała posiłku, nie powinno nawet kierować wtedy dłoni ku sztućcom więc nie wiem skąd to wziąłeś.
Zapewne właściciel, więc proszę Pana- niech Pan przywróci kelnerki do porządku bo randki i pisanie smsów jest jak najbardziej wskazane i zdrowe- ale po pracy. Mnie to miejsce po prostu zaczęło wkurzać.


Fajny macie klimat skoro zamiast pozwolić chłopakowi zjeść cieplego burgera wolałas żeby czekał na twoje danie. Jakby przy mnie ktoś nawet z kultury chciał czekać powiedzialabym mu żeby dał sobie spokój i zjadł - to tylko burgerownia a nie przyjęcie


hehe zmanierowani jak na wersalu, nie ? Kurcze a na burgera tylko poszli a tu kij w d**pie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 21:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2016r. 18:31  
Cytuj
Mi jedzenie w Mama Burger smakuje.
Burgery trzymają poziom, delikatne chyba zmiany w kadrze też na plus.
Natomiast tzw Fryturnia - oj syf o jakie naprawdę ciężko.
Przynajmniej jeżeli chodzi o burger, który nawet nie jest wołowy, tylko wieprzowo-wołowy ale przeważa wołowina, tak mówi sprzedawca, więc ja mu wierzę:szok:
Bułka niedobra, tak biała jak styropian, boczek dostałem spalony dosłownie aż czarny, mięso no jak gdzieś z jakiejś podejrzanej budy w turystycznej miejscowości.
Na pewno tam nie wrócę, mam jednego znajomego, nie wiem co mu dosypują ale jara się tą Fryturnią, mówił że burgery lata świetlne przed Mama...
Prawdziwe burgery w Stalowej tylko w Mamie, oby przetrwali KFC gdzie uderzą stalowolskie gimby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Paź 2016r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo ten lokal funkcjonuje jakieś 2 lata, a ja nie jadam tam od wczoraj. To małe miasto. Miałem przyjemność rozmawiać z osobami, które tam pracowały, a i robiłem zakupy w hurtowni tam gdzie oni.



To polecam wyjechać gdzieś dalej niż to cudne małe miasto i zjeść prawdziwego burgera. chociażby Kielce Gin Ger

Dobry kucharz to taki, który mimo ciągłego ruchu nadąża nad zamówieniami i trzyma jakość. W moim przypadku nie było ludzi a było zimne i zdecydowanie rozmoknieta bulka


zaklopotanyzaklopotanymlotekwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwe burgery w Stalowej tylko w Mamie, oby przetrwali KFC gdzie uderzą stalowolskie gimby.


Gimby w KFC a tobie podobna "szlachta" w Mamie, tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 20:05  
Cytuj
Należy oddać im sprawiedliwość. Jedzenie się poprawiło ;) Chętnie znowu tam zjem umiech I przyznam, że spróbowałabym czegoś nowego umiech

a konkurencja? jaka konkurencja? papierowe bułki, kiepskie, niedoprawione mięso - dziękuję, raz byłam, nie wrócę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 11:26  
Cytuj
Taki odgrzany kotlet, ale z ciekawości spytam - jakiś czas po otwarciu KFC upłynął, ciekawi mnie jak tam Mama Burger, trzyma się jakoś? Był ktoś ostatnio? Przejeżdżając obok widziałem komplet w KFC i pustkę w MB, mam nadzieję, że zaraz to się unormuje, bo raz na jakiś czas burger z MB mi pasował umiech

ps
Na razie nie mam czasu osobiście tam zawitać, nie mam obecnie na to smaka, ale temat mnie po prostu ciekawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 12:15  
Cytuj
ja akurat chciałem ostatnio podjechać do MB na wołowinę ale parkngi zawalone ten który był koło baru "łyknął" KFC i dupa zbita... musiałem się obejść smakiem - KFC gościa ugotowało tą lokalizacją bo zaorali parking i nie ma jak dojechać do MB...:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
ja akurat chciałem ostatnio podjechać do MB na wołowinę ale parkngi zawalone ten który był koło baru "łyknął" KFC i dupa zbita... musiałem się obejść smakiem - KFC gościa ugotowało tą lokalizacją bo zaorali parking i nie ma jak dojechać do MB...:(

No to był już mega problem i przed KFC, bo tam dramat z tym parkingiem, jak to w blokowiskach, a KFC dołożyło do tematu - na razie 2 razy byłem w KFC przelotem, kupiłem w Drivetru, szkoda że MB tego nie ma umiech Wychodzi na to, że tylko spacerek do MB pozostaje (dostawa mi nie pasi, raz dostałem zimne lekko, raz dostałem z frytkami takimi se - na miejscu smakuje to po prostu dużo lepiej).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 12:38  
Cytuj
Ci, którzy przeczytali regulamin parkingu na Lotosie wiedzą, że do godziny można stać umiech No i ja tam zawsze bez problemu znajduję miejsce, ja nie na Lotosie to pod Frac podjeżdżam. Można? Można. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 12:43  
Cytuj
A ktoś ma coś więcej do powiedzenia w temacie niż tylko o parkingach umiech Bo to chyba już wyczerpaliśmy. Ich profil na FB widzę taki trochę mało aktualizowany delikatnie mówiąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 12:53  
Cytuj
Mama Burger łatwo nie ma. Mimo braku miejsca parkingowego, zaparkowałem kawałek od baru, przeszliśmy się z synem na piechotę. Mijając KFC prosto do MB. Przy wejściu spotkaliśmy znajomych, którzy właśnie zjedli w MB. W MB, nie w KFC. Po wejściu okazało się, że lokal nie jest pusty. Klienci jacyś byli. Z przyjemnością wszedłem właśnie tam, a nie do KFC. Szkoda tylko, że na burgera trzeba było sporo poczekać, byłem z dzieckiem, poprosiłem o przekrojenie na pół, to dostaliśmy bułę na pół, jedną tackę pod brodę i jedną papierową serwetkę do wytarcia rąk. Może to roztrzepanie pani za barem, ale polecam zwracać uwagę na takie drobnostki, bo są istotne. Kotlet trochę zbyt różowy w środku, ale ogólnie wciąż na plus. Zachęcam, by dbać o swoje, a właścicielom MB życzę, by zamiast sobie odpuszczać, starali się jeszcze mocniej. Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
Mama Burger łatwo nie ma. Mimo braku miejsca parkingowego, zaparkowałem kawałek od baru, przeszliśmy się z synem na piechotę. Mijając KFC prosto do MB. Przy wejściu spotkaliśmy znajomych, którzy właśnie zjedli w MB. W MB, nie w KFC. Po wejściu okazało się, że lokal nie jest pusty. Klienci jacyś byli. Z przyjemnością wszedłem właśnie tam, a nie do KFC. Szkoda tylko, że na burgera trzeba było sporo poczekać, byłem z dzieckiem, poprosiłem o przekrojenie na pół, to dostaliśmy bułę na pół, jedną tackę pod brodę i jedną papierową serwetkę do wytarcia rąk. Może to roztrzepanie pani za barem, ale polecam zwracać uwagę na takie drobnostki, bo są istotne. Kotlet trochę zbyt różowy w środku, ale ogólnie wciąż na plus. Zachęcam, by dbać o swoje, a właścicielom MB życzę, by zamiast sobie odpuszczać, starali się jeszcze mocniej. Pzdr.


Fajnie, że działają, nie każdy ma smaka na kuraka, czasami fajniej zjeść prawdziwego burgera, oby się nie poddali.
Co do stopnia wypieczenia - różowy bo lubisz mocno wypieczone, czy różowy bo surowy umiech? Ja osobiście lubię "medium" dla wołowiny, na co nie ma szans w fastfoodach, jedynie w slowfoodach jak MB.
Trzeba będzie tam zawitać, może jeszcze przed świętami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 14:18  
Cytuj
co do smaku, wiadomo każdy ma inne gusta. Dla mnie zadziwiające jest coś innego. Lokal tego typu, po takim okresie czasu, żeby nie miał własnej strony www? I do tego ta szmata zamiast porządnego baneru. Ja rozumiem, że to kosztuje, ale wizerunek lokalu, a co za tym idzie jego popularność to nie tylko dobry smak i cena, którą zresztą nikogo nie skuszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 17:13  
Cytuj
A po co komu w obecnej chwili strona www? Jak szukam czegoś to na fb, a sporadycznie google

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
A po co komu w obecnej chwili strona www? Jak szukam czegoś to na fb, a sporadycznie google


Nie ma cie w necie, nie istniejesz umiech Fakt, strona jako taka to przeżytek, ale brak nawet aktualnego i aktualizowanego "fejsa", do tego słaby marketing i brak kreowania wizerunku (brak widocznego loga itp.) - tak z sieciówkami się nie da walczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sos
sos
sos
Posty: 41
Dołączył: 29 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 21:31  
Cytuj
Jedzenie moze i dobre,ale krzesla uciapane keczupem,na stolokach nie poscierany syf,sle lalunia za barem smartfona ma wypasnego,zastanawiam sie czy wlasciciel widzial ten brud?moze chlop nic nie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2016r. 23:59  
Cytuj
Trujcie się dalej hamburgerami to w szpitalu miejsc braknie żeby obniżać cholesterol i ciśnienie.
Teraz Mc Donald i to jeszcze, najlepszy hamburger to z mięsa grillowanego w bułce a nie takie dziadostwo. Znam gościa co żarł codziennie hamburgery w takich lokajach albo w mc donaldzie, to wylądował w szpitalu z cukrzycą i nadciśnieniem. I sporą nadwagą. Do dziś odczuwa tego skutki a na hamburgera już nie może sobie pozwolić. A taka jest moda teraz na nasze polskie jedzenie, na naszą kuchnię, baby z kół gospodyn wiejskich aż same wychodzą na ulicę ze swoimi potrawami. To jest kuchnia prawdziwa a nie żadne hamburgery. Nasza polska kuchnia, zdrowa i ekologiczna. Amerykanskie hamburgery skracają życie o połowę bo ktoś po nich umrze na zawał albo na wylew. Ewentualnie na cukrzycę i inna ciężką chorobę. Ale wasz wybór. Hamburgery kuszą może i smakiem, są smacznie nie przeczę, ale szalenie nie przyjazne zdrowiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2016r. 00:47  
Cytuj
CYTAT
Trujcie się dalej hamburgerami to w szpitalu miejsc braknie żeby obniżać cholesterol i ciśnienie.
Teraz Mc Donald i to jeszcze, najlepszy hamburger to z mięsa grillowanego w bułce a nie takie dziadostwo. Znam gościa co żarł codziennie hamburgery w takich lokajach albo w mc donaldzie, to wylądował w szpitalu z cukrzycą i nadciśnieniem. I sporą nadwagą. Do dziś odczuwa tego skutki a na hamburgera już nie może sobie pozwolić. A taka jest moda teraz na nasze polskie jedzenie, na naszą kuchnię, baby z kół gospodyn wiejskich aż same wychodzą na ulicę ze swoimi potrawami. To jest kuchnia prawdziwa a nie żadne hamburgery. Nasza polska kuchnia, zdrowa i ekologiczna. Amerykanskie hamburgery skracają życie o połowę bo ktoś po nich umrze na zawał albo na wylew. Ewentualnie na cukrzycę i inna ciężką chorobę. Ale wasz wybór. Hamburgery kuszą może i smakiem, są smacznie nie przeczę, ale szalenie nie przyjazne zdrowiu.


Polska kuchnia też ma swoje ciemne strony. Kanapki z białych bułek. A kotlet mielony i smażony to chyba takie samo zdrowie jak i te hamburgery.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2016r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Trujcie się dalej hamburgerami to w szpitalu miejsc braknie żeby obniżać cholesterol i ciśnienie.
Teraz Mc Donald i to jeszcze, najlepszy hamburger to z mięsa grillowanego w bułce a nie takie dziadostwo. Znam gościa co żarł codziennie hamburgery w takich lokajach albo w mc donaldzie, to wylądował w szpitalu z cukrzycą i nadciśnieniem. I sporą nadwagą. Do dziś odczuwa tego skutki a na hamburgera już nie może sobie pozwolić. A taka jest moda teraz na nasze polskie jedzenie, na naszą kuchnię, baby z kół gospodyn wiejskich aż same wychodzą na ulicę ze swoimi potrawami. To jest kuchnia prawdziwa a nie żadne hamburgery. Nasza polska kuchnia, zdrowa i ekologiczna. Amerykanskie hamburgery skracają życie o połowę bo ktoś po nich umrze na zawał albo na wylew. Ewentualnie na cukrzycę i inna ciężką chorobę. Ale wasz wybór. Hamburgery kuszą może i smakiem, są smacznie nie przeczę, ale szalenie nie przyjazne zdrowiu.


Polska kuchnia też ma swoje ciemne strony. Kanapki z białych bułek. A kotlet mielony i smażony to chyba takie samo zdrowie jak i te hamburgery.


Grillowana wołowina vs smażona wieprzowina w panierce - no sorry, ale tutaj król polskich talerzy przegrywa (może nie dla każdego smakiem, ale "zdrowotnie" nie ma szans).
ps
Nie bronię tutaj "sztucznych" chemicznie wzmacnianych fastfoodowych burgerów bo to zwykle syf, ale takie coś jak MB, zwane slowfood, czasami jest zdrowsze niż nasza polska kuchnia, która może i bywa ekologiczna (jak się użyje odpowiednich składników, a nie najtańszych zamienników z Biedronki) ale zdrowa raczej rzadko bywa.

ps2
Taki zaniedbania jak ktoś wyżej napisał, że brudno itp. to pierwszy krok do porażki, mam nadzieję, że MB się ot tak po prostu nie poddała bez walki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2016r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Trujcie się dalej hamburgerami to w szpitalu miejsc braknie żeby obniżać cholesterol i ciśnienie.
Teraz Mc Donald i to jeszcze, najlepszy hamburger to z mięsa grillowanego w bułce a nie takie dziadostwo. Znam gościa co żarł codziennie hamburgery w takich lokajach albo w mc donaldzie, to wylądował w szpitalu z cukrzycą i nadciśnieniem. I sporą nadwagą. Do dziś odczuwa tego skutki a na hamburgera już nie może sobie pozwolić. A taka jest moda teraz na nasze polskie jedzenie, na naszą kuchnię, baby z kół gospodyn wiejskich aż same wychodzą na ulicę ze swoimi potrawami. To jest kuchnia prawdziwa a nie żadne hamburgery. Nasza polska kuchnia, zdrowa i ekologiczna. Amerykanskie hamburgery skracają życie o połowę bo ktoś po nich umrze na zawał albo na wylew. Ewentualnie na cukrzycę i inna ciężką chorobę. Ale wasz wybór. Hamburgery kuszą może i smakiem, są smacznie nie przeczę, ale szalenie nie przyjazne zdrowiu.


Było wiele eksperymentów i na jedzeniu z "fastów" da się nawet schudnąć i zdrowie podreperowaćumiech ale kluczem jest wtedy liczenie kalorii, tam zdradliwe jest łączenie wszystkie, tzw zestawy, gdzie masz tłuszcze i cukry razem i katastrofa gotowa :/

Dlatego burger w MB 1-2 razy na miesiąc, gdzie mięso jest prawdziwą wołowiną (podobno, ale tak też smakuje), bułki są z piekarni itp., na pewno nikomu nie zaszkodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:53  
Cytuj
Właśnie zjadłem NAJLEPSZEGO burgera jaki jest w Stalowej...

Takie oto przemyślenia do właścicieli.

Jeżeli firma chce być konkurencyjna to:
Burger + frytki= 9,99 zł- waga może być 80g.
Burger + frytki + cola = 11,99 zł.


I będę Waszym stałym klientem, bo naprawdę smak wyjątkowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 23:58  
Cytuj
To może zamów z cebulą zamiast kotleta będzie taniej. Żarcik umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 00:27  
Cytuj
CYTAT
To może zamów z cebulą zamiast kotleta będzie taniej. Żarcik umiech)



Cebularz to z Ciebie jest... żarcik umiech

Cena była 8,00 zł za 100 g mięsa, także chyba to nie problem zrobić 80g + frytki za dychę...

A ten cebularz niech nadal siedzi przed kompem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 07:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To może zamów z cebulą zamiast kotleta będzie taniej. Żarcik umiech)



Cebularz to z Ciebie jest... żarcik umiech

Cena była 8,00 zł za 100 g mięsa, także chyba to nie problem zrobić 80g + frytki za dychę...

A ten cebularz niech nadal siedzi przed kompem ;)



Fajnie, tylko, że MamaBurger to właśnie różnica w mięsie, to jest jedna
z wielu ich zalet. To nie jest FastFood by kombinować coś rozmiarami i robić jakieś dziwne oszczędności. Nie sądzisz chyba, że nagle będą wszystko zmieniać dla 2 zł:/ po komentarzu jednej osobyumiech
Ceny jak na jakość nie są wygórowane, wielkości też się sprawdzają.
Faktycznie, trzeba jednak się zmieniać by walczyć z konkurencją - ale to można przez stosowanie np. zestawów, kuponów, promocji itp. - nie będę tego wymyślał za właściciela, ale faktycznie, dobrze jakby podjął rękawicę, a nie tylko czekał na rozwój zdarzeń. Jedyna prawdziwa burgerownia w STW, szkdoa jak by to miało paść.
Nam "smakoszom"umiech pozostaje tylko wspierać ich zamówieniami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 07:33  
Cytuj
Byłem tam raz - przed otwarciem kfc (generalnie nie jadam fast food)- i niestety średnio mi smakowało.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »