NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10
Rodzina 500+ kiedy wypłaty ruszą w St. Woli,
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2016r. 16:48  
Cytuj
Czy ktos wie kiedy bedzie wyplata 500+ w lipcu podobno 20 lipca a kazdy dostawal 10 na konto czy wiecie cos wiecej na temat kiedy przelewy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2016r. 16:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lip 2016r. 23:48  
Cytuj
Ludzie, pogięĺo Was?Dajcie zarobić urzędnikom,idźcie do urzędu popytać

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 07:32  
Cytuj
W Bojanowie: 20 każdego miesiąca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 08:05  
Cytuj
Tak się pieklicie kiedy kiedy jakby to było jedyne wasze źródło utrzymania mlotekmlotekmlotek

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 08:06  
Cytuj
i tak w kółko .... tak jak w wątkach dot. Uniwheelsu ..... kiedy wypłaty, kiedy wypłaty ..... to jest już nuudne
mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
Tak się pieklicie kiedy kiedy jakby to było jedyne wasze źródło utrzymania mlotekmlotekmlotek


W tamtym miesiącu powiedziałem to samo to mnie zrąbali, że mam się nie wypwoaidać skoro mnie nie dotyczy. Wypłaty z uniwheelsu jeszcze rozumiem, ale kurde te zasiłki, rodzinne i 500+ już mnie mega irytują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 09:23  
Cytuj
To wyobraź sobie jaka będzie akcja jak będzie trzeba wydać nowe decyzje bo te są na rok. Może zmieni się prawo i pytań będzie mnóstwo.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 10:35  
Cytuj
Ja wam powiem ze ma 3dzieci zarabiamy na tyle.dobrze z moim ze nie.Potrzebuje tej kasy ale... Znam rodzinę której się nieprzelewa przez problemy finansowe rodziców muszą.ich spłacać obydwoje pracują mają jedno dziecko według owej ustawy zarobki za wysokie. Wiec poszłam i złożyłam wniosek o te pincet ale te 1000zł właśnie daje owej rodzinie Zresztą sporo moichyba znajomych swoje pincet daje komuś bardziej potrzebujacemu

Nawet jeśli teraz będą wypłaty 20-30 nieważne czy patrząc na domowy budżet nie wolicie zastrzyku gotówki w połowie lub pod koniec miesiąca kiedy wasze wynagrodzenie z pracy pójdzie na opłaty i bieżące potrzeby.

Taaa za rok to ludzie będą prosić pracodawcę o zmniejszenie etatu lub prace na czarno aby tulko pincet dostać.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
Ja wam powiem ze ma 3dzieci zarabiamy na tyle.dobrze z moim ze nie.Potrzebuje tej kasy ale... Znam rodzinę której się nieprzelewa przez problemy finansowe rodziców muszą.ich spłacać obydwoje pracują mają jedno dziecko według owej ustawy zarobki za wysokie. Wiec poszłam i złożyłam wniosek o te pincet ale te 1000zł właśnie daje owej rodzinie Zresztą sporo moichyba znajomych swoje pincet daje komuś bardziej potrzebujacemu

Nawet jeśli teraz będą wypłaty 20-30 nieważne czy patrząc na domowy budżet nie wolicie zastrzyku gotówki w połowie lub pod koniec miesiąca kiedy wasze wynagrodzenie z pracy pójdzie na opłaty i bieżące potrzeby.

Taaa za rok to ludzie będą prosić pracodawcę o zmniejszenie etatu lub prace na czarno aby tulko pincet dostać.


Myślę, że każdemu normalnemu człowiekowi to właśnie jest obojętne czy ta kasa jest 20-go czy 30-go, w końcu jeszcze pół roku temu żadnej kasy nie było. Jak widać niektórzy z pińcet plus uczynili sobie coś w stylu kasy zapomogowej, z której wlaśnie spłacją się raty i to już czekać nie możemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 11:27  
Cytuj
Mojej siostry koleżanka dostaje kosiniakowe 1000zl plus dwa razy pincet i jeszcze rodzinne i wiecie co 14dni później on niema nic kasy, no ludzie kochani dostawać kasę za nic i rozchulac to na nic w dwa tygodnie normalnie miszczu planowania domowego budżetu.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 11:45  
Cytuj
Mam nadzieję, że skończą się w końcu te wypłaty !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
Mojej siostry koleżanka dostaje kosiniakowe 1000zl plus dwa razy pincet i jeszcze rodzinne i wiecie co 14dni później on niema nic kasy, no ludzie kochani dostawać kasę za nic i rozchulac to na nic w dwa tygodnie normalnie miszczu planowania domowego budżetu.


Z całym szacunkiem, ale to chyba nie jest dział plotkarski z cyklu"Tata a Marcin powiedział"zaklopotany
Powtarzam jeszcze raz, jak jesteście ciekawi kiedy kasa będzie to zgłoście się do źródła."Uprzejmie donoszę że kasa została wydana przez panią A.na to i na tojezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 12:54  
Cytuj
Wyobraź sobie ze zostało zgłoszone :-)

Ale poprostu ile można czytać.kiedy kiedy a Dlaczego, szybciej to informacje owe osoby dostaną dzwoniąc do um.

A to czy rzeczywiście będzie 20 to sobie niektóre osoby spr 10 czy maja.przelew albo niech zadzwonia

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 13:30  
Cytuj
Dokładnieok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Mojej siostry koleżanka dostaje kosiniakowe 1000zl plus dwa razy pincet i jeszcze rodzinne i wiecie co 14dni później on niema nic kasy, no ludzie kochani dostawać kasę za nic i rozchulac to na nic w dwa tygodnie normalnie miszczu planowania domowego budżetu.


Jakby na to musiała zapracować to by nie rozhulała!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »