NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Frac przy centrum 4, rotacja
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 10:08  
Cytuj
Szczególnie pyskata do klientów jest taka "nieco" przy kości sprzedawczyni.

Ma odzywki i zachowania rodem z PRL.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 10:08  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 19:57  
Cytuj
A ma dac sobie na leb wejc buraku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 10:34  
Cytuj
znów rotacja....i wielka selekcja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 10:57  
Cytuj
Jabol - naucz się ortografii, potem może nieco kultury wypowiedzi.potluczony
Zakładam, że jesteś tą sprzedawczynią, lub jej mężem.good
Żałosne.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 21:52  
Cytuj
Ja sie nie dziwie dzuewczyny nie maja nawet ustawowej przerwy 15min.a po zatym pracyja ok 2h.za darmo zeby pospszatac . .mlotektrzeba [moderowano] Jakies prawo ale jak pis robi to jes ok albo ojomr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 21:56  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
20 za wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 21:58  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
20 za wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 22:10  
Cytuj
ja tez pracuje od 5,30 a musze byc juz o 4,45 zeby wyłozyc towar,cenowke i kase.Nikt mi za te 30-45 min nie płaci.Tak samo po zamknieciu,trzeba przygotowac zwroty,posprzatac pol godziny to spoko schodzi .Czyli w plecy jestem codzien godzine.Kto mi za to zaplaci? a no nikt ! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Szczególnie pyskata do klientów jest taka "nieco" przy kości sprzedawczyni.

Ma odzywki i zachowania rodem z PRL.


Ta Pani jest "królowa" Rybakówki gril podwojny i od wschodu do zachodu słońca grilluje i je umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 14:02  
Cytuj
Pani o której niedawno pisałem znów dała popis.
Czekam tylko, żeby wyskoczyła z "buzią" do mnie.

Nagram i wyślę do szefostwa bo kierownik się jej boi. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 12:37  
Cytuj
Sklep FRAC w Stalowej Woli na ul. Jana Pawła II 2 zatrudni kasjera-sprzedawcę. Oferujemy: -umowę o pracę na pełny etat, -płacę podstawową w wysokości 3100 zł brutto plus premię,


pojawiają się cyklicznie oferty pracy w tym sklepie gdzie rotacja jest nagminna, nie polecam pracy tam jako klient który widzi jak traktowany jest pracownik czyli : byłem świadkiem jak kierownik rypie przy kliencie kasjera, byłem świadkiem jak dziewczyna nie zdała prasy musiała ją wykupić to samo z piwem - pracownik stoiska musiał kupić je gdyż termin ważności się skończył..... sami zdecydujcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 07:03  
Cytuj
Jak powszechnie wiadomo, najłatwiejszą ofiarą są osoby biedne, na
szczęście tych jest najwięcej bo budujemy komunizm. Takie praktyki,filozofia prowadzenia "Janusza" biznesu w konkurencyjnej gospodarce nie przetrwałaby. Natomiast Frac wykorzystuje też tą konstrukcje psychiczną Polaka czyli zamiłowanie do bycia niewolnikiem. Nie zapłacą za 30min.? Trudno. Wszedzie tak jest. Trzeba zapłacić za piwo ? Trudno ale może to sie zmieni. Otoż nigdy sie nie zmieni za przyzwoleniem. Frac uczy spolegliwości,bierności,niesprawiedliwości. A co ważniejsze – nasza krzywda
zwiększa tolerancję na cudzą,
czy powszechny marazm. Znieczulica przestaje być tym, na co
człowiek narzeka, a staje się tym, co rozumie i podziela. Tak sie zastanawiam jeszcze. Kiedyś papież -nie pamiętam który- stwierdził,że człowiek bez pracy traci godność. Czy w takim razie w tego rodzaju pracach nie tracą?
Nie zapominajmy też naturalnie o tzw "kierowniczkach" ,które są przedłużeniem woli polityki firmy Frac. Rozumiecie to ? Jesteś kierownikiem i rekrutujesz ludzi i zadajesz kandydatowi pytania i oczekujesz niebanalnych sformułowań i błyskotliwych odpowiedzi,jakiejś oryginalności. Po czym już na poziomie pracy dowiadujesz sie "kupujesz piwo bo po termine". Co ku***? No ale bezczelni i cyniczni ludzie zawsze nie maja oporów podpisywania sie pid taka polityką.
Drodzy pracownicy Frac. Zachęcam do wiary w siebie.Będąc w normalnym miejscu pracy bez stykania się z patologicznymi procedurami , zaczniecie samemu czuć się normalnie, zaczniecie rozumieć jeszcze bardziej dobitnie, w jakim syfie wcześniej przyszło Wam żyć.

"You fuckin' idiots turn jewellery store into Wild West and you wondering why the cops show up?" - Nice Guy Eddie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 11:36  
Cytuj
tu akurat filozofia nie potrzebna, ci ludzie zapier...ją za 2400 zł netto i wierzę w nich że odejdą znajdując lepszą i lepiej płatną pracę a zostaną same kierowniki i ich dupowłazy bo tam takich nie brakuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »