NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Najtańsze biuro rachunkowe!!,
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 20:31  
Cytuj
Proszę o polecenie najtańszego biura rachunkowego w Stalowej Woli, chcę założyć działalność gospodarczą jednoosobową, fv miesięcznie będzie kilka i zależy mi na najtańszej usłudze. Jeśli znacie takiego biuro to proszę o nazwę o orientacyjną cenę za m-c.
Dziękuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 20:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 20:51  
Cytuj
Jeśli nie zależy ci na jakości to ja takie ogólne pojęcie mam to ci poprowadzę tę księgowość. Jestem leniem i nie dotrzymuje terminów. Nie gwarantuje dobrego naliczania podatków ale gwarantuję że będzie najtaniej. Dzwoń 515951159

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 20:55  
Cytuj
Nie dzięki, nie skorzystam. Na jakości mi zależy, nie zawsze jakość równa się z wysoką ceną, są usługi tańsze i droższe, duże biura rachunkowe biorą dużo te mniejsze szukają klientów i biorą mniej, i to nie znaczy , że ich jakość jest gorsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nie zależy ci na jakości to ja takie ogólne pojęcie mam to ci poprowadzę tę księgowość. Jestem leniem i nie dotrzymuje terminów. Nie gwarantuje dobrego naliczania podatków ale gwarantuję że będzie najtaniej. Dzwoń 515951159

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


No bez jaj. Mam wykształcenie ekonomiczne o kierunku finanse i rachunkowość a ty uważasz, że ja ironizuję? Dostałem ostrzeżenie za uczciwe podejście do tematu? Mogłem go oszukać wziąć niską cenę i klienta rozczarować, a tak.... napisałem szczerze i dostałem po łapach. Nie warto być uczciwym ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 23:28  
Cytuj
Znam tanie biuro rachunkowe ale niestety jakość usługi jest równie niską co cena...wiem bo się o tym przekonałam...
Teraz wolę dopłacić kilka groszy i mieć rzetelnych ludzi do takich spraw.Bo nawet jednoosobowa mała firma może się kiedyś rozrosnac i rozwinąć ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 07:26  
Cytuj
do Andrzej2,0 :ja też mam wyższe wykształcenie, ale w przeciwieństwie do ciebie nie jestem dup...m. Zadałam pytanie, żeby uzyskać NORMALNĄ odpowiedź ,i nie cwaniakuj. Jak ci się nudzi w domu, to weź mopa i pomóż żonie posprzątać, może wtedy będzie z ciebie pożytek. Miłego weekendu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 08:23  
Cytuj
Niewiem czy tanio ale bardzo profesjonalnie .
Polecam biuro Optimo naprzeciw Aldika w domkach po drugiej stronie ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »