NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Akcje trzeżwy poranek niezgodne z prawem,
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Jeśli ktoś jeździ pijany to żadne prawo nie sprawi, że nie siądze poraz kolejny pijany za kółko....


Kara śmierci ?


Oboje wiemy, że to tylko mokry niespełniony sen.


CYTAT

W innych krajach ludzie czują się dumni z tego, że doniosą na policję, że jego sąsiad wsiadł po pijanemu za kółko.

o to Ci chodziło...?
możesz się przeprowadzić umiech


Standardowo... jakieś brednie nie na temat . RSTA nie zmuszaj mnie abym zaczał zwracać się do Ciebie inaczej.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj, bo tylko się pogrążasz. Mając na mysli regulacje na temat jazdy po alkoholu chodziło mi raczej o ilośc promili we krwi... w wielu krajach dopuszczalny próg posiadanych promili we krwi jest znacznie większy, a wcale nie przekłada się to na zwiększone statystyki wypadków.

Tobie widocznie chodziło o inny temat który pojawił się tutaj bodajże wczoraj jako news, a mianowicie o donoszenie na kogoś kto jedzie pijany.... jestem jak najbardziej za. Zero tolerancji dla pijaków/mordercow za kółkiem. Sam bym tak postąpił bo to nie donoszenie, a ratowanie życia.

Domeną ludzi mało inteligentnych jest widzenie świata w dwóch kolorach. Dla takich jak Ty wszystko jest czarne lub białe... i nie ma nic pomiędzy.
Jeśli ja nie popieram akcji typu trzeźwy poranek to odrazu w twoim mniemaniu toleruję jazdę po spożyciu alkoholu i uważam za coś normalnego oraz co najgorsze, że niby sam to robię. Otóż nie... wyobraź sobie, że są inne sposoby na eliminowanie takich patologii na drodze. Ale co ja sie będe rozpisywał.... Twoja racja jest najtwosza ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 13:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 14:25  
Cytuj
Nie denerwuj się Kosmitier.
To dobrze, że nie jesteś za jazdą po pijanemu.
Tu nie chodzi o różnicę w setnych czy dziesiątych promila.
Tu chodzi o coś więcej, o wstaniu wyspanym, bez kaca.
Chodzi o kulturę picia alkoholu i o nie upijanie się w wieczór przed jazdą samochodem.
Chodzi o zmianę sposobu myślenia.

A że metody Ci się nie podobają, to zaproponuj inne, może skuteczniejsze ...
Nigdzie nie napisałem, że ja mam tylko rację.
Po to jest forum, abyśmy dyskutowali.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
Nie denerwuj się Kosmitier.

Skąd wnioskujesz, że sie denerwuje? Jestem bardzo spokojnym człowiekiem. Mimo iż stronie od rozmów z osobami, które choroby leczą modlitwą to staram się z Tobą cały czas prowadzić kulturalną dyskusję.

CYTAT

Tu nie chodzi o różnicę w setnych czy dziesiątych promila.
Tu chodzi o coś więcej, o wstaniu wyspanym, bez kaca.
Chodzi o kulturę picia alkoholu i o nie upijanie się w wieczór przed jazdą samochodem.
Chodzi o zmianę sposobu myślenia.

Człowieku przecież kilka postów wyżej o tym napisałem... Specjalnie dla Ciebie skopiuje to co pisałem wcześniej bo wyraźnie masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu.

"Fakt jest taki, że problem leży tylko i wyłącznie w ludziach."

CYTAT

A że metody Ci się nie podobają, to zaproponuj inne, może skuteczniejsze ...

Nie podoba mi sie ubezwłasnowolnienie i ciemiężenie normalnych obywateli w imie szcztucznego i wypaczonego "bezpieczeństwa".

A metod daleko nie trzeba szukać. Wystarczy wystawić swój konserwatywny nosek poza granice naszego kraju i zobaczysz jak można w cywilizowany sposób traktować kierowców i przeciwdziałać pijaństwu na drogach.

CYTAT

Po to jest forum, abyśmy dyskutowali.

Ty nie dyskutujesz tylko głupio komentujesz rzeczy których zwyczajnie w świecie nie rozumiesz.
Przestań powtarzać to co Ci ktoś wpakował do makówki i zacznij obserwować otaczający Cie świat i wyciągaj własne wnioski.

Patrz by widzieć.
Słuchaj by poznawać.
Mów aby coś przekazać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dla trzeźwego kierowcy nie jest problemem taka kontrola,
czyżby buntowali się Ci, którzy jeżdżą po pijaku lub na kacu ... ??? umiech

jeżeli powoduje to zmniejszenie wypadków, kalectw i śmierci, to jestem za !!!


Idź się zbadaj chłopie.
Ludzie stoją w korkach podczas tej akcji i się spóźniają do pracy przez takie głupie zagrywki milicji


Jestem za kontrolami, jeżeli ma to uratować komuś życie.
Ciekaw jestem co byś powiedział, jakby taki pijany albo "dnia wczorajszego" wjechał w grupkę ludzi?
Że te kontrole to takie "głupie zagrywki"?
Skąd wiesz, że (czego nikomu nie życzę) taki wstawiony człowiek, nie wyłapany podczas kontroli, nie staranuje Twojego samochodu?
Głupio piszesz i tyle.
Wolę korek niż utratę kogoś bliskiego. Wyjedź z domu 10 min wcześniej i już.

Za dużo ludzi z tego powodu zginęło i za dużo cierpi ...

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,20514876,przemysl-pijany-kierowca-mogl-staranowac-przechodniow.html
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,20518573,radawa-17-latka-wjechala-w-ludzi-byla-pijana.html
http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/a/otowo-pod-wplywem-alkoholu-spowodowal-wypadek-zostawil-rannego-pasazera-a-potem,10023046/
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,16657344,Kolejna_ofiara_pijanego_kierowcy__3_letnie_dziecko.html?disableRedirects=true

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 08:10  
Cytuj
CYTAT (Kosmitier)
Nie podoba mi sie ubezwłasnowolnienie i ciemiężenie normalnych obywateli w imie szcztucznego i wypaczonego "bezpieczeństwa".


Ubezwłasnowolnienie i ciemiężenie normalnych obywateli?
Przesadzasz kolego i to bardzo umiech

Mnie zawsze kontrolowali bardzo kulturalnie.
Ostatnio chyba nawet jakieś praktykantki umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »