NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Nadbereżny rozdaje mieszkania kolegom z PiS-u,
Posty: 1
Dołączył: 10 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 13:58  
Cytuj
Nadbereżny rozdaje mieszkania swoim znajomym kolegą z Pisu według klucza partyjnego, kto wierniejszy tym większe mieszkanie dostanie. W komisji wierności pisowskiej zasiada senator Sagatowska z niedouczonym synem Rasdosławem, Nadbereżny z kolegą posłem Weberem, ta trójka rządzi i dzieli w tym mieście czym można, ale dni ich policzone. Trzeba rozpocząć procedurę impiczmentu, odsunięcia ich od władzy, nic nie robia tylko grzeją miejsca w pierwszych ławkach w kościele. A aborygen stał się tak butny i pewny siebie, że analfabete Sobieraja z klucza partyjnego zrobił przewodniczącym rady miasta a gość jest niedouczony bo w terminie nie skończył szkoły podstawowej, powtarzał 7 klase podstawówki w myśl hasła, że wystarczy tylko luckowi dupe lizać a brak wykształcenie nie jest tutaj żadną przeszkodą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 13:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 14:01  
Cytuj
co a po Polsku?

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 14:05  
Cytuj
Ale kolesiostwo w pisie to norma. Tam nie trzeba mieć wykształcenia ani tym bardziej doświadczenia. Stadnina koni w Janowie podlaskim to świetny przykład.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 14:30  
Cytuj
jakies szczegóły w sprawie mieszkan?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 15:06  
Cytuj
teraz kij wam w oko, narzekaliście na Szlęzaka to macie lucka......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 15:52  
Cytuj
dupaandrzej i tak wszyscy wiedza kim jesteś, choćbyś nie wiadomo jakich nicków używał, twoje wypowiedzi są żałosne, a zazdrość zżera cię okrutna żal ciebie człowieku żal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 16:06  
Cytuj
A w Stanach zjednoczonych trzeba miec wyksztalcenie aby byc prezesem firmy? NIEEEEEE. a przecież USA to dla wiekszosci krajow wzor demokracji i biznesu .Nieprawdaż ? Chociasz zgadzam sie z tym ze coraz bardziej pisowska wladza w calej Polsce brzegina i raczej dlugo nie pociagna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 17:33  
Cytuj
To bardzo poważny zarzut... po za tym bełkot straszny.
Oczywiście pan, który założył tego posta ma jakieś konkretne dokumenty, dowody aby w sądzie to udowodnić?

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 18:14  
Cytuj
dupaandrzej jak Cie to tak bardzo boli zostan jego kolega moze tez sie zlituje i Ci da mieszkanie .............matko ludzie ale jestescie wredni wszystko Was boli, kole zazdroscicie jak nie wiem co ..........kij Wam w oko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 18:32  
Cytuj
mark30 zgadzam się a do echodna:Słuchaj trzeba mieć dojścia do dokumentów żeby udowodnić.Pamiętam Szlęzaka który był skłócony z klubem oczywiście wszystko cała wina leżała oczywiście po Jego stronie(to był sarkazm)gdy zajął się sprawą placu targowego i wysłał paru ludzi na kontrolę i wyszło szydło z worka.Nie chciał iść do sądu tylko udowodnić fanom i działaczom jaki wielki wałek się tam kręci o którym nie czarujmy się wiedzieli(i wiedzą)że tak powiem najwyżej usytuowani w szeregach spółki.A pan i władca aborygen teraz sypnął taką kasę na samą P.S.A. że głowa mała.Gdyby te pieniądze w połowie poszły na szkolenie młodzieży,zakup sprzętu itp. to ok.Ale skończy się wiadomo jak.A powtórzę po raz enty:na tym samym poziomie co piłkarze(którzy zagrali w tamtym sezonie świetny mecz z Zagłębiem Sosnowiecumiech grają koszykarze-wychowankowie.Ile dostali kasy?Mają zaplecze tylko dać Im ze 200-300 tysięcy,kupić 2-3 zawodników i mamy 1 ligę w kosza.Chodziłem na mecze od 30 lat,na kosza też.Teraz chodzę tylko na kosza.Sory że tak zszedłem z tematu mieszkań ale temat też ciekawy do rozkminienia i poniekąd wiąże się z całym sposobem zarządzania miejskim ,NASZYM majątkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 14:48  
Cytuj
Ja potrzebuję mieszkania socjalnego. Wystarczy mi kawalerka.
Może być o niskim standardzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 15:55  
Cytuj
To zmien prace i wez kredyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 16:12  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
Ja potrzebuję mieszkania socjalnego. Wystarczy mi kawalerka.
Może być o niskim standardzie.


Kiedyś trzeba było należeć do PZPR dziś wystarczy wstąpić do PiSu (podobnie w sumie to działa) ... Dla zasłużonych lub kolegów może znajdzie się posadka w jakimś spółce ... jako bonus ok Jak pożyczysz kasę samemu Kurduplowi to minimum rada nadzorcza

Taka "dobra zmiana"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »