NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Przedszkole,
Posty: 9
Dołączył: 14 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 12:49  
Cytuj
witam mam pytanie jakie przedszkole polecacie w stalowej woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 12:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 7 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 14:50  
Cytuj
Na ten temat sa juz watki wystarczy poszukac a nie zasmiecac forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 22:39  
Cytuj
w tym roku pierwszy raz zapisuje dziecko do przedszkola. Ktore polecacie ? Podpowiedzcie czym sie kierowac i co jest wazne przy wyborze placowki

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 00:04  
Cytuj
Polecam"ene due rabe"nowe przedszkole na ul.siedlanowskiego. małe grupy,kadra miła,panie troszczą się o dzieciaki. Zarówno ja jak i żona oraz córka jesteśmy zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 14:41  
Cytuj
Tylko Chatka Misia!!!😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 15:48  
Cytuj
Na pewno nie przedszkole nr.1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Na pewno nie przedszkole nr.1


dlaczego ?

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 18:33  
Cytuj
A co sadzicie o Przedszkolu Nr 18 im. Marii Montessori ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 19:12  
Cytuj
Przedszkole nr 7 jest super, panie sa fajne doświadczone mile wiec ja polecam p nr 7 kolo MOPSU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 19:22  
Cytuj
Potwierdzam ,że przedszkole nr 7 jest superowe moje dzieci tam chodza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Na pewno nie przedszkole nr.1

dlaczego nie przedszkole nr 1 ? Mozesz uzasadnic ?

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 21:11  
Cytuj
Też jestem ciekawa opinii o Montessori i o 1.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 21:26  
Cytuj
A Chatka Misia?od jakiego wieku dzieciaki tam przyjmuja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 10:03  
Cytuj
W chatce juz 2,5 latka mozna wyslac. Panie super pełno interesujacych zajec i programow realizuja, a poza tym cena nie zwala z nóg i to chyba tez ma znaczenie decydujac sie na przedszkole niepubliczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Na pewno nie przedszkole nr.1

Co jest w tym przedszkolu nie tak ..?napisales a nie potrafisz uzasadnic dlaczego odradzasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 13:36  
Cytuj
Moim skromnym zdaniem, nie ma złego przedszkola. Moja córcia chodzi do 9 i nie wymienił bym go na rzadne inneumiech Po za pojedyńczymo negatywnymi opiniami nie ma "najgorszego" przedszkola umiech Ja proponuję wybrać najbliżej miejsca zamieszkania, bardzo duża wygoda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 06:08  
Cytuj
Dla mnie nie jest dobrym przedszkolem
Godz 14,30 a dzieciaki maja zajęcia ala wf
Jak zawsze przychodziłam po córkę byla upocona a tu zima na zewnątrz
To taki jeden przykład

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 08:36  
Cytuj
To ze maja zajecia ruchowe to ttylko na plus. Teraz w przedszkolach publicznych panie sie rozleniwily i zamiast zaaranzowac jakies dodatkowe zajecia to wlaczaja dzieciom bajki w tv...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 15:26  
Cytuj
Nie polecam Chatki Misia,pierwsze 2 lata działalności były ok,ale teraz to jest wyścig szczurów.Fajne i dobre panie odeszły a przyszły młode co zadzierają nosa i wszystko im w dzieciach przeszkadza,jedynie jena pani w najstarszej grupie jest ok.własciciele wymyślaja non stop jakies zajecia dzieci z rodzicami i dziwne akademie9w godzinach pracy rodziców),nie wszyscy mogą być bo normalne,że każdy chyba pracuje.A ijedzenie też nie bardzo ,niby zdrowe odżywianie,wymyślają niewiadomo co a tak naprawde dzieci nie bardzo to lubią. Chore jest to że 2,5 latki mają ksiązki i to pięc hahaha ,to ma być zabawa a nie męczenie dzieci,narzekaja że tyle fajnych jest zabawek w przedszkole ,a nie mają kiedy się nimi bawić bo non stop mają sie uczyć. Dlatego ciesze sie bardzo ,ze moje dziecko już tam nie chodzi,a dostało się do państwoeego i jest zadowolone ,a ja z nim.Dlatego odradzam Chatke Misia ,niech właściciele nie nabijają sobie kieszeni,kosztem dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 15:27  
Cytuj
Może i zajęcia są potrzebne ale co byś zrobił gdy masz wychodzić na -20 a twoje dziecko jest spocone
Szczególnie dzieje sie tak przed jakimś wolnym
Aby tylko jak najmniej dzieci chodziło do przedszkola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 15:34  
Cytuj
A jak dziecko zrobiło sobie krzywdę to nikt nawet nie zadzwonił
I to nie odosobniony przypadek
Panie tam zlewają swoją pracę (oczywiście nie wszystkie)
Ale cieszę się że to ostatki pobytu mojego dziecka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 15:40  
Cytuj
W każdym przedszkolu ( oprócz Montessori) są różne grupy i różne panie,mój w 11 poszedł do przodu jako dziecko naprawdę dosyć trudne wg ich kryteriów,a teraz wracając do dawnych pań,cofa się ...wszystko zależy od opieki, z mojego doświadczenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 15:55  
Cytuj
Akacja39 jezeli dla ciebie minusem jest duza liczba zajec dodatkowych, ksiazki i zdrowe jedzenie to gratuluje podejscia. Moje dziecko w przedszkolu jest 8 godzin i ma czas zarowno.na nauke jak i na zabawe. Jesli dziecko przyprowadza sie po godzinie 9 a odbiera zaraz po obiedzie to rzeczywiscie czasu na zabawe nie ma za wiele bo w tych godzinach trzeba realizowac podstawe programowa, ale dzieci bawia sie przed sniadaniem, po zajeciach dydaktycznych i po obiedzie wg mnie wystarczajaco. Poza tym dla mnie zajecia dzieci z rodzicami czy akademie to super sprawa bo widze jak moje dziecko funkcjonuje w grupie i jakie zrobilo postepy. Mam tam dziecko od poczatku funkcjonowania i po przejsciach w przedszkolu publicznym nie zamienie Chatki Misia na żadną inną placówkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 16:03  
Cytuj
Moje dziecko było 8 a nawet9 godzin,więc nie mów mi,że nie wiem o co chodzi.Ok kazdy chce zobaczyc co swoje dziecko się nauczylo,ale akademie typu wielkanocna w SDK o godz 9-10 nie wszyscy mogą być,a dziecku przykro,że akurat rodzic nie może przyjśc bo musi isc do pracy.Niekazdy może brać wolne na zawołanie,no chybaże Ty nie pracujesz to możesz być zawsze. No i nie kazdy rodzic jest traktowany tak samo,są układy i układziki.Chyb a wiesz o czym mówie typu (gotowanie i inne) dlatego ja zabrałam swoje dziecko,z chodziło prawie 3 lata też od początku i pierwsze dwa lata były ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 16:33  
Cytuj
I podczas 9godzin nie bylo czasu na zabawę? Akademie o ktorych piszesz sa kilka razy w ciagu calego roku i ja dla nich biore urlop lub pol zmiany w pracy. sa to wazne chwile dla mojego dziecka i chce byc z nim ale niejednokrotnie zwracalam na to uwage i w tym roku dzien babci i dziadka byl po poludniu. Co do ukladow i ukladzikow niestety nie rozumie, tzn. wiem o kim piszesz ale mysle ze to nie kwestia ukladow a otwartosci na nowe relacje zarowno ze strony dyrektorstwa jak i niektorych rodzicow. tak jak dzieci zawiazuja znajomosci z kolegami z grupy tak rodzice moga nawiazac kontakt z innymi rodzicami czy kadra przedszkola. Ja zlego slowa powiedziec nie moge😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »