NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
RIA Peugeot - Jamnica,
Posty: 34
Dołączył: 16 Lut 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 11:49  
Cytuj
Jak oceniacie rzetelność (uczciwość) oferty samochodów używanych sprzedawanych w salonie RIA Peugeot w Jamnicy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 11:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 13:04  
Cytuj
Tak samo jak wszytskich handlarzy, do końca niczego nie mozesz być pewny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 13:18  
Cytuj
Rzetelność może być choć nie musi na najwyższym poziomie co i tak nie uchroni przed niespodzianką ze strony używanego samochodu.Nie ważne czy to ta firma czy jakaś inna w używanym aucie wszystko może się zdarzyć.Częściowo można się zabezpieczyć przed niespodziankami wymieniając pasek rozrządu,filtry i olej chyba,że RiA daje gwarancje na te czynności a w szczególności na pasek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 14:20  
Cytuj
ja tam bym z ria nie zachodził miałem od nich samochód z serwisowaniem był problem okazało sie że gwarancje mam nie na wszystko odradzam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 14:43  
Cytuj
W moje bliskiej rodzinie jeździ auto zakupione właśnie w Jamnicy. Raczej bez niemiłych niespodzianek. Nie narzekali. Auto pochodziło z Polski, bezwypadkowe. Dostali gwarancję roczna, ale chyba nie korzystali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Marz 2016r.
Skąd: Jamnica-Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 21:40  
Cytuj
Dzień dobry.
Dziękujemy za podjęcie naszego tematu na Forum.

Cieszymy się, że temat wywołał ożywioną dyskusję.

Mamy wielu Klientów, bardzo się dla nich staramy, chcemy być najlepsi, a to jak zapewne wiecie, nie jest łatwe.

W naszej ofercie posiadamy samochody nowe (Peugeot) oraz pod skrzydłami Marki Peugeot, Dział Samochodów Używanych (pojazdy różnych marek, samochody z gwarancją, nawet 2 letnią!).

Nasi Klienci doceniają nas i nasze starania. Stale rosnąca sprzedaż samochodów nowych jest tego dowodem, a jeśli chodzi o sprzedaż pojazdów używanych, jesteśmy w polskiej czołówce.

Przy takiej ilości sprzedanych pojazdów mamy wielu zadowolonych Klientów, którzy nas polecają, za co dziękujemy (to najlepsza reklama oraz docenienie starań i zaangażowania wszystkich naszych Pracowników).

Rozumiemy również, że pośród wszystkich osób, które skorzystały z naszych usług, mogą się znaleźć również takie, które nie do końca będą usatysfakcjonowane. Takie osoby prosimy o kontakt. Chcemy pomóc w każdej sprawie. Nawet jeśli samochód nie jest kupiony u nas. Obiecujemy postarać się bardziej niż inni.

Pani/Panie zaqwsxcderfv - zapraszamy do odwiedzenia nas.
Oto adres strony, gdzie można sprawdzić ofertę aut używanych:
http://ria.com.pl/
Jeśli któryś z samochodów przypadł Pani/Panu do gustu, zapraszamy do odbycia nim jazdy testowej. Zaprezentujemy pojazd. Odpowiemy na każde pytanie.
Oferowane przez nas samochody są szczegółowo sprawdzane. Wydaje nam się, że żaden szczegół nie umknie uwadze naszej doświadczonej załodze, a jeśli to się zdarzy, zawsze można liczyć na Peugeot Assistance lub wspomnianą wcześniej gwarancję dla aut używanych (w dużym skrócie: obejmuje ona każdą awarie i/lub usterkę, która uniemożliwia podjęcie lub kontynuowanie podróży).

Panie Zbych86, jeśli to nie kłopot, prosimy o kontakt z naszym Serwisem: 15 811 32 55 (Szef Serwisu) i opisanie sytuacji. Będzie dla nas priorytetem rozpoznanie sprawy i wyjaśnienie problemu.
Rzeczywiście jest tak, że gwarancja na samochody używane, choć jest bardzo obszerna, nie obejmuje wszystkiego (nie obejmuje np. sytuacji związanych z naturalnym zużywaniem się podzespołów).
Zapraszamy do zapoznania sie z warunkami Programu Peugeot Używany Gwarantowany:
http://uzywanygwarantowany.pl/pug/uzywanygwarantowany_pug
W każdym przypadku podchodzimy do sprawy indywidualnie i staramy się, by Klient wyszedł z Salony/Serwisu zadowolony.

Dziękujemy za zmotywowanie nas do założenia profilu na Forum.
Wydaje nam się, że udzielając się w Społeczności Forum będziemy mogli pomóc sobie wzajemnie.
Proszę pamiętać, że jesteśmy dla Was.
Prosimy o pytania, zgłaszanie spraw.
Dziękuję i życzę spokojnej nocy.
RiA Peugeot Jamnica k.Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Częściowo można się zabezpieczyć przed niespodziankami wymieniając pasek rozrządu,filtry i olej chyba,


potluczonyscianasciana

Mityczny pasek rozrządu i olej nadal w formie potluczony

Ale kluczem w tej wypowiedzi jest słowo "chyba" good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2016r. 22:05  
Cytuj
CYTAT (czortunio)
Ale kluczem w tej wypowiedzi jest słowo "chyba" good

Dobrze,że nie dynametrycznym to po pierwszea po drugie czytanie ze zrozumieniem dla Ciebie jak widać jest bardzo trudne a mimo to wypowiadasz się.Wyrwane słowo z całości i doklejenie go do pierwszej części zdania zmienia zupełnie sens.W celu zrozumienia przez Ciebie sensu słowa chyba pogrubiłem Ci resztę zdania.
CYTAT (Feniks)
Częściowo można się zabezpieczyć przed niespodziankami wymieniając pasek rozrządu,filtry i olej chyba,że RiA daje gwarancje na te czynności a w szczególności na pasek.
 
Ps.
Nie rób z kogoś gorszego od siebie znawco od siedmiu boleści i przyjmij do wiadomości,że nie każdy zniża się do Twojego poziomu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 27 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 23:23  
Cytuj
szef serwisu hahaha może krowy wypasać najwyżej i to bym się bal mu dać jedna wielka pomyłka ta cala firma i serwis oni będą doskonale wiedzieć o kogo i jakie auto chodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Marz 2016r.
Skąd: Jamnica-Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 06:43  
Cytuj
Dzień dobry
@Tompol to chyba nie o nas, prawa?

Choć, rzeczywiście, nie specjalizujemy się w wypasie krów.

Nie mniej jednak, jeśli ma Pan problem z samochodem, prosimy o wizytę. Gwarantuję, że zajmiemy się autem najlepiej jak to możliwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 06:48  
Cytuj
Tomplo woli obrażać anonimowo, osobiście samochodem się u was nie stawi bo mu prawko zabrali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 12:17  
Cytuj
Zdecydowanie odradzam.

Auto przy oględzinach wyglądało dobrze. Następnego dnia przy odbiorze juz nie spojrzałem pod maskę. Po czasie okazało się, że w ciągu jednego dnia zdążyli wyciągnąć obudowę silnika. Wtedy też zauważyłem, że niektóre części zostały wymienione.. Wspomne jeszcze o tym, że mata wygłuszająca pod maską została wymieniona na przepaloną..
Teraz żałuje, że po czasie nie zglosiłem tego do komisu ale biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację wątpie by to przyniosło jakikolwiek skutek.
Nie pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Marz 2016r.
Skąd: Jamnica-Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 16:36  
Cytuj
Dzień dobry @pelikan
Bardzo przepraszam, ale opisywana sytuacja jest zupełnie niemożliwa.

Szczerze, nie wyobrażam sobie, że ta historia jest prawdziwa. Nasi Klienci nie wstydzą się kontaktować się z nami w praktycznie każdej sprawie (niemal dosłownie!). Dla każdego mamy czas i chetnie pomagamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 22:24  
Cytuj
Wiem w jakim stanie oglądałem auto, a w jakim dostałem je następnego dnia. Niemożliwe to jest tylko udowodnienie wam, że robicie przekręty na klientach. Szkoda, że od mojej sytuacji minął ponad rok ale po raz drugi drugi oszukac się nie dam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 22:31  
Cytuj
Dla tego zawsze warto zrobić zdjęcia, a najlepiej nagrywać ukrytą kamerą tak jak ja robię, nagrywam każdą oficjalną rozmowę, spotkanie żeby w razie czego ktos mi nie zarzucił kłamstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 23:40  
Cytuj
pelikan nie wierzę.

Oto moja historia:
Chciałem kupić Buty Znanej Marki.
Czarne, z czarna podeszwą, czarnymi sznurówkami.
Poszedłem więc do sklepu sprzedającego Buty Znanej Marki, obejrzałem buty, zamówiłem je, a ponieważ nie miałem przy sobie pieniędzy, umówiłem się ze sprzedawcą, że tego dnia zostawię zaliczkę, a następnego doniosę reszte kasy i odbiorę owe niezwykle ekskluzywne obuwie.
Następnego dnia poszedłem ponownie do sklepu. Byłem przygotowany finansowo. Ponieważ zawsze marzyłem o takich butach, wziąłem ze sobą żonę, teściowę, teścia, sąsiada i jeszcze kolegę z wojska.
Przychodzimy do salonu obuwniczego, podbiega do nas sprzedawca, który mnie wcześniej obsługiwał, wita sie z nami wszystkimi i prowadzi do lady, gdzie czekają na mnie moje wymarzone buty.
Oczy zachodzą mi łzami, żona mocno ściska moją dłoń, teściowa szlocha, teść jest dumny, a kolego z wojska klepie mnie po ramieniu z serdecznością.
Sprzedawca ponownie prezentuje buty, kt. zamówiłem.
Wyciąga je z pudełka i co widzę?
TO NIE SĄ MOJE BUTY ZNANEJ MARKI!
Co więcej! nie są czarne, a czerwone, podeszwa jest w kolorze niebieskim, a sznurowki sa... żółte!
Dodatkowo wkladka jest podarta!

Co robię?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Co robię?


No jak to co? Zabierasz buty do domu, po czasie dociera do Ciebie, że ch...wo wyglądają, a po ponad roku wylewasz żale na forum. jezyk

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 14:49  
Cytuj
Ja osobiscie mialem raz kontakt z RIA w Jamnicy,sporadycznie wyskakiwal mi blad na komputerze i nie dzialaly swiatla stopu. W serwisie chcieli mi wymieniac cala wiazke czy Ch..j wie co tam jeszcze, koszt grubo ponad 300PLN.

Pojechalem do autocraftu, kupilem oryginalny czujnik stopu koszt 35PLN, wymienielem sobie sam do dzis smiga.

Z tego co wiem to tam dlugo dobry mechanik nie parcuje,ponoc nie wolno im nawet radia sluchac na warsztacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiscie mialem raz kontakt z RIA w Jamnicy,sporadycznie wyskakiwal mi blad na komputerze i nie dzialaly swiatla stopu. W serwisie chcieli mi wymieniac cala wiazke czy Ch..j wie co tam jeszcze, koszt grubo ponad 300PLN.

Pojechalem do autocraftu, kupilem oryginalny czujnik stopu koszt 35PLN, wymienielem sobie sam do dzis smiga.

Z tego co wiem to tam dlugo dobry mechanik nie parcuje,ponoc nie wolno im nawet radia sluchac na warsztacie.



Tak niestety działają serwisy ASO, w 95% idą w wymianę całych zespołów lub części, 5% to naprawa tych części.
Jak miałem "peżota" to coś tam u nich robiłem, oprócz tego że drogo, to nie miałem uwag - miła i rzeczowa obsługa, koszt tak jak ustalono przed naprawą/wymianą.
Jak masz nowe auto (ze skomplikowaną nowoczesną elektroniką itp.) to jeździsz do ASO lub sprawdzonego mechanika, jak masz starocia, to możesz ryzykować (oszczędzać) i latać po szemranych mechanikach garażowych, tak to jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 09:21  
Cytuj
Często "szemrany" mechanik garażowy jest lepszy niż ten z Aso.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Często "szemrany" mechanik garażowy jest lepszy niż ten z Aso.uśmiech


Chyba mamy inną definicję słowa "szemrany" umiech Jeśli lepszy od ASO, to ja na takiego mówię po prostu "dobry mechanik". U szemranego mechanika masz dużo większe prawdopodobieństwo, że spartoli robotę i/lub oszuka, niż w ASO. Nie ukrywam jednak, że w ASO nie pracują sami fachowcy, i coraz łatwiej znaleźć lepszy serwis "na mieście" umiech.

Tu jednak chyba zeszliśmy z tematu - mowa była o RIA używane, a nie serwis - w tym temacie nie mam wiele do dodania, raz tam coś oglądałem, auta wyglądały na zadbane itp.
Głośno jednak było jakiś czas temu o tym, że ktoś kupił auto w programie "aut używanych" pegueota (w STW, gdzieś w PL po prostu), i trafił na minę. Także zwykła przestroga, by nie wierzyć w cuda i po prostu dokładnie sprawdzać to co się kupuje i tyle. Co do gwarancji - to na używane nie dostaje się gwarancji, tylko bardziej bym to nazwał pakiet serwisowy, który zwykle jest mocno ograniczony - taka zagrywka marketingowa, także tutaj także polecam czytać co się podpisuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 12:27  
Cytuj
Mariusz ale jako pracownik RIA / osoba powiązana mógłbyś się powstrzymać od komentarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 14:00  
Cytuj
Mam bardzo dobre zdanie o RIA Jamnica. Auto zakupiłem w 2005 roku. Do dzisiaj jeździ bezawaryjnie. Przejechałem nim ponad 300tys km. Auto było prawie nowe z przebiegiem 25000km.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 27 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 22:11  
Cytuj
dokładnie tak jak pisał poprzednik Rally
"Mariusza"znam to wazelinka oddal by życie za nich a i tak go wydymają kolejny naiwny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
dokładnie tak jak pisał poprzednik Rally
"Mariusza"znam to wazelinka oddal by życie za nich a i tak go wydymają kolejny naiwny


Nie bardzo wiem co Ci odpowiedzieć. Jeszcze nie tak dawno udawałeś (?) mojego kolegę.
Tak, wiem kim jesteś, "kolego" z renówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »