NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
«« « ... 5 6 7 8
Kebaby w Stalowej,
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 18:32  
Lotos ratowało sie d** jak Deshi był zamkniety :/

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 13 Lut 2019r. 13:49  
Chciałem przetestowac kebab u jana i joli ale na spotted zobaczylem taka opinie

Ja rozumiem wszystko jak Turek oszuka Polaka dając mu za mało mięsa lub sosu ale to co się dzieje w kebabie u Jana i Joli to już k[***] przesada. Poszedłem tam z kolegą bo był bliżej, wchodzimy wszystko ok zamawiam kubelek pani przyjęła zamówienie, zapłaciłem i czekam. Kebs gotowy idę odebrać i co widzę? Na dnie kilka frytek a obok parę kawałków kurczaka który zresztą smakował jak psi kał wszystko polane najtańszym sosem z biedronki. W taki sposób dałem się oszukać na 12 polskich złoty. Z całego serca odradzam jedzenia tam czegokolwiek pozdrawiam.

polecacie ten kebab??

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Zanie zaczynamy DUŻĄ literą i kończmy KROPKĄ. Stosujemy znaki interpunkcyjne.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 22:58  
Nigdy tam nie jadłem, a ten w sity parokor tez zależy jak leży,raz dobry a za kilka dni obstrukcja

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 23:25  
Takich co te 12 złotych zostawiają wielu - tytułowy Janek przestał nawet jeździć na taryfie bo kebsy tak schodzą 😎
Swoją drogą - nie powinno się to nazywać u Joli i Jana ? Ot co trochę kultury i szacunku

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 09:56  
Najecie się świństwa a potem wielu się dziwi że rozstrój organizmu albo co gorsze, rak jelita. Nie ma to jak zjeść porządny obiad w knajpie. Już wolałbym cienką zupę w barze niż takiego kebaba w którym jest najgorszej klasy mięso co można poczytać w internecie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 10:16  
Odnoszę wrażenie, że kilka lat temu kebaby były z lepszej jakości mięsa.

Teraz to jakiś chłam.
Kupiłem gdzieś w grudniu na "edukacji" - porażka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:06  
Czytałeś że zamawiają mięso poza kontrolą? Kurier przypadkowo namierzył 30 kg baraniny, którą właściciele kebaba oczywiście mieli zjeść z rodziną (30 kg! Kto w to uwierzy). A takich przypadków są tysiące.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 23:00  
Boże tylko nie kupujcie u Jana i Joli najgorszy syf jaki niestety jadłam 🤮teraz jem tylko w Rzeszowie od dary polecam najlepsze szkoda że u nas nie ma takich😋

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 10:10  
Kiedyś, jak mieli lokal w Rondzie, to był najlepszy kebab.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

«« « ... 5 6 7 8

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »