NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie płacić rachunki z najniższą prowizją,
Posty: 19
Dołączył: 24 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 16:40  
Cytuj
Witam gdzie w stalowej woli zapłacę rachunki z mala prowizja od nich.Z góry dziękuję za informacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 16:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 17:10  
Cytuj
W Sklepie żabka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 17:50  
Cytuj
frac na centrum 4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 17:58  
Cytuj
Posiadacze konta bankowego w Aliorze ... prowizji nie płacą ... zawsze to jakiś plus gdy ma się sporo rachunków

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 12:47  
Cytuj
W Aliorze, oprócz konta ;) musisz mieć rachunek na Twoje imię i nazwisko, rachunku wystawionego na np. żonę czy męża ( nie mówiąc o innych członkach rodziny)nie zapłacisz bez prowizji..... i niestety te kolejki...
Ja płacę przelewem bankowym - 10 gr za zdrapkę. Wychodzi mi najtaniej.
Swojego czasu płaciłam w biurze na 1 piętrze ( wychodziło 0,99 gr za każdy rachunek)- w białym budynku obok Hali Targowej, na tej samej ścianie co "Instytut wódki i śledzia".
Dawno - bo ok 2 lata temu ostatnio tak płaciłam, ale jeśli nie zlikwidowali tego biura to warto podejść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Posiadacze konta bankowego w Aliorze

Z tego co pisze linka0706 to nie do końca.Ja robie miesięcznie ok.12-15 przelewów i mam w PKO BP konto bez granic fakt opłata 17.90 złotych miesięcznie ale bez prowizji pobieram również pieniądze z każdego bankomatu takze na świecie.
Takie możliwości:
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie*,
0 zł za krajowe przelewy, także do innych banków przez Internet, telefon lub w oddziale,
0 zł za kartę do konta,
0 zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty,
0 zł za usługę powiadomienia SMS
0 zł za wypłatę gotówki do 300 zł przy okazji płacenia kartą debetową w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash back
Niestety nie ma nic za darmo ale mi się opłaca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 18:12  
Cytuj
" Feniks" nie do końca co??? bo nie zrozumiałam...
Tak się składa, że również mam konto w PKO, ale zrezygnowałam z darmowych bankomatów na całym świecie, więc nie płacę tych 17,90 zł co miesiąc, a tylko w przypadku przelewów 10 gr za zdrapkę - reszta jak zauważyłeś sam darmowa ;) Dajmy na to - robię 8-10 przelewów miesięcznie to mnie kosztuje... niewiele jezyk

Ale temat był tańszych płatnościach , a my robimy reklamę banku ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 19:02  
Cytuj
Od 2009 roku konto mam w Aliorze. Jedyna opłata to 6 zł miesięcznie za kartę. Warunek jest taki, by przynajmniej raz w miesiącu na to konto wpływało wynagrodzenie/stypendium/emerytura/renta (dowolnej wysokości) lub prywatny przelew na kwotę ponad 2000 zł. Gdyby ten warunek nie był spełniony to miesięczny koszt wzrósłby o kolejne 8 zł. Wszystkie bankomaty na całym świecie za free, polecenia zapłaty, zlecenia stałe, przelewy internetowe i wpłaty/wypłaty na własne konto w placówkach banku też za free. Nie ma zdrapek tylko są kody wysyłane SMSem. Nawet znajomym robię opłaty ze swojego konta a ci mi oddają kasę w gotówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 20:31  
Cytuj
Ja płacę Punkt Obsługi Kasowej ul. Staszica 12 dawny dom dziecka koło delikatesów Społem -- za prąd 0.99 . gaz 1.49 . woda ścieki ,śmiecie 0.99

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 20:55  
Cytuj
mam konto w BZWBK,za przelewy nie place nic,rachunki oplacam przez internet bardzo wygodnie i sprawnie sie to odbywa,ale mozna tez w banku bez zadnej prowizji.Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Posiadacze konta bankowego w Aliorze

Z tego co pisze linka0706 to nie do końca.Ja robie miesięcznie ok.12-15 przelewów i mam w PKO BP konto bez granic fakt opłata 17.90 złotych miesięcznie ale bez prowizji pobieram również pieniądze z każdego bankomatu takze na świecie.
Takie możliwości:
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie*,
0 zł za krajowe przelewy, także do innych banków przez Internet, telefon lub w oddziale,
0 zł za kartę do konta,
0 zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty,
0 zł za usługę powiadomienia SMS
0 zł za wypłatę gotówki do 300 zł przy okazji płacenia kartą debetową w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash back
Niestety nie ma nic za darmo ale mi się opłaca.


Inteligo. Możliwości wszedzie te same. Wszustko robie za darmo, zero kosztów. Jeśli bym nie przekroczył 100 zł płatnosci kartą 4 zl. Faktycznie okazja. Niezly jeleń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 11:57  
Cytuj
Masz konto w EURO BANKU nie płacisz za przelewy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 12:00  
Cytuj
mbank - przelewy internetowe bez opłat
dziwię się nieustannie kolejkom osób poniżej 50 a nawet 60 rż , którzy raczej korzystają przecież z netu a nie dosyć że stoją w kolejkach to płacą jakieś prowizje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 12:30  
Cytuj
Pko konto za zero. wyplata no konto, płatnosc karta powyżej 200 -300 zl /mc i wszystko za darmo, prowadzenie, karta, przelewy.
jedyny minus za który nie chce dopłacać to bankomaty, w standardzie tylko pko. Po opłacie (nie wiem jakiej) wszystkie.

mbank byłby konkurencyjny gdyby nadal miał kartę za free i lepszą aplikacje mobilna niż pko. A tak to mbankowa aplikacja do pełnej funkcjonalności wymaga posiadania konta w orange. nieporozumienie ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 12:31  
Cytuj
17,90zł za konto? Serio? To ponad 200zł rocznie. W innych bankach masz to samo za darmo albo za grosze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 13:41  
Cytuj
Przez internet za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Posiadacze konta bankowego w Aliorze

Z tego co pisze linka0706 to nie do końca.Ja robie miesięcznie ok.12-15 przelewów i mam w PKO BP konto bez granic fakt opłata 17.90 złotych miesięcznie ale bez prowizji pobieram również pieniądze z każdego bankomatu takze na świecie.
Takie możliwości:
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie*,
0 zł za krajowe przelewy, także do innych banków przez Internet, telefon lub w oddziale,
0 zł za kartę do konta,
0 zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty,
0 zł za usługę powiadomienia SMS
0 zł za wypłatę gotówki do 300 zł przy okazji płacenia kartą debetową w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash back
Niestety nie ma nic za darmo ale mi się opłaca.


Inteligo. Możliwości wszedzie te same. Wszustko robie za darmo, zero kosztów. Jeśli bym nie przekroczył 100 zł płatnosci kartą 4 zl. Faktycznie okazja. Niezly jeleń[/cytatAlior Bank 5zł za karte co m-c wszystko za 0 zł Powiadomienie o środkach na kącie 0,30 gr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 08:40  
Cytuj
Dziwię się niektórym, że wciąż korzystają z płatności na poczcie i płacą za tą usługę np 3,5 zł - bo tyle to chyba teraz kosztuje.
Może myślą, że zalożenie konta to jest jakaś ekstremalnie droga czynność?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 23:29  
Cytuj
Też mam konto WBK, za friko, nawet nie musi tam wpływać pensja regularnie. Rachunki płacę w domu, przez internet, bo mam dostęp do konta przez internet. Oszczędnośc czasu i kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »