NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wyciecie migdalkow, Zabieg
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 23:16  
Cytuj
Witam u dziecka stwierdzono powiekszony migdal wymagany jest zabieg usunięcia migdalka i nacięcia pozostalych proszę napiszcie do jakiego lekarza sie kierować jakie miasto kogo polecacie z doświadczenia bede bardzo wdzieczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 23:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 20:49  
Cytuj
Nikt nic mi nie napisze przecież sa chyba mamy ktorych dzieci mialy usuwane migdalki prosze o pomoc chce to zrobic w miare mozliwosci szybko i u dobrego specjalisty prosze o informacje bede wdzieczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:06  
Cytuj
Na tego typu zabiegi znajomi polecają lublin ale nie znam nazwiska specjalisty wiem że to pani profesor.Tylko tyle wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:31  
Cytuj
Moje dziecko też miało powiększony migdałek i ciągle miało infekcje górnych dróg oddechowych. Nam pomógł Piłat, który przepisał lek na obkurczenie migdałka. Trochę to trwało i obyło się bez wycinania. Ten laryngolog przyjmuje na Edukacji w Medicum. Może warto spróbować leczenia, a wyciąć można w każdej chwili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 07:44  
Cytuj
wycinanie nigdy nie jest dobrym pomysłem, nie wierzcie w to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 09:15  
Cytuj
Jak najbardziej polecam wizytę z dzieckiem u Andrzeja Piłata - on zdecyduje czy leczyć, czy ew. do wycięcia. Jeżeli będzie do wycięcia to da skierowanie na konsultację do Lublina. Najlepszym miejscem w naszym regionie jest Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie -Klinika Otolaryngologii Dziecięcej.
Ta Pani profesor to: Grażyna Mielnik - Niedzielska.
Powodzenia !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 10:06  
Cytuj
Migdały to naturalna ochrona organizmu! Po wyciecieciu dziecko zamiast chorować na zapalenie gardła i anginy, bedzie chorować na zapalenie oskrzeli i płuc bo czynnik chorobotwórczy bez migdałków ma otwarte drzwi do dolnych dróg oddechowych. Radzę poczytać o tym.. Bo z doswiadczenia ludzi z otoczenia wycięcie migdałków wlasnie dało taki skutek, ciagle zapalenie oskrzeli albo krtani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 11:20  
Cytuj
Polecam wizytę u Konstantego Dąbskiego - przyjmuje na NFZ najbliżej w Gorzycach.
Namiary i opinie w Internecie.
I może się okazać, że wcześniej lekarze się mylili...
Naprawdę warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 11:29  
Cytuj
Aga 1977 masz stuprocentową racje, ludzie tak się wyrywają do tych ingerencji w organizm, a pojęcia nie mają, że robią dziecku krzywdę.Myślą, że wytną i problem z głowy, jak noga boli to też odciąć i po probl.?Ładowanie antyb. to też nie jest rozwiąz.,organizm powinien sam się bronić, ale trzeba dac mu szansę a nie faszerować czym popadnie od urodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 12:48  
Cytuj
Oj tak i ci wstrętni lekarze, co też pojęcia nie mają. Co innego szamani od 'homeopatii', ci to wiedzą wszystko ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 13:10  
Cytuj
A no często nie mają. Dobry lekarz to jak dobry wulkanizator. Ciężko takiego znaleźć ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 10:15  
Cytuj
Dzięki za odpowiwdzi mysle ze wybiore sie heszcze do dr Piłata zobacze co powie slyszalam ze kieruje tez do Staszowa na zabieg a czy ktos slyszal cos o Nowej Debie? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 11:52  
Cytuj
Moje dziecko doktor Piłat kierował do Rzeszowa na Chopina. To nie musi być prawda że wycinanie jest złe, mój syn tracił słuch przez ciągłe zapalenia ucha, których powodem był powiększony migdał. Miał wtedy 3 lata i z perspektywy kilkunastu lat wiem że zrobiłam dobrze decydując się na wycinanie ale to wszystko sprawa indywidualna. Każdy przypadek jest inny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 13:14  
Cytuj
Niestety nslezy wyciac migdalka i naciąc boczne i nie na co zwlekac ma troche niedosluch spowodowany uciskaniem na kanakik mam do wboru Rzeszów Lublin lub Staszow napiszcie kogo polecacie z tych szpitali bardzo proszę pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 23:03  
Cytuj
Jesli ktos wybiera sie do Staszowa z dzieckiem to musicie wiedziec ze na zabueg kwalifikuja się dzieci majace przynajmniej 4,5 roku i ważą minimum 19 kg:( szkoda bo jadąc tam nikt mnie nie poinformowal :(
W Lublinie czas oczekiwania to prawie 4 miesiace :(
A co sądzicie o Stalowej dok Dubielisie ordynatorze ?
Moje dziecko ma ogromnego migdala dodatkowo slabiej slyszy pezez to nie chce tak dlugo czekać ale z drugiej strony chce zeby nie bylo żadnych komplikacji czyli jak każdy rodzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 09:04  
Cytuj
linda napisałam na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 19:46  
Cytuj
Bardzo dziękuję Andrzejm odpi
salam na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 20:25  
Cytuj
moja córka tez ma stwierdzone przerost 3 migdałka i szybkie wyciecie nie bardzo sie z tym spiesze bo cccccccorka nie choruje
juz nie pamietam kiedy miala infekcje jakąś kataru tez nie łapie wiec narazie nie ruszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 06:29  
Cytuj
W 3 klasie podstawówki miałem wycięty 3 migdał(lekarz Żugaj).Od tamtej pory (a minęło prawie 30 lat raz wziąłem antybiotyk,zero kaszlu,katar sporadycznie się przytrafi ale cały czas aktywny fizycznie i w pracy i po.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 12:48  
Cytuj
Czy ktoś wycinał migdałki w Stalowej Woli?. Dziwne że wszyscy piszą o Staszowie Lublinie czy Rzeszowie kiedy robią to na miejscu.Kolejki gdzie indziej to masakra: Rzeszów Chopina rok, Asklepios na NFZ nie da rady w tym roku, Tarnobrzeg pół roku, do Lublina przez dwa dni nie idzie się nawet dodzwonić a w Stalowej tylko półtora tygodnia czym to jest spowodowane???Dodam że muszę to zrobić jak najszybciej gdyż migdał uciska na trabki słuchowe i dziecko coraz gorzej słyszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 15:34  
Cytuj
Jakość wykonywanej usługi. Osobiście polecam na śląsku ale nie na nfz robić po zamrażaniu, nie chirurgicznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 28 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 09:20  
Cytuj
Doktor Pilat tez przepisal mojemu dziecku lek homeopatyczny na zmniejszenie migdałka i tylko pogorszyl sprawę, takiej ilości kataru nie miała nigdy, skonczylo się szpitalem i długim leczeniem, a migdal i tak jest do usuniecia bo słabiej słyszy, i tylko Lublin bo tam sa lepsi specjaliści, owszem w stalowej robia ale proste zabiegi, a tu będą nacinane jeszcze dwa, a bac się boimy wiadomo ale kilku specjalistow powiedziało co innego niż doktor Pilat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sos
sos
sos
Posty: 41
Dołączył: 29 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 10:37  
Cytuj
Nie wycinaj.moje dziecko 6 letnie,w wieku 4 lat stwierdzono powiekszone migdaly itp.bylismy u 3 lekarzy prywatnych.kazdy radzil wyciac w Jaroslawiu.dziecko zle oddychalo mowilo przez nos itp.dopiero dr.Koziol przepisal leki.po 3tygodniach wszystko wrocilo do normy.od 2 lat jest spokoj.niepodejmuj szybko decyzji z wycieciem.wiekszosc burakow lekarzy tylko to zaleca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 23:31  
Cytuj
Doświadczeni w temacie migdalkow rodzice - możecie podzielić się informacjami jak poradziliscie sobie z przerostem migdałka u dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 19:35  
Cytuj
Niestety u naszego dziecka trzeba było wycinać. Zabieg był robiony w Dziecięcym Szpitalu Poliklinicznym w Lublinie. Jeżeli już trzeba to usuwać to polecam to miejsce mega profesjonalizm bez powikłań i jak do tej pory wszystko jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »