NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
500 zł na dziecko to szansa dla Romów,
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 12:08  
Cytuj
Wprowadzenie programu 500 zł na dziecko jest szansą dla romskim rodzin – uważa Arkadiusz Mularczyk z PiS. Jeśli romskie rodziny wpisują się w kryteria programu 500+, to będą nim objęte. Być może jest to szansa dla tych rodzin” – stwierdził polityk na antenie Radia Kraków. – „Miejmy nadzieję, że sytuacja rodzin romskich się poprawi. ---- http://dzien(...)la-romow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 12:13  
Cytuj
Zosia-wklejarka

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Wprowadzenie programu 500 zł na dziecko jest szansą dla romskim rodzin – uważa Arkadiusz Mularczyk z PiS. Jeśli romskie rodziny wpisują się w kryteria programu 500+, to będą nim objęte. Być może jest to szansa dla tych rodzin” – stwierdził polityk na antenie Radia Kraków. – „Miejmy nadzieję, że sytuacja rodzin romskich się poprawi. ---- http://dzien(...)la-romow


W jaki sposób 500 zł na dziecko ma pomóc romom? Czy to pomoże im znaleźć prace? a przepraszam jaką prace...przecież romowie nie kalają się tak poniżającym zajęciem jakim jest praca. To samo będzie z imigrantami zwanymi potocznie uchodźcami jak już przestaną ich wpuszczać na zachód i zaczną osiedlać się tutaj. Mamy szczęście że społeczność romska jest u nas niezbyt liczna, ale to się teraz zmieni, oni będą mieć po ośmioro dzieci a przeciętni mieszkańcy dwójkę. Załamać się idzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Wprowadzenie programu 500 zł na dziecko jest szansą dla romskim rodzin – uważa Arkadiusz Mularczyk z PiS. Jeśli romskie rodziny wpisują się w kryteria programu 500+, to będą nim objęte. Być może jest to szansa dla tych rodzin” – stwierdził polityk na antenie Radia Kraków. – „Miejmy nadzieję, że sytuacja rodzin romskich się poprawi. ---- http://dzien(...)la-romow


Program 500+ to pogrążenie polskiej gospodarki. Pieniędzy nie starczy pomimo wprowadzenia nowych podatków. Nie wiem jak można myśleć, że ten program jest dobry dla kogokolwiek.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 13:49  
Cytuj
Jest dobry dla nierobow na socjale ktorym bonusowe "pincet" pozwoli wskoczyc na wyzszy poziom egzystencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 17:05  
Cytuj
jaciek jestes"mądry"bo albo nie masz dzieci albo pojęcia o niczym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
jaciek jestes"mądry"bo albo nie masz dzieci albo pojęcia o niczym


To Ty nie masz pojęcia zwłaszcza o ekonomii. Nikt kto wie skąd się biorą pieniądze w budżecie nie popiera tego programu w tej formie ponieważ promuje nieróbstwo.

Poza tym w żadnym kraju taki program nie przyniósł poprawy wskaźnika dzietności.

To jest majstersztyk zabrać ludziom pieniądze, oddawać im mniej sprawiając jednocześnie, że się cieszą iż coś dostają.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 19:57  
Cytuj
Dokładnie. Większośc ludzi ma lewackie myślenie i nie zdają sobie sprawy, że rząd nie daje, tylko zabiera dużo dużo więcej, a później nieliczni załapią się na taki program, jak teraz 500+. I do tego jeszcze się z tego cieszą. Nie ogarniam.
Przecież oni tych pieniedzy nie rodzą kur** tylko zabieraja z podatkow. Nie rozumiecie tego?....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 20:02  
Cytuj
Romowie chętnie przytulą po 500 zł na każde dziecko bo przecież oficjalnie nie mają żadnych dochodów.

Persymona to ty nie masz pojęcia. Rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Rząd rozdaje twoje (o ile płacisz podatki) i moje. Na początek do obsługi zatrudni 7000 urzędników. Utrzymanie każdego z nich to będzie koszt minimum 3000 zł. Co daje 7 000*3 000=21 000 000 zł. Dwadzieścia jeden milionów co miesiąc a to dopiero początek.

To pieniądze zabrane nam podatnikom. Rząd wie lepiej. Sami pewnie wydalibyśmy na głupoty. Rząd sam najlepiej wie na co wydać nasze pieniądze. Z podatków nie starczy więc włączą drukarki. Co sie stanie? Pewnie nie wiesz? No ale Rom i Syryjczyk dostaną.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 20:03  
Cytuj
CYTAT

Przecież oni tych pieniedzy nie rodzą kur** tylko zabieraja z podatkow. Nie rozumiecie tego?....


Optymiści pomyślą, że spoko bo mogli zabrać, ale nic nie oddać. Tak to przynajmniej część oddadzą.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
jaciek jestes"mądry"bo albo nie masz dzieci albo pojęcia o niczym

Mam dwoje, sa zawsze dobrze ubrane i najedzoneumiech "i kazde lata z ajfonem szostka hehehumiech"
Powiem tak- jak cie nie stac na dzieci to ich nie rob. Znam wielu ludZi ktorzy zarabiaja przyslowiowe "1500" a klepia dzieci jak kroliki po to zeby pozniej ledwo wiazac koniec z koncem i liczyc na jakies zapomogi. Najpierw trzeba nauczyc sie uzywac mozgu a pozniej fiuta.
W trakcie debaty Korwin powiedzial ze aby ktos dal ludziom "500" musi najpierw zabrac im "700". Bo "500" odda a "200" trzeba zaplacic za robote tym ktorzy rowno rozdziela te "500". Cos jest na rzeczy bo jak dobrze slyszalem to ok 300 baniek pojdzie na stworzenie miejsc pracy i szkolenia dla rozdzielaczy tych pieciu stowek.
Lada chwila dojebja ci w benzynie, drozszym zarciu i kilkudziesieciu innych ciekawych podwyzkach tak ze sama nieswiadomie uzbierasz na siebie przez miesiac te swoje "pincet".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3115
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 21:29  
Cytuj
Lewą ręką dają a prawą zabierają umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 22:00  
Cytuj
Jesli dwoje rodziców z jednym dzieckiem zarabia najniższą krajową, to wg PISu są zbyt bogaci na dodatek.

Takie właśnie to wsparcie. I jeszcze do tego dopłacą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 07:43  
Cytuj
To wsparcie głównie "pomoże" patologi takiej jak Romowie. Będzie na nowe komórki i adidaski ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 08:06  
Cytuj
Raczej na wahe do meroli i audic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 08:34  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 09:07  
Cytuj
"jaciEku" mam dzieci i stac mnie na nie, mają wszystko,ale widzę ze boli cię egoisto, że ktoś kto ma np. troje, czworo dzieci nagle dostanie zastrzyk gotówki i juz nie bedziesz sie,e tak gapił na nich z góry, bo to fajnie tak jak mnie na coś stac a kogoś nie,tak sie dowartościowujesz nie?, a widzisz ja nie, choć mam pieniądze to nie załuje ich dla innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 09:14  
Cytuj
zal ci dupe ściska ze inne tez bedą mieć?a powiem ci ze plytko myslisz przeliczając na iphony, ogłupić dzieci to nie sztuka,sztuką jest madrze wydac pieniądze, no ale madrości to juz se nie kupisz, żal mi cie JaciEku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 09:17  
Cytuj
jeszcze powiedz ze codzien chodzą do MacDonalda, na prawde zal mi cie, moim kupuje o wiele bardziej wartosciowe rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 09:46  
Cytuj
Szanowna Pampersmono w tym calym twoim wywodzie brak wlasnie mONdrosci o ktorej piszesz. Wciaz nie rozumiesz ze te pincet to nie manna z nieba ktora splynie z dobrej woli. Te pincet to kasa ukradziona mi, tobie, andrzejkowi, przemobikerowi jak i innym. Jak tak bardzo chcesz pomagac to zaloz fundacje i sponsoruj ludzi z wlasnej kieszeni nie obciazajac mnie. Widze ze zagalopowalas sie w swoich fantazjach piszac o patrzeniu z gory na innych. Mam to w dupie jak i na jakim poziomie zyje sie tym innym bo interesuje mnie tylko moja rodzina, najblizsze otoczenie i wszystko to co ma na nie wplyw. Jestem ignorantem, calego swiata nie zbawie i nie mam zamiaru sponsorowac tych ktorzy nie potrafili sobie poukladac zycia. Co do moich dzieci to jadaja sniadania w makdonaldzie, na lancz woze je do sabłeja, obiady mam wykupione w emre a na kolacje to raczej czipsy bo spedzamy je przed telewizorem z ajfonem w reku. Rozumiem ze twoje jada na szczawiu i papryce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Mam to w dupie jak i na jakim poziomie zyje sie tym innym bo interesuje mnie tylko moja rodzina, najblizsze otoczenie i wszystko to co ma na nie wplyw. Jestem ignorantem, calego swiata nie zbawie i nie mam zamiaru sponsorowac tych ktorzy nie potrafili sobie poukladac zycia. Co do moich dzieci to jadaja sniadania w makdonaldzie, na lancz woze je do sabłeja, obiady mam wykupione w emre a na kolacje to raczej czipsy bo spedzamy je przed telewizorem z ajfonem w reku. Rozumiem ze twoje jada na szczawiu i papryce?


Pewnie osoby,które zainkasują te 500 zł też mają w d...e Twój światopogląd umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 10:01  
Cytuj
Wbrew pozorom to wlasnie najwiekszymi sponsorami tej imprezy beda tacy "jak ja" i zyjacy "lepiej" ode mnie. Miesiecznie tankuje czasami nawet i 8bakow paliwa na dwa samochody, wydaje kilka tyskow na zarcie bo w tej materii kompletnie nie oszczedzam, sporo kasy pochalniaja mi zakupy z innej branzy, kredyty, oplaty itp itd. Wszystko z wlasnej prywatnej kieszeni. Teraz wszystko bedzie szlo powoli w gore bo skads trzeba wziasc te pincet dla ludu tak wiec suma sumarum moze okazac sie ze przyjdzie mi sponsorowac pincet na moje dziecko, dzieci persymony a i moze na twoje cos skapnie z mojej kieszeni. Pytam why?!! Polska jest takim krajem w ktorym zaradni dostaja po ryju a ci ktorym sie nie chce i ktorzy maja odwieczny problem ze swoja egzystencja sa klepani po plecach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:17  
Cytuj
no widać nie każdy jest taki "zaradny"jak ty!skoro masz wszystko w dupie to po co tak się produkujesz na tym forum. Zajmij się swoimi sprawami, jak ześ taki nowobogacki to chyba nie zbidniejesz jak wezmą z twojego podatku, a co wolałbyś żeby wzięli na podwyżki dla rządu?Żyj swoim życiem i daj żyć innym, no ale gdybyś był taki "szczęśliwy"jak powiadasz to chyba byś tu swoich żali nie wylewał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 14:01  
Cytuj
Nowobogacki? E tam, poprostu sobie radze, uczciwie pracuje i nie narzekam na sytuacje finansowa. Zaczynam natomiast narzekac jak ktos wyciaga lapy po moje, uczciwie zarobione pieniadze po to zeby dac je tym ktorzy maja problemy z ich zarobieniem badz nie chca ich zarabiac bo wiedza ze dostana za free. Skoro z ciebie taka sponsorka o niezmierzonych pokladach empatii to rozumiem ze swoje pincet od razu dasz tym bardziej potrzebujacym zeby mogli podniesc standard swojego zycia? Te miliardy pojda pewnie w duzej czesci na "choj wie co" bo na bank nie kazdy rodzic uczciwie i rzetelnie wyda wszystko co do grosza na swoje dzieci. Patole beda mialy na wino, fajne i zetony do automatow, a dzieci dalej beda chodzily z golymi dupami chyba ze wydadza kolejne miliony na zatrudnienie ludzi ktorzy sprawdza na co wydawana jest ta kasa. Nie mniej w dalszym ciagu nie zmienia to faktu ze zabierana jest kasa jednym zeby dac ja drugim. Gdzie tu sprawiedliwosc? Ile km drog mozna by za ta kase wybudowac? Ile zlobkow? Ile sprzetu do szpitali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 14:12  
Cytuj
Dostanę to 500zł, ale szlag mnie trafia na takie kupowanie elektoratu. Następni zaoferują 700 i to na każde dziecko, bo jak inaczej wygrać wybory. Szlag mnie trafia żeby nie powiedzieć ch... j mnie strzela! Kupiły was głąby za wasze pieniądze. Ehhh…

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »