NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Przepuklina pępkowa,
Posty: 6
Dołączył: 27 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 13:06  
Cytuj
Witam. Orientuje się ktoś jak wygląda zabieg przepukliny pępkowej? Dostalam skierowanie do chirurga. Odrazu bede miala zabieg? Czy bede brała jakieś leki zamiast operacji?

Aska
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 13:06  
Cytuj

Aska
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 13:24  
Cytuj
Operacja polega na tym, iż przyjmują Cię na oddział, tam robią Ci badania i jedziesz na blok operacyjny, dostajesz znieczulenie ogólne czyli podtlenek azotu (tak było w moim przypadku) i sobie śpisz a lekarze w tym czasie robią co mają zrobić, wybudzają Cię zaraz po zabiegu i po wszystkim. Pierwszy dzień troszkę bardziej boli rana ale już na drugi jest znacznie lepiej. W moim przypadku była przepuklina okołopępkowa-kresy białej, o tym czy znieczulą Cię miejscowo czy ogólnie zależy już od indywidualnego przypadku i decyduje oczywiście o tym lekarz.
Nic się nie bój, to nic strasznego umiech
Powodzenia i zdrówka umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 13:38  
Cytuj
To jak pojde do chirurga to odrazu da mi skierowanie na szpital? Czy sie ustala termin?

Aska
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 13:47  
Cytuj
Ustala się termin, nie ma co zwlekać, ja nosiłem swoją przepuklinę ponad 10 lat a to bardzo niebezpieczne podczas dźwigania czy jakichkolwiek ćwiczeń, ciągle odwlekałem a teraz już jestem po operacji prawie rok

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »