NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Boazeria, Wasze opinie?,
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:18  
Cytuj
Co sądzicie o boazeri w przedpokoju?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:31  
Cytuj
relikt prlu, jak chcesz mieć nore w mieszkaniu to idealny pomysl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
relikt prlu, jak chcesz mieć nore w mieszkaniu to idealny pomysl umiech



Boazeria (fr. boiserie) – element dekoracyjny, drewniana okładzina ścian lub sufitów.
Bywała ozdabiana snycerką, intarsją, polichromią. Bywała malowana, lakierowana lub złocona.
Znana w starożytności, stosowana w gotyku, renesansie, klasycyzmie i współcześnie.

Do autora tematu. Może być ciekawym pomysłem aranżacji wnętrza i nie mam na myśli tego,co widzieliśmy w prlu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 22:34  
Cytuj
A ja mam na myśli właśnie to co widziałem w PRLu. Boazeria wygląda ch.... Ale to tylko moja subiektywna opinia, mogę się mylić.

Moderowano przez: panna_pina
Radzę koledze ważyć słowa. Bo kolejne konto "szczęśliwca" doczeka się banana ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
A ja mam na myśli właśnie to co widziałem w PRLu. Boazeria wygląda ch... Ale to tylko moja subiektywna opinia, mogę się mylić.



Możesz się mylić,a przede wszystkim używać słów które bardziej pasują do publicznego forum. Jeden kibel jest już w dziale polityki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 03:37  
Cytuj
W latach 80-tych hit...teraz kit :-)
Tak uważam...

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 06:43  
Cytuj
Wszystko zalezy od gustu a z nim się nie dyskutuje.Jednemu podoba się boazeria drugiemu panele a trzeciemu pomalowane ściany,Każdy ma swoje upodobania i gusty.Osobiście nie mam nic do boazerii i ważam,że dokładnie wykonana ma swój urok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 07:33  
Cytuj
wróci do łaski umiech

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 16:19  
Cytuj
CYTAT

Wszystko zalezy od gustu a z nim się nie dyskutuje.Jednemu podoba się boazeria drugiemu panele a trzeciemu pomalowane ściany,Każdy ma swoje upodobania i gusty.Osobiście nie mam nic do boazerii i ważam,że dokładnie wykonana ma swój urok.


Podzielam zdanie. Wolność Tomku w swoim domku. Tobie ma się podobać.
Nie patrz, czy z PRLu, czy trąci komuną. Technika i obróbka drewna poszła do przodu, więc z drewna cuda się wyprawia teraz. Kwestia jeszcze dobrego fachowca, tylko odradzam speców typu "janusze stolarki" lub "będziesz Pan zadowolony" i "tu się poszpachluje,tam się podfrezuje i sie powyrównuje" good

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 19:02  
Cytuj
Duzo osob majacych boazerie nie chcac jej zrywac przemalowuje ja teraz na biało, na styl skandynawski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 21:49  
Cytuj
Jak dla mnie to możesz i błotem ściany oblepić ponieważ to Twoje mieszkanie i to Tobie ma się podobać. A jak komuś się nie spodoba to go do domu po prostu nie zapraszaj.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 23:28  
Cytuj
Dzięki, chętnie jeszcze posłucham innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 09:48  
Cytuj
Moja koleżanka pomalowała na biało i jak dla mnie wygląda super.Do tego dokupiła nowoczesną komodę i korytarz nie do poznania.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2016r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
Duzo osob majacych boazerie nie chcac jej zrywac przemalowuje ja teraz na biało, na styl skandynawski.


Prawda, to nawet nie jest moim zdaniem półśrodek, tylko super rozwiązanie, które pozwala osiągnąć modny efekt. Do tego jasna, szara, srebrzysta podłoga, jakaś kość słoniowa na przykład (pod tym względem polecam panele marki Sensa, świetna kolorystyka, własnie taka akurat pod styl skandynawski) i boazeria może być naprawdę super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »