NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Islamiści -Europa- Polska -Podkarpcie - Stalowa ,
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 11:17  
Cytuj
Po tym artykule
http://prawa(...)-potopu/
Zastanawiam się czy jednak nie powinniśmy się cieszyć że żyjemy akurat na podkarpaciu . Jeśli rzeczywiście Włochy pójdą na pierwszy ogień i nastąpi tam jakiś kataklizm , lub prawdziwa inwazja z afryki to na prawdę trzeba się bać. Bo może to być prawda co napisał ten zakonnik ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 11:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 12:13  
Cytuj
Pisała o tym już ładnych parę lat temu Oriana Fallaci w swojej książce "Siła rozumu".Książkę polecam,ktoś może śmiać się z wizji zakonnika,ale pani Oriana była osobą twardo stąpającą po ziemi.Przeczytałem ją kilka lat temu i to co opisywała,niestety zaczyna się sprawdzać.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 20:25  
Cytuj
Kto się nie zgadza na migrantów Islamskich, może to wyrazić w referendum, ale najpierw trzeba zebrać podpisy:
http://dzienreferendalny.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 21:02  
Cytuj
Prawdę mówiąc zaczynam czuć się zaniepokojony ... ostatnimi czasy zauważyłem że ciapaci zaczynają zjeżdżać do Naszego miasta ... zdarzyło się parę sytuacji gdzie widziałem typowych uchodźców w Centrum miasta lub na Alejach ... Moje zdanie nic tu nie pomoże bo jestem zwykłym szarym człowieczkiem ale ... ludzie brońmy to miasto od tych ludzi ... może być Ukrainiec Rosjanin Niemiec Angol ... ale nie ciapaty . Dla wielu ludzi to są podludzie a nie ludzie i ja również wychodze z tego założenia jeśli zauważę nietypowe zachowanie w moim mieście wobec rodaków ze strony kilku ciapuchów którzy już są w Stalowej dołożę ręki aby pomóc i wypierdzielić ich z tego miasta albo włożyć kosę w żebra . Nie pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Prawdę mówiąc zaczynam czuć się zaniepokojony ... ostatnimi czasy zauważyłem że ciapaci zaczynają zjeżdżać do Naszego miasta ... zdarzyło się parę sytuacji gdzie widziałem typowych uchodźców w Centrum miasta lub na Alejach ... Moje zdanie nic tu nie pomoże bo jestem zwykłym szarym człowieczkiem ale ... ludzie brońmy to miasto od tych ludzi ... może być Ukrainiec Rosjanin Niemiec Angol ... ale nie ciapaty . Dla wielu ludzi to są podludzie a nie ludzie i ja również wychodze z tego założenia jeśli zauważę nietypowe zachowanie w moim mieście wobec rodaków ze strony kilku ciapuchów którzy już są w Stalowej dołożę ręki aby pomóc i wypierdzielić ich z tego miasta albo włożyć kosę w żebra . Nie pozdrawiam


ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:01  
Cytuj
Polacy są bardzo gościnni, jeśli tylko goście przestrzegają zasad panujących w domu gospodarza. Zgodnie z tradycją, nie odmawia się kiełbasy ani golonki do gorzałki. smiech2

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 13:10  
Cytuj
@manukun widze źe masz ogromną wiedze w swojej głowie co o tym myślisz?


http://www.youtu(...)a_player

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 17:56  
Cytuj
takiej sprawy nie załatwisz podpisami :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 14:56  
Cytuj
Musisz to wiedzieć!
Tego jeszcze nikt nie pokazał! - Gangsterzy w Szwecji to już armia!

https://www.youtu(...)mvnegI3c

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »