NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Żłobek w Stalowej Woli,
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 21:32  
Cytuj
Witam,

Z racji powrotu do pracy chciałam się dowiedzieć, gdzie (o ile w ogóle)w Stalowej znajduje się prywatny żłobek, w którym przyjmowane są maluchy (koło 9 miesięczne). Z tego co sama się orientowałam to są placówki, które przyjmują dzieci od 2 lat, ale co z młodszymi? Czy ktoś mógłby coś polecić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 21:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 21:45  
Cytuj
A jak w naszym miejskim żłobku wygląda sprawa miejsc? od 1 lutego rekrutacja.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 31 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 20:21  
Cytuj
witam,
mam pytanie jakie są kryteria przyjmowania do żłobka? liczy się kolejność zgłoszeń?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Z racji powrotu do pracy chciałam się dowiedzieć, gdzie (o ile w ogóle)w Stalowej znajduje się prywatny żłobek, w którym przyjmowane są maluchy (koło 9 miesięczne). Z tego co sama się orientowałam to są placówki, które przyjmują dzieci od 2 lat, ale co z młodszymi? Czy ktoś mógłby coś polecić?


Nasz młody chodził do Tęczowych misiów czy jakoś tak za AJ'tem - bardziej to przechowalnia dzieciaków niż żłobek (mam porównanie, bo teraz jest w miejskim). Problemem tam była częsta zmiana dziewczyn, ale mały raczej był zadowolony, lubił tam chodzić.
Jest też jakieś w Pysznicy - niby okumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 23:21  
Cytuj
A może ktoś się orientuje jak będzie wyglądała sprawa rekrutacji do nowego żłobka, który ma zostać oddany do użytku w listopadzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
A może ktoś się orientuje jak będzie wyglądała sprawa rekrutacji do nowego żłobka, który ma zostać oddany do użytku w listopadzie?


Sugeruję zaczekać do jego otwarcia.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 6 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 05:47  
Cytuj
niania babcia ktos z rodziny kto nie pracuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
A może ktoś się orientuje jak będzie wyglądała sprawa rekrutacji do nowego żłobka, który ma zostać oddany do użytku w listopadzie?


Żłobek będzie publiczny, więc pewnie reguły te same co przy obecnym żłobku. Wpisujesz się na listę i albo masz znajomościumiech albo samotną matką, albo albo albo umiech

Jakiś czas temu na forum było głośno o żłobkach, i niby w tym roku miały się otworzyć dodatkowo 2 prywatne żłobki - oby nam teraz się nie zrobiło za dużo tego, bo może być trochę kasa z budżetu wyrzucona w błoto...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 18:07  
Cytuj
Polecam ci prywatne przedszkole Wesoły Maluszek w Pysznicy.Córka miała 11 miesięcy jak ją tam daliśmy,na początku wiadomo płacz,a teraz nie chce z tamtąd wychodzić taka zadowolona.Podjedź porozmawiaj z dziewczynami i sama zdecydujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 01:01  
Cytuj
Wygląda źle. Od 01.02 ruszyło przyjmowanie wniosków i podobno było tam czarno od chętnych, mają coś 150 podań, jeżeli nie pokręciłam. W grupie zerowej, czyli do roku mają 12 miejsc.
I wyrzucają przez te fatalne reformy i uzdrawianie po reformie rocznik 2013 - deklaracja przedłużenia nie jest przyjmowana. Rodzice mają szukać sobie miejsca w przedszkolu i tu zonk - bo pierwszeństwo w przyjmowaniu do przedszkoli w tym roku mają sześciolatki. Jak wystarczy miejsca to będzie miejsce dla trzylatków.
Trochę to niesprawiedliwe, ale tak naprawdę - kogo to obchodzi? Rodzicu radź sobie jakeś obrotny, a jak nie to idź na wychowawczy.
Ale żłobek z czystym sumieniem polecam - mam tam dziecko i opieka jest bardzo dobra, dlatego jestem w rozpaczy że mój dwulatek zostanie wyautowany w lipcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 09:28  
Cytuj
Z jakich rodzin dzieci mają pierwszeństwo? 1 samotny rodzic? 2 oboje rodzice pracujące? 3,rodzic niepelnosprawny? Jakie są kryteria?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 09:40  
Cytuj
Samotnie wychowujący rodzic, rodziny wielodzietne, dzieci niepełnosprawne i pozostali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
Samotnie wychowujący rodzic, rodziny wielodzietne, dzieci niepełnosprawne i pozostali
jak dwoje rodzicow pracuje to nie ma szans?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 16:56  
Cytuj
Mela to że oboje rodzice pracują nie daje gwarancji, że dziecko dostanie się do przedszkola, a tych jest więcej niż żłobków, więc to różnie może być.
Przykre jest to, że nie dla każdego dziecka jest miejsce. I niby kryteria są jasne, a i tak niewiadomo czemu jedno dziecko się dostaje a inne w takiej samej sytuacji już nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2016r. 09:17  
Cytuj
Odnawiam temat. Czy jest jakiś żłobek lub klub malucha w stalowej woli gdzie można posłać roczne dziecko. Słyszałam o teczowych misiach ale może jest jakieś inne miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 20:08  
Cytuj
Witam, może ktoś orientuje się od kiedy rusza rekrutacja do żłobków miejskich w 2019 r.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
Witam, może ktoś orientuje się od kiedy rusza rekrutacja do żłobków miejskich w 2019 r.?
Dzwoniłam, w styczniu, Pani powiedziała koniec lutego - początek marca. Wyłącznie rekrutacja elektroniczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2019r. 16:29  
Cytuj
Dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »