NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 73 74 75 76 77 78 79 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2018r. 23:13  
Cytuj
Manipulujesz Janek, bo duchowni KK nigdy nie byli, nie są i nie będą żadnym towarzystwem ginekologicznym.
A to, że mówią iż zabicie poczętego dziecka jest wielkim złem wynika z faktu naukowego i medycznego, który mówi, że życie ludzkie zaczyna się w momencie poczęcia.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2018r. 23:13  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2018r. 23:25  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Manipulujesz Janek, bo duchowni KK nigdy nie byli, nie są i nie będą żadnym towarzystwem ginekologicznym.

Nie są i nie byli ale bardzo tego pragną i dążą aby być.
Czy ksiądz (rsta) nie przesadza ze swoją agitacją kościelną? Czy Wy księża postępujecie inaczej żądając od Boga aby płacił za Was słowami „Bóg zapłać"?
1. Co robicie oprócz agitacji w obronie tych nie narodzonych dzieci?
2. Ilu nieletnim przyszłym matkom udzieliliście bezpośrednio fizycznego i praktycznego wparcia czy pomocy materialnej?
3. Ilu szpitalom w Polsce udzieliliście bezpośrednio fizycznego i praktycznego wparcia czy pomocy materialnej?
Proszę księdza o rzeczowe odpowiedzi na pytania bez owijania w bawełnę z podaniem liczb.
Nikt bardziej nie manipuluje ludzmi niż księża i politycy
.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 01:32  
Cytuj
Feniks, Powtarzają słowa Chrystusa, chcesz żeby siedzieli cicho jak protestanckie kościoły pozostawiając wiarę i doktrynę "dyskrecji" osobistej interpretacji? A gdzie powszechny ale apostolski?
A może chcesz żeby wszyscy księża dla popularności wyparli się wiary w Jego słowa jak paru dyżurnych tzw. księży katolickich, których reformatorskie zapędy dezawuują katolicyzm i przez to znajdują taki poklask w postmodernistycznych zachodnich mediach :-) Nie bądź naiwny, ludzie nie barany i wiedzą co jest napisane. Tym bardziej pozwolenia na swobodny odstrzał nie zaakceptują..

Nie jesteśmy małpami, bycie człowiekiem na miarę swojego Stworzyciela zobowiązuje niezależnie od przyjętego światopoglądu. Ochotników żeby dać się traktować jak małpy nie widziałem, "niewiara" okazuje się być bardzo wybiórcza jak GW w tej materii. Zapewne obrońcy tych uciśnionych małp się teraz odezwą, gdyby tylko byli ok być człowiekiem to wiele twardych zasad i dlatego brzmi dumnie. Albo rybki albo akwarium.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 06:30  
Cytuj
CYTAT
Na utrzymaniu rodziny? Nazwisko Kijowski mowi ci cos? Ile zebrał na Wigilie 32.000zl? A na alimenty ile dawał do tej pory bojownik o demokrację? Ci sami, którzy chodzą na czarne protesty, bo zliberalizować prawo aborcyjne teraz zbierają na pomoc dzieciom z Wosp, co za hipokryci! A propos wydatków na portal? Znasz Stanowskiego, ktory ma portal Weszlo? Jakos niezle na nim zarabia...


Brakuje argumentów to wchodzi Kijowski umiech A co On ma wspólnego z Kurka czy WOSPem?

Może i Stanowski zarabia, Kurka to biedak pragnący sukcesu. Co z tego jak nic po za hejtem nie potrafi.

cdn.., gdy chodzi o przekręty i gwałty na dzieciach to potrafią siedzieć cicho umiech Feniks pyta o kontentą pomoc materialną z ich strony. Wymiar duchowy i manipulacje już znamy.

Już jest 81 milionów umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 07:11  
Cytuj
ja wrzuciłam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 07:15  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 07:32  
Cytuj
Feniks,
Bóg zapłać, to jest po katolicku wypowiedziane słowo dziękuję.
Bóg zapłać - "Niech Bóg wynagrodzi Ci Twoją hojność"
Dziękuję - "Tylko ja jestem Ci wdzięczny"

Rzeczowa odpowiedź z podaniem liczb: 525 mln zł w 2010 roku na różne projekty. Nie to, żebym się chwalił, ale zapytałeś, więc odpowiadam. I to jeszcze nie wszystko.



Andrzej, co KOD ma wspólnego z WOŚP - podobieństwa i różnice:

Szef WOŚP (Owsiak) --- Szef KOD (Kijowski)
Publiczne zbiórki pieniędzy --- Publiczne zbiórki pieniędzy
Zbiera na szczytny cel --- Zbiera na szczytny cel
Na sprzęt szpitalny --- Na obronę feministek i demokracji
Dla chorych dzieci --- Na działalność ratowania feministek i demokracji w kraju
Demoralizacja na Woodstocku --- Niepłacenie alimentów na dzieci
Poparcie dla Czarnych marszów --- Poparcie dla Czarnych marszów
Komentarze polityczne --- Działalność polityczna
Prywatne firmy jego i rodziny --- Prywatna firma jego i żony
Złoty Melon, Mrówka Cała, Jasna Sprawa --- Firma informatyczna
Współpraca pomiędzy WOŚP i spółkami prywatnymi --- Współpraca pomiędzy KOD i spółką prywatną
Przelewy finansowe pomiędzy WOŚP i spółkami prywatnymi --- Przelewy finansowe pomiędzy KOD i spółką prywatną
Pochwała przez społeczeństwo --- Krytyka przez społeczeństwo

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
cdn.., gdy chodzi o przekręty i gwałty na dzieciach to potrafią siedzieć cicho :-) Feniks pyta o kontentą pomoc materialną z ich strony. Wymiar duchowy i manipulacje już znamy.


Jeżeli chodzi o Sowę i tych paru dyżurnych to też milczy. Pedalstwo i pedofilia wśród duchownych sie zdarza, Charamsa jest jaskrawym przykładem ze ludzie błądzą. Żyje jak wybrał. Wiele organizacji kościelnych pomaga, prowadzi różne akcje nie tylko lokalnie ale globalnie, przytułki i schroniska przez wieki. Wszystkich nie nakarmił nawet bogaty współczesny świat, ludzie dalej umierają z głodu a my mamy koncerty. Komu za to urwać łeb?

Kościół nie naucza ze róbta co chceta a potem się martw. Działacze WOŚP wnoszą natomiast podtekst wiary, w polemikach, czy w sloganach imprez czy nawet nazwie tak jakby to miało być motorem i zachętą do dawania, mianowicie ze WOŚP tez robi ale osobno bo dla innej ideologii, bardzo wyraźnie. Nowa świecka tradycja wiary w dobroć jak w socjalizm? Woodstock będzie całą gębą za rok, 1/2 ze 100 baniek to już trochę jest. Gratuluje zbiorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:04  
Cytuj
Piękny gest od mBank-u. Brawo!

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:14  
Cytuj
Pewnie dużo osób nie czytało regulaminu drobnym druczkiem, i przelewali po dwa i więcej razy, oraz niepełne kwoty.

I trzeba było z tego jakoś wybrnąć, żeby afery nie było.

okpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:16  
Cytuj
Wrzuciłem do puszek, przelałem z mBanku, moje dzieci wrzuciły. Na światełku byłem sam bo dla reszty rodziny było za zimno - "mięczaki" umiech. Pozdrawiam pomagających i resztę malkontentów. Już po sprawie, można przestać narzekać i przerzucać się argumentami umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:19  
Cytuj
Commerzbank AG

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Piękny gest od mBank-u. Brawo!

Obrazek



Brawo mBank!


Brawo WOŚP!


Piękna akcja pomagania, piękny gest łączący ludzi o dobrych sercach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:34  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks,
Bóg zapłać, to jest po katolicku wypowiedziane słowo dziękuję.
Bóg zapłać - "Niech Bóg wynagrodzi Ci Twoją hojność"
Dziękuję - "Tylko ja jestem Ci wdzięczny"

Czyli mam rozumieć, że słowo „proszę " jak to ksiądz nazwał „po katolicku wypowiedziane" nie istnieje tylko tryb rozkazujący jest obowiązujący po katolicku. A ja księdzu powiem, że dawno,dawno temu za siedmioma górami i siedmioma rzekami zyl człowiek, który stwierdził, że„ Polacy nie gęsi i swój język mają."Przecież ksiądz jest po studiach a więc wykształcony i o tym nie wie?
Ksiądz odprawi msze za zdrowie J. Owsiaka a Bóg zapłaci.
Czy to jest po katolicku? Raczej nie bardziej po Polsku i jak to nazwałeś „katolicku" jest:
Proszę o odprawienie mszy za zdrowie J. Owsiaka a po ustaleniu terminu dziękuje bardzo a datek rzucę na tacę podczas mszy.

CYTAT (rsta)
Rzeczowa odpowiedź z podaniem liczb: 525 mln zł w 2010 roku na różne projekty. Nie to, żebym się chwalił, ale zapytałeś, więc odpowiadam. I to jeszcze nie wszystko.

Ksiądz sobie kpi jak uważa, że jest to rzeczowa odpowiedź na moje trzy pytania, do których dodam jeszcze jedno:
Czy ksiądz wie co to jest Fundusz Kościelny i ile nas podatników to kosztuje niezależnie od wyznania?
Bez podania konkretów dalszą wymiane zdań uwazam za bezzasadną i zbędną.
Podobno przed 1989 rokiem Polska była komunistyczna a płacila na utrzymanie kościoła, ludzie prowadzili małe interesy, rolnicy mieli swoją własną ziemie. Czy w ZSRR było tak samo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 09:53  
Cytuj
Pepsi, pokaż mi gdzie jest ta informacja na stronie mbanku?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Wrzuciłem do puszek, przelałem z mBanku, moje dzieci wrzuciły. Na światełku byłem sam bo dla reszty rodziny było za zimno - "mięczaki" umiech. Pozdrawiam pomagających i resztę malkontentów. Już po sprawie, można przestać narzekać i przerzucać się argumentami umiech.


Słowem popatrzyłeś jak wrzucone przez ciebie pieniądze uleciały z hukiem, błyskiem i dymem.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 10:32  
Cytuj
Obrazek
Duchowny z Kościoła Polskokatolickiego postanowił przekazać całość datków z tacy na WOŚP. Ksiądz już przed nabożeństwem zapewnił, iż pieniądze przekaże na Orkiestrę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 10:33  
Cytuj
Wczorajszy wywiad z Matką Kurką, ktory obnaża biznes WOŚP: https://youtu.be/fIdd8I8VGOc. Owsiak rozlicza sie tylko z wpłat gotówkowych. Alegro, smsy i aukcje lecą do rozliczeń pt. Obsługa finału....

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 10:51  
Cytuj
"Tymczasem Pekao, mimo wypowiedzenia umowy sponsorskiej, wpłaci na jej konto tak jak zwykle... 2 miliony złotych. (...) Michał Krupiński musi zrobić ten przelew, bo takie warunki zawierała umowa ze spółką Złoty Melon - współpracującej ze sponsorami"

https://wiado(...)0408193a


Co to za umowa ze spółką Złoty Melon?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Słowem popatrzyłeś jak wrzucone przez ciebie pieniądze uleciały z hukiem, błyskiem i dymem.ok


Czyli jak w każdym przypadku wydawania/dawania pieniędzy...

Powiedz, nie przeraża cię twój geniusz...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 10:57  
Cytuj
Bardzo potluczonygoodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Fundacja opublikowała także wstępne rozliczenie 25. Finału, który odbył się przed rokiem. Realizacja celu 25. Finału cały czas trwa. Z zebranych 105.570.801,49 zł do stycznia 2018 roku rozdysponowano 67.059.101,44 zł. Pozostałe środki będą wydawane na realizację zadeklarowanego roku temu celu zbiórki jeszcze w tym roku.

https://wiado(...)8084993a

Pozostała różnica: 38 511 700,05 zł
Jeżeli brakuje sprzętu w szpitalach, to dlaczego Owsiak czeka z kupnem sprzętu ???

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 11:17  
Cytuj
Czyli mam rozumieć, że ksiądz(rsta) nie odpowie na pytania i tym samym zakończył dyskusje z powodu braku konkretnych argumentów ale w temat brnie dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Fundacja opublikowała także wstępne rozliczenie 25. Finału, który odbył się przed rokiem. Realizacja celu 25. Finału cały czas trwa. Z zebranych 105.570.801,49 zł do stycznia 2018 roku rozdysponowano 67.059.101,44 zł. Pozostałe środki będą wydawane na realizację zadeklarowanego roku temu celu zbiórki jeszcze w tym roku.

https://wiado(...)8084993a

Pozostała różnica: 38 511 700,05 zł
Jeżeli brakuje sprzętu w szpitalach, to dlaczego Owsiak czeka z kupnem sprzętu ???
. Bo najpierw Land Rover i wycieczka do Chin czeka...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Fundacja opublikowała także wstępne rozliczenie 25. Finału, który odbył się przed rokiem. Realizacja celu 25. Finału cały czas trwa. Z zebranych 105.570.801,49 zł do stycznia 2018 roku rozdysponowano 67.059.101,44 zł. Pozostałe środki będą wydawane na realizację zadeklarowanego roku temu celu zbiórki jeszcze w tym roku.

https://wiado(...)8084993a

Pozostała różnica: 38 511 700,05 zł
Jeżeli brakuje sprzętu w szpitalach, to dlaczego Owsiak czeka z kupnem sprzętu ???
. Bo najpierw Land Rover i wycieczka do Chin czeka...


Co, zazdrościsz mu? Też możesz odwalić taką imprezę jak Owsiak i zgarnąć za to grubą kasę na Land Rovera i na wyjazd do Chin. Nikt Ci nie broni. Musiał byś tylko mieć jakiś pomysł oraz chociaż trochę chęci, żeby go zrealizować. Ale po co się wysilać jak można swoje żale i frustrację "że inni mają a ja nie" wylać zza monitora. Żałosne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 73 74 75 76 77 78 79 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »