NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 38 39 40 41 42 43 44 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 09:59  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
Wy wszyscy zrezygnujecie,wasze gadanie tyle warte co obietnice Tuska o drugiej Irlandii i powrocie Polaków z emigracji...


Nigdy sie nie przekonasz. Dobra zmiana nigdy nie zrezygnuje z naszych danin ;-) A co do obietnic ;-) Gdzie 500 zł na każde dziecko. Gdzie kwota wolna od podatku 8000 zł. Co tam jeszcze broszka z notariuszem obiecywali?

Rozszyfrowałeś moje zagadki, czyje to słowa?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 09:59  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj
A to Owsiak ze swoich daje,zebym podpisywał deklarację ? Tak jak Pis daje 500 z ppdatkow,tak Owsiak poniekad tez sciaga od ludzi... Widzę,ze g.... zrozumiales z tego co wrzucilem wczesniej,wiec wrzuce znowu:

Pojawia się pseudo argument: ,,Jak krytykujesz WOŚP to podpisz chamie deklarację, że nie zgadzasz się, żeby ratowano ci życie przy użyciu sprzętu zakupionego dzięki Jureczkowi!!". A podpiszę. Pewnie, że podpiszę. Tylko niech najpierw wszyscy hejterzy PiSu podpiszą, że nie będą korzystać z pińcet plus, wcześniejszej emerytury, darmowych leków itp. Niech wszyscy którzy powtarzają antypolską propagandę jak tresowane szympansy - podpiszą, że skoro krytykują polskość, wypierdolą stąd (choćby w kosmos) i nie będą jej zatruwać swoim antypolskim smrodem. Itp, itd.

Owsiak nie robi nikomu żadnej łaski. Zarabia na swojej ,,dobroczynności". Żyje z niej. Zrobił sobie z niej sposób na życie. Łatwe, lekkie i przyjemne. W blasku popularności. Wykorzystał do tego koneksje, znajomości, między innymi tatusia Zbigniewa - pułkownika MO. Owsiak to jeden z tysięcy beneficjentów ,,grubej kreski". ,,Heniuś, a po tej zmianie ustroju dałoby się tego mojego nicponia gdzieś wciągnąć? Fajny chłopak, trochę głupawy, trochę jąkała ale nadaje się do telewizji ten mój smyk. Ja w milicji, żonka w Prokuraturze Wojewódzkiej w Gdańsku, a jego braciszek w ORMO działał. Wzorowy życiorys, rodzinka jak ze snu Lenina. To jak, pomożecie...?"

,,Pomożemy".

No i mamy Jureczka. Świecką Matkę Teresę, która na dobroczynności (zbudowanej na koneksjach z ludźmi z PRLu) zrobiła świetny biznes. I żyje sobie jak pączek w maśle, i dalej żeruje na ludzkiej naiwności. A zapytaj go o faktury i rozliczenia to ci oczy wydłubie. Kijowski to przy nim uczciwy człowiek.

Wielu ludzi pomaga lub chce pomagać. I to bezinteresownie. Chcesz bohaterów? To zostaw tego upolitycznionego, wychowanego w duchu posłuszeństwa wobec PZPR, robiącego młodym ludziom gówno z mózgu cwaniaczka i popatrz na wolontariuszy w hospicjach. Oni tego nie robią dla biznesu, dla procentów z datków, dla popularności ani kamer. Oni to robią z potrzeby serca. Czy chcieliby pomagać na szerszą skalę? Na pewno. Ale nie każdy miał tatusia w milicji za komuny, więc kiedy jedni szczerzą ryja do kamery, zbierają oklaski i liczą forsę, inni wycierają komuś tyłek, myją komuś nogi albo obcinają mu paznokcie. Po cichu. Po ciemku.

Czasy się zmieniły. Dzisiaj naprawdę nie musisz przyklejać sobie serduszka na czoło ani na dupę, żeby komuś pomóc. Istnieją strony, dzięki którym możesz w każdej chwili, przez okrągły rok (a nie wtedy kiedy Ci jakiś Jurek powie) pomóc, i to nawet konkretnym osobom. Samemu decydując na co mają iść Twoje pieniądze. Nie finansując przy okazji żadnego festiwalu muzycznego. Jak ktoś lubi kąpać się w błocie albo szczochach, może to robić bez Twojej forsy. Są tacy, którzy potrzebują jej o wiele bardziej.

Ale ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia - wrzucając piątaka dokarmiasz Owsiaka. Ale nie zamierzam mówić nikomu co ma robić ani jak ma żyć. Jak mawia poeta: ,,róbta co chceta"...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Antylewak )
Wy wszyscy zrezygnujecie,wasze gadanie tyle warte co obietnice Tuska o drugiej Irlandii i powrocie Polaków z emigracji...


Nigdy sie nie przekonasz. Dobra zmiana nigdy nie zrezygnuje z naszych danin ;-) A co do obietnic ;-) Gdzie 500 zł na każde dziecko. Gdzie kwota wolna od podatku 8000 zł. Co tam jeszcze broszka z notariuszem obiecywali?

Rozszyfrowałeś moje zagadki, czyje to słowa?
500na kazde to Schetyna obiecywał. Broszka z notariuszem ? Wy elity nie słuchacie waszego idola Bartoszewskiego,ze prezydenta i premiera wybranego przez naród trzeba szanować ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 10:15  
Cytuj
Antylewak to co pisałeś, czy może tylko wklejałeś o Owsiaku to stek obelg personalnych nie mających nic wspólnego z jego działalnością. Czytasz takie głupoty i zatruwasz sobie tą przestrzeń miedzy uszami.

Co do szacunku do premiera i prezydenta to będę miał jak ich będę miał. Na razie to mam dwie marionetki broszkę i notariusza, który podpisuje wszystko co dostanie bez czytania ;-)
Schetyna coś obiecał? Poszukaj dobrze w internecie kto mówił o 500 zł na każde dziecko ;-) Mając takich wyborców rząd nawet nie musi się starać. Kto tak wszystko łyka? Pelikan?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 10:29  
Cytuj
Stek obelg personalnych ? Identycznie reaguje Michnik,Lis i reszta bandy na prawdziwe argumenty,po co czytac,po co kontrargumentować,napiszmy ze to stek obelg i ch... Jak Wałęsa jak sie ukazała ksiazka o jego współptacy z Sb: to paszkwil i kłamstwo,ale jakos procesu nie wytoczył. PS. przestrzeń między uszami ? Nie pisz potem mazgaju,ze was bardziej obrażają !

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 10:38  
Cytuj
Antylewak ja czytałem to co wklejałeś i uważam to za stratę czasu. Nie mozna czytać wszystkiego co byle kto napisze. Nie mam tu na myśli tylko ciebie. Trzeba sie szanować i byle czego nie czytać. Wystarczy próbka i już wiadomo jaki to styl i jakie intencje.

Dlaczego nazywasz mnie mazgajem? Dlatego, że chce skończyć z tym wzajemnym atakiem? Chcesz to sie kop. Rób to na żywo. Nie bądź internetowym zerem tylko bądź bohaterem na ulicy. Zacznij nawracać ludzi w realu. Moi znajomi i ludzie z mojego otoczenia doskonale znają moje poglądy. Ja się ich nie wstydzę. Ciekawe, że po kilku zdaniach zwolennicy dobrej zmiany nie mają argumentów i zaczynają atak personalny. No ale jak ja napiszę lub powiem broszka i notariusz to oburzenie ;-)


Temat o WOSP więc o tym piszmy.

Ja już wrzuciłem i wrzucę jeszcze. Biorę czynny udział ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 10:42  
Cytuj
Dlatego,ze nie robię ci chamskich uwag o przestrzeni miedzy uszami,tez moglbym napisac,ze jestes kretynem albo idiotą,a nie robie tego... nie czytasz,bo prawda cie boli,nie chrzań o stylu,co z tekstu o Owsiaku jest kłamstwem,napisz...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 13:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 14:32  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
Dlatego,ze nie robię ci chamskich uwag o przestrzeni miedzy uszami,tez moglbym napisac,ze jestes kretynem albo idiotą,a nie robie tego... nie czytasz,bo prawda cie boli,nie chrzań o stylu,co z tekstu o Owsiaku jest kłamstwem,napisz...


Już ci lepiej? Nie napisałem że tekst o Owsiaku zawiera kłamstwa. Nie wiem. Mnie aż tak bardzo życiorys jego ojca i brata nie interesuje. Dla mnie ważne jest co robi teraz. Nie czytam bo pierwsze zdania i ten styl mi nie odpowiadają. Może i treść tego co wkleiłeś jest ważna ale autor to prostak i pokazuje to w pierwszych zdaniach. Ja nie czytam rzeczy pisanych w tym stylu.

Dlaczego więc nazwałeś mnie mazgajem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 15:56  
Cytuj
Na blogosferze był wczoraj świetny filmik. Gość ucharakteryzowany na Owsiaka wkładał do garnka złoty melon, dużą dorodną mrówkę i coś tam jeszcze.

Pomieszał, pomieszał..... i wyjął kokosyokpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:02  
Cytuj
szał, macie fajne rozrywki ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:03  
Cytuj
Nie wrzucajcie do puszek WOŚP,powod to rodzina owsiaka za dużo podkrada z puszek.Chcą bez dużego wysiłku wzbogacić się.Mówimy nie dla takich pasożytów.Idea zbierania jest dobra tylko za dużo podkradają z puszek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
szał, macie fajne rozrywki ;-)


Każdy ma takie, jakie lubi. Chyba, że ktoś jest bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, wtedy rozrywką jest dla niego na przykład obrażanie innych na forum. (taki banan na przykład)

Piszesz, że bierzesz czynny udział. Jesteś wolontariuszem?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:17  
Cytuj
Nie, ale biorę udział w imprezach ;-)

Jak tam dzisiejsza akcja Caritas i MON? nic nie mówią na Polsacie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:19  
Cytuj
Jesteś mazgajem,bo jak Mirek czy ja protestujemy przeciw wyzwiskom banana to płaczesz,ze Ciebie i banana jeszcze gorzej wyzywają po czym piszesz o przestrzeni miedzy uszami.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Nie, ale biorę udział w imprezach ;-)

Jak tam dzisiejsza akcja Caritas i MON? nic nie mówią na Polsacie?


EEEEE. - słabo.

Co do twojego pytania - rzadko oglądam coś w telewizji. Nie wiem.

Antylewak. Z nimi jest tak - oplują, zwyzywają, a jak spotkają się z ripostą, to lecą na skargę.
Pomyśl, co tu się działo, jak bananek był "modem"zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:28  
Cytuj
mirek777 jak Banan był modem to wiecznie pisałeś donosy na niego.

Anty, przepraszam jeśli poczułeś się urażony. Przestrzeń między uszami to rozum i nie jest to żadna obraza. No ale jeśli jednak tak to jak pisałem wcześniej, Przepraszam. Was stać na przeprosiny?

PS
Na co ten MON zbiera?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:32  
Cytuj
Komu? Jackowi z "zarządu"? Próbowałem z Piną o tym rozmawiać, ale nic nie mogła. Wiesz dobrze co on wyrabiał - byłeś jego pupilem nietykalnym. We trójkę gnoiliście ludzi. Oczywiście czasami jeszcze jakieś hieny doskakiwały wam z pomocą.

Na priv dostawałem głownie ostrzeżenia i kolejne obelgi.
Co ciekawe - ktoś wykasował moją historię wiadomości.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:39  
Cytuj
Za co mam przepraszać ? Banan przeprosił za ćwierćmózgów,pislamistów,usranego po pachy ? Wasz i wam podobnych schemat jest taki: Kaczyński to tępak,karakan,kurdupel a jak ktos wam powie np. Owsiak to oszust to odpowiedz brzmi: skąd w tobie tyle nienawiści ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:41  
Cytuj
Pisałem o tym wcześniej. Spróbujmy wszyscy przez tydzień nie reagować na zaczepki i obrażanie banana. Zobaczymy, czy on da radę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:42  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Komu? Jackowi z "zarządu"? Próbowałem z Piną o tym rozmawiać, ale nic nie mogła. Wiesz dobrze co on wyrabiał - byłeś jego pupilem nietykalnym. We trójkę gnoiliście ludzi. Oczywiście czasami jeszcze jakieś hieny doskakiwały wam z pomocą.

Na priv dostawałem głownie ostrzeżenia i kolejne obelgi.
Co ciekawe - ktoś wykasował moją historię wiadomości.


Nikt święty nie jest w sygnaturce masz moje zdanie wyrwane z reszty odpowiedzi i jak już jest cytowane powinno być zakończone 3 kropkami bo sam wiesz dobrze że nie twierdze tylko tyle co cytujesz a jest to wyrwane z kontekstu i razem z resztą mojej odpowiedzi stanowi to cały sesnsowny pogląd w tej sprawie umiech

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:49  
Cytuj
Ewa Błaszczyk - o której dyskutowaliśmy, jest właśnie przykładem takiej osoby. (Nie twierdzę, że przed zachłyśnięciem się córki była zła). Stało się straszne nieszczęście. A teraz w klinice "Budzik" wielu rodziców odzyskuje nadzieję....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Ewa Błaszczyk - o której dyskutowaliśmy, jest właśnie przykładem takiej osoby. (Nie twierdzę, że przed zachłyśnięciem się córki była zła). Stało się straszne nieszczęście. A teraz w klinice "Budzik" wielu rodziców odzyskuje nadzieję....


Jakby podarowanie datku na klinike Ewy Błaszczyk było tak łatwe jak jutro na wośp to też bym dał ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 17:32  
Cytuj
Nic trudnego. Wchodzisz na stronę fundacji, wysyłasz odpowiedni sms, na pokazany numer.

http://www.akogo.pl/

Oczywiście można też wpłacić na konto.

Wybudziło się już 32 dzieci.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Nic trudnego. Wchodzisz na stronę fundacji, wysyłasz odpowiedni sms, na pokazany numer.

http://www.akogo.pl/

Oczywiście można też wpłacić na konto.

Wybudziło się już 32 dzieci.


ok poszło

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 38 39 40 41 42 43 44 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »