NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 84 85 86 87 88 89 90 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 17:15  
Cytuj
Mirek nie wytrzymał. Rok biedactwo czekał by coś napisać.

Chcesz to dajesz nie to nie. Ta twoja alternatywa to dps utrzymujący się z dotacji gminnej. To bardzo dobra inicjatywa. czemu sam takiego domu pomocy nie organizujesz, oczywiście w ramach wolontariatu. zapewne te siostrzyczki nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 17:15  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 17:41  
Cytuj
Temat został ocenzurowany, głowa boli Andrzejku zarumieniony Wolnomyślicielstwo nie jedno ma imię, ale gdzie schowali kon-sty-tu-cja, de-mo-kra-cja i dziki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
Temat został ocenzurowany, głowa boli Andrzejku zarumieniony Wolnomyślicielstwo nie jedno ma imię, ale gdzie schowali kon-sty-tu-cja, de-mo-kra-cja i dziki?


Dziki w temacie WOŚP
Dziki też wrzucą do puszki

Albo zlicytować dziki na rzecz WOŚP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 21:53  
Cytuj
Do puszki nie wiem czy wrzucę, przelew na konto zrobię na pewno, jak od kilku lat to robię i jeszcze zwrot podatku będę z tego miała uśmiech ok cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 23:21  
Cytuj
Tak we wtorek w Lidlu [niemiecki sklep]po za tym pod Florianem w niedzielę [i tu naprawdę wściekły jestem za narażanie Mnie na koszta;minimum we trójkę stać będą by uniknąć agresji ze strony bogobojnych mirków,jako nie mam w zwyczaju nikogo wyróżniać po piątalu trzeba dać każdemu,za strachowe trza im zapłacić minimum po następnym piątalu,szkodliwe z racji zbiórki w nie sprzyjających warunkach tyż się należy po piątalu.Z racji tego iż wśród kwestujących mógłby się znaleźć jakiś ministrant w celu uchronienia go przed grzechem kradzieży i wyciągania monet z puszki za pomocą linijki trza to zamienić na banknoty a jako 15 20 jest bliższe daje to razem 60 zeta minimum.Na kolendę pozostaje minus 10.Jak myślicie przyjmie weksel dłużny?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2019r. 05:22  
Cytuj
Mirek, ale wiesz że te siostry dostały pomoc od Owsiaka? Wiesz że to popierają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2019r. 07:10  
Cytuj
Znowu KRZYSIU zapiłeś pałe i próbowałeś wylać swoje smutki na forum, a już cię kiedyś ostrzegałem,pijesz nie pisz, bo straszne bzdety wystukujesz. Ten bełkot zrozumie tylko człowiek równie najeb... jak ty. smiech2
A może ty już taki ograniczony jesteś? tłumaczyło bu to twoje uwielbienie do lewicy. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2019r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
Znowu KRZYSIU zapiłeś pałe i próbowałeś wylać swoje smutki na forum, a już cię kiedyś ostrzegałem,pijesz nie pisz, bo straszne bzdety wystukujesz. Ten bełkot zrozumie tylko człowiek równie najeb... jak ty. smiech2
A może ty już taki ograniczony jesteś? tłumaczyło bu to twoje uwielbienie do lewicy. smiech2


Hehe Edo z Chabzin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2019r. 08:03  
Cytuj
Owsiak niewątpliwie pomaga. Ja też bym chciał mieć taki zaufanie społeczności przeznaczając 20 zł z każdej stówy na pomoc. Pomogłem? oczywiście że pomogłem. 20 zł to nie mało. Każdy kto by mnie skrytykował naraziłby się na krytykowanie pomocy chorym dzieciom. Co roku wrzuając do puszki się nad tym zastanawiam. Uważam że mimo to trzeba pomagać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 02:16  
Cytuj
Ja osobiście nie wrzucam, tzn. nie wrzucam do puszek WOŚP-u, lecz tam gdzie mam większą pewność jak najlepszego wykorzystania moich pieniędzy.
Ale, generalnie, nie jestem przeciwny, kto chce daje, kto nie- nie daje. Każdy jest władcą swoich pieniędzy i swojego sumienia.
Także, niech sobie "sępy miłości" - nieodmiennie i od lat mnie to określenie szkolnego kolegi, raduje - zbierają na zdrowie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 11:07  
Cytuj
Chcesz to dajesz nie chcesz to nie dajesz ,każdy ma prawo dysponować swoją kasą jak chce.
Ja osobiście wrzucam co roku do puszki.Moje dziecko korzystało z sprzętu orkiestry także,śp.dziadek odchodził w godnych warunkach dzięki sprzętowi z WOŚP.
A czy Owsiak bierze dla siebie czy nie to mnie to nie obchodzi, pokażcie mi kogoś wpływowego kto w dzisiejszych czasach nie bierze dla siebie.

Plebani są rozliczani? moim zdaniem chrzest ,a przede wszystkim pogrzeb powinien być darmowy Ja osobiście doświadczyłam presji datku podczas załatwiania pogrzebu niby co łaska a ksiądz do mnie z tekstem"co łaska ale tyle dają"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 13:01  
Cytuj
Czy młodzież zbierajaca do puszek wchodziła do koscioła zeby nie stać na zimnie,a po mszy szybko ustawiła sie przy wyjsciach zeby zbierać datki?Czy wszedzie sa takie przypadki?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Czy młodzież zbierajaca do puszek wchodziła do koscioła zeby nie stać na zimnie,a po mszy szybko ustawiła sie przy wyjsciach zeby zbierać datki?Czy wszedzie sa takie przypadki?uśmiech


Do konfesjonałów się nie chowali??? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 14:19  
Cytuj
Lemingi na Kler, "kościoł to syf" i tak dalej, a potem kasę dla Owsiaka od ludzi pod kościołami wołają...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 30 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 15:43  
Cytuj
Najgłośniej krzyczą ci co się nie znają, na własnej skórze nie doświadczyli pomocy Orkiestry. Ja doświadczyłam, bo ten sprzęt uratował życie mojemu dziecku. Byliśmy w dwóch szpitalach, dziecko miało operację serca i na każdym inkubatorze w ktorym leżało, na sprzęcie do badań np.echa serca naklejone było serduszko... nie chcesz nie pomagaj, pisz brednie, wykrzykuj, obyś nigdy nie musiał z tego sprzętu korzystać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Najgłośniej krzyczą ci co się nie znają, na własnej skórze nie doświadczyli pomocy Orkiestry. Ja doświadczyłam, bo ten sprzęt uratował życie mojemu dziecku. Byliśmy w dwóch szpitalach, dziecko miało operację serca i na każdym inkubatorze w ktorym leżało, na sprzęcie do badań np.echa serca naklejone było serduszko... nie chcesz nie pomagaj, pisz brednie, wykrzykuj, obyś nigdy nie musiał z tego sprzętu korzystać...


a na pozostałych nie było naklejone, a zrzucamy się na nie wszyscy.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 16:29  
Cytuj
nie podnoszą nam składek ZUS, bieda i głód u lekarzy więc wszyscy z tego zadowoleni


Obrazek



a i będa okruszki na jubileuszowy show dla narybku Jurka w Polsce :-O

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 16:33  
Cytuj
Antyrozum jakby nie WOŚP nie było by tego sprzętu z serduszkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 16:38  
Cytuj

Obrazek


cały postępowy świat wspomoże taki jubileuszowy show Jurka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 16:48  
Cytuj
Cdn jest maść na twój ból xxpy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 17:51  
Cytuj
hahaha, bez bulu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Mirek, ale wiesz że te siostry dostały pomoc od Owsiaka? Wiesz że to popierają?


Wiem - i brawo dla nich, że nie dały się wciągnąć w podziały.

Wyjątkowo nachalni i natarczywi wolontariusze w tym roku.
Nowe wytyczne?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:35  
Cytuj
Sprawa jest jasna kto chce to wrzuci, nie chcesz nie wrzucaj.
A argumenty, że i tak WOŚP jest finansowane z podatków. A co nie jest... Pokolenie JP100% płaci podatki i o rety z nich opłacana jest ta znienawidzona policja... PiSowcy, POwcy finansują się obustronnie z podatków.itd. itp.
A osoba Jurka. Gość porwał duża część Polski do wspólnego dbania o nas wszystkich. O dzieci, starców,nienarodzonych. Kradnie?! Nie... Moim zdaniem nie. W każdym przedsięwzięciu są koszta. Jak kiedyś powiedział p. A. Szlęzak... "Nie ma nic za darmo. Jeśli coś jest darmowe, to ktoś i tak musi za to zapłacić"
Stanę też po drugiej stronie, że jakby nie WOŚP to nie było by sprzętu. Byłby bo sytuacja by tego wymagała, ale właśnie ta inicjatywa wspomaga potrzeby medyczne kraju. To MY oprócz podatków na służbę zdrowia dodatkowo dzięki poderwaniu narodu przez Jurka doposażamy szpitale. Ta orkiestra gra dla nas wszystkich i my jesteśmy muzykami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mirek, ale wiesz że te siostry dostały pomoc od Owsiaka? Wiesz że to popierają?


Wiem - i brawo dla nich, że nie dały się wciągnąć w podziały.

Wyjątkowo nachalni i natarczywi wolontariusze w tym roku.
Nowe wytyczne?


I bravo dla WOSP bo wosp to każdy kto wrzucił do puchy umiech umiech umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:38  
Cytuj
Taaaaaa

"A świstak siedzi i zawija w sreberka..."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 84 85 86 87 88 89 90 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »