NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 80 81 82 83 84 85 86 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
mBank przekazał na WOŚP.

EDIT: Zmieniłeś wpis.

Widzę typowe pisowskie "czepianie się". Mnóstwo pomówień, niedopowiedzeń, półprawd, domysłów. W imię zasady, że "Kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą", "Pokażcie mi człowieka a ja znajdę na niego artykuł" i klasyk Kurski obecnie prezes TVP "Ciemny lud to kupi" .

Taką samą dyskusję mógł bym rozpętać na temat np. Caritas, Instytutu Lecha Kaczyńskiego czy O. T. Rydzyka. Jest tylko taka różnica, że ja nie jestem z PISu i żadnej przyjemności z tego bym nie czerpał. Nie karmię się złością czy nienawiścią innych umiech.
papa air kiss
Nie mógłbyś, bo Caritas od razu chce ujawnić dokumentację. Poza tym jak nie dasz na Caritas to nikt nie powie, że jesteś bezdusznym pisiorem... I tak się teraz porobiło, że możesz dawać na Caritas, Dymną, Pajacyka, gotować zupę bezdomnym, robić paczki biednym dzieciom, nosić na plecach wodę do Sudanu i cegły na odbudowę Aleppo ale jak nie dałeś na Owsiaka jesteś chujem i kropka.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 14:09  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 14:41  
Cytuj
W moich oczach Owsiak jest osobą zdyskredytowaną, kiedy słuchałam wypowiedzi lidera zespołu VooVoo (Wojciech Waglewski) moja niechęć do tego człowieka całkowicie się pogłębiła. To co mówił Wojtek w TV o Owsiaku wystarczyło mi, aby wyrobić sobie krytyczne zdanie o tym filantropie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 14:46  
Cytuj
Patryk Jaki nagłośnił kłamstwa Owsiaka w telewizji i na portalach społecznościowych, gdzie padły informacje dotyczące finansowania „Przystanku Woodstock”, niewykonywania wyroków sądu i życia ponad stan za pieniądze dzieci. No i długo nie musiał czekać na odebranie, co najmniej połowy pakietu firmowego Owsiaka. Prezes „Złotego Melona” w ciągu dwóch dni wydał trzy oświadczenia. W pierwszym szydził, w drugim zapowiedział produkcję koszulek z „Jakim”, w trzecim zastosował swój głupawy szantaż, czyli zapowiedział przesłanie próśb potrzebujących do ministerstwa. Jeśli się pamięta, że Jerzy Owsiak był wychowany przez funkcjonariusza służby bezpieczeństwa i księgową z MO, a na podwórku bawił się z bratem ORMO-wcem, to trudno się dziwić stosowanym przez niego metodom. Metody Owsiaka są dokładnie takie, jak jego wychowanie. Zresztą on sam mówił, że wrażliwości społecznej uczył się od ojca, który w stanie wojennym stał tam, gdzie ZOMO, poważnie tak powiedział i to wielokrotnie.

Patryk Jaki mógł być pewien, że po krytyce WOŚP zostanie zaatakowany metodami ojca i brata Owsiaka i z całą pewnością się z tym liczył. Mimo wszystko, jako jedyny polityk w randze ministra, zdecydował się nazwać kłamstwa po imieniu, czym natychmiast zagotował „Pierwszego dyrygenta”. Owsiak wbiegł na stół i zawył ze wszystkich sił, tak się zawsze zachowuje, gdy zostanie trafiony. Duży szacunek dla ministra Patryka Jakiego, ponieważ doskonale wiem, kim jest Owsiak i do czego potrafi się posunąć. Gorzej, że Owsiak swoją prymitywną osobowością nadal szantażuje każdego człowieka, który mówi o nim całą prawdę. Dlatego przy okazji gratulacji, wyrażam też głęboką nadzieję, że w końcu prokuratura i Ministerstwo Zdrowia, jako organ nadzorujący WOŚP, wejdą na Dominikańską 19C i ustalą, jak to się dzieje, że Owsiak i jego żona mają czas na tydzień zabawy w Chinach, przejażdżki Land Roverem za 250 tys. złotych, a sprawy ludzkie leżą na półkach i w szefie.

Dzieje się to wszystko w czasie, gdy na konto WOŚP spływa 80 milionów złotych i widomo, że w przypadku osób chorych liczy się każda sekunda. Czas najwyższy sprawdzić, co Owsiak robi z pieniędzmi Polaków, w jaki sposób kupuje sprzęt, skoro jego mecenas w odpowiedzi na zarządzenie sądu twierdzi, że WOŚP z „konkursów ofert” nie sporządza protokołów. Jak długo jeszcze Owsiak metodami swojego ojca i brata, będzie szantażował krytyków i zasłaniał się „serduszkami”, gdy jest pytany o konkrety? Wierzę, że ten rok jest rokiem ostatnim.

Matka Kurka (Piotr Wielgucki)

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:04  
Cytuj
Owsiak ma jakąś słabostkę do tych Chińczyków, kiedyś nawet założył "Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników"
Wspomniany wyżej prze zemnie Wojciech Waglewski był bardzo bliskim przyjacielem Jurka, jako świadek na ślubie i ojciec chrzestny córki coś dla Owsiaka znaczył, do momentu aż zaczął wytykać organizatorowi Woodstock narkotyki na koncercie. Św.pamięci Marek Kotański który organizował na koncertach akcje anty narkotykowe pod szyldem Monaru też został w pewnym momencie wyproszony. Wszyscy z otoczenia Owsiaka którzy zwracali uwagę na dominacje narkotyków wśród młodzieży natychmiast byli odsuwani i szykanowani przez organizatora festiwalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:04  
Cytuj
scianamlotek to co poniżej VS Matka Kurka boks mlotek mlotek


"Po tym, jak napisaliśmy o pobieranym niezgodnie z prawem czesnym w publicznym Przedszkolu Montessori przy ul. Mazowieckiej w Krakowie, także rodzice dzieci z innych placówek prowadzonych przez Caritas postanowili sprawdzić, jaki status ma ich szkoła lub przedszkole. Okazało się, że takie same kwoty - 400 zł czesnego i 1 tys. zł wpisowego - musieli wpłacać rodzice dzieci z dwóch innych publicznych placówek: Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny z Nazaretu oraz Przedszkola Montessori przy ul. Wincentego Pola.

Czytaj więcej: http://www.dzien(...)2018103/"
http://www.dzien(...)2018103/

Ksiądz wyłudził miliony. Kościół nie chce ich oddać
http://www.fakt.(...)/3r2b7ml

Dwaj księża i dyrektor Caritas w Ełku zawieszeni. W tle seksskandal w diecezji
http://www.polsa(...)iecezji/


https://galop(...)caritas/

Księża Caritasu z zarzutami. W grę wchodzą miliony złotych
https://warsz(...)ch/vnehr

http://asa-d(...)bananem/

https://wiado(...)3847809a

papa


sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:05  
Cytuj
Takie tam linki znalezione w gogle w 3 min.
Pewnie niedługo gogle w Polsce zabronią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:17  
Cytuj
Przeczytałam art. z czterech pierwszych linków i muszę stwierdzić maecin.so że masz jakiś problem natury własnej tożsamości. Ale to Twoja sprawa umiech
Wracając do wspaniałego Owsiaka.
Wygląda na to że z jednej strony ratujemy małe dzieci, a z drugiej ułatwiamy im dostęp do narkotyków na Woodstock. Gdzie tu sens i logika? Może jakiś wielbiciel Owsiaka mi odpowie na to pytanie? Tylko nie piszcie że narkotyki na festiwalu to margines.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:18  
Cytuj
marcin.so może przytoczysz jeszcze jakiś art. z frondy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:25  
Cytuj
Po prostu wpisałem w google "Przekręty Caritas" i takie rzeczy mi zwrócił poczciwy google. Nie wiem co to jest Fronda.

EDIT. Ale jak widzę to są różne artykuły. Pierwsze dwa o jakiś przekrętach finansowych, trzeci o jakiejś sex aferze ... ale to nie jest ważne. Chodzi o to, że mogę sobie znaleźć w internecie różne artykuły na dowolny temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:28  
Cytuj
Spoko, idz za ciosem, wpisz w gogle hasło "przekręty Owsiaka" i podziel się z nami tym co otrzymałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:30  
Cytuj
ale po co? Ja tylko chciałem temu trollowi pokazać, że też mogę przeklejać arty z netu. I jest ich masa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 15:36  
Cytuj
Cała sztuka marcin.so polega na umiejętności oddzielenia ziarna od plew. Moim zdaniem Ty tego nie potrafisz, ale jako młody śpik masz szanse że z wiekiem umiejętności te posiądziesz.
Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Cała sztuka marcin.so polega na umiejętności oddzielenia ziarna od plew. Moim zdaniem Ty tego nie potrafisz, ale jako młody śpik masz szanse że z wiekiem umiejętności te posiądziesz.


Pokaż mi Lisa proszę w jaki sposób Owsiak ułatwia dostęp do narkotyków. Chętnie się dowiem. Brałem udział w 3 przystankach Woodstock i nikt mi niczego "nie ułatwiał".

Czy narkotyki są na przystanku Woodstock ? Oczywiście, że są. Trudno, żeby nie było w skupisku kilkuset tysięcy osób. Jest też alkohol, nikotyna, papierosy, sex przedmałżeński, zdrady i wiele innych zjawisk społecznych - za to odpowiada organizator czy dana osoba?

Idąc tym tokiem rozumowania PIS jako zarządzający Naszym Państwem ułatwia dostęp do narkotyków obywatelom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cała sztuka marcin.so polega na umiejętności oddzielenia ziarna od plew. Moim zdaniem Ty tego nie potrafisz, ale jako młody śpik masz szanse że z wiekiem umiejętności te posiądziesz.


Pokaż mi Lisa proszę w jaki sposób Owsiak ułatwia dostęp do narkotyków. Chętnie się dowiem. Brałem udział w 3 przystankach Woodstock i nikt mi niczego "nie ułatwiał".

Czy narkotyki są na przystanku Woodstock ? Oczywiście, że są. Trudno, żeby nie było w skupisku kilkuset tysięcy osób. Jest też alkohol, nikotyna, papierosy, sex przedmałżeński, zdrady i wiele innych zjawisk społecznych - za to odpowiada organizator czy dana osoba?

Idąc tym tokiem rozumowania PIS jako zarządzający Naszym Państwem ułatwia dostęp do narkotyków obywatelom.
To jak to jest, że jak na Marszu Niepodległości były dwa banery o białej rasie to media lewackie, politycy i unijni komisarze okrzyknęli CAŁY MARSZ MARSZEM RASISTÓW? A Woodstock, gdzie też się dzieją różne rzeczy jest zawsze przedstawiany jako pokojowe i świetne wydarzenie?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
To jak to jest, że jak na Marszu Niepodległości były dwa banery o białej rasie to media lewackie, politycy i unijni komisarze okrzyknęli CAŁY MARSZ MARSZEM RASISTÓW? A Woodstock, gdzie też się dzieją różne rzeczy jest zawsze przedstawiany jako pokojowe i świetne wydarzenie?


Nie jestem przedstawicielem "lewactwa, polityków i unijmych komisarzy".

Nie wiem kto jak co przedstawia, pytanie dotyczyło czegoś innego. Poza tym prawe media przecież przedstawiają Woodstock w formie spędu dla narkomanów, więc o co chodzi ? "Równowaga" medialna chyba jest tu zachowana.

Rozmawiamy o mediach czy o Owsiaku i Woodstocku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To jak to jest, że jak na Marszu Niepodległości były dwa banery o białej rasie to media lewackie, politycy i unijni komisarze okrzyknęli CAŁY MARSZ MARSZEM RASISTÓW? A Woodstock, gdzie też się dzieją różne rzeczy jest zawsze przedstawiany jako pokojowe i świetne wydarzenie?


Nie jestem przedstawicielem "lewactwa, polityków i unijmych komisarzy".

Nie wiem kto jak co przedstawia, pytanie dotyczyło czegoś innego. Poza tym prawe media przecież przedstawiają Woodstock w formie spędu dla narkomanów, więc o co chodzi ? "Równowaga" medialna chyba jest tu zachowana.

Rozmawiamy o mediach czy o Owsiaku i Woodstocku?
Jedno z drugim się przenika.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
A Woodstock, gdzie też się dzieją różne rzeczy jest zawsze przedstawiany jako pokojowe i świetne wydarzenie?

Jedno z drugim się przenika.


Proszę, chyba Twój największy wróg informacyjny:

Obrazek

Coś słabo ukrywa informację o narkotykach jak ja znalazłem je w kilka sekund.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Patryk Jaki ma wątpliwości wobec uczciwości organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Jest ministrem sprawiedliwości i nic w tym temacie nie robi?

Śledczy bloger Matka Kurka z sukcesami śledczymi na swoim koncie mu przecież pomoże.

Dlaczego władze nic z tym nie zrobią?

Temat wydaje sie bardzo prosty umiech

To zwykły hejt i nie ma żadnych nieuczciwych praktyk w WOSP wiec nikt nie prowadzi żadnego śledztwa i nie ma żadnych czynności wyjaśniających. Takiemu Kurce to akurat te hejterskie wpisy dają rozgłos ale ministrowi sprawiedliwości nie przystoi gadać takich głupot. No ale jak się ma IQ kury to sie nie myśli tylko działa instynktownie i pod publikę.


Andriusza, nie udawaj głupka, dobrze wiesz w jaki sposób wyciąga się pieniądze z fundacji, spółki itp.
Masz kupić sprzęt który realnie kosztuje powiedzmy 10.000zł dogadujesz się ze sprzedawcą, aby wystawił fakturę na 13.000zł. Nadwyżka idzie do podziału pod stołem. Przedstawiłem Ci w skrócie jeden z prymitywniejszych sposobów dojenia fundacji, spółki, ale są jeszcze inne, bardziej wyrafinowane do których US się nie doczepi bo w papierach jest wsio OK.


Wcale tego dobrze nie wiem. Skoro ty masz taką wiedzę podziel się nią z prokuratorem.

Antylewak nie widzę sensownych argumentów. Jeśli te argumenty wg ciebie są faktycznie sensowne to dlaczego nie bierze się za to prokuratura? Pomyśl, zastanów się.

rsta Jaki to populista i ten wpis doskonale to pokazuje. Jako minister sprawiedliwości ma narzędzia by taka kontrole przeprowadzić. Nawet bez zgody Owsiaka i zarządu WOSP. Jako ministrowi sprawiedliwości nie przystoi wypisywanie takich głupot na FB. No ale musiałby mieć odrobine klasy by to wiedzieć i zrozumieć.

Antylewak Kurka to cham i prostak. Sprawę przegrał i tyle. Skoro ten Kurka wygrał sprawę lub sprawy z Owsiakiem. To na co skazany został Owsiak? Bo to, że Kurka dostał 10 tysięcy grzywny chyba wiesz.

Ciekawe że od 2 lat w Polsce rządzą ludzie przeciwni WOSP. Oskarżający ich o nieprawidłowości. Na co czekają wg was przeciwnych Owsiakowi? Naprawdę trzeba być tak ograniczonym by nie wiedzieć?
Antylewak a kto tu wyzywał tych co deklarowali, że nie wspierają WOSP? To tacy jak ZSRR wyzywał nas wspierających od frajerów.
Patryk Jaki ma funkcję v-ce Ministra Sprawiedliwości. Jeśli posiada taka wiedzę nt Owsiaka to niech rozpocznie działanie zgodne z procedurą. W jaki sposób miał reagować Owsiak. Gdy taki dresiarz wylewa pomyje na niego to ma się tylko otrzepywać. Jaki jako minister sprawiedliwości nie powinien posługiwać sie hejtem. No ale jak sie ma gracje dresiarza to nie mozna od niego więcej wymagać.

Lisa w jaki sposób Owsiak pomaga w dostępie do narkotyków na festiwalu. Napisz wprost bez niedomówień. Skoro wg ciebie to ułatwia to znasz mechanizm. No chyba, że kłamiesz.
Jak widzisz w Google można znaleźć wszystko. Dlaczego Owsiak jeszcze nie siedzi?
Wyzywasz Marcina tylko dlatego że wg ciebie nie potrafi patrzeć łagodnym okiem na Caritas. Nie oddziela ziarna od plew?

Antylewak Łatwo wyciągasz wnioski. Skoro dyrektor szkoły popiera Nazistów i namawia do zapisywania sie do ich organizacji to wg ciebie szkoła jest nazistowska?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:19  
Cytuj
Urwisie, same nadużycia "Skoro dyrektor szkoły popiera Nazistów". Nie popiera nazistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:26  
Cytuj
Jeżeli na Woodstocku nie popiera się narkotyków, to dlaczego właśnie tak został nazwany ten festiwal jako: Przystanek Woodstock, który nawiązuje do tego z 1969 roku w USA i atmosfery epoki dzieci kwiatów, czyli ruchu hipisów, który to ruch przyczynił się do rozpowszechnienia środków psychoaktywnych?

Źródło:
https://pl.wi(...)oodstock
https://pl.wi(...)pisowski

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Patryk Jaki ma wątpliwości wobec uczciwości organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Jest ministrem sprawiedliwości i nic w tym temacie nie robi?

Śledczy bloger Matka Kurka z sukcesami śledczymi na swoim koncie mu przecież pomoże.

Dlaczego władze nic z tym nie zrobią?

Temat wydaje sie bardzo prosty umiech

To zwykły hejt i nie ma żadnych nieuczciwych praktyk w WOSP wiec nikt nie prowadzi żadnego śledztwa i nie ma żadnych czynności wyjaśniających. Takiemu Kurce to akurat te hejterskie wpisy dają rozgłos ale ministrowi sprawiedliwości nie przystoi gadać takich głupot. No ale jak się ma IQ kury to sie nie myśli tylko działa instynktownie i pod publikę.


Andriusza, nie udawaj głupka, dobrze wiesz w jaki sposób wyciąga się pieniądze z fundacji, spółki itp.
Masz kupić sprzęt który realnie kosztuje powiedzmy 10.000zł dogadujesz się ze sprzedawcą, aby wystawił fakturę na 13.000zł. Nadwyżka idzie do podziału pod stołem. Przedstawiłem Ci w skrócie jeden z prymitywniejszych sposobów dojenia fundacji, spółki, ale są jeszcze inne, bardziej wyrafinowane do których US się nie doczepi bo w papierach jest wsio OK.


Wcale tego dobrze nie wiem. Skoro ty masz taką wiedzę podziel się nią z prokuratorem.

Antylewak nie widzę sensownych argumentów. Jeśli te argumenty wg ciebie są faktycznie sensowne to dlaczego nie bierze się za to prokuratura? Pomyśl, zastanów się.

rsta Jaki to populista i ten wpis doskonale to pokazuje. Jako minister sprawiedliwości ma narzędzia by taka kontrole przeprowadzić. Nawet bez zgody Owsiaka i zarządu WOSP. Jako ministrowi sprawiedliwości nie przystoi wypisywanie takich głupot na FB. No ale musiałby mieć odrobine klasy by to wiedzieć i zrozumieć.

Antylewak Kurka to cham i prostak. Sprawę przegrał i tyle. Skoro ten Kurka wygrał sprawę lub sprawy z Owsiakiem. To na co skazany został Owsiak? Bo to, że Kurka dostał 10 tysięcy grzywny chyba wiesz.

Ciekawe że od 2 lat w Polsce rządzą ludzie przeciwni WOSP. Oskarżający ich o nieprawidłowości. Na co czekają wg was przeciwnych Owsiakowi? Naprawdę trzeba być tak ograniczonym by nie wiedzieć?
Antylewak a kto tu wyzywał tych co deklarowali, że nie wspierają WOSP? To tacy jak ZSRR wyzywał nas wspierających od frajerów.
Patryk Jaki ma funkcję v-ce Ministra Sprawiedliwości. Jeśli posiada taka wiedzę nt Owsiaka to niech rozpocznie działanie zgodne z procedurą. W jaki sposób miał reagować Owsiak. Gdy taki dresiarz wylewa pomyje na niego to ma się tylko otrzepywać. Jaki jako minister sprawiedliwości nie powinien posługiwać sie hejtem. No ale jak sie ma gracje dresiarza to nie mozna od niego więcej wymagać.

Lisa w jaki sposób Owsiak pomaga w dostępie do narkotyków na festiwalu. Napisz wprost bez niedomówień. Skoro wg ciebie to ułatwia to znasz mechanizm. No chyba, że kłamiesz.
Jak widzisz w Google można znaleźć wszystko. Dlaczego Owsiak jeszcze nie siedzi?
Wyzywasz Marcina tylko dlatego że wg ciebie nie potrafi patrzeć łagodnym okiem na Caritas. Nie oddziela ziarna od plew?

Antylewak Łatwo wyciągasz wnioski. Skoro dyrektor szkoły popiera Nazistów i namawia do zapisywania sie do ich organizacji to wg ciebie szkoła jest nazistowska?
Prokuratura? Dlaczego mafia pruszkowska nie została ukarana? Dlaczego wprowadzający stan wojenny uniknęli kary? Dlaczego nie znaleziono morderców tych, którzy próbowali rozwikłać aferę FOZZ? Dlaczego nie wiem kto zabił Leppera i Petelickiego?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli na Woodstocku nie popiera się narkotyków, to dlaczego właśnie tak został nazwany ten festiwal jako: Przystanek Woodstock, który nawiązuje do tego z 1969 roku w USA i atmosfery epoki dzieci kwiatów, czyli ruchu hipisów, który to ruch przyczynił się do rozpowszechnienia środków psychoaktywnych?

Źródło:
https://pl.wi(...)oodstock
https://pl.wi(...)pisowski


Marszałek sejmu i szef klubu PiS byli hipisami. Ale to księdzu zapewne nie przeszkadza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Sty 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:51  
Cytuj
Lepiej być hipisem niż pedofilem, co u księży jest normą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Prokuratura? Dlaczego mafia pruszkowska nie została ukarana? Dlaczego wprowadzający stan wojenny uniknęli kary? Dlaczego nie znaleziono morderców tych, którzy próbowali rozwikłać aferę FOZZ? Dlaczego nie wiem kto zabił Leppera i Petelickiego?


Dlaczego Niemcy nas terroryzują sankcjami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Lepiej być hipisem niż pedofilem, co u księży jest normą.


Takie normy to gdzie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 80 81 82 83 84 85 86 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »