NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 79 80 81 82 83 84 85 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
No to teraz klik klik klik, to tyle prześlemy tam, to tyle tamtej, a tyle w tej Emotikon grinsmiech2 Po co Owsikowi tyle lewych fundacji, czy społeczeństwo zgodziło się na to, aby z datków WOŚP przelewać do 7 fundacji?Czy ktoś się zgadzał, żeby wynagrodzenia ich opiewały na kwotę od 11 do 19 tysięcy złotych miesięcznie każdemu członków z zarządu fundacji?! Pomyśleć ile można byłoby uratować innych dzieci, które cierpią!!!
Wystarczy sprawdzić w KRS. Mamy nadzieję, że w końcu coś się w tej sprawie ruszy, a Sądy zaczną wsadzać do więzienia i konfiskować majątki!!!




Obrazek
. No i szach mat obrońcy Owsiaka.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 15:46  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 15:52  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
No to teraz klik klik klik, to tyle prześlemy tam, to tyle tamtej, a tyle w tej Emotikon grinsmiech2 Po co Owsikowi tyle lewych fundacji, czy społeczeństwo zgodziło się na to, aby z datków WOŚP przelewać do 7 fundacji?Czy ktoś się zgadzał, żeby wynagrodzenia ich opiewały na kwotę od 11 do 19 tysięcy złotych miesięcznie każdemu członków z zarządu fundacji?! Pomyśleć ile można byłoby uratować innych dzieci, które cierpią!!!
Wystarczy sprawdzić w KRS.


No to jak są lewe to dlaczego nie zrobisz zgłoszenia do prokuratury ? Może jesteś pierwszym który odkrył rejestr KRS ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 16:17  
Cytuj
Wyraz twarzy tych dwóch panów to raczej nie przedstawia bólu jak by ci się janku28 wydawało, to raczej grymas niezadowolenia że tak mało idioci lewacy wrzucili do puszek, a obiecywali że w tym roku to dwa, a nawet co niektórzy deklarowali że trzy razy więcej dadzą Owsikowi, a tu taka porażka. Jak zwykle lewackie świnie naobiecywały i nawet złamanego grosza nie dały. Mimo to filantrop się wyżywi, znajdzie słoik i będzie git.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 17:28  
Cytuj
Klienci mBanku przekazali 6,7 mln zł. mBank wykonał ze swojej strony przelew na 7 mln zł. W sumie to prawie 14 mln zł.


M70 jak masz takie info o 7 fundacjach i przekrętach to na co czekasz?

Codziennie 2 strony hejtu na WOSP. Mam wrażenie, że dla niektórych fanatyków to pasja umiech
Kolejny rekord umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 17:31  
Cytuj
Skleroza nie boli, tylko się trzeba nachodzić na mrozie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Skleroza nie boli, tylko się trzeba nachodzić na mrozie.


Często tak masz, że zapominasz? Może do lekarza się wybierzesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
I proszę nie sądzić, że wrzucający pieniądze do puszek WOŚP nie wiedzą na co są one wydawane. Wrzucają z pełną świadomością tego, że część tych pieniędzy jest przeznaczana na inny cel niż sprzęt medyczny i wyrażają na to zgodę.


Cassandra zawsze znała prawdę.
Nie wszyscy, Andrzejek nie wie że cele i środki są odwrócone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
Klienci mBanku przekazali 6,7 mln zł. mBank wykonał ze swojej strony przelew na 7 mln zł. W sumie to prawie 14 mln zł.


M70 jak masz takie info o 7 fundacjach i przekrętach to na co czekasz?

Codziennie 2 strony hejtu na WOSP. Mam wrażenie, że dla niektórych fanatyków to pasja umiech
Kolejny rekord umiech
. Nie martw się, Matka Kurka działa, kolejny pozew poszedł.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT


Cassandra zawsze znała prawdę.
Nie wszyscy, Andrzejek nie wie że cele i środki są odwrócone.


Przypomniałaś sobie? Tylko się za tym nachodziłaś na tym mrozie? umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 20:35  
Cytuj
umiech Nie było łatwo prześliznąć się przez łapanki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 23:25  
Cytuj
W swoim wpisie na portalu społecznościowym, wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki podkreślił, że wspierał przez lata WOŚP, ale przestał to robić, kiedy pojawiły się wątpliwości wobec uczciwości organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Oto treść wpisu wiceministra Jakiego:

Przez lata wspierałem WOŚP - przestałem kiedy się dowiedziałem ze p.Owsiak nie rozlicza się z całej działalności i nawet nie wykonuje wyroków sadów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury (polecam blog „Matka Kurka” w google). MAM PRAWO DO ROZLICZENIA ŚRODKÓW, KTÓRE RÓWNIEŻ JA WPŁACAŁEM. A po drugie od kiedy p. Owsiak zaangażował się w ruchy proaborcyjne. Od tej pory zamiast na WOŚP daje na organizacje charytatywne, które nie angażują się w politykę. Mam takie prawo.

Deklaruje: idę w przyszłym roku obok Owsiaka wspierać WOŚP jeśli pokaże wszystkie faktury swoich spółek - a nie te sprawozdania, kolorowanki i grafiki, którymi obraża moją inteligencje.

Ja co roku składam oświadczenie majątkowe - bo ludzie płacą mi tak samo jak Owsiakowi. I każdy z nas nie ważne ile dobrego by robił ma obowiązek się rozliczyć bo to nie są jego - czy moje pieniądze. Tylko publiczne.

Znam wielu biednych ludzi, organizacji, które skromnie i pokornie bez lansowania się medialnego ich liderów pomagają słabszym. I co ważniejsze jak daje im 100 zł to wiem, że 100 zł idzie na pomoc innym. Przepraszam - w tak wrażliwych sprawach - nawet pod prąd polityczny - transparentność ma dla mnie znaczenie. Bo ludzie, którzy wspierają WOŚP z dobrego serca - tak jak ja przez lata - chcą mieć pewność, że ich środki idą w 100% na pomoc innym.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 06:54  
Cytuj
Patryk Jaki ma wątpliwości wobec uczciwości organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Jest ministrem sprawiedliwości i nic w tym temacie nie robi?

Śledczy bloger Matka Kurka z sukcesami śledczymi na swoim koncie mu przecież pomoże.

Dlaczego władze nic z tym nie zrobią?

Temat wydaje sie bardzo prosty umiech

To zwykły hejt i nie ma żadnych nieuczciwych praktyk w WOSP wiec nikt nie prowadzi żadnego śledztwa i nie ma żadnych czynności wyjaśniających. Takiemu Kurce to akurat te hejterskie wpisy dają rozgłos ale ministrowi sprawiedliwości nie przystoi gadać takich głupot. No ale jak się ma IQ kury to sie nie myśli tylko działa instynktownie i pod publikę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 07:22  
Cytuj
Rzeczywiście z jednej strony to trochę dziwne, że dużo się o tym mówi, a nie widać konkretnych działań, ale z drugiej mogą być ku temu powody.
Jeżeli środowiska sędziowskie są jeszcze z poprzednich czasów to czekają na reformę sądownictwa.
A może wszystko jest w granicach prawa, bo prawo na to pozwala, żeby łączyć fundację z prywatnymi spółkami.
Kolejny powód to taki, że przed wyborami PiS nie chce sobie strzelać w kolano, bo jednak duża część społeczeństwa jest mocno za WOŚP.
No i jakby nie patrzył to w jakiś sposób WOŚP wyręcza Ministerstwo Zdrowia ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 07:28  
Cytuj
Działalność Owsiaka moim zdaniem przestała być transparentna, a on sam nie robi nic by poprawić swój wizerunek. Nie zależy mu.
Ma swój "twardy" elektorat.
Dziurawe polskie prawo pozwala mu na różne moralnie wątpliwe działania.
Żadna opcja polityczna nie chce się za niego wziąć, ze względu na poparcie społeczne które ma.

Ale nic nie trwa wiecznie. Odnoszę wrażenie, że z roku na rok, coraz bardziej brnie w politykę, chamstwo, coraz bardziej nie kryje się z poglądami nie mającymi za wiele wspólnego z ratowaniem życia.

Dla mnie wniosek jest prosty:

Jeśli człowiek robi coś w imię szczytnych idei, a jednocześnie ma poglądy nijak się do tych idei mające, to robi to tylko dla kasy.

To runie wcześniej czy później, bo nie jest szczere i autentyczne.
To ludzie wrzucający do puszek robić coś w imię szczytnych idei. Nie Owsiak.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
Patryk Jaki ma wątpliwości wobec uczciwości organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Jest ministrem sprawiedliwości i nic w tym temacie nie robi?

Śledczy bloger Matka Kurka z sukcesami śledczymi na swoim koncie mu przecież pomoże.

Dlaczego władze nic z tym nie zrobią?

Temat wydaje sie bardzo prosty umiech

To zwykły hejt i nie ma żadnych nieuczciwych praktyk w WOSP wiec nikt nie prowadzi żadnego śledztwa i nie ma żadnych czynności wyjaśniających. Takiemu Kurce to akurat te hejterskie wpisy dają rozgłos ale ministrowi sprawiedliwości nie przystoi gadać takich głupot. No ale jak się ma IQ kury to sie nie myśli tylko działa instynktownie i pod publikę.


Andriusza, nie udawaj głupka, dobrze wiesz w jaki sposób wyciąga się pieniądze z fundacji, spółki itp.
Masz kupić sprzęt który realnie kosztuje powiedzmy 10.000zł dogadujesz się ze sprzedawcą, aby wystawił fakturę na 13.000zł. Nadwyżka idzie do podziału pod stołem. Przedstawiłem Ci w skrócie jeden z prymitywniejszych sposobów dojenia fundacji, spółki, ale są jeszcze inne, bardziej wyrafinowane do których US się nie doczepi bo w papierach jest wsio OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 07:54  
Cytuj
Oto jak Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki na Facebooku
zwrócił się ze wspaniałą propozycją do Jerzego Owsiaka:

"Proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc... Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok, tak jak Pan mówi - przeproszę Pana publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda?"

Jak Jaki będzie temat drążył to może coś się dowiemy ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 08:23  
Cytuj
To nawet nie jest śmieszne jak wiceminister sprawiedliwości naszego Państwa snuje domysły i wypisuje takie głupoty - wspierając się skazanym blogerem Matka Kurka. Przecież to jest jakaś abstrakcja.

Panie Jaki nie podoba się coś ? Macie przecież w rękach prokuraturę, do roboty!

Zapomniał Pan chyba w jakim miejscu pracuje i jakiego ministerstwa jest wiceministrem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
To nawet nie jest śmieszne jak wiceminister sprawiedliwości naszego Państwa snuje domysły i wypisuje takie głupoty - wspierając się skazanym blogerem Matka Kurka. Przecież to jest jakaś abstrakcja.

Panie Jaki nie podoba się coś ? Macie przecież w rękach prokuraturę, do roboty!

Zapomniał Pan chyba w jakim miejscu pracuje i jakiego ministerstwa jest wiceministrem.
. Skazanym za co? Za nazwanie Owsiaka Królem żebraków, resztę spraw wygrał Matka Kurka, w tym o pokazanie całej dokumentacji.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Skazanym za co? Za nazwanie Owsiaka Królem żebraków, resztę spraw wygrał Matka Kurka, w tym o pokazanie całej dokumentacji.


To dlaczego jeszcze nie przekazał jej Panu Jakiemu ? Razem powalczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skazanym za co? Za nazwanie Owsiaka Królem żebraków, resztę spraw wygrał Matka Kurka, w tym o pokazanie całej dokumentacji.


To dlaczego jeszcze nie przekazał jej Panu Jakiemu ? Razem powalczą.
. No i zobaczymy czy pokaże.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
To nawet nie jest śmieszne jak wiceminister sprawiedliwości naszego Państwa snuje domysły i wypisuje takie głupoty - wspierając się skazanym blogerem Matka Kurka. Przecież to jest jakaś abstrakcja.

Panie Jaki nie podoba się coś ? Macie przecież w rękach prokuraturę, do roboty!

Zapomniał Pan chyba w jakim miejscu pracuje i jakiego ministerstwa jest wiceministrem.


Pepsi przypomnę pewien fakt....

Otóż 2-3 lata temu w ramach propagandowego pieniactwa, Owsiak publicznie zaproponował, że pozwoli na publiczną kontrolę księgową swoich "dzieł" przez niezależnych dziennikarzy, pod warunkiem, że na taką kontrolę zgodzi się równocześnie Caritas.

Caritas zgodził się natychmiast.ok
A pan Owsiak, szybko wycofał się, twierdząc, że miał na myśli kontrolę tylko w Caritas.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 13:05  
Cytuj
Już po WOŚP 2018 a tu dalej jad płynie. mlotek
mBank przekazał prawie 14 mln na WOŚP. Połowa to datki ludzi a reszta z mBanku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Już po WOŚP 2018 a tu dalej jad płynie. mlotek
mBank przekazał prawie 14 mln na WOŚP. Połowa to datki ludzi a reszta z mBanku.
widzisz tylko jad czy sensowne argumenty ludzi?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 13:44  
Cytuj
mBank przekazał na WOŚP.

EDIT: Zmieniłeś wpis.

Widzę typowe pisowskie "czepianie się". Mnóstwo pomówień, niedopowiedzeń, półprawd, domysłów. W imię zasady, że "Kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą", "Pokażcie mi człowieka a ja znajdę na niego artykuł" i klasyk Kurski obecnie prezes TVP "Ciemny lud to kupi" .

Taką samą dyskusję mógł bym rozpętać na temat np. Caritas, Instytutu Lecha Kaczyńskiego czy O. T. Rydzyka. Jest tylko taka różnica, że ja nie jestem z PISu i żadnej przyjemności z tego bym nie czerpał. Nie karmię się złością czy nienawiścią innych umiech.
papa air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 79 80 81 82 83 84 85 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »