NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 69 70 71 72 73 74 75 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Ach ta przekora.

Niektórzy z przekory są w stanie wiele zrobić.okzaklopotany

Fajny ten domeczek Owsiaka....
Pewno nie jedyny....


O tak jak pisałem wyżej, pelikany łykają dalej, mimo, że to już stare i wyświechtane, 100 razy "odbite" i wytłumaczone jasno i wyraźnie że to bzdet, nie ważne, trzeba potwierdzić i pochwalić, bo "po mojemu" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 17:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
kurde za szlaka mi nie wychodzi ze 50 % bierze Owsiak.No ale dla niektórych jak w Pisie czarne to białe bo tak prezesio powiedział,
Ale niech wam będzie wygraliście dam w tym roku o 50 % więcej.smiech2


50% więcej? Tak słabo? W poprzednim roku regrest obiecywałeś dać dwa razy więcej. Słabnie twój entuzjazm dla Owsika.

W tym roku każdy idiota daje trzy więcej na wośp taka jest najnowsza doktryna lewacka.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 18:32  
Cytuj
Nie widziałem tu ani jednego wpisu namawiającego do dawania. Widzę tylko "mędrców" dysponujących "faktami" namawiających do niedawania i hejterów wyzywających wpłacających na WOSP.

Jednego z drugim tak strasznie boli to ze ktoś chce wspierać orkiestrę? Dziwne umiech To chyba zazdrość powoduje ten hejt. Jeden z drugim zapewne niczego w życiu nie osiągnęli. Całe życie obserwowali sukcesy innych ale 26 rok z rzędu powoduje bul pewnej części ciała nie do zniesienia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 18:35  
Cytuj
A teraz sobie wyobraźmy, ze gość ze Stalowej robi akcję taką jak WOŚP i jawnie mowi, daje 90% zbiórki na dzieci, a reszta dla mnie. Zaraz by było: oszust, złamas, znalazł sobie zródło utrzymania, dzieci zbierają, a ten z tego żyje...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
A teraz sobie wyobraźmy, ze gość ze Stalowej robi akcję taką jak WOŚP i jawnie mowi, daje 90% zbiórki na dzieci, a reszta dla mnie. Zaraz by było: oszust, złamas, znalazł sobie zródło utrzymania, dzieci zbierają, a ten z tego żyje...


Czy Ty poradziłbyś sobie z tym, że gość z twojego sąsiedztwa osiągnął taki sukces?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A teraz sobie wyobraźmy, ze gość ze Stalowej robi akcję taką jak WOŚP i jawnie mowi, daje 90% zbiórki na dzieci, a reszta dla mnie. Zaraz by było: oszust, złamas, znalazł sobie zródło utrzymania, dzieci zbierają, a ten z tego żyje...


Czy Ty poradziłbyś sobie z tym, że gość z twojego sąsiedztwa osiągnął taki sukces?
. Jaki sukces? Kijowski tez osiagnął sukces jak kupował z kasy KOD perfumy i gadżety?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 19:18  
Cytuj
26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 20:44  
Cytuj
Lidl też już zaczął zbierać. Warto resztą podzielić się z puszką uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 21:06  
Cytuj
Lidl i inne supermarkety są wdzięczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 21:54  
Cytuj
Pozdrawiam prawaków za wytrwałość i ilość jadu
PS. czytając was cieszy mnie, że jestem LEWACZKĄ cool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girl

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Pozdrawiam prawaków za wytrwałość i ilość jadu
PS. czytając was cieszy mnie, że jestem LEWACZKĄ cool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girl
. Ilośc jadu? Mohery, pislamiści, pisdy, kurdupel, oszołomy, ciemnogród, średniowiecze,Adrian, kto pluje jadem?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pozdrawiam prawaków za wytrwałość i ilość jadu
PS. czytając was cieszy mnie, że jestem LEWACZKĄ cool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girl
. Ilośc jadu? Mohery, pislamiści, pisdy, kurdupel, oszołomy, ciemnogród, średniowiecze,Adrian, kto pluje jadem?


Chyba tematy Ci się koleżko pomieszały, bo oprócz twojej grupy wesołej krucjaty przeciwko Wosp, to każdy w Was wali tylko faktami i odbija ataki w postaci memów, które wasza centrala nie nadąża tworzyć umiech, wy zaś nie mając już nic merytorycznego do dodania, potraficie tylko wyzywać, i trzepać jakieś ogólniki (w przerwach pomiędzy wyzywaniem).

ps
zrozum człowieczku marny, Wosp to nie polityka, i przestań mieszać ten swój Pis w ten temat - chcesz pitolić o polityce i bronić swoich idoli, masz inne tematy, tu rozmawiają dorośli, którym los innego człowieka nie jest obojętny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Pozdrawiam prawaków za wytrwałość i ilość jadu
PS. czytając was cieszy mnie, że jestem LEWACZKĄ cool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girl
. Ilośc jadu? Mohery, pislamiści, pisdy, kurdupel, oszołomy, ciemnogród, średniowiecze,Adrian, kto pluje jadem?


Chyba tematy Ci się koleżko pomieszały, bo oprócz twojej grupy wesołej krucjaty przeciwko Wosp, to każdy w Was wali tylko faktami i odbija ataki w postaci memów, które wasza centrala nie nadąża tworzyć umiech, wy zaś nie mając już nic merytorycznego do dodania, potraficie tylko wyzywać, i trzepać jakieś ogólniki (w przerwach pomiędzy wyzywaniem).

ps
zrozum człowieczku marny, Wosp to nie polityka, i przestań mieszać ten swój Pis w ten temat - chcesz pitolić o polityce i bronić swoich idoli, masz inne tematy, tu rozmawiają dorośli, którym los innego człowieka nie jest obojętny umiech
WOŚP to polityka. Owsiaka broni lewa strona, którą on zaprasza na ASP na Woodstocku...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 23:32  
Cytuj
Po obecnych zmianach w rządzie dudek zaoszczędzonych na obozach pracy firmy nie poskąpią. Będzie rekord.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 06:41  
Cytuj
CYTAT
Jaki sukces? Kijowski tez osiagnął sukces jak kupował z kasy KOD perfumy i gadżety?


Ano taki, że 26 lat akcja odnosi sukces w Polsce i za granicą. Hejterzy pieją, plują. Rząd stara się blokować i przeszkadzać. Kolejny finał będzie prawdopodobnie kolejnym sukcesem.

Czy z tym jesteś w stanie sobie poradzić? Gdyby to był twój sąsiad?

art2deco tak, głównie swoim klientom.

Antylewak jad płynie z jednej jak i z drugiej strony, Taka Polska. Ale w tym temacie tylko przeciwnicy WOSP plują jadem. To twój sosik umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
Pozdrawiam prawaków za wytrwałość i ilość jadu
PS. czytając was cieszy mnie, że jestem LEWACZKĄ cool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girlcool girl


Zapewne nawet nie wiesz co to znaczy.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 08:15  
Cytuj
Każdy kto chce wrzucić do puchy, niech wrzuci też prośbę do WOŚP, żeby nie organizowali Woodstock !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Każdy kto chce wrzucić do puchy, niech wrzuci też prośbę do WOŚP, żeby nie organizowali Woodstock !!!


Nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa w tym festiwalu. Co roku bawi się na nim w sumie setki tysięcy osób. Kto daje Ci prawo do decydowanie za te osoby co mają robić w swoim wolnym czasie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 08:45  
Cytuj
Ależ ja nikomu niczego nie zakazuję i oczywiście, że za nikogo nie chcę decydować o czyimś wolnym czasie, ale mam prawo zaproponować i poprosić ... umiech

Każdy kto chce wrzucić do puchy i jest przeciwny demoralizacji dzieci i młodzieży,
niech wrzuci do puchy również prośbę do WOŚP, żeby nie organizowali i nie finansowali
z Fundacji WOŚP Przystanku Woodstock !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
Każdy kto chce wrzucić do puchy, niech wrzuci też prośbę do WOŚP, żeby nie organizowali Woodstock !!!


Witam

Dlaczego mają nie organizować??? Bo Tobie się nie podoba??? Dla mnie to wspaniały festiwal i szkoda tylko, że odbywa się tak daleko od nas...

Myślę, że kto ma wrzucić, ten wrzuci..... Szkoda Waszych kłótni i wylewania gorzkich żali....

W końcu nie jest to obowiązkowe, więc każdy postąpi zgodnie ze swoim sumieniem, czyż nie?????

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 09:02  
Cytuj
Ciekawy post na Raz prozą: James Reynolds, założyciel kilku charytatywnych fundacji, m.in. ,,Fundacji Pomocy Dzieciom Chorym Na Raka", był dla wielu Amerykanów wzorem i bohaterem. Takim, co to gdy ktoś go krytykował lub podważał prawdziwe motywy jego działalności, na pewno wiele razy słyszał: ,,Jak sam nic nie robisz to nie masz prawa krytykować!!! Odwal się od Dżejmsa, ty amerykański pisowcu!!!".

Wielu jego krytyków słyszało też pewnie: ,,Jak bardzo złym trzeba być człowiekiem, żeby krytykować fundację pomagającą dzieciom chorym na raka...?! :O ", albo: ,,Jak twoje dziecko zachoruje na raka, to mam nadzieję, że z pomocy fundacji Reynoldsa nie skorzystasz!!! Skoro krytykujesz!"

A kto wie, być może sam Reynolds nawet w jakimś telewizyjnym programie, słysząc zarzuty na swój temat, wczołgał się na stół, pajacował krzycząc ochrypiałym głosem: ,,No gdzie jest ten słoik z pieniędzmi które chowam? No gdzie jest ten słoik? Ludzie, zwariowaliście?! ZWARIOWALIŚCIE? OSZALELIŚCIE?! Ameryka, oszaleliście?! Chcecie mówić, że my chowamy pieniądze? Pochrzaniło was?!"

Jeden już gdzieś tak kiedyś zrobił, a podobno jak ktoś włazi na stół i głośno krzyczy to znaczy, że ma rację.

Ale amerykańscy śledczy, skubani, zatkali sobie uszy kiedy krzyczał, i przetrzepali finanse jego fundacji bardzo dokładnie, nie dając na ślepo wiary w jego dobre serduszko.

I wyszły niezłe cuda.

Pierwszą fundację Reynolds założył w roku 1984. Wszystkie cztery łącznie pozwoliły mu zebrać do 2016 roku aż... 187 milionów dolarów, które wpłacali Amerykanie (dziesiątki tysięcy z nich), wzruszeni losem chorych dzieci i dorosłych, rozpaczliwie potrzebujących pilnej pomocy finansowej. Jak wyglądała pomoc?

Carol Smith opisuje jaką paczkę otrzymał od fundacji jej umierający mąż. ,,Po otwarciu okazało się, że w środku są jednorazowe talerzyki, kubeczki, serwetki i zabawki dziecięce. Mój mąż wyglądał jakby ktoś uderzył go w twarz. Wyrzuciłam to wszystko do śmieci."

Tymczasem pan prezes fundacji Reynolds przyznał sobie z datków dobroczyńców pensyjkę w wysokości... 20 tysięcy dolarów miesięcznie. Na wszelki wypadek, gdyby to było za mało, żonie przyznał 19 tysięcy miesięcznie. Synek łapał ponad 20, wiadomo - młody ma potrzeby. Tatuś potworzył fikcyjne stanowiska i poobsadzał nimi rodzinę i znajomków. Wszyscy zarabiali krocie. Pracownikom kupował nowiutkie autka, bo przecież nie będzie szwagier komunikacją jeździł.

Ludzie dawali pieniądze na leki dla dzieci umierających w szpitalach, nie mając pojęcia, że forsa idzie na wycieczki na Karaiby, zakupy w luksusowych drogeriach, nowiuśkie, nieśmigane autka itp. Plus jest taki, że śledczy odkryli, iż fundacja wysłała dzieci do Disneylandu. Minus? Nie te chore, tylko swoje własne.

Służby federalne ogłosiły, że z łącznej zarobionej przez fundację kwoty, na faktyczną pomoc dla chorych szło mniej niż... 5 procent. Ostatecznie, po 32 latach słodkiego, miłego życia w glorii chwały, Reynoldsowi odebrano część majątku (nie podano do publicznej wiadomości o jaką kwotę chodzi), i dożywotnio zakazano mu działalności charytatywnej. Podobny zakaz dostali członkowie jego rodziny. Fundacje zostały pozamykane.

Absolutnie nie chcę, żeby ktokolwiek odczytał to jako porównanie w skali 1:1 do kogokolwiek. Do czego więc zmierzam?

Do tego, że działalność charytatywna to dla wielu zajebisty sposób na łatwe, luksusowe życie.

Że pod płaszczem dobroczynności MOŻE (nie musi, ale może) czaić się całkowita obojętność wobec potrzebujących, podszyta cynizmem, i kurestwo w czystej postaci.

I że KAŻDA fundacja zajmująca się działalnością charytatywną (nawet jeśli przeznacza dla chorych nieporównywalnie więcej % niż fundacje Reynoldsa), powinna być całkowicie jawna, przejrzysta, transparentna, chętna do współpracy z mediami i nie ukrywająca NICZEGO. A już na pewno nie strzelająca prostackich fochów, kiedy ktoś zadaje jej niewygodne pytania, i nie pozywająca do sądu osób podważających jej świątobliwość, w imię interesu społecznego.

O tym, że powinna być całkowicie wolna od polityki, wspominam już tylko dla formalności.

Nie obchodzi mnie kto, ile i komu wrzuca pieniądze. Serio, nie moja kasa - nie moja sprawa. Jest mi dokładnie obojętne kto będzie miał więcej forsy w portfelu - cwaniak, który terroryzuje tłumy dobroczynnością, czy naiwniacy, którzy nie pozwalają podważać jego działalności ani nawet zadawać pytań. Pan James Reynolds z całą pewnością też miał rzesze takich ślepych wyznawców, zahipnotyzowanych i opętanych jego cudowną działalnością dla innych". Dopóki nie poznali wyników śledztwa i nie opadły im kopary.

Wiem tylko, że nie każdy, kto samodzielnie myśli i zadaje sobie pytania, musi być ,,pisoskim oszołomem nienawidzącym chorych dzieci".

I że nie uleganie medialnemu terrorowi w kwestii tego kiedy i komu TRZEBA wpłacać forsę, jeszcze nie oznacza, że się nie pomaga innym wcale. Przeciwnie - są tacy, którzy z takich czy innych względów nie poprą tej najmodniejszej inicjatywy, a pomogą potrzebującym bardziej niż ci popierający ,,jedyną słuszną linię". Bo możliwości pomocy finansowej, i to znacznie bardziej bezpośredniej, jest dzisiaj bardzo wiele. Tylko nie będzie tego po nich widać.

Bo nie pochwalą się tym na fejsie, i nie przykleją sobie plakietki na czole.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 09:23  
Cytuj
Ciekawe czci forumowi "mundrole" podpisali oswiadczenia ze nie beda korzystac w szpitalach z tych diabelskich sprzetow zakupionych przez tego wrednegi Owsiaka.
W portfelu nosic zeby bylo jasne i czytelne.
Ciekawe ktory sie odwazy lezec na lozku z lat 60 z nateracem w ktory sie wpada jaj w dol,a moze stary inkubator ktory nie trzyma temperatury.Moze zrezygnujecie z badania sluchu po narodzeniu dziecka? przeciez to Owsiak wyposazyl wszystkie oddzialy noworodkowe w Polsce itp itd....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe czci forumowi "mundrole" podpisali oswiadczenia ze nie beda korzystac w szpitalach z tych diabelskich sprzetow zakupionych przez tego wrednegi Owsiaka.
W portfelu nosic zeby bylo jasne i czytelne.
Ciekawe ktory sie odwazy lezec na lozku z lat 60 z nateracem w ktory sie wpada jaj w dol,a moze stary inkubator ktory nie trzyma temperatury.Moze zrezygnujecie z badania sluchu po narodzeniu dziecka? przeciez to Owsiak wyposazyl wszystkie oddzialy noworodkowe w Polsce itp itd....
. Tak, Owsiak wyposażył, jest biznesmenem i dał swoje cieżko zarobione pieniądze.... Wyposażyli Ci, którzy dali do puszek!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 09:51  
Cytuj
Dziękujemy panu Owsiakowi że kupił sprzęt do szpitali za zebrane pieniądze od ludzi.
Ale przede wszystkim dziękujemy ludziom, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby innych i wyłożyli swoją kasę!
Dlatego:
Każdy kto chce wrzucić do puchy i jest przeciwny demoralizacji dzieci i młodzieży, niech razem z pieniędzmi wrzuci do puchy również prośbę do WOŚP, żeby nie organizowali i nie finansowali z Fundacji WOŚP Przystanku Woodstock !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ciekawe czci forumowi "mundrole" podpisali oswiadczenia ze nie beda korzystac w szpitalach z tych diabelskich sprzetow zakupionych przez tego wrednegi Owsiaka.
W portfelu nosic zeby bylo jasne i czytelne.
Ciekawe ktory sie odwazy lezec na lozku z lat 60 z nateracem w ktory sie wpada jaj w dol,a moze stary inkubator ktory nie trzyma temperatury.Moze zrezygnujecie z badania sluchu po narodzeniu dziecka? przeciez to Owsiak wyposazyl wszystkie oddzialy noworodkowe w Polsce itp itd....
. Tak, Owsiak wyposażył, jest biznesmenem i dał swoje cieżko zarobione pieniądze.... Wyposażyli Ci, którzy dali do puszek!


A kto ich poprowadził? Kto to wszystko zorganizował? Samo się wymyśliło i samo się zebrało? Ci którzy dali sami na to wpadli by dać te swoje "5zł" zamiast na piwo to do puszki, by potem ktoś z tego mógł zrobić coś dobrego? Pomyśl trochę chociaż raz, a nie tylko wklejasz memy, bzdurne teksty i opluwasz ludzi z innym zdaniem niż ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 69 70 71 72 73 74 75 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »