NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 66 67 68 69 70 71 72 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:34  
Cytuj
Może teraz próbują to upolitycznić.

Gdyby nie narkotyki które są tam na każdym kroku, to była by to fajna imprezka dla młodych gniewnych ludzi.
Czasami wydaje mi się że Owsiak jest tak głównym dealerem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:36  
Cytuj
To Owsiak wprowadził agitkę, manifestując swoje poglądy polityczne w ramach WOŚP.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
To Owsiak wprowadził agitkę, manifestując swoje poglądy polityczne w ramach WOŚP.


Teraz do walki z Kaczyńskim lewaki ogłosili pełna mobilizacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:47  
Cytuj
Wiesz, dlaczego był drugi finał? Chcieliśmy rozliczyć pieniądze. W Polsce na słowo "pieniądze" ludzie dostają różnych wariackich pomysłów. Od razu o tym bardzo wyraźnie mówiliśmy. Po 25 latach bagaż tych rozliczeń jest naszym największym "otwieraczem" dla wszystkich, którzy chcą z nami być. Ludzie mówią: powiedział, ile zebrał, potem pokazał, co za to kupił. Nie opowiadał dużo, tylko dokładnie, ile zrobiono. Kupiliśmy 6125 łóżek dla seniorów, 80 ultrasonografów dla diagnostyki onkologicznej.

Źródło: http://fakty.in...

Krótka matematyka. 6125 łóżek to 6125 „serduszek”, przy 125 tomografach to się nie opłaca „serduszek” naklejać.

Ad 3 Bądźmy poważni, jasne, że to nie dyrektorzy szpitali i personel medyczny decyduje o tym, co Jurek im wciśnie, o tym decydują intratne kontrakty i wszędzie tam, gdzie szpitalowi jest potrzebny stół operacyjny z respiratorem, pacjenci dostaną od WOŚP łóżko plus materac, ewentualnie fantom do sztucznego oddychania. Taka sytuacja miała miejsce w Mielcu http://www.kors.... Szpital poprosił o konkretny sprzęt i dostał gadżety od WOŚP, po czym odmówił ich przyjęcia. Kiedyś byłoby o tym we wszystkich mediach, ale to już nie te czasy, teraz Jurek siedzi cicho i modli się do Hare Kryszna, żeby nikt do papierów nie zaglądał i na portal www.zbiorki.gov.pl też nie zbłądził.

Na koniec jeszcze jedna bardzo ważna informacja! WOŚP składa sprawozdania "sprzętowe" wyłącznie ze zbiórki publicznej, nie z kwoty finału. Co to oznacza? Z kwoty 53 109 702,83 zł robi się kwota 39 233 688,66 zł minus 2,5 miliona kosztów i to 23 Finał, z 72 696 501,53 zł zostaje 50 997 979,92 zł minus 2,5 miliona kosztów i to 24 Finał. Wszystko do sprawdzenia na www.zbiorki.gov.pl. Sprawozdań za te różnice, które dotyczą zakupionego sprzętu nie znajdziecie nigdzie i nie dostaniecie ich też od WOŚP w ramach informacji publicznej. Innymi słowy z kasą za Allegro, wpłat elektronicznych, czyli wszystko co poza puszką, Jurek może sobie robić co chce i tak właśnie robi.

Cytując klasyka: „Biznes na szpitalach i dzieciach będzie robiony!” Dopóki odpowiednie organa w końcu się nie odważą i nie wejdą na Dominikańską z kontrolami finansowymi i nie tylko.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Pewnie się zdziwisz vielitz, ale swego czasu byłem wielkim fanem Owsiaka, na Woodstock zapędziłem się dwa razy, wtedy to było wielkie przeżycie, ale dzisiaj patrzę na to inaczej (może dorosłem)
Byłem też na Marszu kilkukrotnie, mam porównanie jak było za PO i jak jest teraz.
Ale jak mam porównywać Wodstoock z Marszem to powiem Ci że dzisiaj z dziećmi mogę śmiało do Warszawy pojechać, a do Kostrzynia (byłem w Zarach) to bym rodziny nie zabrał i uwierz mi Ty byś też tak zrobił.


I co się takiego stało, że zmieniłeś swoje poglądy wobec gościa? Ja np. przez lata byłem obojętny, ani za ani przeciw. Potem urodziły mi się dzieci (w odstępie 5 lat), porozmawiałem z lekarzami i pielęgniarkami, widziałem sprzęt i wtedy postanowiłem także wspierać Wosp. Na koncerty Wosp parę razy ze znajomymi dotarłem, ostatnio chadzam na ich eventy z całą rodziną bo warto.

No to porównanie to już chyba zupełnie nie ma sensu umiech Jak pisałem, znam rodziny co tam jeżdżą (nasłuchałem się ich opowieści, naoglądałem zdjęć i filmików - oczywiście same plusy wg. nichumiech), ale to zupełnie nie moja bajka (co nie zmienia faktu, że nie mam nic przeciw Woodstock).
Narkotyki kiedyś, to były coś, co człowiek widział w TV - teraz to w szkole podstawowej znajdziesz dealera, więc jakim cudem masz tego nie mieć na takiej giga imprezie?
Nie sądzisz jednak, że to wina ludzi/czasów a nie samej imprezy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
To Owsiak wprowadził agitkę, manifestując swoje poglądy polityczne w ramach WOŚP.


A kto mu w tym pomógł? Chłopina bronił się od oficjalnego pokazywania "za kim" jest, ale jak mu obecna władza zaczęła robić pod górkę i jawnie atakować, to się przytulił do drugiej strony - tak to w życiu jest, że czasami samemu się tworzy przeciwnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
.....

Cytując klasyka: „Biznes na szpitalach i dzieciach będzie robiony!” Dopóki odpowiednie organa w końcu się nie odważą i nie wejdą na Dominikańską z kontrolami finansowymi i nie tylko.


I będzie tak jak być powinno, nie będzie dodatkowego sprzętu dla szpitali (NIE BĘDZIE!), a tobie zostanie w kieszeni te przysłowiowe "5zł", super umiech - ważne że Owsiak i jego gigantyczna zachłanna rodzina nie będzie mieć kasy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Narkotyki kiedyś, to były coś, co człowiek widział w TV - teraz to w szkole podstawowej znajdziesz dealera, więc jakim cudem masz tego nie mieć na takiej giga imprezie?
Nie sądzisz jednak, że to wina ludzi/czasów a nie samej imprezy?


Masz racje, to jest wina ludzi, ludzi którzy to organizują, bo to oni są odpowiedzialni za całą impreze i za to że są na niej rozprowadzane narkotyki. Byłem widziałem, więc mówię jak było kiedyś, a teraz na pewno nie jest lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:41  
Cytuj
Może w końcu szpitale przestaną go potrzebować, jeśli uda się choć trochę poprawić sytuację służby zdrowia.

Żartowałem.

Szpitale to studnia bez dna.

Idealne miejsce do kręcenia wałów przez koncerny farmaceutyczne i producentów sprzętu medycznego.

Owsiak po prostu znalazł świetny sposób na dostatnie życie dla siebie i swojej rodziny.

Ludzie wrzucając do puszek łechcą swoje sumienia, a on dba, by wielu myślało że pomogło w najlepszy możliwy sposób.
Wystarczy kilka chwytliwych hasełek:
"na noworodki"
"na hospicja dla dzieci"
"dla staruszków" - których wcześniej chciał usypiaćok
"na małe ofiary wypadków drogowych"

I już kieszenie się otwierają, a sumienia czują się takie spełnione....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:02  
Cytuj
Mroczne sekrety Owsiaka wyszły na jaw! Tego nie wiedzieli fani WOŚP



23 Finał WOŚP, ostatni zgodnie z prawem rozliczony Finał WOŚP. Kwota rozliczenia potwierdzona DOKUMENTEM to 36 258 573,58. Rekord 23 Finału to 53 109 702,83. Pytania o resztę kasy w ramach dostępu do inf. publicznej rozpatrzone odmowie

https://wreal(...)ni-wosp/


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:24  
Cytuj
CYTAT (janek82)

Na tej stronie https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet można wybrać miasto i zobaczyć ile sprzętu zostało przekazane. Do Stalowej Woli trafił sprzęt za 884087zł.


Ok, super, dużo kasy, ale ...
z ciekawości przeanalizowałem zbiórki w Stalowej z poprzednich lat i co się okazało?

Tą kwotę za którą Stalowa otrzymała sprzęt od WOŚP, a nawet większą wyszło, że Stalowa uzbierała pomiędzy 16 a 25 finałem WOŚP.

Gdzie poszły pieniądze ze zbiórek wcześniejszych?
Już ich nawet nie liczyłem...

Do tego przypominam koszty samorządów i sponsorów.

Pozostawiam bez komentarza ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:27  
Cytuj
Fajna fotka. Ja też Owsiaka nie wspieram. Wspieram WOŚP. I możecie sobie pisać co Wam się podoba, znowu w stalowej będzie granie i zbieranie.
over

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Może w końcu szpitale przestaną go potrzebować, jeśli uda się choć trochę poprawić sytuację służby zdrowia.

Żartowałem.

Szpitale to studnia bez dna.

Idealne miejsce do kręcenia wałów przez koncerny farmaceutyczne i producentów sprzętu medycznego.

Owsiak po prostu znalazł świetny sposób na dostatnie życie dla siebie i swojej rodziny.

Ludzie wrzucając do puszek łechcą swoje sumienia, a on dba, by wielu myślało że pomogło w najlepszy możliwy sposób.
Wystarczy kilka chwytliwych hasełek:
"na noworodki"
"na hospicja dla dzieci"
"dla staruszków" - których wcześniej chciał usypiaćok
"na małe ofiary wypadków drogowych"

I już kieszenie się otwierają, a sumienia czują się takie spełnione....



. Dokładnie, a on sobie kupi jeepa...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:35  
Cytuj
CYTAT



Tyle, że ksiądz pracuje, odprawia msze, udziela sakramentów itp, a co robi Owsiak zawodowo?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
Tyle, że ksiądz pracuje, odprawia msze, udziela sakramentów itp, a co robi Owsiak zawodowo?


scianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Fajna fotka. Ja też Owsiaka nie wspieram. Wspieram WOŚP. I możecie sobie pisać co Wam się podoba, znowu w stalowej będzie granie i zbieranie.
over


Ciekawy sposób rozumowania. Niestety oderwany od rzeczywistości.
Wspierając WOŚP, wspierasz Owsiaka i caaaaaaałą jego rodzinkę.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:37  
Cytuj
CYTAT


E tam stare dzieje, to było dziesięć lat temu, Owsiak ma takie powiedzenie "Dawno i nieprawda"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:39  
Cytuj
Niech WOŚP zbiera dalej i pomaga, ale niech rozlicza się rzetelnie pokazując współpracę pomiędzy swoimi prywatnymi spółkami typu Mrówki Melony i Jasne Sprawy oraz niech nie demoralizuje młodzieży Woodstockiem ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Fajna fotka. Ja też Owsiaka nie wspieram. Wspieram WOŚP. I możecie sobie pisać co Wam się podoba, znowu w stalowej będzie granie i zbieranie.
over


Ty tak na poważnie, czy masz coś z głową ? Normalny człowiek czegoś takiego nie jest wstanie napisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tyle, że ksiądz pracuje, odprawia msze, udziela sakramentów itp, a co robi Owsiak zawodowo?


scianascianasciana
i co w tym głupiego, jeden pracuje, a za drugiego dzieci zbierają na mrozie...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tyle, że ksiądz pracuje, odprawia msze, udziela sakramentów itp, a co robi Owsiak zawodowo?


scianascianasciana
i co w tym głupiego, jeden pracuje, a za drugiego dzieci zbierają na mrozie...


Zdecydowanie więcej pracy jest w przypadku Owsiaka niż księdza jak już - bo nie licząc braci zakonnych, to kościół zdecydowanie na siebie nie zarabia, a tylko i wyłącznie "żeruje" - to co robi, to OFIAROWAŁ się robić za free jako posługa, tylko wprowadzili sobie za to opłaty i nikt się nie przeciwstawił niestety - w tej chwili bycie księdzem przez wielu traktowane jest jako spokój bytu, bo bezrobocie nie grozi, owieczki zawsze będą o Ciebie dbać, nawet wiele wyrzeczeń już to za sobą nie niesie. Żeby nie było, jestem człowiekiem wierzącym, ale nie wierzę w obecnych księży.

Więc jak już chcesz coś pisać, to nie ubliżaj ludziom pracującym.
Żeby te dzieciaki zaś mogły zebrać kasę jak piszesz, to ktoś musiał wykonać i wykonuje dalej gigantyczną pracę (jedni za free inni za kasę).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:07  
Cytuj
Czekam na porównywanie WOŚP do Caritas....

Oczywiście połączone z atakowaniem Caritasu.....ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Mroczne sekrety Owsiaka wyszły na jaw! Tego nie wiedzieli fani WOŚP



23 Finał WOŚP, ostatni zgodnie z prawem rozliczony Finał WOŚP. Kwota rozliczenia potwierdzona DOKUMENTEM to 36 258 573,58. Rekord 23 Finału to 53 109 702,83. Pytania o resztę kasy w ramach dostępu do inf. publicznej rozpatrzone odmowie

https://wreal(...)ni-wosp/


Świetne zdjęcie - ta sama liga co ludzie wklejający zdjęcie kilku faszystów co się napatoczyli na Marszu Niepodległości i twierdzący, że tam sami faszyści itp. Obiema grupami szczerze gardzę.

Jak się czujesz jako propagandysta, dobrze ci za to chociaż płacą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Czekam na porównywanie WOŚP do Caritas....

Oczywiście połączone z atakowaniem Caritasu.....ok


Przed "chwilą" ktoś z twojego obozu już rozpoczął porównywanie, jako część ataku na Wosp, mimo, że oczywiście nikt złego słowa na Caritas nie powiedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 66 67 68 69 70 71 72 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »