NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 22:55  
Cytuj
Ale lipaaaa, nawet światełka do nieba nie było, tylko jakieś marne zimne ognie. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 22:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 22:58  
Cytuj
no ale dobra.. napisaliście, że Wam nie przeszkadza aby ktoś na tym zarabiał ,więc niepotrzebnie się produkuję i szczerze życzę dobrej nocy i udanego tygodnia. dobranoc również.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 23:12  
Cytuj
Gdybyś cofną się parę stron wstecz i przeczytał, to przestałbyś zadawać te same pytania poraz n-ty umiech
Wam za ten hejt ktoś płaci co
Nie chcecie nie wrzucajcie, skomlecie na Owsiaka, a zacznijmy od tego pokaż mi krystalicznie czystą wg Ciebie fundację, organizującą na taką skalę zbiórkę a przy okazji zabawę co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:43  
Cytuj
Pomimo propagandy w reżimowej telewizji.Braku informacji w mediach PiSowskich. WOSP zebrało nie mała sumkę.Pewnie el komendante się cała noc przewracał z boku na bok z nerwów.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zadam pytanie zwolennikom fundacji J.Owsiaka. czy nie przeszkadza WAm że jakaś częsć zbieranych pieniedzy jest przekazywana na wyplaty dla zarzadu tej fundacji?


Nieok


Ha ha ha dooobre !!!!! Oddzial ortopedii to skansen i ciagle nie ma kasy zeby ludzie lezacy na wyciagach mieli wygodne lozka porzadne parawany na chwile intymnosci podczas toalety.Zapadle lata 60 .O czym ty piszesz!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Owsiak jest rozliczony co do grosza,ma kilka kontroli rocznie i co?


A skąd to wszystko wiesz jakie i kiedy były kontrole?


Owsiak jest sola w oku rzadacych od zawsze i przetrzepane finanse z gory do dolu.Zreszta o czym z toba gadac,jak nie interesujesz sie tym ile WOSP zbiera i wydaje i na co po co piszesz? Znajdz sobie w necie rozliczenia Owsiaka poczytaj i zamilcz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Pomimo propagandy w reżimowej telewizji.Braku informacji w mediach PiSowskich. WOSP zebrało nie mała sumkę.Pewnie el komendante się cała noc przewracał z boku na bok z nerwów.


ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 09:55  
Cytuj
Sialalala, sialalala, mimo wielu przeszkód i rzucanych pod nogi kłód Orkiestra dalej pięknie gra !!!! Pozdrawiam przeciwników WOŚP - dobra robota, dobra zmiana - wasz wkład w kolejny rekord jest nieoceniony hehehe, hahaha, tra la la goodDzisiaj podobno Blue Monday - najbardziej depresyjny dzień w roku.....Ale, nie dla mnie hahaha

P.S. Chłopaki za rok 100% hejtu więcej, a pobijemy kolejny rekord...
Życzę miłego dniagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 10:21  
Cytuj
8 wyroków potwierdzających, że Owsiak i WOŚP łamią prawo i ukrywają faktury --- http://kontr(...)_faktury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 10:29  
Cytuj
CYTAT

banan - spróbuj tydzień nikogo nie obrażać co?
Pokaż nam, że nie jesteś uzależniony od wyzwisk.


Obrazek

Ja "was" ?chyba pisałeś do podróbki ... j/w

CYTAT
Sialalala, sialalala, mimo wielu przeszkód i rzucanych pod nogi kłód Orkiestra dalej pięknie gra !!!! Pozdrawiam przeciwników WOŚP - dobra robota, dobra zmiana - wasz wkład w kolejny rekord jest nieoceniony hehehe, hahaha, tra la la goodDzisiaj podobno Blue Monday - najbardziej depresyjny dzień w roku.....Ale, nie dla mnie hahaha

P.S. Chłopaki za rok 100% hejtu więcej, a pobijemy kolejny rekord...
Życzę miłego dniagood


Ja bym to nazwał nawet PUCZEM !! Ludzie po raz kolejny pokazali środkowy palec Pawłowicz ... Pięcie ... K..wizji i innym przygłupom ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 11:23  
Cytuj
Nie bananku - do ciebie. To, że masz swoją "podróbkę", że jesteś obrażany, to wróciły to ciebie twoje własne draństwa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:20  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:28  
Cytuj
I bardzo dobrze!
Kościół jest od tego żeby łączyć.
A my - mamy prawo wytykać nieprawidłowości i piętnować zło.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
I bardzo dobrze!
Kościół jest od tego żeby łączyć.
A my - mamy prawo wytykać nieprawidłowości i piętnować zło.


Oczywiście, trzeba zło piętnować, ale doszukiwanie się tego zła na siłę, oraz traktowanie kogoś jako potencjalnego złoczyńcę, pomijając kompletnie wszystko co dobre uczyni, to lekka przesada - takie coś też nadaje się do piętnowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:37  
Cytuj
Popatrz sobie na zdjęcia bez cenzury z woodstock. Doszukiwanie się na siłę?neutralny

Ja nie pomijam, tego co jest dobrem - przez wiele lat wspierałem wośp. Ja chcę, żeby wośp się zmieniło. Żeby owsiak się zmienił.
Żeby wszystko co on robi było jawne, uczciwe i transparentne. Żeby nie stygmatyzowano ludzi, którzy po prostu nie chcą dawać.
I niech dalej robi to co robi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:03  
Cytuj
I z woodstock tak samo jak ze wszystkim. Mnóstwo ludzi bawi się tam przyzwoicie na koncertach i czego oni muszą cierpieć przez tych co niby tworzą te zgorszenia

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Popatrz sobie na zdjęcia bez cenzury z woodstock. Doszukiwanie się na siłę?neutralny

Ja nie pomijam, tego co jest dobrem - przez wiele lat wspierałem wośp. Ja chcę, żeby wośp się zmieniło. Żeby owsiak się zmienił.
Żeby wszystko co on robi było jawne, uczciwe i transparentne. Żeby nie stygmatyzowano ludzi, którzy po prostu nie chcą dawać.
I niech dalej robi to co robi.


Masz widzę naprawdę problem największy z tym Woodstock'iem, byłeś tam czy tylko opinia twoja opiera się na tych fotkach?
Czy Owsiak nawołuje do "degrengolady", która na tych fotkach jest pokazana (a jest to tylko promil uczestników)?
Ja widziałem na sylwka w STW pijanych i wymiotujących gówniarzy z gimnazjum, to wina prezydenta, znak iż sylwka w STW nie wolno organizować?
Woodstock przyciąga rożnych ludzi, nie wychował ich Owsiak i on za ich zachowanie, do końca, nie odpowiada, nie da się przy takich imprezach wszystkiego dopilnować.
Ponadto, nie słyszałem by ta impreza była sponsorowana przez Wośp (no ok, na bank jakieś tam wsparcie jest), ale nie jest tak, że Woodstock jest organizowany z kasy z Wośpu.

Owsiak się nie zmieni, bo niby czemu ma się zmieniać - robi świetną robotę od 25 lat, wspomaga naszą nieudolną służbę zdrowia, daje szansę dzieciakom na zdrowie/życie. Ukradł coś komuś?
Z tego co wymyślił i wdrożył w życie (jeśli wszystko takie proste i oczywiste, czemu nikt nie zrobił i nie robi czegoś podobnego?), czerpie korzyści, naturalna sprawa - taką różnicę dla ciebie robi to, kto na tym zarabia? Czuł byś się dużo lepiej, gdyby kasę zarabiał na tym ktoś inny niż Owsiak i jego otoczenie? Bo to, że ktoś musi to przecież logiczne - pisaliśmy o tym wiele już, ta impreza sama i za friko się nie zorganizuje, to nie jest kwesta pod kościołem, a wielka ogólnopolska machina.

Nawet jeśli wyjdą na jaw nie do końca jasne przepływy gotówki, i Wośp padnie (bo na tym pewnie wam zależy) - kto na tym zyska? Skończą się wpływy sprzętu do szpitali (bo NFZ dalej będzie kupował to co musi, a nie także to co by się przydało), a ludziom zostanie w kieszeni te przysłowiowe "2zł" w kieszeni. Przestańcie myśleć o tym, by ktoś stracił, myślcie o tym, kto może naprawdę nie zyskać (dla mniej ogarniętych, nie chodzi mi tu o Jurka, a o dzieci).

Dasz przykład tego stygmatyzowania? Bo osobiście się nie spotkałem z czymś takim. Jedynie kontrataki na głupie zaczepki przeciwników Wośp'u. Bo jeśli ktoś mówi, "nie dam, bo Owsiak to złodziej", sorry, mimo, że jestem pacyfistą, to nie popuszczę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:08  
Cytuj
Ja wrzucam coś co roku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:14  
Cytuj
i jest rekordzik !!!! brawo ludzie !!!! a hieny pisowskie niech tylko zazdroszczą i bawią się na swoich "piknikach" z antkiem M

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:16  
Cytuj
vielitz - choćby powtarzany debilny slogan: "Jesteś przeciwny wośp? - podpisz oświadczenie, że w szpitalu odmawiasz korzystania ze sprzętu wośp."

Ostatnio poszła fala hejtu na wojewodę świętokrzyskiego bo odmówił wsparcia. Jego odmowa poszła na licytację.
To były działania władz wośp.

Owsiak jako organizator jest odpowiedzialny za to, co dzieje się na Woodstock. Bezsprzecznie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
vielitz - choćby powtarzany debilny slogan: "Jesteś przeciwny wośp? - podpisz oświadczenie, że w szpitalu odmawiasz korzystania ze sprzętu wośp."

Ostatnio poszła fala hejtu na wojewodę świętokrzyskiego bo odmówił wsparcia. Jego odmowa poszła na licytację.
To były działania władz wośp.

Owsiak jako organizator jest odpowiedzialny za to, co dzieje się na Woodstock. Bezsprzecznie.


Byłem 100% pewny, że wyskoczysz z tym durnym hasłem umiech Nie wiem kto z logicznie myślących ludzi taki tekst by spłodził, tylko jakiś moher (bo tacy są niestety w każdej grupie). Zwykle mniej ogarnięci pro-wośpowcy czasami faktycznie wypalają takim tekstem, jak już nie wiedzą co odpowiedzieć - ale akurat nie świadczy on o niczym innym jak o ułomności niektórych ludzi. To żaden argument, wysil się bardziej.

Serio? To wg. ciebie jest stygmatyzacja? Wośp zrobił super akcję i sprytnie wyśmiał polityczną zagrywkę wojewody. Jaki tam był hejt (chyba, że znów liczysz głosy dzieciaków z neta itp.)?
Bardziej to bym się na miejscu Pani Wojewody zastanowił, jak na przyszłość być lepszym dyplomatą - bo swoją niechęć, można pokazać w bardziej zgrabny sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:01  
Cytuj
Ciekawe podejście. Myślisz, że jak coś zbagatelizujesz, to problem na prawdę zniknie?

Tu - w tym temacie, praktycznie każdy przeciwnik wośp, był atakowany jako zacietrzewiony, zaślepiony, głupi, itd.

No bo jak ktoś może mieć śmiałość krytykować "świętego" Owsiaka?mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:04  
Cytuj
CYTAT

Owsiak jako organizator jest odpowiedzialny za to, co dzieje się na Woodstock. Bezsprzecznie.


Umknął mi ostatni akapit:

Oczywiście, że w pewnym sensie jest i pewnie "w razie czego" można kogoś postawić do odpowiedzialności (zakładam, że to nie Owsiak osobiście tym zarządza itp.) - ale nie on odpowiada za to, co robią tam ludzie i jacy ludzie tam przyjadą.
To, że na imprezę przyjedzie garstka patologii, to nie jest wina samej imprezy czy Owsiaka, nie możesz wszystkiego ocenić tylko na tej podstawie. Jak pisałem, mam znajomych którzy jeżdżą tam cyklicznie, normalni ludzie, jakoś nikt tam ich do niczego nie zmuszał. Niestety, tak jak i jest to w szkołach, na dyskotekach itp., znajdzie się ktoś, kto będzie chciał to wykorzystać w swoim celu (dilerzy) albo po prostu bawić się w swój chory sposób (nie zrobi tego tam, zrobi to pewnie gdzie indziej).

Jeśli już, to może życzmy sobie by Jurek bardziej zainteresował się tą mroczną stroną PW i silniej z tym walczył, bo likwidować imprezę przez promil degeneratów, lekka przesada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe podejście. Myślisz, że jak coś zbagatelizujesz, to problem na prawdę zniknie?

Tu - w tym temacie, praktycznie każdy przeciwnik wośp, był atakowany jako zacietrzewiony, zaślepiony, głupi, itd.

No bo jak ktoś może mieć śmiałość krytykować "świętego" Owsiaka?mlotek


Co bagatelizuję? Chyba nie do końca rozumiem twoją wypowiedź. Wg. mnie to ty wyolbrzymiasz problemy - więc kto ma rację? Trzeba nam tu sędziego jakiegoś.

Aha, czyli to tylko ci co są za WOŚP są źli, reszta czysta jak łza? Wróć może do początku tematu, zobacz jakimi tekstami rzucają "twoi towarzysze broni" (głupkami i idiotami to nazywało wszystkich ludzi 2-3 koleżków atakujących WOŚP, chyba że coś przeoczyłem).
Napisałem Ci, jeśli ktoś mi pisze, nie dam na wośp bo "Jurek to złodziej, jąkała, syn milicjanta, a każdy co za wośp to złodziej, lewak, za po, krewny tuska" i inne ambitne teksty, to jak jak takiego nazwać inaczej niż głupkiem?
Owsiaka mało kto tu broni (no chyba, że ktoś atakuje w idiotyczny sposób, wtedy TRZEBA bronić każdego) - większość jednak broni akcji samej w sobie, bo to tu jest ważniejsze, a nie jakiś tam człowieczek, niestety, mało kto jest widać w stanie to pojąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:13  
Cytuj
Pamiętam - jak w 2016 roku Owsiak pomstował, że policja skontrolowała Woodstock, i nakazała zwiększenie ilości ochrony.
Chodziło o to, że Owsiak "niedoszacował" o ok 30% liczbę uczestników.

Więcej ochrony - większe koszty..
Co? Nie wiedział ilu ludzi przyjechało? Jeśliby zależało mu na bezpieczeństwie, sam zatrudniłby dodatkową ochronę. A tak? - Odebrał to jako szykany ze strony władzy.

Jaki problem wywalać na zbity pysk nagusów, pijaków i ćpunów?
Dla przykładu. Jakby wywalano z wilczym biletem ludzi pod wpływem trawki tylko, to wiesz jaka byłaby zadyma?

Oczami wyobraźni widzę ochronę z narkotestami...
Ciekaw jestem jakie by były statystyki...
Może by mnie to mile zaskoczyło?
Chciałbym
(z tego co pamiętam kilku dilerów złapano) - śmialiśmy się z żoną, że pewno, żeby to tak głupio nie wyglądało.

Nie popieram obrażania ani forumowiczów, ani obiektu dyskusji. To bardzo obniża poziom...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »