NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 22:03  
Cytuj
Złotówka na WOSP
Złotówka na tacę
Złotówka na caritas
Złotówka żebrakowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 22:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 22:17  
Cytuj
Wioski dziecięce wspieram już od dłuższego czasu, co nie zmienia faktu, że dołączę w tym roku do tych, którzy na WOŚP dadzą więcej niż zazwyczaj. Jeśli moja złość (tak, jestem wściekła prawie codziennie czytając wiadomości) może się przekuć w coś dobrego, to dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 22:43  
Cytuj
CYTAT (mik8 )
Wioski dziecięce wspieram już od dłuższego czasu, co nie zmienia faktu, że dołączę w tym roku do tych, którzy na WOŚP dadzą więcej niż zazwyczaj. Jeśli moja złość (tak, jestem wściekła prawie codziennie czytając wiadomości) może się przekuć w coś dobrego, to dobrze.


okokok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 23:16  
Cytuj
Brawo Andrzejku ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 23:39  
Cytuj
Sprawdźcie ile na pomoc przeznacza WOSP, a ile Caritas, po cichu ( nie %, tylko konkretne sumy )
Ja wspieram jedną konkretną rodzinę i jeszcze innych jak trzeba. Do Owsika się zrazilam, bo po pierwsze - wiem co się dzieje na Woodstocku , po drugie - znajomy ze szkoły zbierał kasę, a potem kupił sobie buty, discmana ( parę lat temu ) i inne gadżety... I nie był jedyny.
Po trzecie, to nie znoszę tej obławy na każdym rogu.
Kiedyś dałam do puszki, ale nie miałam naklejonego serduszka i omijając innych " zbieraczy " widziałam te nienawistne spojrzenia, musiałam się przedzierac, bo zastawiali drogę, słyszałam że jestem suką itp... To nie był jeden raz...
Od teraz tego dnia wyjeżdżamy z miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 09:02  
Cytuj
cinnamon_girl Świetnie że pomagasz. Dlaczego stawiasz Caritas w kontrze do WOŚP? Te dwie fundacje nie mogą działać obok siebie? Każdy kto płaci podatki wspiera caritas. Dotacje gminne to główny dochód Caritasu a jak wiesz gmina nie zarabia tylko zbiera ;-)

Piszesz o złodzieju z WOŚP. Zgłosiłaś to przynajmniej do sztabu by więcej nie dawali temu złodziejowi puszki?

No i pytanie czy w Caritas nie ma złodziei? Masz tu 100% pewność?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 23 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Sprawdźcie ile na pomoc przeznacza WOSP, a ile Caritas, po cichu ( nie %, tylko konkretne sumy )


Również uważam, że nie ma co porównywać jedno-dniowej akcji do Caritasu, który działa cały rok. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 09:54  
Cytuj
Ja wesprę jak najbardziej. Cieszy oko jak uda się tyle młodzieży zmobilizować w szlachetnym celu.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:00  
Cytuj
O wrzucanie do puszek tez się można pożreć hehe.

Ciekawy jestem czy, kto i w jaki sposób będzie eksploatował politycznie tą szlachetna inicjatywę.
Oby nikt.

A czy wrzucę? Tego nie będzie wiedziała nawet moja lewa rękasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
Sprawdźcie ile na pomoc przeznacza WOSP, a ile Caritas, po cichu ( nie %, tylko konkretne sumy )
Ja wspieram jedną konkretną rodzinę i jeszcze innych jak trzeba. Do Owsika się zrazilam, bo po pierwsze - wiem co się dzieje na Woodstocku , po drugie - znajomy ze szkoły zbierał kasę, a potem kupił sobie buty, discmana ( parę lat temu ) i inne gadżety... I nie był jedyny.
Po trzecie, to nie znoszę tej obławy na każdym rogu.
Kiedyś dałam do puszki, ale nie miałam naklejonego serduszka i omijając innych " zbieraczy " widziałam te nienawistne spojrzenia, musiałam się przedzierac, bo zastawiali drogę, słyszałam że jestem suką itp... To nie był jeden raz...
Od teraz tego dnia wyjeżdżamy z miasta.


Wez sie nie osmieszaj !! to moze w niedziele kiedy gra WOŚP wyjedz w ogole z kraju bo wszedzie stoja i wszedzie podstawiaja te straszne puszki i wyzywaja i prawie ze bija.
Byłas na tym Woodstoku? pewnie nie
a ja byłam na pielgrzymce i widziałam co sie dzieje uwierz mi Woodstok to pikus w porownaniu z tym co robi mlodziez na pielgrzymkach.nie mierz wszystkich swoja miarka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:32  
Cytuj
Zaraz się pojawią rożnej maści funkcjonariusze do opluwania Owsiaka. Ehh, Polskie piekiełko.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Zaraz się pojawią rożnej maści funkcjonariusze do opluwania Owsiaka. Ehh, Polskie piekiełko.


Funkcjonariusze różnej maści działają z lewa i prawa.Mamy już nawet wątek pielgrzymki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Sprawdźcie ile na pomoc przeznacza WOSP, a ile Caritas, po cichu ( nie %, tylko konkretne sumy )
Ja wspieram jedną konkretną rodzinę i jeszcze innych jak trzeba. Do Owsika się zrazilam, bo po pierwsze - wiem co się dzieje na Woodstocku , po drugie - znajomy ze szkoły zbierał kasę, a potem kupił sobie buty, discmana ( parę lat temu ) i inne gadżety... I nie był jedyny.
Po trzecie, to nie znoszę tej obławy na każdym rogu.
Kiedyś dałam do puszki, ale nie miałam naklejonego serduszka i omijając innych " zbieraczy " widziałam te nienawistne spojrzenia, musiałam się przedzierac, bo zastawiali drogę, słyszałam że jestem suką itp... To nie był jeden raz...
Od teraz tego dnia wyjeżdżamy z miasta.


dziewczyno masz po prostu złych znajomych tzw:BETONY , jeżeli możesz to zakończ z nimi znajomości gdyż takie osoby w sytuacji gdy stana przy wyborze ty czy on to bez wzgledu na syatuacje wbija ci noz w plecy i jeszcze cie podpala!!! 11 lat temu przekonałem się ze WOŚP wspiera szpitale super sprzętem i tak jest do dnia dzisiejszego . Proszę cie odpowiedz mi kto teraz rozdaje sprzet do ratowania zycia, jeśli chodzi o "nie miałam naklejonego serduszka" to mysle ze przyciągasz same "BETONY" lecz serce same powinno ci powiedzieć czy dac lub nie. Decyzja należy do ciebie !!!!

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:46  
Cytuj
i co z tego ze wspiera szpitale jak niema ludzi do obsługi tego?a i szpitale nie sa przygotowane na taki nowoczesny sprzętchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:52  
Cytuj
Może wrzuce a może nie, troche mnie hamuje myśl że jurek żyje z tej kasy jak król i jak on to mówi że tej kasy starczy mu do końca świata i o jeden dzień dłużej.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 10:59  
Cytuj
CYTAT (marines)
i co z tego ze wspiera szpitale jak niema ludzi do obsługi tego?a i szpitale nie sa przygotowane na taki nowoczesny sprzętchytry


Poważnie? Rozwój to faktycznie ciężki temat. Beton twardo się trzyma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:02  
Cytuj
CYTAT (Wiktor)
Może wrzuce a może nie, troche mnie hamuje myśl że jurek żyje z tej kasy jak król i jak on to mówi że tej kasy starczy mu do końca świata i o jeden dzień dłużej.


No, powinien żyć w nędzy. To skandal jest, że facet nie żebrze na ulicy o chleb.
Czy jak dajesz na tacę czy kopertę sukienkowemu po kolędzie to też masz takie dylematy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:18  
Cytuj
CYTAT

No, powinien żyć w nędzy. To skandal jest, że facet nie żebrze na ulicy o chleb.
Czy jak dajesz na tacę czy kopertę sukienkowemu po kolędzie to też masz takie dylematy?


Może nie ma takiego dylematu tam, gdzie ofiarowana pomoc trafia w 100% do potrzebującego. Jednemu to przeszkadza,a drugiemu nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:42  
Cytuj
Dalibor to oczywiste. Która fundacja nie ma kosztów? Która fundacja całość zebranych funduszy przekazuje na pomoc? Myślę, że to nie chodzi o to czy przeszkadza tylko, że przeszkadza, że WOŚP to ogromny sukces. Nie ważny jest tu Owsiak. Każdy na jego miejscu by przeszkadzał. Robi zbyt dużo szumu. Powinien siedzieć cicho i ciułać tę mamonę.

A ja uważam inaczej ;-)

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
Dalibor to oczywiste. Która fundacja nie ma kosztów? Która fundacja całość zebranych funduszy przekazuje na pomoc? Myślę, że to nie chodzi o to czy przeszkadza tylko, że przeszkadza, że WOŚP to ogromny sukces. Nie ważny jest tu Owsiak. Każdy na jego miejscu by przeszkadzał. Robi zbyt dużo szumu. Powinien siedzieć cicho i ciułać tę mamonę.

A ja uważam inaczej ;-)


Fundacje nie mają monopolu na pomaganie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
oczywiscie do puszki,od lat wrzucam pieniazka i srebro moje zerwane lancuszki,pierscionki bez oczek,czy pojedyncze kolczyki.Od lata zbieram tez wsrod znajomych i rodziny taki srebrny złom,co rok jest tego sporo.Niech idzie na zdrowie,sama korzystalam w szpitalu ze specjalistycznego łózka zakupionego przez Owsiaka.facet robi dobra robote umiech

X
tez wrzucasz do puszki srebro?
mam tego sporo,szczególnie takiej biżuterii ,której nie noszę,
niestety obawiam się,że niektóre kolczyki czy pierścionki się nie zmieszczą,
więc chyba trzeba będzie wybrać się do sztabu głównego,
niech na coś to się przyda,niech ratują dzieciom i dorosłym życie


do puszki wrzucam srebro ale nie sa to duze przedmioty,bo łancusze,kolczyk czy maly pierscionek zmiesci sie >jak masz duze srebrne rzeczy to do sztabu najlepiej.kiedys czytalam ze przetapiaja ten zlom,a potem sprzedaja wytworcom wyrobów bizuteryjnych.Przez te wszystkie lata wrzucilam napewno z 10-15 dkg srebrnego zlomu umiech

x
super good inicjatywa!ja jakoś wcześniej o tym nie pomyślałam,a teraz i moje koleżanki uświadomiłam
szary Kowalski odda biżuterię,wrzuci do puszki datek,a być może ten ktoś będzie musiał z czegoś zrezygnować,żeby mógł te kilka groszy wrzucić ..
to każdego decyzja,i wybór,
i na co przekazuje,,,
najważniejsze,że ludzie w ogóle mają taką potrzebę i innych wspierają w ten sposób
,,a tak na marginesie czy słyszeliście ze Trybunał Konstytucyjny,zamówił na swoje obchody 30 lecia,lunch na 140 osób za ,,uwaga
750 tyś zł..zaklopotany
bez komentarza ,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:59  
Cytuj
CYTAT (Dalibor)


Fundacje nie mają monopolu na pomaganie.


Tak, a sprawdziłeś temat wątku?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Dalibor)


Fundacje nie mają monopolu na pomaganie.


Tak, a sprawdziłeś temat wątku?


Pytałeś o dylematy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 12:15  
Cytuj
Pytałem o konkretny dylemat. Nie doczytałeś?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Pytałem o konkretny dylemat. Nie doczytałeś?


A ja Ci już stosownie odpowiedziałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »