Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
«« « ... 44 45 46 47
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 21:31  
ostatnio poszła fala krytyki na Pana Kijowskiego, że wystawiał faktury dla swojej spółki, która świadczyła usługi na rzecz KODu. a czym jest świadczenie usług spółek pana Owsiaka na rzecz Fundacji WOSP ? czyż nie tym samym?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 10:28  
CYTAT
ostatnio poszła fala krytyki na Pana Kijowskiego, że wystawiał faktury dla swojej spółki, która świadczyła usługi na rzecz KODu. a czym jest świadczenie usług spółek pana Owsiaka na rzecz Fundacji WOSP ? czyż nie tym samym?

Czy chcecie, aby Pan Jurek pokazał dokładnie jakie są zależności pomiędzy WOŚP, Złoty Melon, Mrówka Cała i Jasna Sprawa?

Wtedy gdy będzie to wyjaśnione, to wiele dyskusji nie będzie już miało sensu ...

Kto jest za?

A kto przeciw?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 10:46  
Jestem za.
Tylko że on odmawia tych informacji mimo wyroków sądów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

M70
M70
M70
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 11:16  
Owsianka jak przystało na rasowego lewaka to zakłamany krętacz. Dzieciaki zbierają , a on się bogaci.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 11:57  

Niestety. Nie mam serca dla chorych i umierających dzieci.
Nie dałem ani grosza :(

Prywatna wiadomość 

GRZ
GRZ
GRZ
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:28  
Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:59  
Tu nie chodzi nawet o wynagrodzenie, które się człowiekowi należy za pracę, ale ta cała reszta niejasności związanych osobnymi spółkami.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:00  
Wesprzyj Owsiaka! Kup sobie na aukcji zwiedzanie Sejmu (i obiad) z posłem .Nowoczesnej!

W programie:

- praktyczny kurs blokowania mównicy
- grzebanie w cudzych rzeczach
- tematyczny konkurs karaoke - piosenki o puczu.

Na obiad: zwycięzca licytacji dojada resztki wigilijnego pasztetu spod ławek sejmowych, a pan poseł idzie opierdolić kilka panierowanych ośmiornic.

Może i spada w sondażach poparcie,
ale nie będzie żałował na żarcie.

Może i sytuacja wymyka się spod kontroli,
ale ośmiornicę poseł ZAWSZE opier....

Może i nie ma subwencji z budżetu,
ale nie będzie wpierda...pasztetu. (y)

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:47  
CYTAT

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.

i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:52  
CYTAT
CYTAT

i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, więc oszukuje i się jeszcze podnieca .jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Prywatna wiadomość 

ff
CYTAT
CYTAT

i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, więc oszukuje i się jeszcze podnieca .jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Prywatna wiadomość 

ff
CYTAT
[cytat]Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 09:19  
A może Owsiak się zmieni? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 13:31  
Wystarczy chcieć znaleźć informacje na temat tego ile to Jurek kradnie z fundacji... a potem popukać się w chorą głowę. W tym kraju nie można chyba pomagać na większą skalę bez czepiania się ludzi o byle co

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 13:55  
moja kasa moja sprawa czy daję na WOŚP czy nie - dlaczego najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nie dają?

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 14:22  
Serio uważacie że ny na forum obracając Owsiaka wiemy więcej niż profesorowie z klinik co chwala go.
Myślicie że Profesorowie z Klinik dziecięcych są w zmowa by wykorzystać dzieci by zbieramy do puszek i się dziela kasa?
Uważacie że autorytety medyczne pozwalają na swoich nazwiskach bogacic się Owsiak owi.... wstyd i ochyda... nie chce pomagać... nie pomagam.
Ale nie... trzeba obsrać kogoś... jak na polaka przystalo

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 16:23  
Owsiak jest jak moneta - ma dwie strony.
Tę chlubną - organizuje akcję charytatywną na sprzęt do szpitali i jest chwalony przez ludzi.
I tę niechlubną - brak przejrzystości finansowej spółek powiązanych z WOŚP i demoralizacja na Woodstocku.

Jedni ludzie widzą tylko tą dobrą stronę i chwalą, a inni widzą tylko tą złą stronę i ganią.

A jakby tak popatrzyć na całość, to jak jego postępowanie ocenić?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 16:51  
CYTAT
Owsiak jest jak moneta - ma dwie strony.
Tę chlubną - organizuje akcję charytatywną na sprzęt do szpitali i jest chwalony przez ludzi.
I tę niechlubną - brak przejrzystości finansowej spółek powiązanych z WOŚP i demoralizacja na Woodstocku.

Jedni ludzie widzą tylko tą dobrą stronę i chwalą, a inni widzą tylko tą złą stronę i ganią.

A jakby tak popatrzyć na całość, to jak jego postępowanie ocenić?

Oceniam, że korzyści w szpitalach są nie do pogardzenia i daje do puszki, szanuję też młodież której chce się jednoczyć i zbierać.

https://www.facebook.com/AIAPL/videos/460381817465418/?pnref=story
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 02:24  
Niema to dla mnie najmniejszego znaczenia, dopóki te pieniądze pomagają ratować życie. Wiele osób uzyskała pomoc dzięki tym pieniądzom i sprzętom. Mam kilku znajomych, których dzieci żyją tylko i wyłącznie dzięki takiej akcji i sprzętom zakupionym z tych pieniędzy. Polityka w tym wypadku nie interesuje mnie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 01:08  
Ja zawsze jakiś grosik wrzucę

Prywatna wiadomość 

«« « ... 44 45 46 47

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »