NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Intermarche w Stalowej Woli, W sklepie Intermarche oszukują ludzi.
Posty: 8
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
wczoraj po poszukiwaniach mieska na obiad ,bo jak to po swietach lodówka pusta umiech w Tesko i Kauflandzie pustki,zajechałem do inter
a tam lada pełna umiechnie kupiłem nic nie świeżego ,a i jeszcze zachaczyłem o gotowa gorącą golonkę które wypiekaja na miejscu
jak dla mnie bomba umiech napewno tam wróce




tez polecam golonke good
jest bardzo dobra
super ze mamy taki sklep gdzie tanio i dobrze można zjesc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 17:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 23 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 18:30  
Cytuj
3 JEDYNE pozytywne opinie od osób, które założyły konto dzisiaj... nie dobrze, nie dobrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 18:40  
Cytuj
madak trzeba jakoś naganiać ludzi żeby kupowali umiech Dla mnie też jest to śmieszne, zakładanie kont i chwalenie. Przecież to daje odwroty skutek! Ja pisałem już wcześniej że zdecydowanie nie polecam tego sklepu, ale to się tyczy tyko w Stalowej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 19:36  
Cytuj
No to ja znów się wyłamię z "ekipy" niezadowolonych umiech Nie jestem tam za często, ale od czasu do czasu zdarzy mi się coś zakupić i jeszcze się nie naciąłem na stare mięso czy coś w tym stylu, ale zaraz na początku kupując sopelka było idealnie (super smak, suche kruche mięso), a teraz już 3 raz i sopel jest przesiąknięty oraz dziwnie doprawiony - ale nie powiem, że jest z nim coś strasznie źle. Do tego zawsze kupuję tam wędzonego fileta i ten praktycznie zawsze jest ok (raz kupiłem ostatniego jaki był, i wtedy czuć było, że swoje odleżał, ale bez tragedii).
Mimo wszystko, starego mięsa nie trafiłem, ale widziałem, że stare mięso jest tam dostępne (jak stałem w kolejce to miałem czas się przyglądnąć) ale to trzeba być ślepym by takie zakupić;/
Ogólnie sklep zwykły, niczym specjalnym nie zachęca, ot taki sklep przy okazji wizyty w galerii czy coś w tym stylu.
Szkoda, że nie jest to coś godnego wybrania się specjalnie po jakiś produkt (jak we FRAC po mięso czy pieczywo). Ciekawe, czy to wina słabej ekipy tam pracującej czy co...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 19:43  
Cytuj
To ja również jestem w tej mniejszości, przed świętami kupiłem wędliny (sopelki, krucha itd.) w IM w Stalowej i były super. Opinia chyba obiektywna bo smakowały całej mojej rodzinie; kłopotów żołądkowych też nikt nie miał good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
To ja również jestem w tej mniejszości, przed świętami kupiłem wędliny (sopelki, krucha itd.) w IM w Stalowej i były super. Opinia chyba obiektywna bo smakowały całej mojej rodzinie; kłopotów żołądkowych też nikt nie miał good


No u mnie żonie sopelki nie podchodzą, bo za-aromatyczne jezyk No ale wychodzi na to, iż jesteśmy w gronie nielicznych szczęśliwców, bo trafiamy na czas dostawy czy co umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 20:06  
Cytuj
Ja mogę powiedzieć że też kilka razy kupiłem tam kruchą i była super. Fakt, że wolę niżański. Jestem ze Stalowej więc niestety w Nisku kupuję przy okazji. Druga sprawa, że ogólnie ceny w Inter w Vivo nie powalają. Większe zakupy tam to tylko chyba z konieczności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 20:13  
Cytuj
ceny faktycznie nie powalają jak dla mnie jest drogo ale można coś taniej kupić w promocji co do wyrobów próbowałam i mojej rodzinie smakowały i jak na wędliny własne są tanie . Dziwią mnie trochę opinie że nie świeże mięso bo mi się nigdy nie trafiło ;p . Co do golonek nie próbowałam bo nie lubię ale udka i schab jadłam i polecam naprawdę pyszne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
madak trzeba jakoś naganiać ludzi żeby kupowali umiech Dla mnie też jest to śmieszne, zakładanie kont i chwalenie. Przecież to daje odwroty skutek! Ja pisałem już wcześniej że zdecydowanie nie polecam tego sklepu, ale to się tyczy tyko w Stalowej!




Czyli pewnie konkurencja chce oczernic inny sklep zeby nie stracic klientów
Haha
TO Też daje odwrotny skutek !!!!!#

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 20:20  
Cytuj
hmmm może faktycznie poprawili się? Jak kiedyś będę w VIVO sprawdzę jak się ma Sopelek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
3 JEDYNE pozytywne opinie od osób, które założyły konto dzisiaj... nie dobrze, nie dobrze umiech



A ty założyłas konto 23 grudnia i po kilku dniach polecasz sklep w Nisku
Pewnie pracownica co boi sie kurencji bo będzie mieć mniejszy utarg. To i premia mniejsza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 22:27  
Cytuj
Wczoraj po dlugim poszukiwaniu mięsa w różnych sklepach,kupiłam je właśnie w interze stalowowolskim.Oprócz tego,kupiłam kilka różnych produktów z wędzarni,i z ręką na sercu powiem tak...mniam...Goście byli zachwyceni,a co za tym idzie ja również.Obsługa uśmiechnięta(nikt nie burczał)gdy o coś pytałam,otrzymałam info o produktach, bo ja z tych ludzi co chcą wiedzieć co kupują nawet w promocji.Gdy szukałam kakao,pani z wędlin zaprowadziła mnie na poszukiwane przeze mnie kakao.Nie mam się czego czepić,kupowałam w Nisku w interze w Stalowej w interze i wybór jest jasny dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 01:07  
Cytuj
Widzę że wychwalanie z nowo założonych kont trwa w najlepsze. Czy aż tak jest tam źle??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 07:40  
Cytuj
Co z tym wychwalaniem przez nowe konta? gdzie jest administrator?

Od siebie dodam że na początku jak otworzyli Vivo kupiłem mięso z Inter, smakowało całkiem dobrze jak było ciepłe , na drugi dzień było paskudne i je zjadł pies,pewnie to ostatnie życie tego mięsa umyte, naszprycowane chemią i sprzedawane jako ciepłe i świeże.

NIE POLECAM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Co z tym wychwalaniem przez nowe konta? gdzie jest administrator?

Od siebie dodam że na początku jak otworzyli Vivo kupiłem mięso z Inter, smakowało całkiem dobrze jak było ciepłe , na drugi dzień było paskudne i je zjadł pies,pewnie to ostatnie życie tego mięsa umyte, naszprycowane chemią i sprzedawane jako ciepłe i świeże.

NIE POLECAM!!!


O jakim mięsie piszesz? Bo może mają tam jakieś produkty których lepiej unikać i może na tych się ludzie nacinają? Bo dziwne, że ja i jak widać parę osób jeszcze na nic "starego" nie trafiło.
Ja kupowałem tam tylko ich produkty z wędzarni i chyba raz schab surowy - na jakość nie narzekałem (ale były w ladzie 2 rodzaje schabu - tani i drogi, ten tani to wyglądał koszmarnieumiech).

Ale jak pisałem, w kupionych zaraz po otwarciu (pierwsze tygodnie) produktach, cieszyło bardzo wykonanie, mięso było suche i dobrze wysuszone. Teraz smak może i ok, ale bardzo wszystko przesiąknięte jest wodą/"sokiem", chyba po to by podnieść masę - to mi się nie podoba...

Ceny, zdecydowanie niekonkurencyjne (tylko ich wędliny są super tanie) - kupuję tam tylko jak jestem przy okazji i nie mam ochoty lub możliwości jechać w inne miejsca. Ale jak w każdym sklepie, są promocje i wtedy czasami można tam widzę coś kupić taniej (bazując na gazetkach które mi do domu przychodząumiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
W sklepie Intermarche oszukują ludzi. Inne ceny są na półkach z towarami a inne (wyższe nabijają przy kasach).
. Witam.Często robię zakupy w InterMarche i jestem bardzo zadowolona tak z towarów jak i z obsługi.Panie na mięsnym stoisku zawsze miłe i uśmiechnięte aż chce się kupować,wędliny wędzone na miejscu są przepyszne polecam a tam gdzie jest piec można kupić gotowe mięso na obiad a do tego surówkę jak ktoś nie ma czasu na gotowanie to naprawdę ma w czym wybierać.Kto w ogóle zachwala pieczywo ze sklepu Frac przecież we wszystkich większych sklepach są piece i to pyszne pieczywo typu kajzerki i bagietki i inne wynalazki jest odpiekane z produktów głęboko mrożonych chyba co niektórzy nie wiedzą co kupują śmiechu warte umiechNajlepszy chlebek jak dla mnie ma Jamnica umiechA i jeszcze jedno skoro Frac ma takie super produkty to dlaczego jeden już zlikwidowali?Czy to nie dziwne....poza tym drogo tam strasznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W sklepie Intermarche oszukują ludzi. Inne ceny są na półkach z towarami a inne (wyższe nabijają przy kasach).
. Witam.Często robię zakupy w InterMarche i jestem bardzo zadowolona tak z towarów jak i z obsługi.Panie na mięsnym stoisku zawsze miłe i uśmiechnięte aż chce się kupować,wędliny wędzone na miejscu są przepyszne polecam a tam gdzie jest piec można kupić gotowe mięso na obiad a do tego surówkę jak ktoś nie ma czasu na gotowanie to naprawdę ma w czym wybierać.Kto w ogóle zachwala pieczywo ze sklepu Frac przecież we wszystkich większych sklepach są piece i to pyszne pieczywo typu kajzerki i bagietki i inne wynalazki jest odpiekane z produktów głęboko mrożonych chyba co niektórzy nie wiedzą co kupują śmiechu warte umiechNajlepszy chlebek jak dla mnie ma Jamnica umiechA i jeszcze jedno skoro Frac ma takie super produkty to dlaczego jeden już zlikwidowali?Czy to nie dziwne....poza tym drogo tam strasznie


Frac-a zlikwidowali z innego powodu, chcesz wiedzieć zadzwoń do Rzeszowa na Lwowską, co do Intermarche to faktycznie weźcie się ocknijcie !!!
To co jest w Rzeszowie na Lisa-Kuli powinno być dla Was wzorem !!!
(asortyment i ceny )
Tyle w temacie malkontenci mają do wyboru biedre i inne sklepy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W sklepie Intermarche oszukują ludzi. Inne ceny są na półkach z towarami a inne (wyższe nabijają przy kasach).
. Witam.Często robię zakupy w InterMarche i jestem bardzo zadowolona tak z towarów jak i z obsługi.Panie na mięsnym stoisku zawsze miłe i uśmiechnięte aż chce się kupować,wędliny wędzone na miejscu są przepyszne polecam a tam gdzie jest piec można kupić gotowe mięso na obiad a do tego surówkę jak ktoś nie ma czasu na gotowanie to naprawdę ma w czym wybierać.Kto w ogóle zachwala pieczywo ze sklepu Frac przecież we wszystkich większych sklepach są piece i to pyszne pieczywo typu kajzerki i bagietki i inne wynalazki jest odpiekane z produktów głęboko mrożonych chyba co niektórzy nie wiedzą co kupują śmiechu warte umiechNajlepszy chlebek jak dla mnie ma Jamnica umiechA i jeszcze jedno skoro Frac ma takie super produkty to dlaczego jeden już zlikwidowali?Czy to nie dziwne....poza tym drogo tam strasznie



Poczekaj jak Intermarche padnie.... jak i ta cała galeria vivo jak tylko powstanie na PKSie, z tego co slyszalam to ledwo ciągną nie wyrabiaja takich utargów jak planowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 12:56  
Cytuj
nie bulwersuj się tak prawda w oczy kole no cóż tam od początku był syf kiła i mogiła delikatnie powiedziawszy.Frac w Stalowej to fatalny wybór no i co Ty porównujesz Rzeszów ze Stalówką....Mąż dostał na święta bony do Fraca i....tak wywindowali ceny że szok i to ma być uczciwa konkurencja wstydzili by się...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 13:11  
Cytuj
No to jak padnie to padnie na razie póki co stoiumiechMożna zawsze z dziećmi pójść na mini golfa albo na klocki lego przy okazji zrobić zakupy,albo na odwrótumiechI fajnie bo czasami na weekendach można wybrać się na spacer i pobuszować po sklepach albo zjeść coś dobrego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:03  
Cytuj
też dziś byłam i pełno tam mięsa, choć ja wolę zakupy w mathiasie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:42  
Cytuj
Kupuje w Inter wędliny: Sopelek, krotoszyńska, polędwica wędzona dla każdego cos innego jestem zadowolona i nigdy jeszcze nie naciskam sie na nieświeże wędliny.
Nie rozumiem tych wszystkich negatywów, jestem srednio 2 razy w tygodniu i za każdym razem bez zastrzeżeń. Jeśli chce zrobic zakupy na dłużej, wędlinki wystarczy zapakować w vacum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:44  
Cytuj
*Nie naciskam= nie naciełam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:30  
Cytuj
Ja na dzień dzisiejszy jestem na NIE! Po ostatnim zakupach (sopelek straszna masakra) jestem skutecznie zniechęcony do tego sklepu. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz, kto wie... Póki co Intermarche w Nisku niezawodne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Ja na dzień dzisiejszy jestem na NIE! Po ostatnim zakupach (sopelek straszna masakra) jestem skutecznie zniechęcony do tego sklepu. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz, kto wie... Póki co Intermarche w Nisku niezawodne!

ja też Nisko polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »