NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Plebiscyt Inwestor Roku 2014,
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2015r. 07:57  
Cytuj
Rozwój miasta podążał do końca 2014 roku w dobrym kierunku o czym świadczy zwycięstwo w plebiscycie“Złota Setka Gmin Podkarpacia w kategorii Inwestor Roku 2014."Szkoda tylko,że nic o tym nie piszą lokalne portale i trzeba dowiadywać się o tym choćby z „Echa Dnia“
CYTAT
W opublikowanym rankingu „Złota Setka Gmin Podkarpacia” Stalowa Wola znalazła się w pierwszej dziesiątce gmin w kategoriach „kreator kapitału społecznego” oraz „beneficjent środków unijnych”. Natomiast zwyciężyła w kategorii „Inwestor roku 2014” - powiedział były prezydent miasta Andrzej Szlęzak.
 
To jest prawdziwy powód zadłużenia miasta przez poprzednie władze. Nadbereżny w swojej kampanii wyborczej z 2014 roku tylko atakował poprzedników,że miasto jest zadłużone ale nie podawał prawdziwego powodu,który nie dał się na szczęście zataić i teraz zaczynamy zbierać tego owoce.
Źródło:
http://www.echod(...)d,t.html
PS
To jest promocja miasta a nie katalog z ukradzionym tytułem hasła wyborczego pana Szwedy "MADE IN STALOWA WOLA"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2015r. 07:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2015r. 11:16  
Cytuj
Dziękuję doktorze za wzmiankę w tym temacie.Ciemny lud trzeba uświadamiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:28  
Cytuj
Rozumiem, że ten temat nie jest wart publikacji?? No przecież trzeba napisać o światełkach świątecznych przy drogach..... litości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:49  
Cytuj
Ja_30 chyba masz rację liczą się igrzyska dla plebsu świąteczne światełka i takie tam podobne rzeczy a to,że poprzedni włodarz wprowadził miasto do czołówki W opublikowanym rankingu „Złota Setka Gmin Podkarpacia” Stalowa Wola znalazła się w pierwszej dziesiątce gmin w kategoriach „kreator kapitału społecznego” oraz „beneficjent środków unijnych”czym udowodnił iżrozwój miasta szedł w dobrym kierunku i zaczął procentować i przynosić korzyści miastu jes nie ważny bo Nadbereżny nie ma w tym udziału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:05  
Cytuj
CYTAT (Ja_30)
Rozumiem, że ten temat nie jest wart publikacji?? No przecież trzeba napisać o światełkach świątecznych przy drogach..... litości


Redaktorki tutaj na SM piszą tylko gotowce z magistratu. Wykonują instrukcje. Ostatnio dają taki chłam, że wstydzą się nawet podpisywać. Na pewno wiedzą o tym rankingu ale nie wiedzą jak go przekuć w sukces Lucyfera więc siedzą cicho. Nie mogą chwalić Szreka bo się Boski Lucjano zdenerwuje.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:15  
Cytuj
A lud swoje,jak w Rzymie.Lud chce igrzysk,będą igrzyska!!!!Nieważne że za cenę pyrrusową.Liczy się okładka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:15  
Cytuj
Andrzejek Święte słowa.Szkoda czasu na to co tutaj piszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:22  
Cytuj
Andrzejek trzeba pisać o takich rzeczach.Ludzie muszą o takich rzeczach wiedzieć.Zawsze ktoś wejdzie w artykuł,przeczyta,przekaże dalej .Ja tak w pracy przez rok,powolutku uświadamiałem kilku przeciwników Andrzeja.Czekałem,podawałem argumenty,nie doczekałem się odzewu.Draska dopiero będzie u PiS-ków.Znają doskonale temat z budżetem.To znaczy wydaje Im się że znają bo nie mają o tym zielonego pojęcia.A ja czekam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem, że ten temat nie jest wart publikacji??

Tak samo nie jest wart jak rzetelnego opisu jak to,że Nadbereżny w tamtym roku użył do lansu dzieci ale jakby to Szlęzak zrobił to Nadbereżny wykorzystałby to awanturując się gdzie tylko się da a Weber zadzwoniłby do radia z inormacją jaki to prezydent zły i wykorzystał dzieci do lansu.
CYTAT
To jest promocja miasta a nie katalog z ukradzionym tytułem hasła wyborczego pana Szwedy "MADE IN STALOWA WOLA"
 
Swoją drogą dziwie się,że pan Szwedo odpuścił mu ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 13:05  
Cytuj
Przypomniała mi się debata z całą trójka kandydatów na prezydenta Szlęzakiem,wspomnianym w ostatnich postach panem Szwedo i obecnym.Pan Szwedo przechwalając się trochę o swoich kompetencjach i znajomości języków otrzymał kontrę od Szlęzaka w stylu''To tak jak w przypowieści o pewnym królu który znał kilka języków ale nie miał nic ciekawego do powiedzenia''...Może ktoś napisze że się ''podniecam'' Szlęzakiem ale w tej chwili ja nie widzę gościa w okolicy który miałby start do rozmowy z Nim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 18:14  
Cytuj
CYTAT (Ja_30)
Rozumiem, że ten temat nie jest wart publikacji??

Widocznie nie wart bo nie ma jak wkręcić w sukces Nadbereżnego jak napisał Andrzejek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 09:03  
Cytuj
Rozumiem, że ten temat dalej zbyt mało interesujący dla naszych lokalnych portali?? No w sumie ważniejsze co prezydent myśli o reformie swoich zwierzchników (w sumie ciekawe co może myślec??/umiech). Ze zwykłej przyzwoitości byście o tym napisali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 12:28  
Cytuj
http://SpAm.SpAm.pl/stalowa-wola-inwestorem-roku-2014/
są obiektywne portale..ale zaraz wpis zniknie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 21:33  
Cytuj
Niestety na tym portalu liczy się bardziej sukces pani Doroty Urbanik z sąsiedniego powiatu niż sukces naszego miasta odniesiony w plebiscycie.
Tak wygląda obiektywizm tego portalu i zarządzających nim właścicieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2016r. 14:35  
Cytuj
DANUTA URBANIK ,I OD KILKUNASTU LAT TRENUJE W KLUBIE ZE STALOWEJ WOLI ....ALE JAKO JEDYNI O TYM NAPISALI RESZTA MILCZY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2016r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
DANUTA URBANIK ,I OD KILKUNASTU LAT TRENUJE W KLUBIE ZE STALOWEJ WOLI

i to był powód żeby o tyn napisać a o plebiscycie nie?Majdan Golczański położony jest w powiacie niżańskim a nie stalowowolskim.
CYTAT
....ALE JAKO JEDYNI O TYM NAPISALI RESZTA MILCZY

nie usprawiedliwiaj ich,bo to żadne usprawiedliwienie.
CYTAT
nasza lekkoatletka ma bardzo duże szanse zakwalifikować się do tej prestiżowej imprezy i tym samym promować Powiat Niżański w świecie.

"nasza" to znaczy czyja Niżanka czy Stalowowolamka?Wyraźnie jest napisane,który powiat będzie promować.
Swoją drogą lepiej byłoby aby miasto dotowało ten klub(KKS"Victoria"),w którym są talenty i osiągają sukcesy niż miernych kopaczy z ZKS-u"Stal".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2016r. 18:43  
Cytuj
Niestety ale w takim wydaniu konkursu, jedynym wygranym jak i uczestnikiem może być kuria. No może jeszcze miasto jako takie.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 11:52  
Cytuj
Niemiec Niestety masz rację ewentualnie sukces musi być Nadbereżnego a ten raczej nie da się przerobić.
Redakcja zamiast napisać o plebiscycie to czekała cierpliwie jak można za ten sukces porzedników im dokopać i udało się w artykule"Gmina zwraca subwencję za klasy sportowe."Tylko nie tak do końca.
Wychodzi na to,że sukcesy porzedników są ukrywane a cała reszta zła to wina Szlęzaka a teraźniejsza władza jest nieomylna i tylko naprawia to co poprzednicy zepsuli.Ja mimo wszystko nie dałem i nie dam się ogłupić i szanuję poprzedników za to co zrobili w mieście i dla miasta.
Pan Piasecki szybko zapomniał jak został oskarżony przez Nadbereżnego o ustawienie przetargu na kompaktor dla MZK...podejrzewam,że to miało wpływ na jego kariere zaraz po objęciu stanowiska przez Nadbereżnego,ale to są tylko przypuszczenia,na które nie mam dowodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2016r. 12:21  
Cytuj
jak moze pisac inaczej stalowe , jak wspolnicy pracuja w firmie ...miejskiej sciana i na tej samej zasadzie beda nadawac media tzw publicznemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:03  
Cytuj
CYTAT (jeterpeter)
jak moze pisac inaczej stalowe , jak wspolnicy pracuja w firmie ...miejskiej

Na to wygląda,że jest tak jak piszesz,bo jak inaczej można wytłumaczyć to milczenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:58  
Cytuj
ciekawe, kto wygra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 06:15  
Cytuj
CYTAT (magnolia)
ciekawe, kto wygra

Tak się składa,że plebiscyt już był i wygrało go nasze miasto.Niestety ale o takich rzeczach nie pisze ten portal bo nie jest to sukces Nadbereżnego ale wystarczy przeczytać link wrrzucony przez doktora w pierwszym poście.
http://www.echod(...)d,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2016r. 09:55  
Cytuj
Ukrywa się prawdziwą promocję naszego miasta a kreuje się głupie pomysły jaki Nadbereżny łaskawy i daje dzieciom body z napisem"Jestem ze Stalowej Woli".Faktycznie super pomysł na wydawanie pieniędzy podatników bo ani z tego promocji dla miasta ani pomoc dla rodziców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2016r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
Ukrywa się prawdziwą promocję naszego miasta a kreuje się głupie pomysły jaki Nadbereżny łaskawy i daje dzieciom body z napisem"Jestem ze Stalowej Woli".Faktycznie super pomysł na wydawanie pieniędzy podatników bo ani z tego promocji dla miasta ani pomoc dla rodziców.


Nie ważne co robi, ważne, że jest o nim głośno.

Przecież tylko o to chodzi, żeby szybko zbić kapitał i uciec na jakąś spokojną posadę w ministerstwie. Trzeba tylko zrobić pranie mózgu wyborcom, żeby przypadkiem się nie odwieziało. No i trzeba wszystkie sukcesy poprzednika przemilczeć. Przecież tylko obecna władza może osiągać sukcesy.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 21:17  
Cytuj
Obserwowałem jaki będzie rozgłos po mojej informacji o plebiscycie ale widzę,że temat parę razy znikal z forum a później się pojawial i zainteresował małe grono forumowiczów a redakcja oczywiście nic nie napisała na ten temat.Bardzo przykre,że tematy dające rozpoznawalność naszego miasta w kraju nie są podejmowane przez redakcję i idą w zapomnienie i liczą się tylko te wychwalające obecną władze,ktrej tak naprawdę brak konkretnych osiągnięć a tylko przypisują sobie sukcesy poprzedników czyli kończą to co Oni zaczeli a zamyka się siłą rozpędu w tej kadencji,przchwalanie się o jakie dotacje się starają itp.
CYTAT
Nie ważne co robi, ważne, że jest o nim głośno.

Tak tutaj masz stu procentową rację.Nie liczy się nic oprócz rozgłosu w mediach.
CYTAT
Przecież tylko obecna władza może osiągać sukcesy.

No tak o tym zupełnie zapomniałem.
P.S.
manukun co znaczy w Twoim awatarze napis"KRAKÓW 2022 DAJ ZIARNO"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »