NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Star Wars po pólnocy - premiera,
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 08:21  
Cytuj
wczoraj sie nie udalo... moze dzis bedzie inaczej!

tez chcialbym 2d, ale nie mamy aletrnatywy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 08:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]Film po prostu super, nie trzeba oglądać 6 poprzednch części by się dobrze bawić. Ale fotele we wrzosie to dalej prl... Po godzinie co chwila ktoś się poprawiał.


CYTAT
Nie narzekaj na fotele. Ciesz się, że w ogóle udało Ci się kupić bilet.


CYTAT
Niestety, Wrzos fajnie odnowiony, a krzesła to relikt poprzedniej epoki, całkowicie nie nadaje się do użytku, dodatkowo pochylenie sali niestety za małe - szkoda, że tego nie udało się podczas remontu poprawić...
Bilet? W obu kinach możesz kupić z wyprzedzeniem przez net - i problemu z zakupem brak.


Ja tam wiem gdzie się kupuje bilety. Użytkownik Rally niestety ma z tym problemy. Biedak dodzwonić się nie może przez tydzień. Nie wiem jak on to robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 09:45  
Cytuj
CYTAT


Ja tam wiem gdzie się kupuje bilety. Użytkownik Rally niestety ma z tym problemy. Biedak dodzwonić się nie może przez tydzień. Nie wiem jak on to robi.


Aha umiech nie zaczaiłem aluzji do kolegi jezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 10:58  
Cytuj
Obejrzałem z synem w 3D.Nie jestem fanem tejże sagi ale radocha była.Krzesła rzeczywiście jak ktoś wspomniał niezbyt wygodne,fakt niezaprzeczalny.Poza tym jestem krótkowidzem i zakładanie okularów na okulary niezbyt komfortowe.Tym bardziej że efektów w 3D nie było dużo.Niemniej wrażenia pozytywne i polecam.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Obejrzałem z synem w 3D.Nie jestem fanem tejże sagi ale radocha była.Krzesła rzeczywiście jak ktoś wspomniał niezbyt wygodne,fakt niezaprzeczalny.Poza tym jestem krótkowidzem i zakładanie okularów na okulary niezbyt komfortowe.Tym bardziej że efektów w 3D nie było dużo.Niemniej wrażenia pozytywne i polecam.


Całe to 3D dla mnie to porażka, takie na siłę naciąganie ludzi - nawet to co jest, to ciężko nazwać super efektem 3D, bo co fajnego w tym, że statek wygląda lekko z ekranu czy coś w tym stylu, dużo bardziej te okulary tylko przyciemniają ekran - no dla mnie to porażka (żeby nie było, byłem też w dużych kinach na 3D i te same mam odczucia).

No a na lepsze warunki oglądania, to trzeba poczekać nam niestety jeszcze długo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 13:46  
Cytuj
CYTAT


Ja tam wiem gdzie się kupuje bilety. Użytkownik Rally niestety ma z tym problemy. Biedak dodzwonić się nie może przez tydzień. Nie wiem jak on to robi.
a ty już pod urzędem płaczesz że zamknięte, czy znowu użalasz się po ludziach jak ci w życiu nie wyszło..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 14:53  
Cytuj
Ah, tylko czekałam na tą ripostę. W życiu wyszło mi więcej niż Tobie. Mało kto ma tak nayebane we łbie jak Ty. Zresztą trzeba uważać co się o Tobie pisze bo cholera wie czy taki celebryta jak Ty jakiego immunitetu nie posiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 16:37  
Cytuj
Ludzie, temat o StarWars, więc darujmy sobie takie teksty, przynajmniej przed świętami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »