NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Siłownia Stalowa Wola, szukam
onn
onn
onn
Posty: 5
Dołączył: 2 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 04:54  
Cytuj
Szukam najlepszej siłownii w Stalowej Woli. Cwicze już od kilku miesiecy w domu i niezle to wyglada ale nie mam w domu maszyn i musze przezucic sie na konkretna silownie z maszynami.Zna ktos jakas dobra silownie w Stalowej Woli ? Bo te co patrzylem w internecie Top Gymm itp to jakos mi nie podchodza te silownie takie stare maszyny wydaja sie byc i sprzet ogolnie tak samo .Zna ktos jakas nowsza dobra silownie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 04:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 09:10  
Cytuj
Fabryka, tym bardziej ze w styczniu otwieraja dodatkowe sale z nowym sprzetem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 10:58  
Cytuj
Fabryka zdrowia i dlugo dlugo nic. Przyjdz, oprowadza Cie i wytlumacza co i jak. Pierwszy raz mozesz nawet pocwiczyc za free. Jak podejdzie to kupisz karnet umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 13:39  
Cytuj
Fabryka Zdrowia, zdecydowanie umiech
Przyznam szczerze, że miło obserwować jak ten klub podnosi swoje standardy, dba o czystość, fajna obsługa z która da się pogadać, aż się chce ćwiczyć.
POLECAM !

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 14:57  
Cytuj
RoboGym w Rozwadowie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 20:56  
Cytuj
Moze mi ktoś powiedziec jakie ceny sa w RoboGym i czy jest duzy ruch ,to samo w Fabryce zdrowia Tnx z góry

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 10:11  
Cytuj
w Robo Gym open dla kobiet 65 zł, dla mezczyzn 75 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 22:04  
Cytuj
Ta silownia to jakies nieporozumienie.... sprzet chyba w miare nowy ale malo. Miejsca maja tam tyle co w duzym pokoju pare osob i bedzie scisk, troche dziwne jest to ze do szatni tez sie idzie przez to jedno male pomieszczenie ze sprzetem. Do rozwadowa tez kawalek trzeba jechac, myslalem ze bedzie jakas ciekawa alternatywa ale jednak sie przeliczylem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 22:46  
Cytuj
Maniek pod pseudonimem endrew1 zwolniony z siłowni Robo-Gym wylewa swoje żale na forum. Chłopcze będzie ktoś chciał to przyjedzie i oceni tym bardziej że pierwszy trening jest gratis. Sam właściciel mówił że sala jest mała bo to tymczasowe rozwiązanie zanim reszta zaplecza nie będzie czynna. Z tego co wiem to końcem marca rozwadowska siłownia rusza pełną parą i z tego co widziałem to będzie ciekawa alternatywa dla ludzi którzy chcą poćwiczyć, a nie lansować się za kupe kasy. Nowy sprzęt i konkurencyjne ceny. Atmosfera też fajna, ale to dopiero od kiedy Maniek poleciał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 05:45  
Cytuj
CYTAT
to będzie ciekawa alternatywa dla ludzi którzy chcą poćwiczyć, a nie lansować się za kupe kasy.

A ja idę o zakład Kolego, że Twoja siłownia jeżeli chodzi o powierzchnię, co za tym idzie komfort (to jest to pojęcie, które pomyliło Ci się ze słowem lans), ilość sprzętu, zajęć grupowych (o ile takie planujesz, bo na organizacje tego tez trzeba mieć fundusze i zainwestować) etc. nie będzie miała nawet startu do FB (bo do FB pijesz pisząc o plansie za kupę kasy). Reklamuj, namawiaj, wszak reklama dźwignią handlu, ale trochę nie fair jest pisać, jaka to siłownia RG będzie zajebista, jaka kiedyś będzie wypasiona itp. Na dziś wygląda jak wygląda, jak zobaczyłem zdjęcia to brakło mi jeszcze opisu typu "wynajmę pokój 12 m2 zaadaptowany na siłownię". Może dla kogoś kto całe życie cisnął po piwnicach RG jest zajebistym miejscem, ale pewnie nie dla każdego. Przyznam, że nie byłem, ale fotki które udostępniliście po prostu zamiatają sprawę. Lepiej było ich nie ujawniać. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 08:11  
Cytuj
CYTAT

Przyznam, że nie byłem


i to by było chyba na tyle. Dobre podsumowanie Twojej wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 08:19  
Cytuj
Mi TopGym w zupełnosci wystaracza, sprzet ok, blisko mieszkania, cenowo ok, na silownie chodze pocwiczyc a nie pogadac takze tak to wyglada z mojej perspektywyuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 08:23  
Cytuj
Robo Gym tak jak ktos napisal wczesniej. Klatka jak dla chomika. Bylem raz i podziekuje. Ludzi faktycznie malo... wlasciciel z 2 lub 3 kolegami. Gdyby bylo wiecej ludzi to by byla masakra... zamiast sztangi to jeden drugiego moglby podnosic. Kolejny rozwadowski nie wypal.

Niebawem otwarcie w VIVO silowni umiech moze to jakas alternatywa do silowni w galerii stal ?

Top Gym... moze i sprzet juz stary, ale i silownia ma lat kilka. Duzo i z rana nie jest ciasno. Niestety wieczorem smrod i kolejki do cwiczen sa meczace.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 08:23  
Cytuj
Tekst o lansowaniu sie za gruba kase to niezla porazka. O czym tu gadac, pod wzgledem sprzetowym, lokalowym i proponowanej oferty dla klienta fabryka to calkowicie inna liga w porownaniu do robo, kaito, bushido czy top gym. Tu nie ma o czym nawet rozmawiac bo nie ma plaszczyzn na ktorych mozna bylo by porownywac te silownie. Dla jednego wystarczy piwniczny klimat, lawczka i kilka sztangielek. Inny bedzie szukal przestrzeni, sprzetu z wyzszej polki i czystej szatni z czystymi prysznicami. Fabryka stawia pewna bariere cenowa ktora jest moze dla niektorych nie do przeskoczenia i powoduje frustracje ale dzieki temu nie ma tam natloku przepoconych dresow stojacych w kolejkach do laweczek zeby wycisnac kolejny rekord.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
i to by było chyba na tyle. Dobre podsumowanie Twojej wypowiedzi.

Zwróć zatem uwagę, że nie wypowiadam się nt. obsługi, profesjonalizmu, atmosfery, sprzętu etc. pisałem tylko i wyłącznie o powierzchni, która jest identyczna niezależnie od tego czy w środku byłem czy nie byłem, chyba się zgodzisz? Więc nie świruj tylko jeżeli masz inne zdanie, np. uważasz, że RG jest powierzchniowo większa niż jest naprawdę to opowiedz nam o tym.

CYTAT
Mi TopGym w zupełnosci wystaracza, sprzet ok,

To wiele, a w zasadzie wszystko musiało się w TG zmienić ostatnimi czasy jeżeli uważasz, że sprzęt jest ok. Bo akurat w TG zawsze był złom, fakt, dosyć ciężki, niektórym pasował. A co do pogadania sobie na siłowni, to prawda jest taka, że w TG zawsze było na to mnóstwo czasu, bo trzeba było zwykle poczekać kwadrans, aż się zwolni ławeczka czy inne ustrojstwo umiech Teraz sprzętu jest więcej, przestrzeni mniej.

Każdy będzie chodził tam gdzie lubi. Niektórym odpowiada ciasnota, piwnica, bo ma to swój specyficzny klimacik. Inni wolą przestrzeń, światło dzienne i porządek. Wkurwia mnie tylko to pieprzenie o lansowaniu się. Dla mnie takie pojęcie nie istnieje. Mam wyjebane co inni sądzą o siłowni, na której ćwiczę. Mam swoje sprawy, swój trening, a otoczenie niech tylko nie przeszkadza. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 08:54  
Cytuj
do Ten gośc.... nie wiem kim jestes czlowieku ale chyba cos ci sie pomieszalo, jaki maniek ? o czym ty mowisz ? chodzilem tam jakis czas i po prostu wyrazilem swoja opinie i jak widac nie tylko ja mam takie zdanie. Mowie zupelnie obiektywnie, silownia nie jest jakas najgorsza ale mi kilka rzeczy sie nie podobalo, zrezygnowalem i tyle w tym temacie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 09:38  
Cytuj
CYTAT

Mi TopGym w zupełnosci wystaracza, sprzet ok,

To wiele, a w zasadzie wszystko musiało się w TG zmienić ostatnimi czasy jeżeli uważasz, że sprzęt jest ok. Bo akurat w TG zawsze był złom, fakt, dosyć ciężki, niektórym pasował.


Szopen , nie twierdze ze sie zmieniło cos wiecej w TG poza iloscia osob wieczorami czy popoludniu -jest teraz troszke luzniej, bo powstala fabryka, moze i sprzet nie jest najnowszy hah ... ale w zupelnosci wystarcza a dla mnie sporym plusem jest to ze nie musze popierdzielac z centrum za wiadukt gdy TG w zupełnosci wystarcza. co do reszty tego co napisałes - trudno sie nie zgodzic ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 09:38  
Cytuj
CYTAT

Zwróć zatem uwagę, że nie wypowiadam się nt. obsługi, profesjonalizmu, atmosfery, sprzętu etc. pisałem tylko i wyłącznie o powierzchni, która jest identyczna niezależnie od tego czy w środku byłem czy nie byłem, chyba się zgodzisz? Więc nie świruj tylko jeżeli masz inne zdanie, np. uważasz, że RG jest powierzchniowo większa niż jest naprawdę to opowiedz nam o tym.


Nie mówie, że siłownia jest duża, chodzi mi, że bez sensu jest mowić o czymś czego sie nie widziało na własne oczy.
Ja takiego daru nie mam, że po zdjęciach wiem ile pomieszczenie ma m2. Zdjecia mają to do siebie, że nawet z Twojej dziewczyny można zrobić miss Polski.

CYTAT
Sam właściciel mówił że sala jest mała bo to tymczasowe rozwiązanie zanim reszta zaplecza nie będzie czynna.


A skoro tak jest to tym bardziej nie rozumiem tych bezsensownych komenatrzy. Siłownia jeśli będzie dobra to sie utrzyma ( jak kazdy biznes) a skoro ta jeszcze się rozbudowuje to chyba tak kiepsko nie jest umiech

Do endrew10: chciałabym mieć salon takiej wielkości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 10:34  
Cytuj
CYTAT

Szopen , nie twierdze ze sie zmieniło cos wiecej w TG poza iloscia osob wieczorami czy popoludniu -jest teraz troszke luzniej, bo powstala fabryka, moze i sprzet nie jest najnowszy hah ... ale w zupelnosci wystarcza a dla mnie sporym plusem jest to ze nie musze popierdzielac z centrum za wiadukt gdy TG w zupełnosci wystarcza. co do reszty tego co napisałes - trudno sie nie zgodzic ;)

Zmieniło się, chodziłem tam wiele lat temu (dlaczego? przede wszystkim dlatego, że mieszkałem 300 metrów od TG umiech ) wtedy było mniej sprzętu. Byłem w TG zajrzeć na chwilę z rok temu może, to widać było, że dokupili, nie wiem co, nie wiem jakiej jakości. Pamiętam po prostu czasy, kiedy strach było hantlę podnieść nad głowę, bo w każdej chwili mogła odpaść, a jak już odpadła, to leżała rozwalona przez kilka tygodni, zanim ktoś ją pospawał. Urwana linka w wyciągu też potrafiła wisieć dłuuuugo. Nie wiem jak teraz jest, oby było tylko lepiej, bo lepiej znaczy bezpieczniej, a to najważniejsze.

CYTAT

Nie mówie, że siłownia jest duża, chodzi mi, że bez sensu jest mowić o czymś czego sie nie widziało na własne oczy.
Ja takiego daru nie mam, że po zdjęciach wiem ile pomieszczenie ma m2. Zdjecia mają to do siebie, że nawet z Twojej dziewczyny można zrobić miss Polski.

Koleżanko, mam przed oczami zdjęcie, na którym widzę, że w pomieszczeniu jest ściana - ławka - wyciąg - jakiś stojak - ściana i tak w sumie cztery razy, no to naprawdę jest możliwość stwierdzić, że jest to klitka. Nie jestem złośliwy, mówię co widziałem na fotce. Jeśli chodzi o powiększenie, ok, bardzo dobrze, ona musi być większa. Poczekajmy, aż będzie, to uda się ocenić czy jest lepiej (jeśli ktoś wrzuci zdjęcia umiech )
A co do mojej dziewczyny, to... nie mam dziewczyny, a poza tym nic jej nie brakuje umiech
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 21:03  
Cytuj
A jak jest z ruchem miedzy godziną 14 a 16 w niżej wymienionych siłowniach
TG
RG
FZ
Buschido
Kaito
Pewnie zarasz jakiś hejt poleci typu a idz i sprawdz smiech2 ale sens w tm że niema mnie obecnie w stw bede za jakiś czas

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 12:06  
Cytuj
w tg jest pelno guwniarstwa tak zwanych gimbusów w godzinach popołudniowych siedza i pieprza głupoty zamiast cwiczyc.....w tych godzinach Sajgon szczególnie poniedziałek środa piatek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 10:10  
Cytuj
Obrazek

Nowa, duuża powierzchnia.
Chodze tam i polecam każdemu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 10:12  
Cytuj
W ogole wrzucam to zdjecie dla tych co tak krzyczeli że klita mała umiech Teraz już chyba nie ma do czego sie przyczepić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 19:11  
Cytuj
W Stalowej jest Fabryka Zdrowia i długo długo nic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »