NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Nowe mieszkania, jestem zainteresowany zakupem
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 22:24  
Cytuj
Andzej, witam kolegę z Pomorza ;)

Ja jednak uważam, że ta cena jak za Stw jest wygórowana. Miasto nie oferuje zbyt wiele w zamian mimo, że przez ostatnie lata całkiem fajnie się rozwinęła. Jednak jak dla mnie na Podkarpaciu tylko Rzeszów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2016r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to w takim razie gdzie kupię działkę i wybuduje dom za 310000 w stanie developerskim?
działki na Pysznicy to ok 10tys za ar..


Niedawno na Brandwicy były sprzedawane domy,powierzchnia około 110-120 m2.stan surowy zamknięty na działkach 6-10 ar. w cenie 240-250 tyś.Inwestycje były pod sprzedaż więc nie chodziło tylko o zwrot poniesionych kosztów.


Potwiedzam, w dodatku bardzo ładne domy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2016r. 07:11  
Cytuj
Przypadkowo trafiłem na takie coś http://www.domza150tysiecy.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2016r. 13:59  
Cytuj
stan surowy zamknięty z działka za ta cene tu sie zgodzę
czyli same mury przykryte dachem do tego tylko okna i co najwyżej drzwi wejsciowe.
proszę teraz doliczyc (najnizszym kosztem) cala hydraulika,ogrzewanie(grzejniki,piec) prąd,przyłączenia typu gaz,prad,woda. wylewki,tynki,szpachlowanie, malowanie,płytko wanie(kuchnia,lazienka)

na koniec meble,agd,rtv,drzwi wewnętrzne,wystrój itp
wychodzi ciekawa kwota...
w przyszlosci kostka brukowa,ladny plotek;ogródek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2016r. 14:04  
Cytuj
A dolicz sobie kolego wykończenie mieszkanie, czyli jak to określiłeś "płytko wanie", szpachlowanie, na koniec meble, agd. Dolicz do tego kupno miejsca postojowego za kilkadziesiąt tysięcy. No i brak ogródka potluczony

Do tego nie masz spokoju i żyjesz w smrodzie - za jaką cenę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2016r. 18:20  
Cytuj
czortunio, ogródek sam i za darmo się nie zrobi. A jaki to smród jest w blokach?

PS. Ruszył sezon grzewczy w domkach. Smród niesie się po całej okolicy. Czym to palą bogaci posiadacze ziemi w swoich piecach? Postawił dom za 350 tysięcysmiech2 a na przyzwoity opał już zabrakłosmiech2 Śmieszne by to było gdyby nie trucie całej okolicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
jaciek, a z tym się akurat nie zgadzam - że nie ma opcji. Owszem są. Ja miałam takie momenty w życiu, kiedy zdecydowanie bardziej odpowiadało mi mieszkanie w bloku. Najlepiej w centrum, bez tych wszystkich domowych obowiązków typu koszenie trawy, odśnieżanie itd. W zasadzie to nadal bym chyba wolała, gdybym nie miała dzieci. No ale mam i z tej perspektywy faktycznie ogródek to super rzecz. Oczywiście dom ma mnóstwo plusów, ale jest też sporo minusów.



Jak się mieszka z rodziną a dzieciaki nie mają jeszcze prawa jazdy a dom jest daleko od centrum to jako rodzic musisz ich tylko podwozić i przywozić. Bo młodzieży nie zależy na spokoju, grilu i basenie. A jak później zrobią prawka to samochodów trzeba kupować tyle ile jest domowników- te samochody trzeba opłacać i spłacać. Także takie koszty za trochę sppkoju od blokowiska

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 09:36  
Cytuj
CYTAT

Jak się mieszka z rodziną a dzieciaki nie mają jeszcze prawa jazdy a dom jest daleko od centrum to jako rodzic musisz ich tylko podwozić i przywozić. Bo młodzieży nie zależy na spokoju, grilu i basenie. A jak później zrobią prawka to samochodów trzeba kupować tyle ile jest domowników- te samochody trzeba opłacać i spłacać. Także takie koszty za trochę sppkoju od blokowiska


Mamy rok 2016 czyli MKS,PKS i prywatne busy. Jak mieszkasz w bloku to samochody same się spłacają/opłacają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 09:53  
Cytuj
Na codzień wszelakie autobusy nie do końca się sprawdzają. A w bloku mieliśmy jeden samochód.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Na codzień wszelakie autobusy nie do końca się sprawdzają. A w bloku mieliśmy jeden samochód.


Dla chcącego nic trudnego.Mój jeden sąsiad z bloku miał 3 samochody,a drugi tylko rower...i ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na codzień wszelakie autobusy nie do końca się sprawdzają. A w bloku mieliśmy jeden samochód.


Dla chcącego nic trudnego.Mój jeden sąsiad z bloku miał 3 samochody,a drugi tylko rower...i ?



Wszystko zależy od stylu życia, kto na ile jest domatorem, jakie ma hobby i ile zajęć dodatkowych.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 11:04  
Cytuj
Mam pytanie, czy ktoś z was brał może jakąś formę kredytu czy pożyczki pod hipotekę mieszkania. Czy takie pożyczki byłyby tańsze? Pytam przymierzamy się do remontu i szukamy jakiegoś sposobu na finansowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie, czy ktoś z was brał może jakąś formę kredytu czy pożyczki pod hipotekę mieszkania. Czy takie pożyczki byłyby tańsze? Pytam przymierzamy się do remontu i szukamy jakiegoś sposobu na finansowanie.


Nigdy nie zaciągałem takiego kredytu pod hipotekę tak wiec wiele nie doradzę. Jestem jednak zdania, że warto byłoby zainteresować się typową pożyczką ratalną w jednej z instytucji.

Wygodne jest to, że możesz wziąć u nich taką pożyczkę ratalną bez fatygowania sie i bez wychodzenia na zewnątrz tak więc jest to bardzo wygodne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 16:49  
Cytuj
Wygląda jak byś kolegajani robił za naganiacza w tej lichwiarskiej firmie, może ty jakiś kuzyn naszego lokalnego Pinoczeta jesteś ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2016r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie, czy ktoś z was brał może jakąś formę kredytu czy pożyczki pod hipotekę mieszkania. Czy takie pożyczki byłyby tańsze? Pytam przymierzamy się do remontu i szukamy jakiegoś sposobu na finansowanie.


Ja kupował mieszkanie przez deweloperską firmę, brałam kredyt u nich. Bardzo mi pomogli i mieszkanie super!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2016r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Wygodne jest to, że możesz wziąć u nich taką pożyczkę ratalną bez fatygowania sie i bez wychodzenia na zewnątrz tak więc jest to bardzo wygodne.


Hehe jakbym słyszał reklamę w telewizji. Pożyczka bez wychodzenia z domu, wabik dla naiwnych. Tak jakby problem było wyjście z domu. Szok, że ludzie wciąż się na to łapią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wygodne jest to, że możesz wziąć u nich taką pożyczkę ratalną bez fatygowania sie i bez wychodzenia na zewnątrz tak więc jest to bardzo wygodne.


Hehe jakbym słyszał reklamę w telewizji. Pożyczka bez wychodzenia z domu, wabik dla naiwnych. Tak jakby problem było wyjście z domu. Szok, że ludzie wciąż się na to łapią.


Każdy chcę mieć coś i siedzieć w domu. Więc dla tego takie zaufanie reklamie. Najpierw trzeba sprawdzić polecenia swoich znajomych i internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 07:26  
Cytuj
Co z mieszkaniami w nowym budownictwie koło szkoły 11 ?? Orientujecie się czy dużo wolnych miejsc??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2017r. 07:45  
Cytuj
Wejdź na stronę i sprawdź. Jak nie uzyskasz informacji to jest tam nr telefonu. zadzwonisz i sie dowiesz.


Moderowano przez: panna_pina

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 13:35  
Cytuj
Pozwolę sobie odkopać, jest tu jakiś szczęśliwy mieszkaniec tego osiedla?? jak pierwsze wrażenia?
Widzę że powoli pojawiają się też ogłoszenia o wynajmie http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=425967

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 21:18  
Cytuj
Osiedle bardzo przyjemne. Raczej wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Złoty środek między zwykłymi blokami a własnym domkiem. Zależy kto jaki ma punkt widzenia. Pod pewnymi względami domkowi na własnej działce napewno ustępuje, natomiast do reszty budownictwa w mieście dzieli go przepaść. Co kto lubi. Zawsze to będzie siłą rzeczy blok. Coś tam jeszcze wolnego zostało ale wybór mocno okrojony i bieda już z miejscami nawet w garażu. Chyba wszystko sprzedane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »