NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
silownia w vivo, jaka?
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
A CZY inwestycje nie mają na celu ominięcia podatków firmy Wtórsteel?


A co to takiego "wtórsteel"? Nawet nazwy firmy napisać nie potrafisz, więc o czym mam z tobą rozmawiać? Przy okazji ciekawe jak miała powstać fabryka zdrowia bez inwestycji polegającej na powstaniu fabryki zdrowia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 20:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A CZY inwestycje nie mają na celu ominięcia podatków firmy Wtórsteel?


A co to takiego "wtórsteel"? Nawet nazwy firmy napisać nie potrafisz, więc o czym mam z tobą rozmawiać? Przy okazji ciekawe jak miała powstać fabryka zdrowia bez inwestycji polegającej na powstaniu fabryki zdrowia...


http://www.wtorsteel.pl/
Wydaje mi sie, ze dobrze napisal Wtor Steel (tyle, ze bez spacji). A wiec o co chodzi ?

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 21:52  
Cytuj
Właścicielem Stali jest chyba Wtór Stal. Wtór Steel to firma zięcia Sarny. O to chodziło Jankowi. Chyba.

Co do inwestora i jego pochodzenia. Janek gdzie te zyski transferują?

Ja pójdę tam gdzie jest lepsza oferta. Cena również ma znaczenie. Nie będę płacił więcej tylko dlatego, że to lokalny przedsiębiorca.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Właścicielem Stali jest chyba Wtór Stal. Wtór Steel to firma zięcia Sarny. O to chodziło Jankowi. Chyba.


Dokładnie o to chodziło.

CYTAT
Co do inwestora i jego pochodzenia. Janek gdzie te zyski transferują?


Jeśli spółka od Vivo ma siedzibę w Niemczech, to zgadniej gdzie mogą być transferowane zyski.

CYTAT
Ja pójdę tam gdzie jest lepsza oferta. Cena również ma znaczenie. Nie będę płacił więcej tylko dlatego, że to lokalny przedsiębiorca.


Jeśli oferta będzie lepsza to OK. Ale jeśli będzie porównywalna to wtedy warto skorzystać z polskiej, lokalnej spółki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 08:34  
Cytuj
CYTAT (janek82)


Jeśli spółka od Vivo ma siedzibę w Niemczech, to zgadniej gdzie mogą być transferowane zyski.


To pod warunkiem, że podatki w Niemczech są niższe.

A tak na marginesie co ja jako obywatel mam z tego, że Pan Sarna płaci podatki w Polsce? O ile płaci.

CYTAT (janek82)


Jeśli oferta będzie lepsza to OK. Ale jeśli będzie porównywalna to wtedy warto skorzystać z polskiej, lokalnej spółki.


Jeśli będzie porównywalna. Jak działa Stal a jak VIVO to chyba widać gołym okiem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 08:49  
Cytuj
Wydaje mi sie ze jak otworza calypsso (zakladajac ze bedzie to silka na wysokim poziomie) i beda mieli ceny nizsze niz w fabryce to na bank fabtyka rowniez obetnie ceny swoich karnetow. Na ten moment fabryka ma powiedzmy monopol w stalowej na swiadczenie tego typu uslug na wysokim poziomie wiec moze szalec i dyktowac ceny. Jezeli troche osob wykruszy sie i ucieknie do calypsso gdzie dostana "produkt" tej samej jakosci za mniejsza kase to prawdopodobnie beda musieli odswiezyc swoje ceny zeby zawalczyc o klienta. Mysle ze 1-2miesiace po otwarciu calypsso sprawa sie wyklaruje i nastanie w stalowej "era normalnych cen"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 22:52  
Cytuj
Wiecie może kiedy będzie otwarcie siłki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Wiecie może kiedy będzie otwarcie siłki?


Na razie nie widziałem tam żadnych prac, jak otwarte były drzwi, widać, że nie zaczęto jeszcze prac - nie wiem czy w ogóle umowa z Calypso podpisana? Jeśli nie, to nikt prac nie zacznie - nie widzę szans na otwarcie w tym roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 12:35  
Cytuj
umiech

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 14:44  
Cytuj
Na razie nic tam nie widać. A to na 100% oficjalnie będzie calypso?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 15:08  
Cytuj
tak na 100 %

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 17:05  
Cytuj
Jak narzekacie, że drogo to załatwcie sobie karty Multisport od pracodawcy albo znajomych którzy mają i za ok 100 zt/mc będziecie mieli wstęp do Fabryki, Calypso czy basen.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2015r. 19:01  
Cytuj
Właśnie przeczytałem na konkurencyjnym portalu, że siłownia będzie za niecały rok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »