NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Usiłowanie porwania dziecka,
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 20:18  
Cytuj
http://miastozaklikow.pl/W dniu dzisiejszym mieszkańców Zaklikowa zelektryzowała wiadomość o usiłowaniu uprowadzenia dziecka wracającego ze szkoły przez nieznanego kierowcę samochodu.

Z uzyskanych informacji wynika, że do dziewczynki wracającej ze szkoły (uczennicy klasy III szkoły podstawowej) podjechał samochodem nieznajomy mężczyzna, który zaproponował dziecku cukierki.

Dziecko odmówiło poczęstowania się cukierkami, po czym kierowca samochodu chwycił dziewczynkę za rękę i usiłował wciągnąć ją do pojazdu.

Dziewczyna miała jednak bardzo dużo szczęścia, bo udało jej się oswobodzić i uciec. O zaistniałym fakcie natychmiast została powiadomiona Policja.

Zdarzenie to było przyczyną, że w dniu dzisiejszym dzieci szkolne były odbierane przez dorosłych.

Czynności śledcze w sprawie usiłowania uprowadzenia dziecka prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 20:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 20:34  
Cytuj
To ja proponuje przyczaic sie na goscia i go WYCIAGNAC z auta a potem wy****dolic mu zeby mlotkiem polamac rece wsadzic w samochod wywiezc do lasu i przywiazac go do drzewa przy mrowisku tak zeby jego k***s lezal w mrowisku.Dla pewnosci zakleic mu morde tasma zeby nie mial jak papy drzec ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 20:54  
Cytuj
hitfromthebong, bohater zza monitora. Jednego szczegółu, dosyć istotnego brakuje w całym twym wywodzie. Nie wiadomo kto to jest. No ale możesz bohatersko wojować na necie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 21:12  
Cytuj
Nie no ja poprostu powiedzialem czego zyczyl bym takiemu czlowiekowi.Sadzac po wieku dziecka to jakis pedofil albo dziecko mialo isc na handel jesli uwazasz ze to nic zlego smialo wyraz swoje poparcie ;) w koncu moze wypowiedz sie co ty bys zrobil gdyby ktos porwal ci dziecko i mialbys mozliwosc sie takiemu komus odwdzieczyc? zglosil na policje i liczyl na to ze dostanie smiszny wyrok jak filipek?

Ps. chyba jednak mniej istotne jest kto to zrobil niz fakt co chcial zrobic... Nie uwazasz ze raczej nie chcial tylko wziac dziecka na przejazdzke prawda? skoro trynkusa puscili bo takie mamy prawo skoro filipek sie wywinal bo mamusia a ktos kto nawet z glodu powinie jedzenie ze sklepu dostaje wiekszy wyrok to chyba cos tu jest nie tak prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 21:35  
Cytuj
no to uważajcie na swoje dzieci nie tylko w zaklikowie bo mój syn powiedzial mi tydzien temu ,że wołał go jakis pan i chciał mu dac cukierki.dobrze,że to było niedaleko domu a facet był dosyc daleko od niego.oczywiscie była od razu rozmowa z dzieckiem na temat zaczepiania przez dorosłych ,ale myslę,że dobrze by było gdyby policja prowadziła pogawedki na te tematy w szkole.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 21:36  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
+ 20 3/2/1

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 07:30  
Cytuj
Reiker, weź sobie na wstrzymanie. Wiem, że zza ekranu to każdy jest bohaterem nawet ktoś taki jak ty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 07:45  
Cytuj
so 12 roku zycia nawsiach powinien byc autokar szkolny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 07:48  
Cytuj
rodzice owinny uczulac pociechy zadnych cukierkow nie zbaczac z drogi nie dyskutowac nie najimymi uciekac alarmowac krzyczec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 08:28  
Cytuj
Ale dlaczego w mediach o tym cisza ? Znajoma mówiła, że w Rzeszowie miała miejsce taka sama sytuacja z tą różnicą, że napastnik znalazł sobie drugie dziecko, z którym niestety mu się udało. Dziewczynka, która uciekła mówiła, że pan z auta szukał kościoła. Prosił, żeby mu pokazała gdzie jest. Mówią dzieciom różne rzeczy, żeby je zwabic. DLACZEGO MY RODZICE NIC NIE WIEMY ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 08:44  
Cytuj
Może dlatego, że znajomej też znajoma mówiła, tej inna znajoma, a w rzeczywistości to jej się zdawało...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
hitfromthebong, bohater zza monitora. Jednego szczegółu, dosyć istotnego brakuje w całym twym wywodzie. Nie wiadomo kto to jest. No ale możesz bohatersko wojować na necie.

Andrzejek ty chyba nie do konca kumasz. A co to za roznica kto to jest? gdyby cos stalo sie twojemu dziecku olalbys sprawe ? A moze ci to odpowiada i pasuje bo sam mac(z)asz w tym palce?;) jesli nie potrafisz zrozumiec mojej wypowiedzi i bulwersacji to tylko swiadczy o tym ze studnia twojego intelektu jest naprawde plytka... Swoja droga jesli ciebie nie rusza takie zachowanie ludzi no to wybacz. Brak mi slow na ciebie ale uwierz mi ze w plytkiej wodzie tez mozesz sie kiedys zachlysnac tymczasem ja podziekuje i koncze z toba gadke bo jak wiadomo glupszy zawsze stara sie sprowadzic czlowieka do swojego poziomu i potem pokonuje go doswiadczeniem. Jesli piszesz posty po to zeby znalezc zaczepke to smialo podaj tu swoj adres ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 12:21  
Cytuj
Andrzejek...
bronisz czy starasz się zrozumieć psychola?
Ty chyba nie masz dzieci, bo Cie nie rozumiem...
Nie wiem co bym takiemu czubkowi zrobiła.
Tak jak ten co dziewczyne trzymał w piwnicy 3 dni, gwałcił a na koniec oczy wydłubał, no masakra.
Choć faktem jest to że sama z nim poszła i nie była juz dzieckiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 13:21  
Cytuj
Hitfromthebong to bez różnicy kto to jest, tylko my nie wiemy kto to jest...
Ungabanga to takie sytuacje trzeba zgłaszać na policję a nie na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek...
bronisz czy starasz się zrozumieć psychola?
Ty chyba nie masz dzieci, bo Cie nie rozumiem...
Nie wiem co bym takiemu czubkowi zrobiła.
Tak jak ten co dziewczyne trzymał w piwnicy 3 dni, gwałcił a na koniec oczy wydłubał, no masakra.
Choć faktem jest to że sama z nim poszła i nie była juz dzieckiem

No widzicie ja nie mam dzieci ale chyba nie trudno jest pojac to ze trzeba byc mocno p*****nietym by takie cos robic. Jak dlamnie zwyrodnialstwo powinno byc bezwzglednie karane i chcialbym zeby dla takich jak trynkiewicz byla kara smierci. Wtedy nawet taki filipek bylby zresocjalizowany gdyby wiedzial ze dostanie krzeslo albo szubieniczke. takich powinno sie w centrum miasta bujac na linie z przyklejona karteczka za co zostal stracony. Gwaranruje wam ze wtedy ludzie patrzyli by na to inaczej i liczba takich zwyrodnialcow drastycznie by spadla. andrzejek broniac zwyrodnialca albo sam cukierkami neci dzieci albo ma cos z glowa albo nie ma najmniejszego poczucia wartosci moralnych. moze jest sam i nigdy tego nie zrozumie. To juz wie tylko on sam ale taka postawa jak jego mowi wiele o nim samym.

ps. Wybaczccie bledy pisalem z tel ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 17:51  
Cytuj
Czyli jednak prawda boli. Jeśli tak reagują
Obrazek

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:07  
Cytuj
Zaryzykuje że zaliczę następne wyzwiska cool girl
Lepiej napisał byś jak to jest ...budzisz się jak co dzień ...wstajesz rano patrzysz w lusterko a tam troll ... Budzisz się kolejnego dnia a tu nic się nie zmienia umiech ..prawda zaboli ale będzie tak nadal ... Pomimo ze wyciśniesz kilka pryszczy nie wiem wrzucisz kilo szpachli nie wiem to może oczy oszukasz ... ale w głębi duszy będziesz zawsze tym nędznym trollem cool girl tyle ci zostało ! - możesz kogoś zwyzywać w necie (kozak)...Mam nadzieje że przynajmniej ci z tego powodu stanie na kilka sekund

ps.zrób sobie screen i walnij na ścianę ( w "kiblu" najlepiej)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 12:58  
Cytuj
Witam. Dziękuję Ci pięknie, za tem prowokujący i piękny wizualnie wymiot /wpis/. I jakim prawem nazywasz mnie trollem, zapewniam Cię, że Ty jesteś większym, ode mnie trollem i to w dodatku durnym, mój ty animatorku i moderatorku. I tyle Ci wystarczy - i tylko tyle bo szkoda mojej klawiatury.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
no to uważajcie na swoje dzieci nie tylko w zaklikowie bo mój syn powiedzial mi tydzien temu ,że wołał go jakis pan i chciał mu dac cukierki.dobrze,że to było niedaleko domu a facet był dosyc daleko od niego.oczywiscie była od razu rozmowa z dzieckiem na temat zaczepiania przez dorosłych ,ale myslę,że dobrze by było gdyby policja prowadziła pogawedki na te tematy w szkole.



nie trzeba policji do pogawędek. Nauczyciele od zawsze uczą dzieci jak zachować sie w takiej sytuacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 21:00  
Cytuj
Ja nie jestem już dzieckiem, ale gdybym był... cóż. Chyba najważniejsze to nie wsiadać do samochodu z obcym człowiekiem. A jeżeli już, to w razie czego zadbać o to, aby móc wysiąść.
Dziecko powinno wiedzieć że np. wyszarpnięcie kluczyka ze stacyjki powoduje automatyczne wyłączenie się silnika i zatrzymanie samochodu. I kluczykiem do samochodu można też kogoś zdzielić po szyi lub twarzy. Są też pasy bezpieczeństwa - można je owinąć komuś wokół szyi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Ja nie jestem już dzieckiem, ale gdybym był...

To napisałbym to co napisałem powyżej... odstaw dopalacze człeku, a przestaniesz widzieć porwane dzieci, krępujące swoich oprawców pasami bezpieczeństwa i dźgające kluczykiem wyjętym ze stacyjki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 14:17  
Cytuj
Podobno w Ulanowie niedawno też były przypadki uprowadzenia dzieci pod szkołą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »