NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ortodonta w Stalowej lub okolicach,
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 20:29  
Cytuj
Witam, moze ktos polecic sprawdzonego ortodonte w Stalowej Woli lub okolicach? Interesuje mnie kompetencja i mobilnosc ortodonty, wiec opiewana przez niektorych Bara na starcie odpada, poniewaz nie mam pol roku by czekac na wizyte. Moze mial ktos do czynienia z Danuta Kacprzyk przyjmujaca w Nisku (nie moge znalezc opinii na temat tej pani)? Ile potrzebuje czasu od pierwszej wizyty do zalozenia aparatu? I standardowo na jaki koszt powinnam sie przygotowac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 20:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 21:03  
Cytuj
Pani Kacprzyk bardzo dobra, ale czekasz jeszcze dłużej niż u Pani Bary, próbowałem z dzieckiem to wiem co pisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 21:45  
Cytuj
Rok1973, mozesz cos blizej? Jak dlugo czekales i czy na konsultacje czy na aparat dla dziecka? Czy moze poszedles do innego specjalisty? Bo jesli faktycznie jest dobra to moze warto poczekac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 07:38  
Cytuj
Polecam z serca Pania Dr Danuta Bara kochana osoba z poczuciem humoru profesionalizm podejsciem do pacjenta super sooba nie ma innej nikt jej nie zastapi bo ona jest najlepsza w Stalowej Woli serio jak cos biegiem do niej wie jakie zycie stalowowolskie jaki stosunek pracy i jak ciezko znalesc i naprawde nie jest kobieta na kase polecam goodokuśmiechsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 07:49  
Cytuj
Do Bary warto poczekac ona lubi byc kochana serio nie ejst zdierca czekaj ja nosze aparat juz ponad 2 lata bede sciagac ale jeszcze ejdynki musza ladnie sie zlanczyc gora lux a kasa co robi naprawde wart nie naciaga nie zera to najwaznijsze zeba mialam sciaganego i pieknie jak patrze w lustro powaznie idz posluchaj mnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 09:20  
Cytuj
Zęby już masz ok, teraz jeszcze napisz to tak żeby się dało przeczytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 10:05  
Cytuj
Lolaa problem jest z dostaniem się, bo Pani Kacprzyk ma określoną liczbę osób które przyjmuje i jak ktoś skończy leczenie bierze następną osobę w to miejsce, tak samo jest chyba u Pani Bary, my dostaliśmy się do Pani Bary trochę po znajomości i jak na razie nie żałujemy, wszystko jest OK i ceny za wizytę też OK umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 13:43  
Cytuj
Ok, czyli Bara i Kacprzyk rownie dobre i podobnie mocno zapracowane, chociaz bardziej sklaniam sie ku pani Kacprzyk bo p.Bara dosc skrajne opinie ma, jedni wychwalaja, inni zdecydowanie odradzaja. A moze jeszcze ktos godny uwagi i bardziej dostepny? Chodzi o to, ze nie mieszkam w Polsce i jak juz przyjade to chcialabym to zalatwic od reki, a pozniej tylko na wizyty co miesiac, a jak sie da to co poltora umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 17:07  
Cytuj
Ja b ylam przyjeta wyslala mnie Bara na leczenie zebow jestes za granica na szybkieo aparatu sie nie zrobi trzeba zjezdzac jedni ja odradzaja 2 chwala idziesz placisz robi ci i wychodzi sama robi bara ja jestem zadowolona jeszcze musze ponosic niech kazdy patrzy na siebie wyuczyla sie po studiach wiec robi zeby trzeba jej sluchac aparaty nosic i ok sa rozna aparaty ja maam staly gora i dol na kluczyk wiec nosze w dzien iw nocy wizyty co 2 miechy co2,5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 17:09  
Cytuj
ma Bara bardzo duzo pacjentow musi ulozyc grafik zeby kazdego przyjac zrozumiale

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 17:24  
Cytuj
Ty już mówiłąs że to rodzina więc ospuść z reklamą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 18:41  
Cytuj
Skoro jesteś za granica i planujesz założenie aparatu to KONIECZNIE weź paragony za kazda wizytę u ortodonty bo w innych krajach Unii Europejskiej można dostać zwrot podatku ,a koszt calego leczenia jest wysoki, kolekcjonuj każdy paragon.Polecam cos szukac przynajmniej w Rzeszowie bo te bary i inne troche stanely w miejscu albo cofaja sie w czasie, teraz sa zdecydowanie lepsze techniki leczenia, nowocześniejsze niz te oferowane w stalowej i okolicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 12:32  
Cytuj
dzieki tommcisz, tak zrobie, co do Rzeszowa rowniez biore pod uwage choc jeszcze nie szukalam. Natomiast dentystka z Sandomierza bardzo polecala Klinike Pieknego Usmiechu w Lublinie, co prawda troche daleko ale moze ktos byl i ma wyrobiona opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 20:53  
Cytuj
Kategorycznie odradzam P Bare nie mila dla pacjentow widzi swoj czubek nosa inni sie nie licza powaznie nie klamiac a mowic prawde umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2017r. 14:56  
Cytuj
Jakieś nowe opinie o Pani Kacprzyk Danuta posiada lub o Przemysław Szoja ?
Chciałbym założyć aparat i się poszukuje informacji o tych dwóch ortodontach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2017r. 21:58  
Cytuj
Dr Krochmalska Novamed,to są poczatki ale wydaje się profesjonalną i do rzeczy osobą, nikogo innego w Stalowej nie polecam...ceny porównywalne w stosunku do długości leczenia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2017r. 13:19  
Cytuj
Też poszukuję ortodonty, może jakiś w najbliższej okolicy (tarnobrzeg, sandomierz)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2017r. 13:19  
Cytuj
Też poszukuję ortodonty, może jakiś w najbliższej okolicy (tarnobrzeg, sandomierz)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »