NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 73 74 75 76 77 78 79 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:46  
Cytuj
Wreszcie. Sądy będą sądami.
Teraz jak komuś przyjdzie się sądzić z żoną co cie zdradzi a będzie miała troje dzieci zastanowi się pięć razy... czy warto.
Poza tym. Zaczynał się będzie bać braterstwo w urzedach😁😂🤣 na skargę na prezydenta czy wójta to pójdziesz chyba do ... knajpy się upić... Ale jestem za. Teraz powinny się zająć majatkami sędziów co ma państwowych stołkach odrobili się milionów znpensja 7500zl😁😂🤣

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Paweł Kukiz, świetne wystąpienie w sejmie.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/675339506001637/


onet.pl mlaska z zadowolenia smiech2 Wszyscy jesteśmy omylni, ale głupi gdy się nie uczymy na własnych błędach:


#PiS robi to samo z sądami, co przez ostatnie lata PO. (ludzie głosowali na K15 żeby PO przestało)
#Jeśli masz Sąd Najwyższy to możemy sobie i wybory ustawić, i będziesz rządzić bardzo długo. (dlatego byłeś przeciw odebraniu SN PO?)
#Poprawka prezydenta nie rozwiązuje problemu. (jeszcze im mało?)

To już drugie wyraźne ostrzeżenie. Trzeciego nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Paweł Kukiz, świetne wystąpienie w sejmie.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/675339506001637/


onet.pl mlaska z zadowolenia smiech2 Wszyscy jesteśmy omylni, ale głupi gdy się nie uczymy na własnych błędach:

#PiS robi to samo z sądami, co przez ostatnie lata PO. (ludzie głosowali na K15 żeby PO przestało)
#Jeśli masz Sąd Najwyższy to możemy sobie i wybory ustawić, i będziesz rządzić bardzo długo. (dlatego byłeś przeciw odebraniu SN PO?)
#Poprawka prezydenta nie rozwiązuje problemu. (jeszcze im mało?)

To już drugie wyraźne ostrzeżenie. Trzeciego nie będzie.



A po co Madziu onet czytasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 17:01  
Cytuj
Wiem co powiesz zanim napiszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Wiem co powiesz zanim napiszesz.


W myślach też czytasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 17:08  
Cytuj
To były słowa z wywiadu PK. Schlebiasz sobie Obywatelu zarumieniony

Obrazek


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 05:42  
Cytuj
Lichwiarz milczy.....to wymownegoodCzyzby dostał apopleksji po głosowaniu w Sejmie?smiech2

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 07:05  
Cytuj
Mordy moje zdradzieckie. Bijcie się w imię władzy. Tylko nie wchodźcie za głęboko do tyłka Jarkowi bo facio nie ogarnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 07:10  
Cytuj
W końcu będzie normalniej. Sądy zaczną być sądami a nie kastą nadludzi poza prawem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 09:12  
Cytuj
Ukrócenie bezkarności Sadów nie podoba sieę aferzystom,byłym SBekom i ludziom nie rozumiejącym jakie zło czyni NADZWYCZAJNA KASTA

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 09:25  
Cytuj
Sędziowie byli ich zabezpieczeniem na wypadek, gdyby w końcu mieli być pociągnięci do odpowiedzialności za afery, za prześladowanie ludzi w PRL i za rządów PO-PSL (choćby akcja "Widelec", czy nielegalne inwigilowanie polityków i dziennikarzy)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 11:02  
Cytuj
mirek777 tak czytam towje wypowiedzi i az zal myslec co ty masz w tym kiblowatym łbie. Co bedzie normalnie pytam sie co bedzie , powtarzasz glupoty ktore ci wbijaja do tego zakutego lba . Nic sie nie zmini nawet jak ta ustawa wejdzie wrecz jeszcze gorzej bedzie , idz sobie obojetnie do jakiego urzedu az po sady i zobacz jak elity pracuja czy to jest PO , PSL , PIS itp . Kolesiorstwo uklady itp a najsmutniejsze w tym to ze to za pieniadze podatnikow.
Zauwaz co obecna wladza robi , w dniu wczorajszym mase ptotestow w polsce w warszawie okolo 50tys ludzi , telewizja publiczna oczywiscie milczy nie pokazuje nic tak jakby nic sie nie dzialo wrecz odbijaja pileczke , dzis wychodzi blaszczak i mowi ze tam bylo mase spacerowiczow , czlowieku i ty im wierzysz w takie glutpoty co wygaduja to jest szczyt propagandy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 11:41  
Cytuj
No jak nic się nie zmieni - jak to wszystko przejdzie, to sądy już nie będą podporządkowane PO i ich poplecznikom, a będą podporządkowane Pisowi i ich poplecznikom umiech Czyli super zmiana dla "niezrzeszonych" :/

Jest jednak jedna zasadnicza różnica pomiędzy PO a Pis - PO udawało, Pis nic nawet nie próbuje udawać.

Szkoda, że ludziom na każde "zło" wystarczy wytłumaczenie, że to po to by udupić PO (zwanych różnie, od złodziei, cwaniaków, komuchów itp itd) oraz, że to dla dobra "zwykłych ludzi" (to sformułowanie słyszę od każdego zagorzałego "pisowca", a mam ich w swym otoczeniu sporo i coraz bardziej mnie rozwala) - są w stanie zaakceptować obecnie wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 11:45  
Cytuj
marian - czemu mnie obrażasz?
To wszystko co masz do pokazania?
Gratuluję swetrowi i szetynie elektoratu.
Na tym polega WASZA wolność wypowiedzi i przekonań?
mlotek

No tak - czego się spodziewać po kimś, kto pisze "Polska" z małej litery. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Mordy moje zdradzieckie. Bijcie się w imię władzy. Tylko nie wchodźcie za głęboko do tyłka Jarkowi bo facio nie ogarnie.


Głodny o chlebie?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 12:33  
Cytuj
Na nagraniach z sejmu można było zobaczyć, kto próbował prowokować bójki i je "dokumentować", kto wyrywał mikrofony itd.....

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 12:38  
Cytuj
mirek777 masz swoich pupuli , wlasnie pozuja na protescie a jutro beda latac w zaklamanej TVPinfo i sie lansowac .

https://wiado(...)1975041a


A pozatym ty pusty lbie zakuty glosowalem tak samo jak ty cymbale na PIS nie ukrywam tego ,tylko roznica jest taka miedzy nami ze widze co oni robia a ty jestes ciemniak i chuja widzisz . Z mila checia nalal bym ci w pysk bo i tak wiem ze powiesz ze deszcz pada .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 12:58  
Cytuj
Ja nie mam "pupuli"

I nie zamierzam rozmawiać z kimś kto nie umie tego robić w cywilizowany sposób.

Żenada.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 13:34  
Cytuj
Cywilizowany??? Czlowieku moja partia PIS na ktora glosowalem o lepsza zmiane robi takie rzeczy , czy ty widzisz to zaklamanie w TVP czy udajesz ze nie widzisz ??? Zapewne jestes emerytem , obnizyli ci wiek emerytalny ale jakim kosztem, kosztem byc moze twoich najblizszych ktorzy prowadza dzialalnosci i placa ZUS ktory sie zwiekszyl o 50zl . To co jest w polsce w wykonaniu parti PO i PIS to zlodziejstwo w kazdym calu . Ale ty tylko widzisz to ze PO oderwali od wpladzy i ci wpierdalaja do pustego lba ze ich rozlicza . Nie kolego oni nigdy ich nie rozlicza bo kolegow od kieliszka i za kulis sie nie rozlicza. A ciemny Polski lud wszystko kupi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 14:42  
Cytuj
Korwin na poziomie 1%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 16:22  
Cytuj
Wreszcie Marian dosadził co prawdą należy nazwać. Mirek ich broni bo ma do tego prawo bo można się tylko domyślać że jest człowiekiem młodym którego rodzice są w,, partii pis'' lub pracuje zawodowo na stanowisku dzięki kolesiostwu jego ulubionej partii lub faktycznie jest na emeryturze bo mu partia obniżyła. No jeszcze jest jedna opcja dzieci które może mieć i dostaje pieniążki i nie musi pracować. To tylko przypuszczenia więc z góry przepraszam Ciebie Mirku za me złe domysły. Ja Mirkowi nie wróg ale że słabo widzi, słyszy.... Co do sądów to nikłe szanse na to aby się coś zmieniło. Doświadczyłem ich niesprawiedliwości. Ręka rękę myje, przysługa za przysługę. Jeśli wszystkich sędziów nie usuną (no prawie wszystkich) i nie zastąpią ich nowymi układy będą bo są i były. Tak ja po knociło w polityce tak pis też knoci. Najbliższa mi partia to tak po lini troszkę artystycznej Kukiz, ale ona też pozostawia wiele do życzenia. Czas pokaże jak będzie. Jak na tą chwilę nikłe szanse na rozwój Polski jeśli rządzi krajem dziadek który nie musi mieć przed sobą perspektyw życia i nie musi się martwić o swą najbliższą rodzinę bo jej nie ma. Ale Ty Mirku o tym nie wiesz, a ja jestem źle poinfmowany....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 17:25  
Cytuj
[cytat]Cywilizowany??? Czlowieku moja partia PIS na ktora glosowalem o lepsza zmiane robi takie rzeczy , czy ty widzisz to zaklamanie w TVP czy udajesz ze nie widzisz ??? Zapewne jestes emerytem , obnizyli ci wiek emerytalny ale jakim kosztem, kosztem byc moze twoich najblizszych ktorzy prowadza dzialalnosci i placa ZUS ktory sie zwiekszyl o 50zl . To co jest w polsce w wykonaniu parti PO i PIS to zlodziejstwo w kazdym calu . Ale ty tylko widzisz to ze PO oderwali od wpladzy i ci wpierdalaja do pustego lba ze ich rozlicza . Nie kolego oni nigdy ich nie rozlicza bo kolegow od kieliszka i za kulis sie nie rozlicza. A ciemny Polski lud wszystko kupi.cytat]JA Twoich wypocin spod podogonia nie kupię bos infamis,fałszywy wyborcA Pis I KLAMCA.WYZYWASZ LUDZI CO ŚWIADCZY O tWOIM NISKIM INTELEKCIE.!!Czyżby"MARYJAN"Palikot zmartwychwstał?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 18:15  
Cytuj
uwaga techniczna dla wygody czytania, skopiuj tekst, wklej, zaznacz i kliknij na "dymek" na menu


naciśnij Enter ze dwa razy żeby zrobić odstęp
Napisz co chciałeś napisać.



CYTAT

Cywilizowany??? Czlowieku moja partia PIS na ktora glosowalem o lepsza zmiane robi takie rzeczy , czy ty widzisz to zaklamanie w TVP czy udajesz ze nie widzisz ??? Zapewne jestes emerytem , obnizyli ci wiek emerytalny ale jakim kosztem, kosztem byc moze twoich najblizszych ktorzy prowadza dzialalnosci i placa ZUS ktory sie zwiekszyl o 50zl . To co jest w polsce w wykonaniu parti PO i PIS to zlodziejstwo w kazdym calu . Ale ty tylko widzisz to ze PO oderwali od wpladzy i ci wpierdalaja do pustego lba ze ich rozlicza . Nie kolego oni nigdy ich nie rozlicza bo kolegow od kieliszka i za kulis sie nie rozlicza. A ciemny Polski lud wszystko kupi.


JA Twoich wypocin spod podogonia nie kupię bos infamis,fałszywy wyborcA Pis I KLAMCA.WYZYWASZ LUDZI CO ŚWIADCZY O tWOIM NISKIM INTELEKCIE.!!Czyżby"MARYJAN"Palikot zmartwychwstał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 19:25  
Cytuj
Mając na uwadze ostatnie wydarzenia w kraju cały czas staram się być na bieżąco, a że chcę się dowiedzieć trochę więcej czytam i oglądam różne programy artykuły w tym TVP (pis)... Nie mogę uwierzyć w to, że propaganda na tak szeroką skalę może być prowadzona w środku Europy. Przyglądając się chociażby wczorajszym demonstracjom i jak zostały ukazane w telewizji J. Kaczyńskieego można było dostrzec pokazywanie małych kadrów, tak aby pomniejszyć ilość demonstrujących osób. Telewizja ta ukazuje tylko brutalność i zachowania opozycji, natomiast ja dostrzegam agresję i arogancję tylko ze strony PIS. Ich nienawistne miny i słowa (Pawłowicz, Kaczyński), budowanie alternatywnej rzeczywistości i jej zaklinanie (Błaszczak, Zieliński. Boję się tylko co będzie dalej. Mieszkańcy Podkarpacia : Pis na początku rządzenia dało 500 plus, żeby zadowolić ludzi, wiedzcie jednak, że jak pracujecie oddacie więcej w podatkach, wiem, że cieszą się tylko Ci co nie pracują, bo oni tylko dostają wszystko za darmo. Nie wierzmy w tą propagandę, nie dajmy się nienawiści długi będą spłacać nasze dzieci i wnuki
PAŃSTWO NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY więc nic nie da za darmo, nie bądźmy naiwni. Kaczyński to chory, zły z nienawiści człowiek, naprawdę razem z Macierewiczem powinni skorzystać z pomocy specjalistów, ich zachowania mają swoją terminologię w medycynie.
P.S. Współczuję dziennikarzom TVP, którzy sprzedali się ideologii PIS, i przekazują te chore i nieprawdziwe informacje, w których nie ma za grosz obiektywizmu. Ludzie gdzie wy znajdziecie pracę jak TVPIS przestanie istnieć, a stanie się to na pewno niebawem.
Z troski o to co jeszcze zostało..... mieszkanka Stalowej Woli
Zamknięto mój wątek niesamowita jest ta propaganda na Stalowym....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lip 2017r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
Mając na uwadze ostatnie wydarzenia w kraju cały czas staram się być na bieżąco, a że chcę się dowiedzieć trochę więcej czytam i oglądam różne programy artykuły w tym TVP (pis)... Nie mogę uwierzyć w to, że propaganda na tak szeroką skalę może być prowadzona w środku Europy. Przyglądając się chociażby wczorajszym demonstracjom i jak zostały ukazane w telewizji J. Kaczyńskieego można było dostrzec pokazywanie małych kadrów, tak aby pomniejszyć ilość demonstrujących osób. Telewizja ta ukazuje tylko brutalność i zachowania opozycji, natomiast ja dostrzegam agresję i arogancję tylko ze strony PIS. Ich nienawistne miny i słowa (Pawłowicz, Kaczyński), budowanie alternatywnej rzeczywistości i jej zaklinanie (Błaszczak, Zieliński. Boję się tylko co będzie dalej. Mieszkańcy Podkarpacia : Pis na początku rządzenia dało 500 plus, żeby zadowolić ludzi, wiedzcie jednak, że jak pracujecie oddacie więcej w podatkach, wiem, że cieszą się tylko Ci co nie pracują, bo oni tylko dostają wszystko za darmo. Nie wierzmy w tą propagandę, nie dajmy się nienawiści długi będą spłacać nasze dzieci i wnuki
PAŃSTWO NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY więc nic nie da za darmo, nie bądźmy naiwni. Kaczyński to chory, zły z nienawiści człowiek, naprawdę razem z Macierewiczem powinni skorzystać z pomocy specjalistów, ich zachowania mają swoją terminologię w medycynie.
P.S. Współczuję dziennikarzom TVP, którzy sprzedali się ideologii PIS, i przekazują te chore i nieprawdziwe informacje, w których nie ma za grosz obiektywizmu. Ludzie gdzie wy znajdziecie pracę jak TVPIS przestanie istnieć, a stanie się to na pewno niebawem.
Z troski o to co jeszcze zostało..... mieszkanka Stalowej Woli
Zamknięto mój wątek niesamowita jest ta propaganda na Stalowym....


Masz 100% racji. To co się dzieje dookoła woła o pomstę do nieba.
Pamiętaj żeby wyrzucić laptop ( usuwanie plików nic nie daje).
Przygotuj sobie również ciepłe ubranie , niby jest lato , ale pisowskie areszty wydobywcze mogą trwać latami. Jak już siepacze Ziobry i Błaszczaka wezmą cię w obroty , najlepiej złożyć samokrytykę i udawać nawrócenie na jedynie słuszną ideologię. Podobno nie od razu atakują prądem więc masz kilka dni na przemyślenia. Acha i sporządź testament i nie zapomnij o szczoteczce do zębów. O zęby zawsze wart dbać , a w ostateczności taka szczoteczka może posłużyć jako broń. Także trzymaj się ciepło i miej na uwadze żeby niczego nie podpisywać i nikogo nie sprzedać. Bo po latach i tak wszystko wychodzi ( vide Lech Wałęsa).uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 73 74 75 76 77 78 79 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »