NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 72 73 74 75 76 77 78 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
U Jędrusia bez zmian, fejk news i tępy upór...



Możesz wyłuszczyć ten fake news zamieszczony przeze mnie?

CYTAT

Oczywiście , że trzeba zmienić. Czy danie władzy absolutnej nad sądami w ręce jednego człowieka zmieni cokolwiek?


CYTAT
Jędrek, obniżasz atrakcyjność portalu

[center]Obrazek[/center
]



a mogie mogie

CYTAT

Oczywiście , że trzeba zmienić. Czy danie władzy absolutnej nad sądami w ręce jednego człowieka zmieni cokolwiek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 07:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jędrek, załóż własne forum z ostrzeżeniem na wejściu... nie wiem co pisze.

https://polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/daf861f711696e8aacc0bdb3b7338fb2_L.jpg


Założyłem ten temat jezyk


forum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 08:04  
Cytuj
cdn... po co kręcisz? tak trudno napisać co z moich postów jest fake newsem? Przestań kłamać w pisowskim, miej jaja i napisz to.

Nowa ustawa wg ciebie nie daje władzy absolutnej nad sądami jednemu człowiekowi? Jednej Partii czyli jednemu prezesowi?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 08:16  
Cytuj
na świecie są trzy rodzaje ludzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 10:01  
Cytuj
Tak jak i trzy rodzaje prawd.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 11:23  
Cytuj
Mirku.... Tak jak napisałem jestem muzykiem a nie fanatykiem polityki i śledzę poczynania polityków od kiedy mogę chodzić na wybory czyli od lat 90. Nie jestem wybiórczy ale widzę co się dzieje i mam swój pogląd i co jest najciekawsze?,, politycy '' są tacy sami jak ich wyborcy, a obracając się w różnych sferach publicznych od robochlopow po powiedzmy inteligencję to najgorzej wypadają wyborcy pisu. Są to osoby zapatrzone nawet ślepo w swych,, polityków '' nie potrafią dyskutować, a nawet jako osoba chodząca do kościoła jest bardzo źle nastawiona do wszystkiego oprócz tego co czyni jego kochana partia. Jest to już chyba choroba którą się można szybko zarazić. Piszę tu bo pozamykano tematy i co najważniejsze już raczej tu nie napiszę. I dodam że tak samo nie lubię pisu jak po. Nic mi nie zaoferowali jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 11:37  
Cytuj
Jakoś lichwiarza nie bawi cyrk bezpłatny w Sejmie w wykonaniu jego idoliumiechJa patrząc na bezradne Podrygi tych osłów z PO i Nowoczesnej mam setny ubaw!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
na świecie są trzy rodzaje ludzi


Nie masz nic do powiedzenia ;-) Myslałem że mnie zaskoczysz ;-) i napiszesz tę pisiorską prawdę jezyk

Może propagandystka Madzia coś wyskrobie jak już dostanie instrukcje. ;-)

Teraz trwa debata nad ustawą o sądach. Pusta sala. Cyrk bez małp jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 11:53  
Cytuj
Rock - masz złe dane i całkowicie zafałszowany obraz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 12:44  
Cytuj
A jak giełda reaguje na pisowskie reformy?umiech

Zawsze słyszałem że to jest papierek lakmusowy. Czyżby zmiana narracji?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
...

Nowa ustawa wg ciebie nie daje władzy absolutnej nad sądami jednemu człowiekowi? Jednej Partii czyli jednemu prezesowi?


Andrzejku po wprowadzeniu poprawki prezydenckiej jedna partia nie będzie mogła wybierać członków SN. Nie wiem jak to tłumaczyli w TVN , ale sam PiS czy też obóz zjednoczonej prawicy nie dysponuje większością 3/5 mandatów. Czyli sam prezes nic nie wskóra.
Ta poprawka jest fundamentalna , rzeczywiście oddanie takiej władzy w ręce jednego człowieka to zbyt dużo. A tak odbędzie się to drogą kompromisu. Zresztą w trakcie wojny o TK Ruch Kukiza proponował adekwatne rozwiązanie. Wybór sędziów TK miałoby się dokonywać poprzez tzw większość kwalifikowaną (2/3 ). Niestety PiS wtedy nie słuchał , dobrze że Prezydent zareagował. Tak jak pisałem nie wiem jakie głupoty sączą ci do ucha z TVN czy Polsatu ale tak to wygląda. Z drugiej strony TVP również dokonuje masowej dezinformacji , nie da się Info obejrzeć. Jak żyć w kraju w którym tą samą szarość jedni ukazują w barwach czarnych a drudzy w białych?uśmiech
Trzeba chyba zrobić to na Andrzejka tzn przyczytac natemat.pl i już wszystko wiedzieć.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 13:21  
Cytuj
CYTAT


W dzieleniu Polaków osiągnął level master. On oraz pisiorstwo to Polacy i oni zdradzieckie mordy z krwią jego brata na rękach.

Tylko pisorstwo może popierać takiego człowieka.


Ale pier.olisz Andrzejku. Od dwudziestu kilku lat układ-salon-mainstream z każdej wypowiedzi Jarosława wychwytuje jeden fragment wyrwany z kontekstu. Potem grilluje to przez pół roku. Ku uciesze gawiedzi. A gawiedź jak to gawiedź to roztrząsa w swoich pustych makówkach.umiech

Ciekawe gdybyś ty miał brata , wobec którego rozpętano niewyobrażalny przemysł pogardy . I gdyby twój brat zginął wskutek zaniedbań ze strony ówczesnych władz, jestem ciekaw czy byłbyś chętny do współpracy z takimi ludźmi.
Jak rozumiem Jarka najbardziej wkurzyła zmiana narracji ( jakże to u was prawdziwków charakterystyczne). Kiedyś słyszałem o kartoflu , a teraz słucham z ust Frasyniuka że Leszek był jego przyjacielem i nigdy nie dopuściłby do obecnego stanu rzeczy. Ta narracja przewija się również u polityków PO a nawet obecnej Prezes SN ( podobno była przyjaciółką Lecha Kaczyńskiego). Może i była tylko gdzie ci wszyscy przyjaciele byli kiedy wobec uczciwego prawego człowieka rozpętano burzę kłamstw? Gdzie byli ci fałszywi przyjaciele?
Więc daruj Andrzejku tych bredni, bo od czytania produktów medialnych Lisa nienawiść ci resztki rozumu odebrała.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 13:51  
Cytuj
Nad poprawką prezydenta nawet nie zaczęto się zastanawiać w sejmie. Nad tą poprawką dyskutują jedynie doradcy prezydenccy. Dobrze że ją zgłosił ale sejm na razie się tym nie zajmuje. Trzymam za słowo naszego Adriana jezyk

Pozostałe to tak jak napisałeś. pi...sz i nawet nie czytałem jezyk No ale fajny rachunek za wierszówkę wystawisz jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 13:59  
Cytuj
To chociaż napisz jak tam giełda zareagowała na te pidowskie reformy?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
To chociaż napisz jak tam giełda zareagowała na te pidowskie reformy?


Nie interesuje się giełdą. Nigdy w zasadzie się nie interesowałem, po co mnie o to pytasz? Jest coś o czym chciałbyś porozmawiać, coś czym chciałbyś się pochwalić? Nie masz przyjaciół, z którymi mógłbyś porozmawiać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 14:31  
Cytuj
A jeszcze mam pytanko odnośnie czerpania profitów z pisania postów. Kto z nas czerpie korzyści skoro tobie anulowano ostrzeżenia a ja dalej je mam ? Masz jakieś dojścia do zarządu, musisz wyrabiać jakąś normę ? Uchyl rąbka tajemnicy.umiech

Poprawka prezydenta została wprowadzona do projektu ustawy, parówka.pl za późno reaguje.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 14:43  
Cytuj
Edek mi też anulowano ostrzeżenie (pomijam fakt, że nie powinienem go dostać). potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 15:00  
Cytuj
Oj Mirku, cały plan Edkowi zepsułeś. On zapewne miał tyle słów na ten temat do napisania ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 15:40  
Cytuj
Lichwiarz możesz się trzymać za ucho albo za inny interes a nie Prezydenta za słowo.Za cienki jesteś.Koty w przeciwieństwie do NIEKTÓRYCH ludzi wylizują tylko własne tyłkigood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
Edek mi też anulowano ostrzeżenie (pomijam fakt, że nie powinienem go dostać). potluczony


Mi je dawał Banan. Jestem pewny że również nie zasłużyłem.umiech
Jestem ciekaw co ta szumowina porabia?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
Oj Mirku, cały plan Edkowi zepsułeś. On zapewne miał tyle słów na ten temat do napisania ;-)


Aleś mnie wyczuł Andrzejku . Miałem przygotowany cały misterny plan. A teraz wszystko w pisdu.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe gdybyś ty miał brata , wobec którego rozpętano niewyobrażalny przemysł pogardy itd


A co robi Andrzejek/el.bolek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:07  
Cytuj
Paweł Kukiz, świetne wystąpienie w sejmie.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/675339506001637/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Mirku.... Tak jak napisałem jestem muzykiem a nie fanatykiem polityki i śledzę poczynania polityków od kiedy mogę chodzić na wybory czyli od lat 90. Nie jestem wybiórczy ale widzę co się dzieje i mam swój pogląd i co jest najciekawsze?,, politycy '' są tacy sami jak ich wyborcy, a obracając się w różnych sferach publicznych od robochlopow po powiedzmy inteligencję to najgorzej wypadają wyborcy pisu. Są to osoby zapatrzone nawet ślepo w swych,, polityków '' nie potrafią dyskutować, a nawet jako osoba chodząca do kościoła jest bardzo źle nastawiona do wszystkiego oprócz tego co czyni jego kochana partia. Jest to już chyba choroba którą się można szybko zarazić. Piszę tu bo pozamykano tematy i co najważniejsze już raczej tu nie napiszę. I dodam że tak samo nie lubię pisu jak po. Nic mi nie zaoferowali jeszcze.


Gdy zostaną usunięte złogi niesprawiedliwości poprzedniego systemu będzie normalnie. Polska nie ma innego problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 16:45  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 72 73 74 75 76 77 78 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »