NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 45 46 47 48 49 50 51 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 08:54  
Cytuj
W folderze reklamowym usunęli kiedyś krzyż na Giewoncie, pewien klub piłkarski pozbył się krzyża ze swojego herbu.... teraz to.

Ciekawe, czy arabuski gdzieś usunęły półksiężyc i gwiazdę, żeby nie urazić chrześcijan....

Co do partii "Razem" - to lewacki syf. Ciekawe tylko, czemu nawet prawicowe media czasami promują Zandberga. Zastanawia mnie to.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 08:54  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 09:02  
Cytuj
Oni głosują i to wystarczy. A przeciw czemu głosują to chyba wiesz.

Liberały ich nie przerobią, ale ich wykorzystują do przepychania totalnej inwigilacji - na dzisiaj. Nawet Turcja się "nawróciła" po okresie tolerancji, to niesłychany zwrot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 09:26  
Cytuj
Turcja zrobiła zwrot w kierunku totalitaryzmu i Rosji. Szantażuje Europę i USA, bo ma wiele kart przetargowych. Tylko.... że ustami Erdogana mówi Putin.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 09:45  
Cytuj
Tekst dnia: Petru: "Nowoczesna jest jak GROM - skuteczni w tym, co robimy...".

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 09:52  
Cytuj
No co - stać go na zacne kreski, a potem mówi to, co mówi.

Popatrz na sprawę Kijowskiego. Facet dawno powinien wylecieć z szeregów KOD. Jest tak obłudny, zakłamany i skompromitowany, że chyba bardziej nie można.. I co? Nie wyleciał. Bo oni tam wszyscy są tacy najwyraźniej.

Swetru? Bankster, średnio inteligentne narzędzie. "Jego" partia Polaków ma gdzieś. chodzi jedynie o zabezpieczenie interesów pewnych grup społecznych. Miał być szalupą ratunkową PO, ale Szetyna stwierdził, że sam da radę.

PO jest partią zewnętrzną - niemiecką - stało się to faktem niezaprzeczalnym, po jajach z ponownym wyborem tuska. Szetyna może go nie lubić, ale szefa mają wspólnego. 16 grudnia był próbą. Nieudaną na szczęście, ale wdrożono bardzo niebezpieczne procedury, szczególnie jeśli chodzi o media.

Oto nasza "opozycja" - praktycznie cała sterowana z zewnątrz.
Kto ma rozum otwarty na myślenie, ten widzi co się dzieje.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 20:05  
Cytuj
USA: Senatorowie złożyli wniosek o zbadanie, czy administracja Obamy finansowała Sorosa

Obrazek



Senator Mike Lee powiedział, że docierały do niego informacje od przedstawicieli innych państw o aktywności USA w ich krajach. Zdaniem Mike'a Lee, USAID miał finansowo wspierać ekstremistycznych i czasami wykorzystujących przemoc politycznych aktywistów, a rząd amerykański pracował nad marginalizacją w tych krajach grup umiarkowanych i konserwatywnych w kręgach przywódczych. Lektura Wyborczej naprowadziła ich na trop puczystów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 21:12  
Cytuj
"Policja zatrzymała poszukiwanego listem gończym Arkadiusza Ł., pseud. „Hoss” – poinformowała rzecznik Centralnego Biura Śledczego Policji kom. Agnieszka Hamelusz. 49-letni mężczyzna jest podejrzany o oszustwa metodą „na wnuczka” na łączną kwotę ponad 1,4 mln zł. Według rzecznik do zatrzymania doszło w czwartek przed godz. 18.00 na warszawskim Żoliborzu. Zatrzymania dokonali „Łowcy Cieni” z CBŚP we współpracy z policyjnym Zespołem Poszukiwań Celowych z Poznania."

Znowu wypuszczą.... to taka zabawa.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 07:33  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 09:41  
Cytuj
A gdzie tusk? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 08:26  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 09:38  
Cytuj
Nawet pasuje mu ten wygląd. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:51  
Cytuj
Wczoraj Towarzystwo Dziennikarskie przeprosiło Niemców za... okładkę „Gazety Polskiej” oraz za krytykę w Polsce listu Niemca z Axel Springer. Przypomnijmy, że "Wiadomości" TVP poinformowały przedwczoraj, że niemiecko-szwajcarski koncern medialny wystosował skandaliczną instrukcję do swoich polskich dziennikarzy, dotycząca m. in. tego, jak mają opisywać wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej i polski rząd.




Obrazek

to tak musiało się skończyć


Obrazek


za to nie przeprosili good

"Towarzystwo Dziennikarskie założone zostało m.in. przez Seweryna Blumsztajna, Teresę Torańską, Jana Ordyńskiego i Jacka Żakowskiego. W Sądzie Koleżeńskim Towarzystwa zasiada m.in. Renata Kim z wydawanego przez Niemców >>Newsweeka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:19  
Cytuj
Polska polityka z ostatnich lat




Polska

podniośle

Wy, którzy mienicie się Polakami, popatrzcie na mnie przez chwilę, pomyślcie, co widzicie? Czy od samych moich początków, od mojego chrztu musicie ciągle popełniać te same błędy? Ile razy jeszcze będę zszargana i zdeptana, ile razy doprowadzicie mnie do upadku? Czy na tym polega moja polskość? Łudziłam się, że może wreszcie u schyłku dwudziestego wieku stanę twardo na nogi, ale ja chyba też nie potrafię wyciągać wniosków. Bo wystarczy spojrzeć na moją historię, aby do takiego rozumowania nie mieć żadnych praw. Jednak wierzyłam w was! Mimo wszechobecnej prywaty, podziałów, dbania tylko o siebie, a nie o mnie, rozbiorów, parokrotnej utraty niepodległości, komunizmu, wierzyłam w was kochani! I co teraz mam powiedzieć? Moje biało - czerwone barwy znaczą to, co dawniej. Białe, jak mgła okrywające kłamstwa kolejnych władców, czerwone, jak krew zwykłych ludzi, cierpiących bez swojej winy.


Osoba nr 1

I co ja tutaj słyszę? Prywatę to mieliśmy niejednokrotnie, ale teraz jest demokracja. Prawie demokracja. Nikt nie rozliczył przeszłości i dlatego jest, jak jest. Komunizm był dla nas tragiczny, a teraz przybiera demokratyczne ciuszki i chce rządzić. Panowie z lewicy bardziej nadają się do więzień, niż na ministrów. I jak może być dobrze? Popatrzcie, do czego doszliśmy? Do punktu wyjścia. Nie było lustracji, winni morderstw popełnionych za czasów PRL-u chodzą po ulicach i mają się dobrze. Nawet więcej. Żyją w luksusie, bo nakradli tyle, że starczy im do końca swoich parszywych dni. Czerwona zaraza rośnie w siłę. I społeczeństwo się na to łapie. Ludzie, czy wy nie widzicie, że to stary aparat partyjny chce wami rządzić!!! Tacy, jak oni nie zmieniają swoich poglądów. Są, jak szczury, które dostosowują się do zmieniających się warunków. A wszystko to przez mass media. One, bowiem są w rękach czerwonych i kreują ich na bohaterów, demokratów, strażników prawa. Media to najsilniejsza ich broń, dzięki nim, bowiem Polska prawica, obóz niepodległościowy traci poparcie. Dlatego wzywam rodaków do opamiętania. Należy stanowczo zerwać z komunizmem, rozliczyć zbrodniarzy, pozbawić ich piastowanych funkcji, odpolityczniać telewizję, radio i prasę. Wolność jest, bowiem zagrożona, demokracja kuleje. Tylko prawica ma czyste ręce, nie zbrukane krwią rodaków. Rodacy!!! Nie pozwólcie niszczyć naszego kraju, naszej Polski!!! Kościół z narodem, naród z Kościołem!!! Nie rzucim ziemi skąd nasz ród... Nie damy się sprzedać Zachodowi... Wierzę w was i wierzę, że czerwona pajęczyna w najbliższej przyszłości zostanie zdekonspirowana. Módlmy się, zatem o lepszą przyszłość dla nas i naszych dzieci...


Osoba nr 2

Jestem młoda, ale czerwona, jak mówią niektórzy. I się tego nie wstydzę. Komunizm i PRL potępiam za zbrodnie, ale nie odbieram prawa zwykłym ludziom, którzy starali się żyć w tamtych czasach godnie. Niejednemu z nich się bowiem udało. Ja też stałam na barykadach, podnosiłam pięść przeciw bratu w mundurze zomowca. I co z tego? Walczyłam o piękne idee i szlachetne zamiary, które po 1990 roku legły w gruzach. Więc nie pieprzcie mi o czystych rękach obozu niepodległościowego. W 1989 roku wznosiłam do nieba znak zwycięstwa, a później patrzyłam, jak ideały sięgają bruku. Teraz jestem po drugiej stronie barykady i to dzięki wam, prawicy, która okazała się kolejną formacją dbającą o swoje tyłki. Jestem dla was komuchem, ale wolę być komuchem z czystymi rękami, niż pseudo chrześcijaninem dla mamony. Oczywiście macie rację i wy, gdy głosicie, że w lewicy jest stary beton. A gdzie niby ma być? U was są skrajności narodowo-chrześcijańskie i nic na to nie poradzicie. Ale świadomie wybieram lewą stronę. Tam przynajmniej widzę mniej obłudy. A Polska? Jak zawsze podzielona, ale obecnie dzięki wam. To wy podsycacie, knujecie, straszycie, polujecie, lecz dzięki Bogu, w którego wierzę, co dla was jest nie do pomyślenia, ludzie w naszym kraju nie nabierają się na takie slogany. Historia oceni nas, lecz to dla was niezrozumiałe. Sami szufladkujecie ludzi, dzielicie na dobrych i złych. A może by coś zrobić razem dla ojczyzny? Ha, ha, ha - już słyszę wasz szyderczy śmiech. Lewica może coś zrobić dla kraju? Według was może, ale tylko wtedy, gdy wystrzeli się na księżyc. I tu się mylicie..


Osoba nr 3

Tak, tak, trudno w dzisiejszych czasach o znalezienie dobrej drogi. Drogi, która dałaby życie wieczne, gwarantowała wewnętrzny spokój. Młodzi jakoś nie garną się do Kościoła, gdyż świat oferuje prostsze drogi do szczęścia. Dodam pozornego szczęścia. Ale przynęty są ciekawe, kuszą szybkim efektem zaspokojenia. Wartości upadają, czyżby to choroba ostatnich dekad? Co jako ksiądz mam do zaoferowania młodym ludziom? Niby tak dużo, bo ofertę wiecznego życia, dostąpienia raju, spokoju ducha. Ale w czasach, w których liczy się tu i teraz, życie dla Boga, którego istnienie w dodatku jest negowane ze wszystkich możliwych stron, nie jest żadną pokusą. Wzory stają się anty wzorami, ideały anty ideałami. Media kreują obraz raju na ziemi, obraz, który wiąże się z przyziemnymi radościami i przyjemnościami. Kreują wzory konsumentów, którzy zaspokajają swoje ambicje odnośnie posiadania dóbr materialnych. Nie możesz "być", jeśli nie "masz". Tylko, dla kogo te wzory i co z nich wyniknie? Czy Polska urośnie w siłę? Czy człowiek spełni się jako człowiek? Nie. Życie bowiem to nie Marce des, luksusowy apartament z widokiem na morze i wczasy na Majorce. W pełni żyje tylko ten, kto ma świadomość celu. A cel można znaleźć tylko w Bogu i poświęcaniu się drugiej osobie. Wartościami są nie rzeczy materialne, ale duchowe, miłość, dobroć, prawda, uczciwość, rodzina. Liberalizm, który zawładnął społeczeństwami mówi jednak, że dobre to, co przyjemne. Nie ma ograniczeń, nie ma praw moralnych, jest tylko życie jednostek, które walczą o swoje szczęście i mogą robić, co im się podoba, jeżeli nie naruszają praw innych osób. A polityka? Tam także brak autorytetów. W ogóle ostatnio cierpimy na brak autorytetów. No może Jan Paweł II, ale to wybitna osobowość. A poza tym pustka. Naturalne miejsca wychowania, jakim są rodziny przeżywają kryzys. O szkole nie wspomnę, bo znam od środka, jak przebiega tam funkcja wychowawcza. Ale szkoła to sztuczne środowisko, więc jak może być dobrze, skoro rodzina kuleje. Młody człowiek jest atakowany przez różne gremia, reklamy. Pokazuje się mu wszelkie dobra i pobudza chęć ich posiadania. Ale ilu ludzi może sobie na to pozwolić? Naprawdę niewielu. A politycy? Zatracili obraz, który powinien przyświecać ich powołaniu. Polska? Jeśli nawet liczy się, to dopiero na końcu, po prywatnych interesach. A ludzie to niestety widzą, czego efektem jest pogłębiający się marazm, wycofanie z czynnego udziału w życiu politycznym. Dokąd zmierzamy? Co osiągniemy?...



Tekst, a nawet sztukę, bo to sa fragmenty napisałem w 2001 roku.... Kuźwa aktualne do dziśumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:59  
Cytuj
To która ma racje, żadna nie jest skundlona, wszystkie porządne. Gdzie czarna owca? Ukryta?

A moze wszyscy dobrzy good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 00:49  
Cytuj
CYTAT
To która ma racje, żadna nie jest skundlona, wszystkie porządne. Gdzie czarna owca? Ukryta?

A moze wszyscy dobrzy good



To wy widzicie skundlenie w tych 3 opcjach.... Ja jestem w stanie ich wszystkich reprezentować..... Przeczytaj uważnie jeszcze raz i napisz, czy tych 3 opcji nie da się reprezentować


Nosz da się tylko nie mozna szukac podziałów wspólnie?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:52  
Cytuj
Widzicie analogię pomiędzy kandydaturą Saryusza na "króla europy" a kandydaturą szetyny na premiera?

mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 17:57  
Cytuj
Dawaj smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 18:20  
Cytuj
Kandydatura Saryusza była bez szans. - To wiemy. (Zapewne chodziło o to, żeby tak czy owak postawić się Angeli, przy okazji wszyscy mogli zobaczyć czyim kandydatem był Tusk, i kto rządzi w Unii) Tylko po co PO zgłasza konstruktywne wotum nieufności dla Premier Szydło, po ponownym wybraniu Tuska, argumentując to bezradnością PiS..... na kandydata na premiera wysuwając Szetynę. No to jak Szetyna nie zostanie premierem (głosowanie jest bez szans) - to jego własna partia w ramach analogii - ogłosi wobec niego wotum nieufności?mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Kandydatura Saryusza była bez szans. - To wiemy. (Zapewne chodziło o to, żeby tak czy owak postawić się Angeli, przy okazji wszyscy mogli zobaczyć czyim kandydatem był Tusk, i kto rządzi w Unii) Tylko po co PO zgłasza konstruktywne wotum nieufności dla Premier Szydło, po ponownym wybraniu Tuska, argumentując to bezradnością PiS..... na kandydata na premiera wysuwając Szetynę. No to jak Szetyna nie zostanie premierem (głosowanie jest bez szans) - to jego własna partia w ramach analogii - ogłosi wobec niego wotum nieufności?mlotek


Tak jak PiS wywalił Jarka za wotum nieufności wobec rządu PO/PSL i wystawienie premiera Glińskiego?
Wojenki partyjne a gawiedź o mentalności chłopa pańszczyźnianego ma zajęcie :-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 07:47  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 18:58  
Cytuj
Araby historycznie woleli brać w jasyr Słowianki od Germanek. Ale to widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 07:31  
Cytuj
Czyli tak czy owak przesrane.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 18:21  
Cytuj
Zawsze było zdecydowane 'nie'. Są straszne naciski na naszą wolność i demokrację, nasze dziewczyny mają wzięcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 18:28  
Cytuj
Moim zdaniem Turcja wypuści na Europę "uchodźców". To tylko kwestia, kiedy dostanie sygnał do zrobienia takiego chaosu, jakiego jeszcze w Europie nie było.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 19:39  
Cytuj
Dziwisz się? Obiecali "po cichu" przyjmować po 250 tys imigrantów przez 5 lat do samej tylko Holandii i Niemiec. Wiadomość wyciekła i to Erdogana rozwścieczyło że straci zasiłki dla miliona Turków. Wybory w Holandii zostały więc załatwione "emocjami" żeby umowy dotrzymać zarumieniony W pewien sposób możemy chyba przyjąć do wiadomości, że piekielne wrota się otworzą, ale po wyborach europejskich. Bo niby co skompromitowani politycy mają do stracenia? Z kazdym dniem mniej :-) im przybyszów i strachu jest więcej.

Słowianie nie pękają, Schetyna już nie wie co robić, więc robi to co zwykle .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 45 46 47 48 49 50 51 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »