NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
banan - zachowaj swoje "złote myśli" dla siebie.
Nie interesują mnie twoje "wnioski"



Uchodźco ... Dlaczego uważasz że interesuje mnie co niby ciebie interesuje ?

Bardzo ciekawe kim otacza się stary ubek Macierewicz ... kierowca samego Wojtka itp zarumieniony ... polecam "Czarno na Białym" ok

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 20:51  
Cytuj

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 07:21  
Cytuj
"Jarosław Gowin ujawnił, iż dotarły do niego informacje, że jedna z agencji, która specjalizuje się w tzw. czarnym PR, stoi za medialną kampanią wymierzoną w rząd premier Beaty Szydło oraz Prawo i Sprawiedliwość. Wskazał też, kto może stać za wynajęciem agencji. Jego zdaniem, „tego typu tropy najczęściej prowadzą do opozycji”, ale – jak zaznaczył – mogą też prowadzić do różnych zagrożonych grup interesu....

"Kilka tygodni temu dostałem wiadomość, że jedna z agencji specjalizujących się w czarnym PR ruszyła do mediów z takim spinem, że oto dochodzi do pęknięć wewnątrz rządu – a to napięcie minister Macierewicz – Jarosław Kaczyński, bądź minister Macierewicz – Beata Szydło. A to dystansowanie się przeze mnie wobec PiS, a to gang wicepremierów ""

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 07:35  
Cytuj
Zamiast interesować się bananowy chłoptasiu otoczeniem Macierewicza lepiej zainteresuj się swoim.
Pamiętaj " Listonosz puka dwa razy " smiech2


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 09:03  
Cytuj
No ale lojalkę i donosy podpisać umiał i to się liczy.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
"Jarosław Gowin ujawnił, iż dotarły do niego informacje, że jedna z agencji, która specjalizuje się w tzw. czarnym PR, stoi za medialną kampanią wymierzoną w rząd premier Beaty Szydło oraz Prawo i Sprawiedliwość. Wskazał też, kto może stać za wynajęciem agencji. Jego zdaniem, „tego typu tropy najczęściej prowadzą do opozycji”, ale – jak zaznaczył – mogą też prowadzić do różnych zagrożonych grup interesu....

"Kilka tygodni temu dostałem wiadomość, że jedna z agencji specjalizujących się w czarnym PR ruszyła do mediów z takim spinem, że oto dochodzi do pęknięć wewnątrz rządu – a to napięcie minister Macierewicz – Jarosław Kaczyński, bądź minister Macierewicz – Beata Szydło. A to dystansowanie się przeze mnie wobec PiS, a to gang wicepremierów ""


zapewne wiadomość ze źródła "zrób dobrze jarkowi" ?

CYTAT (Czarno na Białym)
61-letni Kazimierz Bartosik - osobisty kierowca ministra Antoniego Macierewicza. Głośno o nim zrobiło się niedawno po wypadku samochodowym pod Toruniem. Śledztwo w tej sprawie trwa i oficjalnie jeszcze nie wiadomo z czyjej winy doszło do zderzenia. Wiadomo za to więcej o samym Bartosiku, m.in. to, że zanim zaczął wozić obecnego szefa MON - miał być kierowcą innej ważnej osoby, ale PRL. Jak człowiek z taką przeszłością mógł zyskać zaufanie polityka, który tropi ludzi z komunistycznym życiorysem? O tym i o znikającej z tym życiorysem teczce Jacek Smaruj.


Skundlenie pisokomuchów galopuje ... A ubodzy w rozum łykają walkę z komuną uśmiech

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Interesuje mnie co się działo:

Kto więc obiektywny opuścił TVP i przeszedł do "obiektywnych inaczej" mediów. Masz swoje 5 minut i bye bye akwarium.

Może ktoś inny zna odpowiedź zazdrośnie skrywaną przez Andrzejka. Jest demokracja.


Kwestia kto dla Ciebie jest obiektywny umiech

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21169541,brat-samuela-pereiry-odchodzi-z-tvp-niecaly-miesiac-po-tym.html


Bob12 jak juz chcesz podawac informacje to zmien zrodlo ,a nie podajesz gazete ,ktora kieruje Adam Michnik - bo sam mozez znalesc informacje kim byla jego rodzina - Ojciec i Brat mordowali Polakow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 09:36  
Cytuj
W WyPiSdowiu jak w Korei smiech2 Dziadek zawinił całą rodzina do piachu ... :szok:

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
...zaraz tam Korea, a tu Polska

Obrazek

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Bob12 jak juz chcesz podawac informacje to zmien zrodlo ,a nie podajesz gazete ,ktora kieruje Adam Michnik - bo sam mozez znalesc informacje kim byla jego rodzina - Ojciec i Brat mordowali Polakow.


Co ona ma powiedzieć i co z nią zrobić co

https://merlin.pl/amon-teege-jennifer-sellmair-nicola/6593815/?gclid=CNeYufWvhdICFQ9JGQodCEAPPQ&gclsrc=aw.ds

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 15:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bob12 jak juz chcesz podawac informacje to zmien zrodlo ,a nie podajesz gazete ,ktora kieruje Adam Michnik - bo sam mozez znalesc informacje kim byla jego rodzina - Ojciec i Brat mordowali Polakow.


Co ona ma powiedzieć i co z nią zrobić co

https://merlin.pl/amon-teege-jennifer-sellmair-nicola/6593815/?gclid=CNeYufWvhdICFQ9JGQodCEAPPQ&gclsrc=aw.ds


Zauwaz to ,ze jego brat jeszcze zyje w Szwecji ,gdzie do tej pory po kilkudziesieci latach swoich zbrodni niewykazal skruchy. Adam Michnik jeden z wiekszych komunistow i redaktor naczelny Agory nie raz wypowiadal sie na temat zolnierzy wykletych,niezlomnych jak o zbrodniarzach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 17:23  
Cytuj
Wiem, Polska występowała o ekstradycje, na co Szwecja się nie zgodziła (wiek), jest zatwardziałym komunistą. Michnik nie jest właścicielem gazety, w gazecie pisze sporo fajnych ludzi, i nie tylko polityka. Obecnie nie ma gazety czy stacji, których informacje nie należy przepuszczać przez sito umiech
Michnik nie mordował, ma takie poglądy a nie inne, z którymi nigdy się nie krył, ja też nie z wszystkimi się zgadzam. A czytam różne książki i różą prasę. umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 17:40  
Cytuj
W relatywizmie tłumaczymy dobro złem, czy zło dobrem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
Wiem, Polska występowała o ekstradycje, na co Szwecja się nie zgodziła (wiek), jest zatwardziałym komunistą. Michnik nie jest właścicielem gazety, w gazecie pisze sporo fajnych ludzi, i nie tylko polityka. Obecnie nie ma gazety czy stacji, których informacje nie należy przepuszczać przez sito umiech
Michnik nie mordował, ma takie poglądy a nie inne, z którymi nigdy się nie krył, ja też nie z wszystkimi się zgadzam. A czytam różne książki i różą prasę. umiech


Tak ale dlaczego tyle antypolskich artyklow ukazuje sie w tej prasie??
Moim zdaniem jedna z ciekawszych gazet najmniej stronnicza jest strona gosc.pl ,katolicki portal ,ktory pod wzgledem religijnym moze jest stronniczy bo broni wartosci chrzescijanskich ale pod wzgledem podawania informacji mysle,ze jest najlepszy. Inaczej jest z gazeta Michnika - ktorej jednym z wlascicieli jest Soros - osoba powiazana z oplacaniem transportu uchodzcow i przekrety po 1989 roku przy prywatyzacjach jakie sie dokonywaly po upadku komunizmu w Europie Wschodniej i Srodkowej oraz przekretach gieldowych w Anglii ,krajach Azjatyckich jak i machlojach w Afryce .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 17:55  
Cytuj
Dla mnie nie ma bardziej zakłamanej gazety niż wyborcza.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
W relatywizmie tłumaczymy dobro złem, czy zło dobrem?


Kto jest dobry, a kto zły co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Obecnie nie ma gazety czy stacji, których informacje nie należy przepuszczać przez sito umiech
Michnik nie mordował, ma takie poglądy a nie inne, z którymi nigdy się nie krył, ja też nie z wszystkimi się zgadzam.


No faktycznie pachnie mi tu na kilometr jakims relatywizmem.

Wielu komunistycznych prokuratorów sędziów i innych oddanych sług systemu po II WW "miało takie a nie inne poglądy z którymi się nie kryli".

Z opozycją w PRLu to ty raczej nie miałeś nic wspólnego, ani twoja rodzinka, oj nie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Tak ale dlaczego tyle antypolskich artyklow ukazuje sie w tej prasie??

Daj przykład ?
Z drugiej strony, artykuły powinny być różne nie tylko pochwalne, jeśli krytyczny tekst bierzesz za antypolski to błąd. Proponujesz nie czytać takiej gazety, ja zastanowić lub podyskutować, to tylko artykuł.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Wielu komunistycznych prokuratorów sędziów i innych oddanych sług systemu po II WW "miało takie a nie inne poglądy z którymi się nie kryli".

To byli zbrodniarze. Przyrodni brat Michnika był zbrodniarzem. Możesz mi napisać co ze zbrodniami ma wspólnego Adam Michnik, bo może ja nie zauważyłem ?
Michnik był zawsze socjalistą, nie komunistą.
CYTAT
Z opozycją w PRLu to ty raczej nie miałeś nic wspólnego, ani twoja rodzinka, oj nie..

Rozumiem, że ty miałeś co to oświeć mnie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W relatywizmie tłumaczymy dobro złem, czy zło dobrem?


Kto jest dobry, a kto zły co





smiech2 relatywizujesz Robercie nawet we śnie.

Poprawna odpowiedz brzmi....
W relatywizmie tłumaczymy dobro złem i zło dobrem.

Chcesz przykłady dla zrozumienia? Możesz poprosić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
Chcesz przykłady dla zrozumienia? Możesz poprosić.


Tak, proszę Adam Michnik to zło czy dobro co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:54  
Cytuj
Oto przepiękna relatywizacja w akcji, zrównujemy dwie nieporównywalne postawy. Zrównał obecną ekipę otwarcie walczącą o suwerenność państw europejskich i podmiotowość Polski, ze służebną postawą aparatczyków Moskwy za PRL-u i wasalstwa targowiczan. Jak to zrobił? Odwrócił znaczenia, zarzucił dobru zło poprzez przypisanie złu dobra.




Poseł Misiło z .Nowoczesnej stwierdził; że działania MSZ-u zepchnęły Polskę do roli wasala i poróżniło z partnerami. Uważam, że nie tylko jest Waszczykowski najgorszym ministrem od 1989 roku. Myślę sobie, że w czasach PRL-u byli lepsi ministrowie - nauczał poseł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Oto przepiękna relatywizacja w akcji, zrównujemy dwie nieporównywalne postawy. Zrównał obecną ekipę otwarcie walczącą o suwerenność państw europejskich i podmiotowość Polski, ze służebną postawą aparatczyków Moskwy za PRL-u i wasalstwa targowiczan. Jak to zrobił? Odwrócił znaczenia, zarzucił dobru zło poprzez przypisanie złu dobra.

Poseł Misiło z .Nowoczesnej stwierdził; że działania MSZ-u zepchnęły Polskę do roli wasala i poróżniło z partnerami. Uważam, że nie tylko jest Waszczykowski najgorszym ministrem od 1989 roku. Myślę sobie, że w czasach PRL-u byli lepsi ministrowie - nauczał poseł.


W sprawie morderstwa sprawa jest jasna. W sprawie Waszczykowskiego to polityka, kto ma rozsądzić i ocenić poprawność działania MSZ-u co
Co z tym Michnikiem co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 19:18  
Cytuj
Michnik jest kaput Robercie.

Opisałam ci technikę, relatywizm broni gdy argumentów brak. Który MSZ chciałbyś dalej bronic i dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Michnik jest kaput Robercie.

Dlaczego i za co co brak argumentów (rozumiem jednym wolno innym nie) uśmiech
CYTAT
Opisałam ci technikę, relatywizm broni gdy argumentów brak. Który MSZ chciałbyś dalej bronic i dlaczego?

Bezimienna założyłaś, że Waszczykowski to absolut. W wypowiedzi posła nowoczesnej porównanie, to raczej uszczypliwość polityczna umiech. Argumentów za kiepską działalność MSZu i jego szefa zapewne poseł posiada, nie zawsze ma czas i okazje zaprezentować. Ale czas pokaże, czy Waszczykowski utrzyma stanowisko do końca kadencji umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 19:58  
Cytuj

Ja nic nie zakładałam w tym, co napisałam Robercie, poseł opozycji mógł zakończyć na zwykłej połajance ze suwerenność jest zła a wasalstwo jest dobre. Ale nie miał argumentów bo takie nie istnieją, zmuszony wiec był zrelatywizować obie postawy no i mamy dyskusje który MSZ jest lepszy bo przecież wasalstwo i suwerenność to to samo a kiedyś było nawet lepiej. Jednocześnie nie mógł sobie pozwolić na stwierdzenie "ze co będzie to zobaczymy, obecnie nie zajmujemy stanowiska". Minister to tylko minister smiech2 nikt nam wojny nie wypowiedział, amerykanie są u nas a Angela nas odwiedza. Jak dla mnie radzimy sobie lepiej niż oczekiwałam na arenie oszołomów PE.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »