NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 178 179 180 181 182 183 184 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 07:11  
Cytuj
deltusiu - nie sądzę by Bóg stworzył homoseksualizm.

Tu oczywiście pojawia się oddzielny wątek dyskusji - pod tytułem: "skąd się wzięło zło na świecie"...
Wg mojej wiedzy (a dokładnie wg tego, czego uczono mnie na lekcjach religii), jeden z archaniołów zbuntował się przeciw Bogu będąc zazdrosnym o miłość, jaką Bóg zapałał do nas - ludzi. Znamy tego archanioła jako szatana. Ów archanioł odrzucił miłość Boga i powziął sobie za cel odciągać ludzi od Boga i kusić do czynienia zła.

Wpuściliśmy zło do naszego życia wraz z grzechem pierworodnym. (Uczynili to pierwsi rodzice) Sprawy cielesne są ulubionymi dla szatana. potluczony Bo to najłatwiejsza z pokus, jakie do nas trafiają.
Bóg dał ludziom cielesność, i popęd seksualny. One nie są złe. Tylko trzeba umieć nad tymi sprawami panować, by nie zdominowały naszego życia.
Bóg dał też ludziom wolną wolę - jeśli chcą przeżyć swoje życie w taki sposób - to tak zrobią.
Owszem - zjawisko homoseksualizmu towarzyszy ludziom od dawna - tak samo jak zło w innych postaciach. Ale to nie jest argumentem, do uznania dewiacji, za rzecz normalną.

Pisałem już to, ale chętnie powtórzę. Nikt mi nie wmówi, że to normalne, naturalne...
Żaden gatunek nie przetrwa, jeśli to zjawisko stanie się w nim plagą. To jest wbrew naturze.

Niech sobie żyją po swojemu. Ich sprawa. Ale niech nie próbują normalnym ludziom narzucać swojego sposobu życia i myślenia, i wara od dzieci. Jak chcą mieć dzieci - to niech sobie zrobią.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 07:11  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
deltusiu - nie sądzę by Bóg stworzył homoseksualizm.

Tu oczywiście pojawia się oddzielny wątek dyskusji - pod tytułem: "skąd się wzięło zło na świecie"...
Wg mojej wiedzy (a dokładnie wg tego, czego uczono mnie na lekcjach religii), jeden z archaniołów zbuntował się przeciw Bogu będąc zazdrosnym o miłość, jaką Bóg zapałał do nas - ludzi. Znamy tego archanioła jako szatana. Ów archanioł odrzucił miłość Boga i powziął sobie za cel odciągać ludzi od Boga i kusić do czynienia zła.

Wpuściliśmy zło do naszego życia wraz z grzechem pierworodnym. (Uczynili to pierwsi rodzice) Sprawy cielesne są ulubionymi dla szatana. potluczony Bo to najłatwiejsza z pokus, jakie do nas trafiają.
Bóg dał ludziom cielesność, i popęd seksualny. One nie są złe. Tylko trzeba umieć nad tymi sprawami panować, by nie zdominowały naszego życia.
Bóg dał też ludziom wolną wolę - jeśli chcą przeżyć swoje życie w taki sposób - to tak zrobią.
Owszem - zjawisko homoseksualizmu towarzyszy ludziom od dawna - tak samo jak zło w innych postaciach. Ale to nie jest argumentem, do uznania dewiacji, za rzecz normalną.

Pisałem już to, ale chętnie powtórzę. Nikt mi nie wmówi, że to normalne, naturalne...
Żaden gatunek nie przetrwa, jeśli to zjawisko stanie się w nim plagą. To jest wbrew naturze.

Niech sobie żyją po swojemu. Ich sprawa. Ale niech nie próbują normalnym ludziom narzucać swojego sposobu życia i myślenia, i wara od dzieci. Jak chcą mieć dzieci - to niech sobie zrobią.ok


Najgorzej szkoda tych co są np. gejami a z zazdrością patrzą na facetów z dziećmi i żonami i chcieli by aby ich pociągały kobiety a nie mają na to wpływu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 14:51  
Cytuj
Mi ich nie szkoda.

Moim zdaniem w tym przypadku ważniejsze jest dobro dziecka niż niespełnione marzenia kogoś, kto woli życie z osobnikiem tej samej płci.
Taki człowiek ma wybór. Dziecko niestety nie.

Szkoda jest małżeństw, które z przyczyn biologicznych nie mogą mieć dzieci.
Szkoda jest osieroconych dzieci, których nikt nie chce.

Ale nie szkoda homoseksualistów, którzy z przyczyn jak najbardziej naturalnych tych dzieci mieć nie mogą.

Pamiętam, że jakiś totalny idiota próbował na tym forum kiedyś przyrównać bezdzietne małżeństwa do par homoseksualnych. zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 15:43  
Cytuj
O co inne mi chodziło.

Miejsce dziecka jest przy mamie i tacie. Lub przy rodzicach zastępczych składających się z kobiety i mężczyzny.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 16:24  
Cytuj
Nie ma to jak zamiast nauką kierować się pustynnymi mitami. Świat jest wg wierzących taki prosty... Bóg stworzył mężczyznę i kobietę. Prosta sprawa. Ale chwila... Ciekawe co ta wasza Biblia mówi np o osobach interseksualnych, czyli gdzie płeć zdefiniowana przez chromosomy w czasie życia płodowego nie jest tożsama z wyglądem fizycznym tej osoby. Mamy np. kobietę ze zrośniętymi wargami sromowymi lub łechtaczką w kształcie prącia. Co ty Mirku na to? Przecież to grzech w postaci człowieka. Należy się jej ogień piekielny? Co Bog, który nie popiera eksperymentów w sferze seksu miał na myśli sklejając taki wybryk? To jest wbrew naturze, żeby kobieta miała pindola, prawda? Coś tu się chyba nie zgadza.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 17:49  
Cytuj
Klemens - Maria

Jasne -rozumiem.


Goodman


Te bzdury, które wypisujesz, to nawet nie jest średniowiecze.zaklopotany
Nie dziwota, że takie bzdury rozpowszechniacie na temat chrześcijaństwa, skoro sami nie potraficie pogodzić nauki z wiarą.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 17:57  
Cytuj
Co w moim poście jest bzdurą?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 19:08  
Cytuj
Witam

Widzisz Miruś - Ty wierzysz w to, co ci wpojono na lekcjach religii... Dobrze, że urodziłeś się w Polsce, bo w państwach islamskich mógłbyś teraz działać w ISIS nie daj boże umiech umiech umiech Teoretycznie rozpatrując - wpojono by Ci nienawiść do chrześcijan i ciąłbyś ich maczetą jak kosiarka trawnik...

Ja nie wierzę w bajki o aniołach, a jeśli Twój Bóg stworzył ten zakichany świat, to sorry, ale odpowiada za zło, które w nim panuje... Za zboczenia generowane załóżmy genetycznie (nie znam się umiech ), ale śmiem twierdzić, że ludzie po prostu rodzą się homoseksualni, a nie świat ich do tego nakłania i motywuje też odpowiada Twój Bóg umiech Jeśli jest takim geniuszem, to czemu to tak spaprał ??? Nie chcę kaleczyć twoich uczuć i wiary, więc skończę na tym... Szanuję Twoje wyznanie, ale po prostu mam odmienne poglądy ogólnie na wiarę i szczególnie na KK w Polsce umiech umiech umiech

Rozumiem także, że jakaś kobieta chce żyć z kobietą, a facet z facetem umiech Dopóki one/oni, a także Wy katolicy ne włazicie mi z Waszymi brudnymi butami do mojego życia, to wszystkich Was toleruję umiechumiechumiech Ja też nie mam zamiaru i chęci Was atakować - wierzcie sobie nawet w latającego potwora spagetti umiechumiechumiech

Moja i Wasza wolność ograniczona jest wolnością innych ludzi umiech

Bądźmy tolerancyjni i szanujmy się, a sprawy prywatne, wyznaniowe, intymne zostawmy dla siebie...

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 19:09  
Cytuj
Ciężko może uwierzyć w Boga ale cieżko też uwierzyć mi że słońce planety i wszysyko 8nne powstało tak sobie. Ale dyskutować w postaci drwiącej przemądrzającej ja nie chce takze moge nie odpowiadac i nie zależy mi aby kogoś przekonywać do czego kolwiek


Delta niech sobie żyją ale niech nie adoptują dzieci z wielu powodow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Ciężko może uwierzyć w Boga ale cieżko też uwierzyć mi że słońce planety i wszysyko 8nne powstało tak sobie. Ale dyskutować w postaci drwiącej przemądrzającej ja nie chce takze moge nie odpowiadac i nie zależy mi aby kogoś przekonywać do czego kolwiek


Delta niech sobie żyją ale niech nie adoptują dzieci z wielu powodow


Witaj

Dokładnie o tym pisałem wcześniej umiech

Niech sobie żyją, na adopcję nie wyrażam zgody i nigdy na to się nie zgodzę.... Prawa do wspólnego majątku, dziedziczenia, rozliczeń itp. powinni dostać i tyle....

Niech się nie afiszują ze swoją odmiennością publicznie, bo.... Po co??? Kogo obchodzi kto z kim śpi???

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 20:26  
Cytuj
Delta. Tak.

Mirek na prawde ktoś bezdzietne małzenstwa przyrownywał do par jednoplciowych? Mnie zawsze najciekawsze ominie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 22:26  
Cytuj
Deltuś...

To, co wpojono mi za młodu, to jedno, a w co wierzę teraz to drugie. Najwyraźniej nie było Ci dane doświadczyć czegoś takiego, jak świadoma dojrzała wiara w Boga. To nie ma nic wspólnego z fanatyzmem. Fanatyzm jest tam - gdzie jest niewiedza i prymitywne odruchy. Mi nie wpojono wiary - bo moim zdaniem tego wpoić się nie da. Wiarę mi zaszczepiono. Wpojono mi wiedzę i zasady, które w dorosłym życiu sam rozwijam i kształtuję. O swoją wiarę i jej rozwój dbam sam.

Twoja sprawa uważać, kto jest odpowiedzialny za zło. Uważaj co chcesz. Mi to obojętne. Ty masz swoją wizję - ja to widzę inaczej.(Z drugiej strony - jednym z największych osiągnięć szatana jest przekonanie wielu ludzi do tego, że nie istnieje)

Moim zdaniem ludzie nie rodzą się homoseksualni. Psychika dziecka jest bardzo delikatna. Jest jak glina. Bardzo wiele można napsuć, ale też i bardzo wiele zdziałać dobrego.

To my spapraliśmy ten świat. I to my krzywdzimy siebie nawzajem.
Nie jesteś w stanie "skaleczyć" mojej wiary.ok
Masz całkowite prawo do odmiennych poglądów i pamiętaj - KK hierarchiczny to jedno - a wierni to drugie. Wierzę w Boga, w Jego miłość do nas i miłosierdzie - nie w księży.

My nie "włazimy wam z brudnymi butami". Dałeś się zmanipulować powszechnej ostatnio narracji. Dwa fakty: po pierwsze to środowiska lgbt pchają się ostatnio wszędzie ze swoimi brudnymi zapędami - szczególnie im zależy na zdeprawowaniu dzieci. Po drugie większość - jaką stanowimy my - katolicy nie będzie się podporządkowywać mniejszościom - takim jak środowiska feministyczne, lgbt, pseudoateiści, lewacy i cała rzesza wypaczonych "wolnościowców".

Wolność jednego człowieka, jest ograniczona krzywdą drugiego - nie jego wolnością. Moja, Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego. Gdyby przyjąć jako granicę kryterium wolności to bardzo szybko okazałoby się, że wolność jednych, jest ważniejsza od wolności drugich...(to już było)chytry

Oczywiście - bądźmy tolerancyjni i szanujmy się.
Ale jednocześnie brońmy tego, w co wierzymy i nie dajmy się ogłupiać wszelkiego rodzaju nowoczesnym "autorytetom" stawiającym źle rozumianą wolność ponad wartości nadrzędne.

Dobrej Nocy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2019r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
Deltuś...

To, co wpojono mi za młodu, to jedno, a w co wierzę teraz to drugie. Najwyraźniej nie było Ci dane doświadczyć czegoś takiego, jak świadoma dojrzała wiara w Boga. To nie ma nic wspólnego z fanatyzmem. Fanatyzm jest tam - gdzie jest niewiedza i prymitywne odruchy. Mi nie wpojono wiary - bo moim zdaniem tego wpoić się nie da. Wiarę mi zaszczepiono. Wpojono mi wiedzę i zasady, które w dorosłym życiu sam rozwijam i kształtuję. O swoją wiarę i jej rozwój dbam sam.

Twoja sprawa uważać, kto jest odpowiedzialny za zło. Uważaj co chcesz. Mi to obojętne. Ty masz swoją wizję - ja to widzę inaczej.(Z drugiej strony - jednym z największych osiągnięć szatana jest przekonanie wielu ludzi do tego, że nie istnieje)

Moim zdaniem ludzie nie rodzą się homoseksualni. Psychika dziecka jest bardzo delikatna. Jest jak glina. Bardzo wiele można napsuć, ale też i bardzo wiele zdziałać dobrego.

To my spapraliśmy ten świat. I to my krzywdzimy siebie nawzajem.
Nie jesteś w stanie "skaleczyć" mojej wiary.ok
Masz całkowite prawo do odmiennych poglądów i pamiętaj - KK hierarchiczny to jedno - a wierni to drugie. Wierzę w Boga, w Jego miłość do nas i miłosierdzie - nie w księży.

My nie "włazimy wam z brudnymi butami". Dałeś się zmanipulować powszechnej ostatnio narracji. Dwa fakty: po pierwsze to środowiska lgbt pchają się ostatnio wszędzie ze swoimi brudnymi zapędami - szczególnie im zależy na zdeprawowaniu dzieci. Po drugie większość - jaką stanowimy my - katolicy nie będzie się podporządkowywać mniejszościom - takim jak środowiska feministyczne, lgbt, pseudoateiści, lewacy i cała rzesza wypaczonych "wolnościowców".

Wolność jednego człowieka, jest ograniczona krzywdą drugiego - nie jego wolnością. Moja, Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego. Gdyby przyjąć jako granicę kryterium wolności to bardzo szybko okazałoby się, że wolność jednych, jest ważniejsza od wolności drugich...(to już było)chytry

Oczywiście - bądźmy tolerancyjni i szanujmy się.
Ale jednocześnie brońmy tego, w co wierzymy i nie dajmy się ogłupiać wszelkiego rodzaju nowoczesnym "autorytetom" stawiającym źle rozumianą wolność ponad wartości nadrzędne.

Dobrej Nocy.


Witaj

Teraz to mi zaimponowałeś umiechumiechumiech Generalnie się zgadzam umiech

Miłego dnia.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2019r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Deltuś...

To, co wpojono mi za młodu, to jedno, a w co wierzę teraz to drugie. Najwyraźniej nie było Ci dane doświadczyć czegoś takiego, jak świadoma dojrzała wiara w Boga. To nie ma nic wspólnego z fanatyzmem. Fanatyzm jest tam - gdzie jest niewiedza i prymitywne odruchy. Mi nie wpojono wiary - bo moim zdaniem tego wpoić się nie da. Wiarę mi zaszczepiono. Wpojono mi wiedzę i zasady, które w dorosłym życiu sam rozwijam i kształtuję. O swoją wiarę i jej rozwój dbam sam.

Twoja sprawa uważać, kto jest odpowiedzialny za zło. Uważaj co chcesz. Mi to obojętne. Ty masz swoją wizję - ja to widzę inaczej.(Z drugiej strony - jednym z największych osiągnięć szatana jest przekonanie wielu ludzi do tego, że nie istnieje)

Moim zdaniem ludzie nie rodzą się homoseksualni. Psychika dziecka jest bardzo delikatna. Jest jak glina. Bardzo wiele można napsuć, ale też i bardzo wiele zdziałać dobrego.

To my spapraliśmy ten świat. I to my krzywdzimy siebie nawzajem.
Nie jesteś w stanie "skaleczyć" mojej wiary.ok
Masz całkowite prawo do odmiennych poglądów i pamiętaj - KK hierarchiczny to jedno - a wierni to drugie. Wierzę w Boga, w Jego miłość do nas i miłosierdzie - nie w księży.

My nie "włazimy wam z brudnymi butami". Dałeś się zmanipulować powszechnej ostatnio narracji. Dwa fakty: po pierwsze to środowiska lgbt pchają się ostatnio wszędzie ze swoimi brudnymi zapędami - szczególnie im zależy na zdeprawowaniu dzieci. Po drugie większość - jaką stanowimy my - katolicy nie będzie się podporządkowywać mniejszościom - takim jak środowiska feministyczne, lgbt, pseudoateiści, lewacy i cała rzesza wypaczonych "wolnościowców".

Wolność jednego człowieka, jest ograniczona krzywdą drugiego - nie jego wolnością. Moja, Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego. Gdyby przyjąć jako granicę kryterium wolności to bardzo szybko okazałoby się, że wolność jednych, jest ważniejsza od wolności drugich...(to już było)chytry

Oczywiście - bądźmy tolerancyjni i szanujmy się.
Ale jednocześnie brońmy tego, w co wierzymy i nie dajmy się ogłupiać wszelkiego rodzaju nowoczesnym "autorytetom" stawiającym źle rozumianą wolność ponad wartości nadrzędne.

Dobrej Nocy.


ok OK ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2019r. 14:42  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem ludzie nie rodzą się homoseksualni. Psychika dziecka jest bardzo delikatna. Jest jak glina. Bardzo wiele można napsuć, ale też i bardzo wiele zdziałać dobrego.


Z ciekawości, czy według Ciebie ludzie rodzą się leworęczni czy to też wpływ środowiska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2019r. 16:16  
Cytuj
Dosyć defetyzmu, poradzimy sobie jako zdrowe społeczeństwo z propagandą liberalnej lewicy. Nie musimy iść drogą genderowej paranoi Zachodniej Europy. Nawet oni dostali zadyszki przecierając oczy ze zdumienia patrząc komu to służy i nastroje społeczne się zmieniają ;-) Za wybory albo dwa Europa będzie normalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
Dosyć defetyzmu, poradzimy sobie jako zdrowe społeczeństwo z propagandą liberalnej lewicy. Nie musimy iść drogą genderowej paranoi Zachodniej Europy. Nawet oni dostali zadyszki przecierając oczy ze zdumienia patrząc komu to służy i nastroje społeczne się zmieniają ;-) Za wybory albo dwa Europa będzie normalna.


Witaj

Art i lewica i prawica sieje swoją propagandę. I jedni i drudzy popadają w skrajności i paranoję umiech Może staniesz z boku, wyłączysz się na chwilę, nie dasz się manipulować jednej stronie i trzeźwo spojrzysz na świat umiech umiech umiech

Większość tutaj stoi po którejś stronie barykady i obrzuca się koktajlami Mołotowa. Ja obserwuję te Wasze przepychanki schowany za ścianą i .... Wcale nie jest tak źle, jak to widzicie i zarazem dużo brakuje do dobrego - zwłaszcza w polityce i politykom. Traktują to jako prosty start w łatwe i dostatnie życie na koszt podatników, a dobro Polski????? Gdzieś tam jest może na dnie ...

Dlatego nie lubię radykałów obojętnie czy z lewicy, czy prawicy. Ich zaślepienie mnie przeraża tak, jak trzymanie się kurczowo jednej politycznej opcji i popieranie wszystkiego, co tylko wymyślą...

Zdrowia i dystansu do świata, a zwłaszcza polityki życzę, a wtedy widać głupotę, chciwość, dbanie o własne interesy u wszystkich. To jest dramatem naszego kraju - brak autorytetów i ludzi, którzy chcą rządzić dla Polski, a nie tylko dla własnych, materialnych korzyści. Jeśli już nawet próbują pomóc społeczeństwu, to robią to bezmyślnie i ze szkodą dla ogółu....

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 12:01  
Cytuj
CYTAT (Mirek777)
To, co wpojono mi za młodu, to jedno, a w co wierzę teraz to drugie. Najwyraźniej nie było Ci dane doświadczyć czegoś takiego, jak świadoma dojrzała wiara w Boga.


CYTAT (Mirek777)
Wierzę w Boga, w Jego miłość do nas i miłosierdzie - nie w księży.



Bóg może istnieć. Ale ja w chrześcijaństwo nie wierze. Tak samo ja nie wierzymy wszyscy już w te bóstwa Mitra Horus ... wszystkie religie obecne i zapomniane są mylne.

Polecam zapoznanie się z akadyjskim eposem o gilgameszu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lip 2019r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
To jest dramatem naszego kraju - brak autorytetów i ludzi, którzy chcą rządzić dla Polski, a nie tylko dla własnych, materialnych korzyści.


Mógłbyś rozwinąć na przykładzie 30 lat rządów zewnętrznej liberalnej lewicy w Polsce Delta?

Skompromitowany poseł Platformy Obywatelskiej Stanisław G., który siedział już w areszcie i wciąż ciążą na nim prokuratorskie zarzuty, obiecuje że działacze PO zgłaszają go jako potencjalnego kandydata w jesiennych wyborach. Pytany o start w wyborach parlamentarnych przyznał, że w Platformie Obywatelskiej do 15 lipca trwa proces rekomendowania kandydatów i on jest wśród nich. "Różne struktury mnie zgłaszają" – poinformował.

Przyznał, że nie myśli o zakończeniu kariery politycznej, niezależnie od zarzutów prokuratorskich i aktu oskarżenia skierowanego do sądu. W Zakładach Karnych mamy silne struktury i bezwzględną większość społeczności wyborczej - przytomnie rozwija swoje plany polityczne na okazje przegranej.

Obrazek
Immunitet dla elity?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 20:48  
Cytuj
Czas na laudacje i pokłony dla Fransa:

My Europejczycy, polskojęzyczni, podpisani niżej obywatele zaangażowani w obronę w Polsce praworządności i konstytucyjnych zasad ustrojowych, naruszanych przez rządzących w Polsce, pragniemy wyrazić nasze ogromne, szczere, płynące z serca wsparcie i podziękowanie dla Pana Fransa Timmermansa – podkreślają osoby związane z organizacjami broniącymi praworządności i demokracji.

Frans Timmermans, będąc odpowiedzialnym w ramach Komisji Europejskiej za sektor praworządności, w sposób nieugięty bronił fundamentów Unii Europejskiej uznając, że 'praworządność jest albo jej nie ma' i nie ma w tej dziedzinie kompromisów. To Jego bezkompromisowa postawa wobec naruszania zasad państwa prawa, doprowadziła do wszczęcia procedury przeciw-naruszeniowej przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej, w wyniku której udało się obronić sędziów Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, w tym Pierwszą Prezes SN prof. Małgorzatę Gersdorf"


Inicjatywa #WolneSądy
Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”
Stowarzyszenie Sędziów „Themis”
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Sędziów Sądów Administracyjnych
Stowarzyszenie Prokuratorów „Lex Super Omnia”
Stowarzyszenie im. prof. Zbigniewa Hołdy
Komitet Obrony Demokracji
Obywatele RP
Akcja Demokracja
Fundacja Centrum im. prof. Bronisława Geremka Alliance4Europe Polska
Front Europejski
Projekt: Polska
Łańcuch Światła Poznań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2019r. 14:03  
Cytuj
"Robert Biedroń organizuje "Marsz przeciwko przemocy", przypomnijmy zatem; Robert Biedroń blokujący legalny Marsz Niepodległości, z zarzutami o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. GOŁĄBEK POKOJU"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lip 2019r. 16:15  
Cytuj
Niezatapialny fajter regresu i liberalnej demokracji ORP Bodnar tym razem nie przypłynął ze sztabem do Stalowej bo rzucił cumy aktywności obywatelskiej dopiero po naładowaniu akumulatorów na Białymstoku. Zakomunikował na antenie TVN: „Przygotowuję się do zaskarżenia do sądów administracyjnych uchwał samorządów dotyczących ochrony przed przymusem partycypacji
i akceptacji (pod karą zwolnienia z pracy) ideologii gender wysuwanej przez środowiska lewicowe”.

W jego ocenie wspomniane uchwały: „ mogą mieć walor normatywny bo wpływają na sytuację osób nienormatywnych, które zamieszkują na terenie danej jednostki administracyjnej”. Tutaj jest dość miękki argument bo prawo obowiązuje wszystkich w Polsce, więc decyzje administracji niektórych wielkich miast zaburzają społeczny konsensus podziału władzy i wolności obywatelskich. Organizowanie za publiczne środki ekskluzywnych klubów sportowych, hosteli, przydzielanie miejskich kontraktów, stanowisk w edukacji dla osób nienormatywnych jest działaniem normatywnym, podczas gdy sytuacja odwrotna jest dyskryminacją osób nienormatywnych,,, których nikt nie dyskryminuje umiech spi :cwaniak: To tłumaczymy jako nadawanie przywilejów na poziomie Prezydenta i Radnych miejskich, bez jakiegokolwiek konsensusu mieszkańców.

Bodnar liczy, że "niezawisłe" sądy administracyjne zdecydują, czy samorządy mogą wydawać uchwały, jego zdaniem, sprzeczne z konstytucyjnym zakazem dyskryminacji ale i nierównej promocji opartej na dyskryminacji. Nadzieje RPO daje niezawisły ekspert prof. Dawid Sześciło, u którego zamówił opinię na ten temat.

Uchwałę w obronie przed siłowo wciskaną do gardła ideologią gender podjęło ok. 30 samorządów, m.in. województwa małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 07:15  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 08:11  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2019r. 09:30  
Cytuj
Goodman coś nietrafiona grafika.

Chyba że garstkę idiotów machających rękoma i prowokacje zrobione przez jeszcze większych opłacanych idiotów (ustawka z "urodzinami" hitlera) - stawiasz na równi obrażaniem uczuć religijnych i profanacjami.zaklopotany

A może znak równości stawiasz pomiędzy aktywistami lgbt a naziolami?
No to by było bardzo trafione...ok

No i podpis zupełnie nie pasuje - za bardzo chciałeś być analogiczny.
W przypadku profanacji i obrazy uczuć religijnych nikt nie woła "ratunku faszyzm"

Mało tego. Taka podpowiedź.
Faszyzm - Włochy (mussolini)
Nazizm - Niemcy (hitler)potluczony

Doucz się, poczytaj. Bo się błaźnisz. potluczony

No i nie wiem kim jest ten ksiądz. Wyjaśnisz?neutralny

A z innej beczki:
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 178 179 180 181 182 183 184 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »