NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 177 178 179 180 181 182 183 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


CYTAT
No i Git, zawsze można zmienić pracę gdy nie zgadza się z poglądami szefa umiech



Yep! Pierwsza ofiara lewicowo-liberalnego zamordyzmu. Zakażenie wchodzi w zdrowy organizm społeczny poprzez korporacyjną polityczną poprawność, wezmą cię na głód kariery, zagrożenie wolności słowa w wielkich miastach jest tego dowodem, kariera za poglądy (jak kiedyś za legitymacje PZPR). Autocenzura słoika zarumieniony

PS
Szwecja? YES! Tam jest tak zaorane ze szloch i współczucie. Już dawno nie można zmienić szefa, współpracownicy doniosą, dzieci ci znajdzie i odbierze postępowe-komando jedynie słusznej świadomości :szok: Reszty dopełniła imigracja.

https://adfinternational.org/commentary/in-sweden-the-government-can-legally-kidnap-your-child/



Na dobry weekend panowie, szwedzkie tancereczki,,, :-)
https://www.youtube.com/watch?v=2BcfKde77jc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 16:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 10:11  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 12:41  
Cytuj
Drukarz ma prawo odmówić drukowania materiałów. IKEA ma prawo zwolnić psycho-katola. Tyle w temacie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 13:17  
Cytuj
Dopóki geje i lesbijki nie będą mogli brać ślubów i adoptować dzieci dopóty będziemy bastionem zacofania na mapie Europy , nieprawdaż Andrzejku?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lip 2019r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Drukarz ma prawo odmówić drukowania materiałów. IKEA ma prawo zwolnić psycho-katola. Tyle w temacie umiech


Każdy przedsiębiorca ma prawo odmówić wykonania zlecenia, nie ma umowy społecznej ze musi, idziesz gdzie indziej. No z wyjątkiem lekarza i nauczyciela, to już kwestia etyki zawodu. Służby to jeszcze inna para kaloszy, podjęte zobowiązanie służby.

Andrzejek wpadł w opary absurdu,,, Szwedzi dyskryminowali za poglądy. U nich tam to normalne. To będzie przepiękny przykład na hipokryzje jak zachowa się nasz system prawny. Jestem zupełnie niezaskoczona ze Bodnar chciał uspokoić nastroje społeczne i pomógł nadzwyczajnym gersdorfinom przed potrzeba wygłoszenia stanowiska.


Można wywalać za nie podzielanie ideologii czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 07:29  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Drukarz ma prawo odmówić drukowania materiałów. IKEA ma prawo zwolnić psycho-katola. Tyle w temacie umiech


pusty jesteś, nawet nie rozumiesz co napisałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 08:07  
Cytuj
Czy homoseksualistę można zwolnić z pracy, za to jaką ma orientację?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 08:58  
Cytuj
CYTAT

Każdy przedsiębiorca ma prawo odmówić wykonania zlecenia, nie ma umowy społecznej ze musi, idziesz gdzie indziej. No z wyjątkiem lekarza i nauczyciela, to już kwestia etyki zawodu. Służby to jeszcze inna para kaloszy, podjęte zobowiązanie służby.


art. 138. Odmowa wykonania usługi:

Kto, zajmując się zawodowo świadczeniem usług, żąda i pobiera za świadczenie zapłatę wyższą od obowiązującej albo umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia świadczenia, do którego jest obowiązany, podlega karze grzywny.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:02  
Cytuj
Sprzeczność zamówienia z regułami wyznawanej wiary to uzasadniona przyczyna.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:08  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Drukarz ma prawo odmówić drukowania materiałów. IKEA ma prawo zwolnić psycho-katola. Tyle w temacie umiech


Każdy przedsiębiorca ma prawo odmówić wykonania zlecenia, nie ma umowy społecznej ze musi, idziesz gdzie indziej. No z wyjątkiem lekarza i nauczyciela, to już kwestia etyki zawodu. Służby to jeszcze inna para kaloszy, podjęte zobowiązanie służby.

Andrzejek wpadł w opary absurdu,,, Szwedzi dyskryminowali za poglądy. U nich tam to normalne. To będzie przepiękny przykład na hipokryzje jak zachowa się nasz system prawny. Jestem zupełnie niezaskoczona ze Bodnar chciał uspokoić nastroje społeczne i pomógł nadzwyczajnym gersdorfinom przed potrzeba wygłoszenia stanowiska.


Można wywalać za nie podzielanie ideologii czy nie?




Wytrzeźwiej i przeczytaj co napisałem umiech jeszcze raz umiech

CYTAT
Można wywalać za nie podzielanie ideologii czy nie?


Tak samo jak można odmawiać wykonania usług lub świadczenia pracy umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Czy homoseksualistę można zwolnić z pracy, za to jaką ma orientację?


Nie, ale jeśli będzie nagabywał innych to już tak.


Z tego co pamiętam w Stalowej Woli pewna mamuśka chciała zwolnić nauczyciela co do którego było podejrzenie, że jest gejem umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:13  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Sprzeczność zamówienia z regułami wyznawanej wiary to uzasadniona przyczyna.

ok


A wykonywanie usług zgodnie z ofertą? Przecież ten drukarz nie miał informacji w ofercie, że usług niezgodnych z jego ideologią nie wykonuje

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Powiedzieli o tym w TVPiS?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
psycho-katola


A skąd wiesz, że to katol?

Czy tak jak często to robisz - piszesz coś, o czym nie wiesz?

Znasz okoliczności sprawy?

Ja się tym interesowałem, jako chrześcijanin, bo dla mnie to też ważne - czy za moje poglądy grozi mi dyskryminacja.

Z tego, co wiem, cytował Stary Testament. Może był Żydem?

Z tego, co wiem - było to napisane na wewnętrznym forum pracowników IKEA, w temacie, w którym IKEA zmuszała pracowników do uczestniczenia w eventach promujących "pride week", czyli propagujących LGBT.

Czyli IKEA w ramach walki z dyskryminacją jednego światopoglądu zwalnia kogoś, kto ma inne poglądy i je wyraził.

Przecież to absurd i hipokryzja.

Ciekawe czy tak samo IKEA by zareagowała gdyby napisał to faktycznie Żyd lub Muzułmanin - zarówno w judaizmie, jak i w islamie poglądy na homoseksualizm są podobne (jest to grzech), a wręcz islam jest w tej sferze troszkę bardziej "radykalny" (kara śmierci).

Postawa IKEA miałaby rację byty - gdyby światopogląd pracownika wpływał na JAKOŚĆ świadczonych usług przez sklep. Idąc do IKEI - idę kupić meble. I po pierwsze - nie obchodzi mnie czy sprzedaje mi je gej czy hetero, muzułmanin, katolik, protestant, buddysta, świadek jehowy, czy po pracy lubi się tarzać w żelkach na podłodze itp. itd.; po drugie - widząc kogokolwiek na ulicy nie zawracam sobie głowy czy to gej, chasyd, branhamista, jehowy itp. itd. Od pracownika IKEA wymagam jednego - profesjonalnej obsługi klienta w zakresie mebli. Jego światopogląd mi w tym w niczym nie przeszkadza.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Każdy przedsiębiorca ma prawo odmówić wykonania zlecenia, nie ma umowy społecznej ze musi, idziesz gdzie indziej. No z wyjątkiem lekarza i nauczyciela, to już kwestia etyki zawodu. Służby to jeszcze inna para kaloszy, podjęte zobowiązanie służby.


art. 138. Odmowa wykonania usługi:

Kto, zajmując się zawodowo świadczeniem usług, żąda i pobiera za świadczenie zapłatę wyższą od obowiązującej albo umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia świadczenia, do którego jest obowiązany, podlega karze grzywny.


Rysiu, podwajasz stawkę w ciemno? RN idzie do Agory i chce coś wydrukować na całą szpaltę, na przykład:
Bóg Honor Ojczyzna a Targowica Okrągłego Stołu.

Nie słyszałam żeby ktoś się skarżył, każdy rozumie różnice światopoglądowe i preferencje rodzinne, no chyba ze nie chce zrozumiec różnic świato i normalno poglądowych i robi z tego młot anty-światopoglądowy poprzez nieustające skomlenie lub zmuszanie ludzi do poczucia winy za niezawinione winy.
To jest cel tych zabaw cool girl poczucie wykluczenia i poczucie winy.

https://st2.depositphotos.com/2810953/8379/v/950/depositphotos_83792890-stock-illustration-poker-hand-four-of-a.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
psycho-katola


A skąd wiesz, że to katol?

Czy tak jak często to robisz - piszesz coś, o czym nie wiesz?

Znasz okoliczności sprawy?

Ja się tym interesowałem, jako chrześcijanin, bo dla mnie to też ważne - czy za moje poglądy grozi mi dyskryminacja.

Z tego, co wiem, cytował Stary Testament. Może był Żydem?

Z tego, co wiem - było to napisane na wewnętrznym forum pracowników IKEA, w temacie, w którym IKEA zmuszała pracowników do uczestniczenia w eventach promujących "pride week", czyli propagujących LGBT.

Czyli IKEA w ramach walki z dyskryminacją jednego światopoglądu zwalnia kogoś, kto ma inne poglądy i je wyraził.

Przecież to absurd i hipokryzja.

Ciekawe czy tak samo IKEA by zareagowała gdyby napisał to faktycznie Żyd lub Muzułmanin - zarówno w judaizmie, jak i w islamie poglądy na homoseksualizm są podobne (jest to grzech), a wręcz islam jest w tej sferze troszkę bardziej "radykalny" (kara śmierci).

Postawa IKEA miałaby rację byty - gdyby światopogląd pracownika wpływał na JAKOŚĆ świadczonych usług przez sklep. Idąc do IKEI - idę kupić meble. I po pierwsze - nie obchodzi mnie czy sprzedaje mi je gej czy hetero, muzułmanin, katolik, protestant, buddysta, świadek jehowy, czy po pracy lubi się tarzać w żelkach na podłodze itp. itd.; po drugie - widząc kogokolwiek na ulicy nie zawracam sobie głowy czy to gej, chasyd, branhamista, jehowy itp. itd. Od pracownika IKEA wymagam jednego - profesjonalnej obsługi klienta w zakresie mebli. Jego światopogląd mi w tym w niczym nie przeszkadza.


Określenie dotyczyło raczej psychola religijnego. Mógł być żydem. Jakie to ma znaczenie?

Najpierw zakładasz, że nie wiem o czym piszę a później pytasz czy znam sprawę umiech Ty zapewne znasz i jesteś pewien umiech


Sprawę poznałem na tyle ile mogłem z obu stron.

Skoro się interesowałeś to do czego doszedłeś?

Mógł być żydem? I co?

Z tego co wiem nie było tam zmuszania tylko propozycja. To różnica.

Nie , raczej zwolnili go za jęzuk nienawiści. Nie ma tu znaczenia, że to cytat jeśli jest nienawistny i mowa w nim o śmierci tego z kim się nie zgadzamy.


Może jednak to był Żyd i temat twoich rozważań jest nieaktualny. Przecież cytował stary testament.

Tak nie ma to znaczenia. Niestety nie masz prawa zmieniać polityki prywatnego przedsiębiorstwa. Możesz się nie zgadzać z taką polityką lub światopoglądem i zawsze możesz odejść z pracy. Jeśli tego nie robisz masz wykonywać polecenia. Dla mnie to proste.

Wyobraź sobie pracownika wegetarianina, który postanawia zmieniać zasady panujące w zakładzie mięsnym, w którym pracuje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 15:12  
Cytuj
Obowiązuje prawo pracy Andrzejku, wszystkich. Żyjesz w neo-feudalizmie. Ikea okazała się posiadać antysemickie wartości korporacyjne. Podobno to firma założona z tradycjami z lat 30-tych. Bodnar postępowa lafirynda już kombinuje jak umożliwić uciszenie chrześcijan bez wciągania w to przed wyborami SN, bo są równi i równiejsi w demagogii politycznej poprawności smiech2 No pewnie że są, o to im chodzi.

"Mój wpis był reakcją na indoktrynację, której jako pracownik byłem od lat poddawany w miejscu pracy" - pisze zwolniony pracownik.

Po jakich prowincjonalnych akwenach dryfował niezatapialny ORP Bodnar? Gdzie przestrzeganie prawa pracy, kontrole inspektoratu pracy? Ludzie są zastraszani od lat.

Obrazek
Młodzieżówka konstytucjonalistów chce powrotu do słusznie minionego.



Są powody?
http://telewizjarepublika.pl/uwaga-stanislaw-gawlowski-uslyszal-94-zarzuty,82046.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Dopóki geje i lesbijki nie będą mogli brać ślubów i adoptować dzieci dopóty będziemy bastionem zacofania na mapie Europy , nieprawdaż Andrzejku?umiech


Witam


Ślub cywilny powinni - powinny brać, bo jak żyją razem to niech mają wspólność majątkową, rozliczenia PIT, spadek itp. Dzieci to już przesada... Na to nie ma mojej zgody.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Drukarz ma prawo odmówić drukowania materiałów. IKEA ma prawo zwolnić psycho-katola. Tyle w temacie umiech


Każdy przedsiębiorca ma prawo odmówić wykonania zlecenia, nie ma umowy społecznej ze musi, idziesz gdzie indziej. No z wyjątkiem lekarza i nauczyciela, to już kwestia etyki zawodu. Służby to jeszcze inna para kaloszy, podjęte zobowiązanie służby.

Andrzejek wpadł w opary absurdu,,, Szwedzi dyskryminowali za poglądy. U nich tam to normalne. To będzie przepiękny przykład na hipokryzje jak zachowa się nasz system prawny. Jestem zupełnie niezaskoczona ze Bodnar chciał uspokoić nastroje społeczne i pomógł nadzwyczajnym gersdorfinom przed potrzeba wygłoszenia stanowiska.


Można wywalać za nie podzielanie ideologii czy nie?



Witam

Z lekarzami różnie bywa... Niestety

A w 1995 roku pytanie na rozmowie o pracę dostałem takie:
- Czy jestem wierzący???

A co ma piernik do wiatraka??? Oczywiście nie dostałem tej pracy umiech heheheheheh

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 21:36  
Cytuj
Jak teraz jest w PO? W koalicji z Wiosną to głupio tam wierzącemu nawet aspirować.

PS.
Ślub oznacza prawa, a slub w okrojonych ramach spowoduje większe protesty.
Puszka Pandory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 23:09  
Cytuj
Pozwolenie homoseksualistom na zawieranie ślubów, to jak zerowa stawka VAT.

Wiadomo, że na tym się nie skończy...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 05:45  
Cytuj
CYTAT
Pozwolenie homoseksualistom na zawieranie ślubów, to jak zerowa stawka VAT.

Wiadomo, że na tym się nie skończy...


Witam

Homoseksualizm był, jest i będzie, bo tak.... Bóg Mirusiu stworzył ten świat..... Jeden kolekcjonuje rybki, drugi hoduje znaczki umiech Jeżeli ktoś chce przeżyć życie w związku z osobą tej samej płci to jego wybór. i prawa dotyczące majątku, rozliczeń powinien mieć takie jak Ty...


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 177 178 179 180 181 182 183 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »