NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 157 158 159 160 161 162 163 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
To był wyjątek Krysiu, zaznaczyłem. Prostowanie zwichrowanych ścieżek myślenia.


Witam


I tak Art zmieniła płeć.... A to przecież niemoralne i grzeszne!!! Co tu się wyprawia???

Czyżby rozdwojenie jaźni?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 18:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
Teraz pracują pod artykułem o koszulkach na pomnikach. Takiego gówna jak w tamtych komentarzach to dawno nie widziałem.


Są zalogowani czy z tajniaka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 18:40  
Cytuj
Z tajniaka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 18:52  
Cytuj
Wychodzi to z was, ta gorączka :-) Nie spieszę się z herbatką, bo to czas relaksu i orgia kubków smakowych, następnie zakąsze i zakończę cool girl Rozgrzewam się urwisie, wakacyjny błogostan, podciągajcie tabory bo widownia rośnie na weekend.


Andrzejek nauczył nas na forum, na tym forum, ze pobudzenie to znak,,,


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 19:16  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
To był wyjątek Krysiu, zaznaczyłem. Prostowanie zwichrowanych ścieżek myślenia.


Pomyliło ci się. Nie byłeś byłaś zalogowany zalogowana jako cdn.. Albo jesteś mezczyzną i udajesz kobiete jako art. W ogole masakra co PIS robi w sieci.

"a" i "e" nie da się pomylić ani na klawiaturze wirtualnej ani fizycznej to nie są sąsiednie literki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 19:19  
Cytuj

Warsztaty dla dzieci – Andrzejkowe lanie wosku



Obrazek



Dobre wróżka przepowiadająca przyszłość, lanie wosku przez Wyborczy Klucz,
rzeźbienie świec Rebeliantów, to tylko niektóre atrakcje,
jakie czekają na amatorów magii.




PS.
Krysiu, jest jeszcze spellchecker... Nowe technologie dla postępowych mas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 19:27  
Cytuj
Wszyscy juz wiedzą. Nie ogłupisz ludzi. Nawet ci sie to nie udaje. Wystarczy poczytac forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 19:29  
Cytuj
Wszystkim to mówisz żeby wiedzieli. Dzielisz się pobudzeniem, to dobra zmiana smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 19:33  
Cytuj
Czytaj wstecz. Nie ze mnie normalni użytkownicy się nabijają. Tylko z ciebie.
Nie ja tu troluje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 19:41  
Cytuj
A co tutaj robisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:05  
Cytuj
Co tam Madziu, skończył sie dyżur cdn...?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
A co tutaj robisz?


Dyskutuje z ludzmi.

Nie uzywam propagandowego stylu aby na nich wplynąć. Nie wypisuje postów na kilkanascie linijek aby wzmocnić loty jakiejś partii. Najblizej mi do kukiz15 i nie swiruje za kukiz15 jak ty za pisem. Po kukizie z obecnych partii to chyba pis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:15  
Cytuj
Przecież wszyscy wiedzą, twoimi słowami. Co tutaj robisz w temacie Andrzejkowego lania wosku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:17  
Cytuj
Madziu a co ja mam do twojej rozmowy z Krysią? Nie potrafisz przestać się kompromitować? O normalne pisanie nawet nie zabiegam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:22  
Cytuj
Nie wiem co masz, nie jestem wróżką ale piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:24  
Cytuj
Bo w każdym poście sie do mnie odwołujesz. Nie wiesz co robisz? Za dużo zioła umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:34  
Cytuj
Temat pączkuje rybko. To ta gorączka.

Jakubiak będzie przesłuchiwał Witolda Modzelewskiego, Jana Vincenta-Rostowskiego, Zbigniewa Ćwiąkalskiego, Andrzeja Czumę i Andrzeja Seremeta. Znowu uczta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:40  
Cytuj
I co w związku z tym?

Będzie wyższa kwota wolna od podatku? Podatki pójdą w dół?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 20:52  
Cytuj
Art2deco daj spokoj. Przez dwa lata mam 170 postow. Ty masz kilka tysiecy. Wiec ja tu nic nie robie. Brzydzi mnie ze partia chce tak oglupic mnie i innych to twą nieudolność wytkne. Jak kukiz15 posunie sie do tego samego kiedys to mi obrzydnie.
Mają plakaty wklejki. Ale nie schodzą z jakiegoś poziomu. Jak PO czy PIS. Nie trolują tak w sieci jak ty.


CYTAT (art2deco)
Andrzejek nauczył nas na forum, na tym forum, ze pobudzenie to znak,,,


Twego pobudzenia nikt nie przebije.


CYTAT (art2deco)
PS.
Krysiu, jest jeszcze spellchecker... Nowe technologie dla postępowych mas.

To też nie zmienia słowa zaznaczyłam w słowo zaznaczyłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 17:31  
Cytuj
Nic nie zmieni moich potrzeb autokorekty, pogodziłam się. Ale dopóki nie ma wyroku SN, dopóty jest domniemana niewinność. Chyba że ułaskawi mnie PAD. W obu przypadkach jest to obciążająca mnie decyzja na twoje jesienne deliberacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 18:06  
Cytuj
Po co najpierw bronisz się że to słownik
jak teraz wypisujesz kolejny obronny bełkot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 19:55  
Cytuj
Obywatel Iraku, który jest głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Niemca w Chemnitz, starał się o azyl w Niemczech. Przedstawił wtedy władzom... sfałszowane dokumenty. Jego wniosek został ostatecznie odrzucony, ale mężczyzna nie został wydalony - poinformował tygodnik "Der Spiegel".
22-letni Yousif A. przybył do Niemiec w październiku 2015 r. Władze chciały odesłać go do Bułgarii, gdzie pierwotnie zarejestrował się jako uchodźca.

Według informacji sądu administracyjnego w Chemnitz Irakijczyk już w maju 2016 r. mógł zostać odesłany do Bułgarii, jednak nie stało się tak w wyznaczonym terminie sześciu miesięcy. Po upływie tego okresu odpowiedzialność za mężczyznę przeszła na Berlin.

Federalny Urząd ds. Migracji i Uchodźców (BAMF) obecnie bada, dlaczego nie doszło do terminowej deportacji Irakijczyka - poinformowało MSW. Jak przekazała przewodnicząca komisji Bundestagu do spraw wewnętrznych Andrea Lindholz, mężczyzna przyjął dwie fałszywe tożsamości i dwukrotnie przenosił się do Holandii.

Jak pisze "Spiegel" na swoim portalu, urzędnicy BAMF dwukrotnie przeprowadzali z nim rozmowy - ostatnio na kilka tygodni przed niedzielnym atakiem w Chemnitz. Yousif A. powiedział, że musiał uciekać z irackiej prowincji Niniwa, bo zakochał się w lokalnej dziewczynie i popadł w konflikt z jej krewnymi, którzy pobili go i zranili nożem - wynika z jego akt.

BAMF uznał przedstawioną przez niego wersję zdarzeń za nieprawdopodobną i odrzucił jego wniosek o azyl z datą 29 sierpnia br., a więc trzy dni po incydencie w Chemnitz.

Według informacji "Spiegla" Yousif A. był wielokrotnie karany. W ośrodku dla ubiegających się o azyl w mieście Annaberg-Buchholz w Saksonii dwóm migrantom prysnął w twarz gazem pieprzowym, a w lutym 2016 r. pijany biegł nad ranem przed pługiem śnieżnym i innymi pojazdami. Z powodu niebezpiecznego zakłócenia ruchu drogowego został skazany na karę grzywny. Jak pisze "Spiegel", prokuratura zakłada, że mężczyzna próbował w ten sposób popełnić samobójstwo.

Napięta sytuacja w Chemnitz panuje od niedzieli, gdy na festynie miejskim doszło do bójki z udziałem kilku osób różnej narodowości, w której ranne zostały trzy osoby; jedna z nich - 35-letni Niemiec - później zmarła. W związku z zajściem wydano nakaz aresztowania dwóch osób - Yousifa A. oraz 23-letniego Syryjczyka.

Po tym incydencie w mieście kilkakrotnie odbywały się demonstracje środowisk skrajnej prawicy i lewicowe kontrdemonstracje, doszło też do ataków na cudzoziemców. Kolejne protesty oczekiwane są już w sobotę - do udziału w "marszu żałobnym" wezwał antyislamski, antyimigracyjny ruch Pegida i populistyczno-prawicowa partia Alternatywa dla Niemiec (AfD); własny kontrprotest zapowiedział też szeroki sojusz środowisk lewicowych pod hasłem "Serce zamiast nagonki".

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 02:59  
Cytuj
ok

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 14:59  
Cytuj
Pseudo intelektualny bełkot art2deco kontra fakty:

Piszesz:
CYTAT
Google pozbawiło dochodów z lokowania swoich reklam w "okienkach" religijny portal dlatego, że portal jest religijny.


Bzdura!

Sprawa dotyczy strony wydawnictwa religijnego Concordia. I Google nawet nie mogło zablokować u nich swoich reklam bo tam takich nie było ;)
Google tylko zablokowało wyświetlanie reklam Concordii na innych stronach osobom, które wyszły z ich strony nic nie kupując.

Madrasie, ochłonąłeś? Przyznajesz mi rację sciana O to chodzi że pozbawiono ich wpływów z lokowania reklam na portalach, nie u siebie rybko, tylko u innych. Kto normalny płaci sobie samemu za własne reklamy? No wiesz, takie rzeczy to tylko w Misiu.

Oryginalne oświadczenie Concordii jest tutaj:
http://news.cph.org/concordia-publishing-house-responds-to-google-disabling-of-faith-based-advertising/?utm_source=presspage&utm_medium=press%20release&utm_campaign
Wynika z niego, że:
Wydawnictwo Concordia zostało poinformowane w poniedziałek, że wszystkie reklamy remarketingowe CPH zostały "wyłączone z powodu naruszenia zasad Google dotyczących reklam opartych na zainteresowaniach i lokalizacji". Reklamy remarketingowe docierają do osób, które zdecydowały się odwiedzić stronę CPH. Gdy użytkownicy opuszczą Twoją witrynę bez kupowania niczego, remarketing pomaga nawiązać z nimi kontakt, wyświetlając trafne reklamy na innych stronach. "

Znowu się ze mną zgadzasz, co się z tobą dzieje, może kawy?


Ważne aby udowodnić, że lewackie Google poprzez jakieś tajemne organizacje zwalczają kościół i wiarę w Boga.

Wcale nie tajemne wolnomularstwo, oj nie, kto tak napisał? Tylko publicznie sprecyzowane warunki przez Google - nie akceptują reklamowania religijnego światopoglądu. O tutaj, tutaj poniżej rybko, z twojej przytoczonej strony jest stanowisko Google, które to szczerze poszukującemu prawdy, tak jak ty i ja natychmiast wyprostuje ścieżki poznania potluczony

Po manualnym sprawdzeniu, Google poinformował CPH, że dany rodzaj reklamy nie będzie dozwolony w oparciu o politykę religijną Google dotyczącą spersonalizowanych treści. Jak wyjaśnił przedstawiciel Google AdWords, odrzucenie wynika z faktu, że przedmioty w reklamie i na stronie CPH odnoszą się do Jezusa i / lub Biblii.

CPH został również poinformowany, że możemy:
1) usunąć wszystkie przedmioty odnoszące się do Jezusa lub Biblii i przystąpić do korzystania z reklam remarketingowych lub
2) użyć innego rodzaju produktu reklamowego Google.
E-mail z dalszymi działaniami od działu pomocy technicznej AdWords powtórzył potrzebę zmiany lub usunięcia treści.


I czym się różnisz teraz od tych recydywistów z epoki niskokalorycznej diety soczkuzburaczka dla mniej wymagających wolnomyślicieli?

PS.
Jakby to kogoś interesowało to art2deco na pewno nie pisze z Polski i nie z UE...:cwaniak:

Chciałeś mnie zachęcić czy odwrócić uwagę widowni? Wspominasz tu mimochodem o twoim dostępie do informacji niejawnych dla zwykłych użytkowników. Pracujesz dla tego portalu. Zarząd Portalu powinien zmienić twój moniker, albo sprawdzić, który z adminów sprzedaje zainteresowanym, informacje niejawne o innych użytkownikach do molestowania po domach. Nie żebym się wstydziła korzystać z dostępnych technologii (napisałeś nam że dla ciebie ochrona prywatności to sprawa święta), które chronią moją prywatność w tak inwigilowanym świecie, szczególnie w takim małomiasteczkowym środowisku żeby pisać z domu, więc to chyba oczywista oczywistość sciana


Herbatka kiepska, więc zakąsiłam i zamknęłam. To były aromaty Faktów po Faktach. Weekend.

Ciao bello!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 20:57  
Cytuj
Kompletnie nie wiesz o czym piszesz. A ja chyba nie mam zdolności pedagogicznych aby ci to wytłumaczyć. Ale spróbuję ostatni raz.

CYTAT
CPH został również poinformowany, że możemy:
1) usunąć wszystkie przedmioty odnoszące się do Jezusa lub Biblii i przystąpić do korzystania z reklam remarketingowych lub
2) użyć innego rodzaju produktu reklamowego Google.


Czyli, że nie można reklamować produktów religijnych ale tylko za pomocą reklam remarketingowych (pkt.1) a w innych rodzajach reklam można (pkt.2).

Dlaczego?

Bo przy stosowaniu reklam remarketingowych inne osoby korzystające z tego samego komputera mogą się dowiedzieć jakiego produktu szukałeś (w tym wypadku wydawnictw religijnych) i chciałeś kupić w sieci.

Po prostu po opuszczeniu strony wydawnictwa religijnego ich reklamy będą się pokazywać np. na onecie albo stalowymmiescie albo innym portalu wyświetlającym reklamy adwords.

Właśnie dlatego zasady Google dotyczące reklam remarketingowych są tak surowe. Nie uwzględniają wrażliwych tematów, w tym wierzeń religijnych, ale także: "Negatywny status finansowy", "Relacje", "Nadużycie i trauma", "Orientacja seksualna", "Przynależność polityczna", "Rasa i pochodzenie etniczne", " Grupy marginalizowane "," Identyfikacja transseksualistów "," Kontrola urodzin "itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 157 158 159 160 161 162 163 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »